Tusk „KŁAMCA”. Happening posła Ruchu Palikota - zdjęcie
20.06.13, 10:26Stopklatka z nagrania zarejestrowanego przez TVP Info

Tusk „KŁAMCA”. Happening posła Ruchu Palikota

7

W czasie spotkania Donalda Tuska z dziennikarzami w Sejmie za plecami premiera pojawił się mężczyzna w garniturze. W dłoniach trzymał kartkę z wielkim napisem „KŁAMCA”. Wszystko zarejestrowały kamery, w efekcie w internecie krążą już zdjęcia premiera z niewybrednym podpisem.

Pojawią się pytania, dlaczego to zrobiłem, czy tak wypada etc. Odpowiadam. Zrobiłem to bo nie cierpię wysłuchiwać ciągłych kłamstw z ust premiera mojego kraju. Wypada zawsze obnażać kłamstwa, mataczenie i niezrealizowane obietnice rządzących w naszym kraju." Obiecanki cacanki, a głupiemu radość." Ps. Nie zostałem usunięty z kadru, tylko sam poszedłem. To miał być krótki przekaz podprogowy dla obywateli :)” - tłumaczył swoje zachowanie na profilu na Facebooku poseł Poznański.

Dlaczego zdecydował się taki happening? „Siedziałem w klubie przed komputerem i poprawiałem dokument. Nie wytrzymałem i wydrukowałem to słowo na kartce papieru słysząc kolejne kłamstwa premiera Donalda Tuska w telewizorze klubowym. STOP OBŁUDZIE!” - wyjaśnia Poznański.

Niesfornym posłem szybko zajął się strażnik, dając ręką sygnał, żeby się odsunął. Poznański lada chwila zniknął z kadru. Internet jednak nie zapomina – w sieci już można znaleźć nagrania wideo z wyczynem posła Ruchu Palikota.

eMBe


Komentarze (7):

anonim2013.06.20 13:46
Można by powiedzieć - PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI.
anonim2013.06.20 15:16
Za to Janusz z Lublina jest chodzącą prawdą.
anonim2013.06.20 15:40
Kłamca, bo obiecał parytety (na razie są kwoty - temat otwarty), związki partnerskie (temat chwilowo zawieszony), wydłużone urlopy macierzyńskie (weszły w życie przedwczoraj) i refundację in vitro (wejdzie w życie od 1 lipca). Nie wiem, czego poseł Poznański więcej oczekiwał? Obniżki podatków? Likwidacji ZUS-u? Bezpłatnej antykoncepcji? Aborcji na życzenie? Musi sam wygrać wybory, bo od tej opcji politycznej tego nie dostanie.
anonim2013.06.20 17:57
Większość polityków to kłamcy ,oszuści i cwaniacy i nie ma znaczenia tutaj nazwa partii!!!!!
anonim2013.06.20 20:43
Jak pięknie szczury uciekają z tonącego okrętu.
anonim2013.06.20 20:50
Nostra Absolutnie powód jest inny na poparcie uboju.I logiczny, biorąc pod uwagę długą historię eksportu 2 letnich bukatów z pomorskozachodnich PGR.
anonim2013.06.20 23:07
Napis za tuskiem mówi prawdę. Posłowi z rpp nie wypada go trzymać. Jego wódz powinien nosić go na szyi na codzień.