To może być początek III Wojny Światowej. Na razie hybrydowej - zdjęcie
09.06.21, 10:10Fot. Palacio do Planalto Flickr CC BY-SA 2.0 / pixabay / whitehouse.gov domena publiczna

To może być początek III Wojny Światowej. Na razie hybrydowej

72

Jeśli okaże się, że koronawirus powodujący Covid-19 wydostał z laboratorium w Wuhan nawet przez przypadek, wtedy świat ogarnie trudna do opanowania furia. Presja na to, aby ukarać za to Chiny, będzie bardzo silna - Bloomberg cytuje słowa prof. Stephena L. Cartera z amerykańskiego Uniwersytetu Yale.

Prezydent Joe Biden nakazał amerykańskim służbom specjalnym zwiększenie wysiłków w celu uzyskania informacji o źródło pochodzenia koronawirusa. Liczni komentatorzy stwierdzili jednak, że nawet jeśli okaże się, że koronawirus pochodzi z labolatorium, to i tak niewiele to zmieni.

Z tym stanowiskiem nie zgadza się Carter. Jego zdaniem odpowiedź na pytanie o źródło wirusa ma kolosalne znaczenie. Gdyby okazało się, że wirus powstał w wyniku celowego działania człowieka to, zdaniem Cartera, saga o pandemii zostałaby uzupełniona o czarnym charakter. Okazałoby się bowiem, w wyniku czyich działań doszło do globalnej pandemii i globalnego kryzysu.

"Jeśli bowiem okazałoby się, że wirus, który uśmiercił prawie 600 tys. osób w USA oraz prawie 4 mln istnień na świecie, wydostał się z chińskiego laboratorium, to bezkształtny lęk, który unieruchomił większość świata w ciągu ostatniego roku, mógłby przekształcić się w wycelowaną w Chiny furię. A furia, jeśli jest powszechna, to trudno ją kontrolować" - pisze Carter.

Carter zastrzega, że nie chce zostać źle zrozumiany, a jego zdaniem bardzo ważne jest poznanie prawdy w kwestii pochodzenia wirusa. "Jedną z wielu tragicznych cech pandemii był sposób, w jaki zaprzepaszczono publiczną dyskusję na temat przyczyn, rozwiązań oraz tego, czy wirus mógł być efektem celowej działalności człowieka" - pisze.

"Oczywiście bardzo próbowaliśmy odnaleźć winowajców: całe zamieszanie miało być winą Donalda Trumpa, lockdowny miały być winą elit, które chciały w ten sposób zwiększyć swoją władzę, a prawdziwym problemem miała być źle działająca biurokracja. To wszystko było sposobem radzenia sobie z bólem, ale bez posiadania adekwatnej informacji. Do tej kategorii możemy również zaliczyć udawanie, jakoby naukowcy byli pewni, że Covid-19 nie powstał w wyniku celowej działalności człowieka, a ci, którzy twierdzili inaczej, mieli być niebezpiecznymi wariatami." - kontynuuje Carter.

Prof. Carter powołał się następnie na badania amerykańskiego naukowca Nicholasa Wade'a opublikowane w piśmie "Bulletin of the Atomic Scientists". Badacz ten w ocenie Cartera przekonująco wyjaśnił i udowodnił, że koronawirus musiał powstać w laboratorium wirusologii w Wuhan. W laboratorium zmodyfikowano patogen, aby ten łatwiej mógł przenosić się ze zwierząt na ludzi.

Zdaniem Cartera istnieją również powody do zmartwienia. Powołał się na fakt, że z badań wynika, iż ludzie bardziej boją się szkód wyrządzonych przez człowieka niż przez naturę. Ponadto z części badań wynika fakt, że szkody wywołane przez człowieka budzą w nas większą złość.

"Rozróżnienie takie rzeczywiście ma sens. Łatwo jest bowiem czuć nienawiść na przykład do grupy terrorystycznej ISIS niż do trzęsienia ziemi" - pisze Carter.

