Trzaskowski obraża i atakuje: Pseudo-Trybunał i polityczni nominaci PiS - zdjęcie
23.10.20, 21:42fot. yt/tvp info/pixabay.com

Trzaskowski obraża i atakuje: Pseudo-Trybunał i polityczni nominaci PiS

30

Po wczorajszym wyroku TK na temat niekonstytucyjności tzw. przesłanki eugenicznej aborcji atmosfera ciągle jest gorąca, a co więcej jest mocno podgrzewana przez środowiska feministyczne, lewicowe oraz polityków opozycji.

W sprawie wyroku głos zabrał ponownie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który w wywiadzie Polsat News powiedział:

polityczna wykładnia konstytucji pod dyktando Kaczyńskiego PiS nie miało odwagi, żeby przegłosować w Sejmie przepisy dot. aborcji, więc użyło do tego pseudo-TK; o wykładni konstytucji decyduje kilku politycznych nominatów pod dyktando prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego 

Dodał też:

- Rozumiem te emocje, które towarzyszą tysiącom ludzi, dlatego, że to, co zrobił Trybunał Konstytucyjny - a właściwie pseudo-Trybunał - to jest coś absolutnie nieprawdopodobnego. Skazać kobiety na to piekło

Odnosząc się do protestu przed domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, stwierdził wymijająco, że nie jego rolą jest ocena wulgarnych transparentów, ale że rozumie te emocje.

Wczorajszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego określił jako „polityczną wykładnię”.

Ocenił także, że w dniu wczorajszym policja przekroczyła swoje uprawnienia. Nie wspomniał przy tym, że policjanci i policjantki byli atakowani kamieniami oraz innymi przedmiotami.

To chyba dobra szansa dla jego wypowiedzi na temat inny niż płynące Wisłą ścieki, podwyżki i niegospodarność w stolicy Polski. Chyba dobrze korzysta z wypowiedzi na tematy zastępcze. Pełny profesjonalizm w tym względzie. Trzeba to przyznać.

 

mp/pap/polsat news/fronda.pl

Komentarze (30):

