UWAGA! Na terenie Warszawy grasuje pedofil! - zdjęcie
05.01.16, 20:30

UWAGA! Na terenie Warszawy grasuje pedofil!

8

"Przy naszej szkole wczoraj kręcił się jakiś mężczyzna i oferował słodycze, pieniądze, podwiezienie do domu ze względu na mróz. Wczoraj zaczepiał jednego chłopca od nas ze szkoły wracającego po lekcjach. Dziś są cały czas patrole policji i straży miejskiej wokół szkoły, dzieci miały pogadankę w szkole na ten temat. Ale pani prosiła, by przekazać rodzicom tę informację z prośbą, by porozmawiali z dziećmi w domu. Tym bardziej, że dziś nie było wszystkich" - brzmi wpis na Facebooku.

Rodzice proszeni są o przekazywanie tych informacji dalej. Dobrze, jeśli w najbliższych dniach będą też odbierać dzieci spod szkół.

W ostatnich miesiącach pojawia się coraz więcej obywatelskich akcji przeciwko pedofilii. W listopadzie 24-letni pedofil z Warszawy wpadł w pułapkę zastawioną w internecie. Podając się za prawnika, nawiązał kontakt z "13-latką" i składał jej erotyczne propozycje. Nie wiedział, że rozmawia z dorosłym internautą, który przygotował prowokację, by przyłapać pedofila na gorącym uczynku.

mm/media

Komentarze (8):

anonim2016.01.5 20:42
Czasem rodzice nie opiekują się jak należy, poza tym czasem coś się przeoczy będzie nieuważnym, ludzie bądźmy solidarni - reagujmy jak coś nas niepokoi, tak naprawdę wszystkie dzieci są nasze. Pedofil zdaje się podlega m.in. takim środkom prewencji jak kastracja chemiczna która działa tymczasowo, i prawdziwa pedofilia (ale nie jednorazowy akt molestowania/gwałtu - często u ofiar gwałtu po wielu latach) nie da się wyleczyć - to pozostanie z nim do końca życia. Zastanawiam się jaki płynie z tego wniosek
anonim2016.01.5 22:01
Wiedziałem, że jakiś przygłup w kontekście takiego artykułu wspomni coś o katolickich duchownych. Jak się nie jest w stanie dać ciętego, inteligentnego komentarza, to korzysta się z gotowców rodem z Urbana i powiela schematyczne brednie o powszechności tego zjawiska w Kościele. Sam może by se pomacał chłopczyka, tylko się boi tutaj przyznać, bo tajne służby, które monitorują takie treści w Sieci na pewno by wkrótce zapukały do jego drzwi.
anonim2016.01.5 22:06
@bielzz - to nie jest takie głupie:-) @Justine - nie rozpowiadaj takich rzeczy, iż "wszystkie dzieci są nasze", bo w końcu władza państwowa całkiem w to uwierzy, a i już odbiera dzieci rodzicom, jakby one były państwowe, a nie tych rodziców:-)
anonim2016.01.5 23:01
"UWAGA! Na terenie Warszawy grasuje pedofil!" I to pewnie nie jeden, i trzeba być czujnym zawsze - przy tak dużym mieście jest nieuniknione iż jacyś grasują, nie należy im ułatwiać i być czujnym nie tylko w stosunku do swoich dzieci ale i ogólnie.
anonim2016.01.6 2:02
@Død Andrik - no fakt, chodziło Ci niewątpliwie o katechetę ze Związku Wyznaniowego Gmin Żydowskich. Zwracam honor:-)
anonim2016.01.6 8:35
@Død Andrik - ale w takim razie niezły antysemita z Ciebie. Przysparzanie zgryzot Żydom jest w tym kraju ścigane z urzędu, mam nadzieję, że masz tego świadomość.
anonim2016.01.7 11:29
Między świętami ,jakiś facet ,zaczepiał mojego młodszego syna. Ostrzegam wszystkich pedofilii , wykastruję na miejscu , dwa razy: najpierw jedno ,potem drugie, i zeznam ,że się przewróciłam ,ze skalpelem z w ręku. Szczerze powiem ,że nie żartuję. Nad przebaczaniem gwałtu na mnie ,mogę się zastanawiać, jeśli ktoś tknie moje dziecko nie ręczę !! Rozumiem zdarzające się ludziom choroby, zdarzenia losu, wypadki,błędy lekarskie, tych s..wieli nie rozumiem, zadawać cierpienie, niszczyć dzieciaka , bo mu w gaciach rośnie. Odetnij jak nie umiesz korzystać.
anonim2016.01.7 11:32
A taki pedofil zaczepiający chłopców ,to nie homoseksualista? Chyba rozróżnia chłopców od dziewczynek.