Carter pisze następnie, że złość nie daje ludziom żadnych korzyści, a ogarnięte gniewem amerykańskie społeczeństwo domagać się będzie konkretnych działań wobec państwa odpowiedzialnego za uwolnienie koronawirusa: inwazji, regulacji, wsadzenia do więzienia. "Duża część złych polityk powstaje w taki właśnie sposób" - konkluduje.

"Doświadczenie z 11 września 2001 roku umożliwiło osiągnięcie katharsis, ponieważ Amerykanie mieli możliwość przeprowadzenia odwetu. Z drugiej strony intensywność narodowego lęku i gniewu stworzyła atmosferę, w której trudno było o poważną debatę publiczną na temat zasadności inwazji USA na Afganistan i Irak" - powołuje kolejny przykład.

Carter powołał się także na książkę "Our final hour" brytyjskiego astrofizyka Martina Reesa, który przypomniał, że generalnie nie są przestrzegane zasady bezpieczeństwa w laboratoriach. "Oznacza to, że nawet jeśli Covid-19 nie uciekł z niewłaściwie zabezpieczonego laboratorium, to prędzej czy później jakiś mikrob ucieknie" - pisze Carter.

Carter ocenia, że polecenie Bidena, aby amerykański wywiad gruntownie zbadał sprawę, jest właściwe.

"Jeśli okaże się, że Covid-19 „uciekł” z laboratorium w Wuhan, nawet przez przypadek, wtedy świat ogarnie furia. Presja na to, aby „coś zrobić” i znaleźć sposób na ukaranie Chin, które tuszowały sprawę, będzie bardzo silna. Dlatego tutaj moja skromna sugestia, gdyby pojawiła się taka nieszczęśliwa sytuacja: bez względu na to, co postanowimy zrobić, dajmy sobie czas na przemyślenie, a nie działanie pod wpływem nierozsądnego gniewu" - Carter skonkludował swój wywód.

jkg/bloomberg, forsal

Komentarze (72):

