To ta wielka współpraca opozycji? Hołownia do Nitrasa: Od nas żadnej propozycji nie dostaniesz - zdjęcie
22.02.21, 13:58Fot. screenshot - YouTube (FAKT24.PL, DEON Live)

To ta wielka współpraca opozycji? Hołownia do Nitrasa: Od nas żadnej propozycji nie dostaniesz

7

Miała być Kolicja276, są kolejne gorące kłótnie pomiędzy politykami Platformy Obywatelskiej i Szymonem Hołownią. Poseł Sławomir Nitras krytykował w rozmowie z Wirtualną Polską transfery polityków PO do Polska 2050. W odpowiedzi Szymon Hołownia zapewnił Nitrasa, że on żadnej propozycji współpracy nie dostanie.

Do nowego ruchu Szymona Hołowni przechodzą kolejni parlamentarzyści i działacze Koalicji Obywatelskiej. Do sprawy odniósł się w rozmowie z Wirtualną Polską poseł Sławomir Nitras, który przekonywał, że Hołownia jest bardzo nachalny w narzucaniu się ze swoimi propozycjami.

- „To, co robi Szymon Hołownia, nie jest ładne. Ujawniając nieco kuluary - liczba ludzi, którym Hołownia składa propozycje, przekracza granice dobrego smaku. Robią to w odnośnie Koalicji Obywatelskiej zupełnie przypadkowo. Każdy, kto akurat przechodzi korytarzem, w Sejmie dostaje ofertę. Dla niego poglądy tych ludzi nie mają żadnego znaczenia”

– mówił parlamentarzysta.

Do jego wypowiedzi zdążył się już odnieść sam Szymon Hołownia, który w ostrym tonie zapewnia, że dla Nitrasa żadnej propozycji współpracy mieć nie będzie.

- „Sławku drogi, mam dla ciebie taki komunikat - bądź spokojny, możesz spokojnie chodzić korytarzem i sejmowym, i senackim, ty nigdy żadnej propozycji od nas nie dostaniesz”

– mówi założyciel Polska 2050 na udostępnionym w mediach społecznościowych nagraniu.

- „Takie bzdury, które opowiadasz, są oczywiście dowodem waszej słabości czy twojej słabości, bo jeżeli nie masz nic innego do zaproponowania ludziom fajnym, którzy decydują się jednak z Twojego towarzystwa zrezygnować, to oczywiście musisz bruździć innym. To jest zrozumiałe. Mam dla Ciebie też taką koleżeńską radę, jeżeli byś mógł, to powstrzymaj się od tego typu komentarzy, bo one nie służą tej tak promowanej przez was jedności opozycji i koalicji 276, którą żeście tak wspaniale zaprezentowali”

- dodał.

kak/PAP, Facebook, wp.pl

Komentarze (7):

przemyśl-72021.02.24 12:20
Sławuśśśś ...kadencja się skończy i żadnej propozycji nie dostaniesz ,zostanie ci chocholi taniec ,zostaniesz politycznie zbanowany.
JM2021.02.24 20:47
Oby taj było. Chuliganów w Sejmie nie potrzeba.
Sprawiedliwi zdrajcy.2021.02.24 10:16
Nitras głąb kapuściany i Szymuś niechciany troszeczkę czerwony, troszeczkę wyalienowany.
helmut arschloch2021.02.22 14:47
Nitras ty ośle - Schetyna cie do doopy pośle
ala2021.02.22 14:46
Polakom chyba nie trzeba przypominać Muchy. Czy takie PO-wskie spady nie odstraszą wyborców Hołowni? Każdy sądzi, że to będą inni ludzie, a oni tylko zmienią nazwę partii, ale nic dobrego nie zaproponują Polsce i Polakom. Trafi tam każdy nieudacznik, wystarczy na nich nie głosować. To będzie PO 2!
100 % racji2021.02.22 14:45
... stary kawał ( na rysunku nagusieńki człowiek w góralskim kapeluszu ) i pytania - Baco gorąco wam ? Ni - Baco zimno wam ? Ni cd może jest taki -SLAVEK chcesz być w platformie ? Ni chcesz być w ruchu ? Ni a masz ty trochę rozumu ? Ni to co jest SLAVEK CO TY MASZ ? ni-TRAS
Pol2021.02.22 14:19
Jeden i drugi siebie warci