Foster2020.10.25 15:30
Dokładnie to samo myślę. Czy Ja również posiadam wady Trzaskowskiego. Dotychczas nic mnie z nim nie łączyło.
ala2020.10.24 15:30
Trzeba wypowiedzieć konwencję, nie można deprawować i niszczyć rodziny. Nie ma zmuszania do lgbt. Ochrona Rodziny to priorytet. Brawo Polska. Tak trzymać.
Agata2020.10.24 15:03
Nie czuje sie skazana na pieklo. Nie zycze sobie zeby ten szubrawiec wypowiadal sie w moim imieniu
Ja2020.10.24 14:02
powiedział prawdę, to jest PSEUDOTrybunał. A ja zachęcam do wpłacania na Aborcyjny Dream Team https://zrzutka.pl/kasa-na-aborcyjny-dream-team
Jim2020.10.24 13:02
Trzaskowski, czy ekspert od wylewania nieczystości na całą Polskę. Teraz staje na czele pochodu morderców bezbronnych dzieci
Antek z Czerniakowa2020.10.24 12:20
Nędzny pajacu, zajmij się swoją gównianą rurą, bo smród rozszedł się już na całą Polskę...
poPO=kurw...i złodzieje i mordercy2020.10.24 11:58
król PEDERASTÓW RAFAŁ Zrzucigówno Trzaskowski!!! kurw...koń mi sie usmiał jak zobaczyl to PRZEGRANE poSBckie gówn...!!!
feldkuratkatz2020.10.24 12:09
Kakaja pagada w Maskwu, tawariszcz kapitan?
feldkuratkatz2020.10.24 11:10
Dawaj Trzaskowski, dawaj!
OTUA POzdrawia !2020.10.24 11:09
KOnstytucja ! KOnstytucja ! KOnstytucja ! .................
elf.2020.10.24 10:33
ON jest gigantycznym hipokrytą! cytat:...stwierdził wymijająco, że nie jego rolą jest ocena wulgarnych transparentów, ale że rozumie te emocje, a kim on jest by oceniać TK i jego wykładnię Konstytucji, ten mierny, śmierdzący leń zatruwający Wisłę przez pól Polski i Bałtyk, jak on śmie ta łajza POlityczno - zdradziecka z Targowicy oceniać wybór sędziów TK, ten lgbtq wyznawca, kłamca i donosiciel.
feldkuratkatz2020.10.24 11:11
Może "nie pochwala, ale rozumie", jeżeli już o hipokryzji...
Anonim2020.10.24 10:06
A może powiedział prawde ? A prawda w oczy kole
Grizzly2020.10.24 9:42
Zajmij się patałachu szambem we Wiśle, pseudo prezydenciku!
Roman2020.10.24 9:40
Co ten nieudacznik i cymbał może innego powiedzieć? To dziecko lewactwa i głupoty jaka ogarnia świat. Wstyd Warszawo za takiego durnia.
prawy2020.10.24 8:12
a co lepszego lewackie dziecko POTRAFI pseudo obronca praworządności lewaki niszczą prawo,prawdę,dobro,sprawiedliwość prowadzą do zniszczenia NATURY chcą HALOSU i bezprawia jaki propagują przy udziale POlicji,wymiaru sprawiedliwosci i szemranych nowobogackich i zbogaconych na krzywdzie POLAKOW,nic dobrego nie wyniknie z tego jak Rząd nad lewackimi szowinistami nie panuje mają wspaniały klimat jak przez dziesięciolecia w POLSCE a POLACY ŚPIĄ I TOLERANCJE nad wyraz POkazują nie wyłaczajac niektorych głow kosciola gdzie jest miejsce u nas dla dobrego uczciwego człowieka?????????????????
Zadumany2020.10.24 8:00
Jeśli TK może orzec wszystko - to jakie znaczenie ma KONSTYTUCJA???? Wygląda na to, że tylko inspirująca - do dowolnego interpretowania. //co autor miał na myśli??!! co chciał nam przekazać poeta??!! itd, itd, itp.//
Tomasz2020.10.24 7:13
Czytając wasze komentarze czciciele KK można domniemywać że jeśli wasi rodzice wiedzieli by o badaniach prenatalnych lub też takie badania przeprowadzane były by obligatoryjnie to większość z was nie było by na tym świecie. Takich deb. dawno by usunęli. I świat by na tym nie stracił a zyskał.
Ja, Szatan2020.10.24 7:08
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu”, JPIII i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
harry2020.10.24 4:20
Lewacko - tęczowe śmieci, to wasze ostatnie drgawki ! Zaraz zajmiemy się dekoncentracją mediów i odwszawieniem z lewacko - tęczowej wszy uczelni wyższych i programów nauczania począwszy od przedszkola. Czyli zaczniemy wszędzie tam, gdzie usiłowaliście podstępem zacząć demoralizację małych dzieci. Wasza zadżumiona propaganda lewacko - tęczowa w Polsce kończy się. Jeszcze tylko parę dni waszych ulicznych wrzasków i wirus zdziesiątkuje wasze szeregi. Normalni Polacy patrzą na to z przymrużeniem oka. Polska to nie zidiociały i zdegenerowany Zachód. Polacy mają swoje doświadczenia z ludobójczymi totalitaryzmami XX wieku; sowieckim bolszewizmem i niemieckim hitleryzmem. Tęczowo - lewacka rewolucja na pewno w Polsce nie przejdzie. Tutaj niemal każda rodzina została dotknięta wyczynami bolszewickiej komuny i niemieckiego hitleryzmu. Nam więcej żadnych totalitaryzmów nie nikt już w Polsce nie zainstaluje. My, Polacy, dobrze wiemy, że ideologiczne gówno opakowane w tęczę to kolejny totalitaryzm. To ideologiczny wymysł neo - komunistów, których tatusiowie i dziadziusiowie przywiezieni zostali do Polski po II wojnie na sowieckich czołgach. To wasze ostatnie drgawki. Polacy na pewno - gdy tylko wystąpi taka potrzeba - skopią tyłki tym, którzy kamieniami usiłują na ulicach polskich miast obalić demokratyczny porządek w Polsce. Będzie was to, tęczowo - bolszewicki rynsztoku, sporo kosztować. O tym się przekonacie, a na razie pohałasujcie sobie jeszcze te parę dni na ulicach. My zrobimy i tak swoje, bowiem mamy za sobą werdykt wyborczy Polaków !
AAAtomek2020.10.24 9:54
Gówno wiesz, prawicowy faszysto!
gacie oPOdły Czaczkowskiemu2020.10.24 4:11
i ukazały się paznokcie u giczał pomarańczowe i gacie w 6 kolorach
Robert2020.10.24 2:44
Aborcja jako kontrola urodzin to barbarzyństwo. Nie można mówić, że dziecko w łonie matki jest jej własnością i może z nim zrobić co chce (nawet otruć, rozszarpać i wyrzucić na śmietnik). "Science" mówi, że to coś w łonie matki jest już żywą istotą i tak powinno być traktowane. Zwolennicy aborcji na życzenie przypominają mi trochę oprawców hitlerowskich. Co innego dzieci, które mają nieuleczalne wady, nie będą zdolne do jakiekolwiek formy życia. To jest trudna sprawa i badania powinny być podstawą do podjęcia decyzji przez rodziców. Natomiast PiS i Kościół Katolicki sami się skompromitowali nie popierając protestu osób niepełnosprawnych i ich rodziców w sejmie i nie zagwarantowali wszechstronnej pomocy takim osobom. Gdyby tak się stało, reakcja na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego mogła być inna.
Iza2020.10.24 0:34
Staje po stronie Polek
Rafał2020.10.24 11:08
Często mi staje :D
Lolita2020.10.23 23:07
Że tez matusia ubeczka nie wyskrobała tego gnoja i szubrawca
Anonim2020.10.23 23:02
Do roboty, a nie do komentowania. Warszawa w długach tonie, ścieki trują Wisłę, a goguś znów aktorzyć zaczyna.
Foster2020.10.23 22:57
Poseł PiS, ginekolog Bolesław Piecha: Wadę płodu da się stwierdzić ze 100 proc. pewnością. Zmienimy ustawę tak żeby ciężko uszkodzony płód można było abortować.
Foster2020.10.23 22:58
Przyciśnięci do muru zaczynają tchórze ustępować.
Bystry.2020.10.23 22:03
I toto chciało być prezydentem Polski.