Eli2021.06.10 10:04
Wojna już się zaczęła. Robią to samo z nami co z Afryką. Najpierw szczepili masowo na ospę a później leczono skutki uboczne szczepionki czyli AIDS. Afryka z tej ich pomocy nie mogła się wypłacić i musiała oddać Amerykanom i UK ich zasoby naturalne. Teraz Polacy się szczepią czymś co koło szczepionki nie leżało a później będziemy się masowo leczyć i powolutku oddawać Niemcom co mamy patrz pierwsza kopalnia w Turowie do zamknięcia. Wywiad z wojskowym lekarzem na temat szczepień dr Lee Merrit https://www.bitchute.com/video/DvcwfavQwbMu/
Dobre!2021.06.10 16:13
Niech każdy to ogląda i przejrzy na oczy! A nasz rząd powinien stanąć przed plutonem egzekucyjnym!
Anonim2021.06.10 8:59
Chińczycy badają koronowirusy, wyznanie Daszka. .......... https://an40na.neon24.pl/post/162254,chinczycy-badaja-koronowirusy-wyznanie-daszka
Anonim2021.06.10 9:08
III Wojna Światowa? Biologiczna?
Detonator2021.06.10 7:50
Już dawno analitycy pracujący dla rzadu USA przestrzegali, że jeśli Stany czegoś nie zrobią, to Chiny ich wykończą gospodarczo i będzie pozamiatane. No i USA zrobiło - podrzucili Chińczykom wirala, a teraz ich za to ukażą. Klasyka. Ale trzeba pamiętać o jednym - jest też warstwa ponadnarodowa i ponad państwowa, na której są inne cele nieco.
Skrzypek na dachu2021.06.10 6:20
Falszywy kandydat Joe zombi Biden to hologram i nie moze byc nic innym niz pretendentem bo wybory demokratycznie wygral Prezydent Donald Trump , dostal ponad 100mln glosow ale oszukali demonkraci przy liczeniu glosow kiedy Biden otrzymal mniej niz 60mln i nawet w Virginia California i New York musieli dorzucac falszywe glosy na pedzio Joe .
Skrzypek na dachu2021.06.10 6:06
Ludzie nie dajcie sie nabrac bo Prezydent Donald J Trump wygral wybory w 2016 i 2020 .
Drogi autorze2021.06.10 1:44
Ukarać Chiny? Przecież cały świat właśnie robi w majty na samą myśl o tym, co by było, gdyby się okazało, że za tym wszystkim naprawdę stoją oni ! Obecnie jest to już największa potęga militarna świata i gdyby przyszło komuś wypowiadać im wojnę, to musiałby od razu przeprosić i się poddać. USA mogą oficjalnie mówić co innego, ale sami doskonale wiedzą jaka jest sytuacja. Mogliby co najwyżej pójść na totalne wyniszczenie, a i tak Chiny by przetrwały, a nie wiadomo czy eszcze ktoś poza nimi. Ni ma szans, redaktorze.
Skrzypek na dachu2021.06.10 6:23
Nawet jak tylko karaluchy przezyja , to kitaje je zjedza zywcem .
Monika2021.06.10 0:01
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Normalny2021.06.10 1:45
I ktoś ma Ci w to uwierzyć?
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.06.9 23:19
... a jo im moga czopki ewentualnie piuropusze .... POPOtrzymac ... Chinczycy tez POPOwinni byc w "malym" rezerwacie ... jak dobrzy amerykanie-Indianie ... szalom
Anonim2021.06.9 22:29
https://raw.githubusercontent.com/dkobak/excess-mortality/main/belarus/belarus.png - ile naprawde jest zakazen na Bialorusi (sam Minsk to odtajnione dane przez wrogow rezimu) przy pelnym zywiole, wykres na podstawie o 1/3 wiecej niz w Polsce przeprowadzonych testow
Anonim2021.06.9 21:28
Nastrojami zawiadują media, które w większości są w rękach globalistów, a tu mamy uwikłanie Fauciego i amerykańskich pieniędzy w laboratorium.
Viking2021.06.9 21:05
uisrael zdycha zadłużony to potrzebuje wojny bo takto nowotwór żydowski okopujący Usa by sam zdechł i ochronka dla pseudo państwa izraelks by przestała istnbieć...
Skrzypek na dachu2021.06.9 20:47
