Trzeba modlić się za Stefana Niesiołowskiego! - zdjęcie
09.12.15, 20:34

Trzeba modlić się za Stefana Niesiołowskiego!

9

Dziś - po raz kolejny - Stefan Niesiołowski z PO dał wyraz swoim przekonaniom, które dowodzą, że trzeba się za niego mocno modlić. 

Wczoraj Niesiołowski zasugerował w wywiadzie dla naTemat.pl, że może spłonąć budynek Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie, tak jak kiedyś płonęły Komitety Centralne. - Demonstracje będą też przed tym nowym Komitetem Centralnym na Nowogrodzkiej. Być może to się skończy spaleniem tej siedziby, tak jak palono komitety PZPR, tak być może zapłonie komitet PiS-u. To zależy oczywiście od tego, co PiS będzie robiło.

Dziś polityk PO skomentował pojawienie się krzyża w Kancelarii Premiera Beaty Szydło. Jak wiemy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – dokładnie nad wejściem głównym do sali posiedzeń rządu – zawieszono krzyż.  I właśnie to mocno, demonicznie rozłościło Niesiołowskiego. 

W komentarzu dla Superstacji Niesiołowski mówił: - Na krzyżu umarł Pan Jezus. Także za Beatę Szydło. Obrzydliwe wykorzystywanie krzyża, symboli religijnych do politycznej walki. Obrzydliwe. Nie ma potrzeby demonstracyjnie wieszać tam krzyża. Krzyż jest w wystarczająco wielu miejscach w Polsce i wykorzystywanie krzyża w momencie, kiedy jest łamanie demokracji, kiedy jest polska wolność zagrożona, wyciąganie krzyża i pokazywanie jacy my jesteśmy katolicy, jacy my jesteśmy wspaniali, bronimy krzyża. Jeszcze raz mówię obrzydliwe - oświadczył w rozmowie z Superstacją Niesiołowski.

Kiedyś Niesiołowski bronił całym sobą chrześcijańskich wartości w państwie Polskim. Dziś niczym Palikot (który również swego czasu dawał świadectwo temu, że wartości chrześcijańskie są mu bliskie, tak, tak!!! ) publicznie daje wyraz swemu antyklerykalizmowi, obleczonemu demoniczną nienawiścią do ... krzyża, symbolu ofiary i Miłości Chrystusa do ludzi. Dlatego trzeba powierzyć Stefana Niesiołowskiego Miłosierdziu Bożemu, by powrócił do Prawdy. Czas Adwentu jest doskonałą chwilą do modlitwy w jego intencji!

philo

<<< OTO SPOSÓB NA TO, JAK POKONAĆ ZŁEGO DUCHA! PRZECZYTAJ! >>>


Komentarze (9):

anonim2015.12.9 20:57
Eee, ta. Temu dziad(k)owi już nic nie pomoże. Przeca jak Pan Bóg chce kogoś pokarać, to wiadomo, co mu odbiera
anonim2015.12.9 20:58
Z powyższych przyczyn nie ma sensu również modlić się za niejakiego Petrusa, frondowego pośmiewiska
anonim2015.12.9 21:06
Gość z nienawiści oszalał, tak się niektórym czasem zdarza.
anonim2015.12.9 21:51
To nie diabeł opętał Niesiołowskiego. To Niesiołowski opętał diabła i już stanowią jedną całość.
anonim2015.12.10 7:36
Coś w tym jest.... Przeciez wchodził do sejmu z ramienia ZChN ! A teraz.....
anonim2015.12.10 12:03
@Zeb W sraczu to Ty sobie możesz gwiazdę powiesić. Trochę szacunku do znaku mojej wiary, szmaciarzu. @Petrus Co, jesteś TW czy boisz się o swoje szemrane interesy, że tak Cię boli rządzenie PISu? :):)
anonim2015.12.10 12:39
@Zebzydowski Nie możemy zrealizować twojego pomysłu, bo wtedy będziesz srał na ulicy, a to niedopuszczalne, cebularzu.
anonim2015.12.10 16:16
Kto sie wstydzi KRZYZA i sie go zapiera.Pan nasz zaprze sie i bedzie sie wstydzil go na spotkaniu z Nim twarza w twarz.KRZYZ nas zbawia ludzie kochani.Tylko bez glupich komentarzy na temat KRZYZA-(,,W KRZYZU CIERPIENIE ,W KRZYZU ZBAWIENIE W KRZYZU NAUKA'')przyjmij czlowieku te SWIETE slowa do swojego serca i szanuj KRZYZ jak najwiekszy skarb,, ZBAWIENIE''.
anonim2015.12.10 16:53
Oj, trzeba, trzeba, a może i jakie egzorcyzmy odprawić.