Jestem stara k urwa zydowska co udaje , ze cos wie . A tak naprawde TO GOWNO wiem o USA! Nigdy tam NIE bylem juz NIE bede , ale co mi szkodzi pyerdolic i pyerdolc w kolko to samo . Jezyka angielskiego za ch uja NIE znam , po polsku to w ch uja gram z ta zydowska interpunkcja , ale NIE tylko . Bo to jest dowod dla mojego sowieckiego pracodawcy , ze "pracuje" . Zwykle koncze o godz. 20 bo mi sie konczy zmiana .
Skrzypek na dachu2021.06.9 20:48
Asio ty zydzie Hertrich-Woleński ! PODSZYWKA !
Skrzypek na dachu2021.06.9 20:27
Kitaje to brudasy , wkuszaja psy i koty a mysze zywcem . Zombi Joe pedzio Biden to hologram tak samo jak PiS na uslugach obrzydliwych bezboznych globalistow miedzynarodowych banksterow syndykalokorporacyjnych , ktorzy wspolpracuja ze skrajna lewica , bandyckim kitajskim faszyzmem , zielonyym weganskim ekoszalenstwem i tenczowymi sorosowskimi postempowcami , uzywajac umyslowo chorych analfabetow migrantow i cyganow pasozytow roznej masci aby niszczyc tradycijne wartosci zachodniej cywilizacji .
Anonim2021.06.9 20:29
Bardzo dobry komentarz , masz 100% racje .
Skrzypek na dachu2021.06.9 20:31
Dziekuje . Plandemia to sciema bo zadnej grypy nie ma .
Skrzypek na dachu2021.06.9 20:34
Dodam tez , ze szczepionka gorsza niz zaraza bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA , nanotrucizna retrowirusowa genetycznie modyfikowana , ktora obniza naturalna odpornosc czlowieka .
katolik2021.06.9 20:52
miejmy nadzieje, ze ludzkosc wygra wojnę bazujac na tej prawdzie
Europa2021.06.9 21:02
banksterskie globalne pedofilskie żydostwo !!!
Skrzypek na dachu2021.06.9 19:15
Jestem stara k urwa zydowska co udaje , ze cos wie . A tak naprawde TO GOWNO wiem o USA! Nigdy tam NIE bylem juz NIE bede , ale co mi szkodzi pyerdolic i pyerdolc w kolko to samo . Jezyka angielskiego za ch uja NIE znam , po polsku to w ch uja gram z ta zydowska interpunkcja , ale NIE tylko . Bo to jest dowod dla mojego sowieckiego pracodawcy , ze "pracuje" . Zwykle koncze o godz. 20 bo mi sie konczy zmiana .
Skrzypek na dachu2021.06.9 19:16
Asio ty zydzie Hertrich-Woleński ! PODSZYWKA !
Ciekawy2021.06.9 18:49
A może jednak zrobiono to celowo? Dlaczego? Gdyby nie wirus nie udało by sie pozbawić władzy D. Trumpa. A ten był wyjątkowo znienawidzony w Chinach i wśród tych, którzy postawili na Chiny a dzisiaj rządzą.
katolik2021.06.9 22:49
Wszystko co się dzieje i co zamierzają jest celowe, jest wielkim celowym kłamstwem
Skrzypek na dachu2021.06.9 16:53
Pan Prezydent Donald Trump wygral wybory ale demonkraci oszukali przy liczeniu glosow .
Anonim2021.06.9 16:53
Kitaje to brudasy wkuszaja psy i koty . Joe zombi Biden to hologram .
matis892021.06.9 16:27
To są sojusznicy. Szatanista Biden reprezentuje interesy Chin i Rosji, Niemiec...Plandemia jest działaniem globalnej masonerii i znacznie ma tylko to że rządy państw pod Rządem Światowym NWO wspólnie realizują te same rozkazy z góry by zniewalać narody. Te udawane przepychanki sojuszników NWO są tylko i wyłącznie cyrkiem i nie mają znaczenia. Znaczenie ma tylko to że rządy państw wspólnie wykonuje te same rozkazy przeciwko narodom.
matis892021.06.9 16:20
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Anonim2021.06.9 16:04
Gdyby nie media poza personelem medycznym i urzedami statystycznymi nikt covidu by nie zauwazyl. Nawet pacjenci onkologiczni nie umieraja 100 tylko 2 razy czesciej od przecietnego czlowieka. Nie zauwazono by nawet wiekszych problemow na salach pooperacyjnych gdyby wyeliminowano niszczace odpornosc opiody jak narkoze. Wiekszosc nadwyzek smierci ma zwiazek z pustymi szpitalami i przychodniami.
SZOK!2021.06.9 15:52
Polsce nic nie grozi, gdyż na czele Komitetu ds. Bezpieczeństwa zasiada nasze Słońce Narodu. Poza tym - mamy WOT!
mateuszjegliński2021.06.9 15:49
Ten bidon jest jeszcze inteligentniejszy od naszego p p Bronka.
Anonim2021.06.9 15:22
Tartarian i Mud Flood ciekawe teorie o naszym świecie. https://www.youtube.com/watch?v=vptgDDB_t5Y
Gówno z tego rozumiesz!2021.06.9 15:24
Języka NIE znasz!
Anonim2021.06.9 15:59
Co masz na myśli opłacany trollu z wykrzyknikami?
Bierzmy przykład z USA!2021.06.9 14:46
Kilka tygodni temu Colonial Pipeline główny dostawca paliw na Wsch. Wybrzeżu USA został "zhakowany", tj. bydło Putina, hakerzy zablokowali komputery domagając się okupu. Colonial Pipeline zapłacił w crypto walucie około $4.4 miliony. Ale radość tych bydlaków Putina była KRÓTKA! - - - - FBI "zahakowało" ich konto i ODEBRALI $$$$$. - - - - I tym sposobem bydło Putina zostało z GÓWNEM w ręku!
There is NO cure for schizophrenia!2021.06.9 16:23
...but with the right treatment, it’s possible to limit symptoms and reduce the chances of further episodes. Everyone’s experience of schizophrenia is different. It may become better before worsening, you may have episodes of being unwell, or its effects may be more constant. Up to 1 in 10 people may have a lasting recovery, and 1 in 5 may have significant improvement. Around half of people diagnosed with schizophrenia will continue to manage it as a long-term illness. The most common treatment for schizophrenia is medication and talking therapies." https://mentalhealth-uk.org/help-and-information/conditions/schizophrenia/treatment/
Anonim2021.06.9 14:20
Polska ma Komitet ds. bezpieczeństwa. Zawiaduje nim ON. Nasze Słońce Narodu. Rzadne ataki hakerskie nam nie grożą. żart :) :) :)
tymczasem poza waszą bańką2021.06.9 13:51
Pierwszy raz w historii badań poparcie dla równości małżeńskiej dla par jednopłciowych sięgnęło w Stanach Zjednoczonych 70 proc. - pokazuje nowy sondaż. Za legalnością małżeństw osób tej samej płci jest ponad połowa wyborców konserwatywnej partii republikańskiej, a także większość każdej z badanych grup wiekowych.
Aldona2021.06.9 14:02
Jedz do USA tam sądarze dadzą ci dzieci i będziesz się z nimi bawić . Dzieci nie twoje ale zawsze .
Bad news for you faggot!2021.06.9 14:06
You can't go to the US ! Why ? Because you're a pauper. Jerk off your dick and dream.
Anonim2021.06.9 14:16
i co z tego ma wynikac? podaj sondaz ile kobiet usuneloby ciaze gdyby wiedzialo ze urodzi sie homo
Hanys2021.06.9 13:33
Weźmy takiego JonB, walczącego z resztkami własnej inteligencji.
MaxFiend2021.06.9 13:00
Tak tak, początek wojny. Tyle, że w Wuhan Institute of Virology nad takimi wirusami pracowali z Chińczykami Francuzi, Amerykanie i Kanadyjczycy :-D
katolicka deratyzacja Polski2021.06.9 13:52
Piszesz to z Wuhanu,,oczywiscie.
To raczej nowy front w istniejącej wojnie2021.06.9 12:59
Wojna trwa cały czas na polu gospodarczym, w cyberprzestrzeni, w manipulacji informacjami, zarażaniu kolejnymi "trendami" typu genderyzm czy lgbt-yzm, pejsbuki, tłitery, itp. Wirus to tylko nowe narzędzie, które ma wstrząsnąć światem by choć trochę zmienić status quo. Będą kolejne fronty i kolejne narzędzia.
toni2021.06.9 12:56
Bidet w tej konfrontacji będzie pozamiatany, po takich wyborach do jakich doszło w USA to nawet i dobrze
ryszard2021.06.9 12:52
Po pierwsze, natężenie mutacji covid-19 jest dowodem jego laboratoryjnego pochodzenia. Po drugie, nie ważne które to było laboratorium, tylko na czyje zlecenie i za czyje pieniądze, wykonało tą "usługę".
plum2021.06.9 12:29
A gdzie jest o tym, że te badania finansowali poprzez NGO-sy Amerykanie? A samo laboratorium jest nadzorowane przez WHO...
Böno2021.06.9 12:28
Wirus wydostał się z Chin, ale w sumie mógłby to być każdy inny kraj, który prowadzi badania nad bronią biologoczną, a może nawet nie bronią biologiczną. Aids, świńska grypa.... to też wirus wymyślony przez grupę ludzi dla zagłady ludzkości? Bardziej obawiałbym się przymusowych szczepień, bo jeszcze nie wiadomo co się za tym kryje, a na pewno wielki biznes, pytanie: czy uczciwy?
To było celowe.2021.06.9 12:22
Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe trwały w Chinach od 17 do 28 października. Zjechali się wszyscy najważniejsi generałowie. To był początek III Wojny Światowej.
Maciej Piwowar2021.06.9 11:57
USA-326 mil-10% 32 mil,Europa 727 mil-10 %73 mil.,Chiny1 miliard 400mil.Używają słów Mao .może zginąć 90% Chińczyków pozostanie 10%,czyli 140 mil.wnioski wyciągnąć SAMEMU.
cal.502021.06.9 12:13
Towarzyszu Piwowar, Chiny 1 mld 400 tys. ludności, wasza ojczyzna światowego proletariatu Rosja: 144 mln 193 tys.. Porównajcie sobie potencjał demograficzny waszej ojczyzny z Chinami i wnioski wyciągnijcie sami, lub kolektywnie, jeśli sami nie potraficie.
cal.502021.06.9 12:15
Przepraszam tow. Piwowar. Wkradł się błąd: Chiny: 1 mld 400 milionów (nie tysięcy). Reszta bez zmian.
Maciej Piwowar2021.06.9 19:35
@ cal.50 BRAK LOGICZNEGO wyciągania wniosków. Synok Ja mam dokumenty Rodu od 1626 r,wtedy po raz pierwszy użyto nazwiska. Pochodzę z tzw. Wolnych Kmieci ,a gospodarstwo oscylowało do czasów Komuny od 5 łanów ,do 3 łanów. NIGDY NIE UPRAWIANO PAŃSZCZYZNY ,potocznie nazywając płacono tzw. podatek Zakonowi( Kościołowi).Łan=18 hektarów.
cal.502021.06.10 8:16
Twoje dokumenty zrobiono ci w sowietach. Gdybyś ich poprosił to zrobiliby ci takie same papierki w których by stało, że jesteś potomkiem samego samego chana. tak więc nie nasładzaj się tu swoimi "rodowodami" bo nikt tego w Polsce nie kupi od takiego trollea sowieckiego.
katolik2021.06.9 11:41
Wszyscy masono- naziści zaplanowali depopulację. Dochodzenia i fąłszywe wnioski są nieważne. Najwazniejsza sprawa, to to, że LUDZKOSCI pozostała samoobrona przed śmiercią pseudoszczepionkową związkami chemii genetycznej. To jest priorytet dla całych społeczeństw, bez względu na koszty finansowe, czy upadek gospodarczy. Trzeba sie bronić przed zniewoleniem i utylizacją, bo to wszystko to były ćwiczenia. SSPIS i posłowie nie mają prawa bytu, prawo ludobójstwa nie jest prawem i nie ma prawa obowiązywać obywateli !! Atak plandemii, mordu i zniewolenia przez SSPIS zaplanowany na jesień.
katolicka deratyzacja Polski2021.06.9 13:54
Jestes czlowiekiem z rubli,to jasne.
Anonim2021.06.9 11:40
niech ktos poda nazwe kraju gdzie sluzba zdrowia funkcjonowala normalnie a wtedy okreslimy ile naprawde zabil wirus. Norwegia to dobry i zly przyklad bo tam wirusa nie ma.
katolicka deratyzacja Polski2021.06.9 13:55
Judaistyczni protestanci ZAWSZE klamia.
prosty2021.06.9 11:22
A co będzie, jeżeli nagłośni się, że z laboratorium w Wuhan współpracował zespół z University of North Carolina Chapel Hill? Kogo świat będzie karać?
sylwe2021.06.9 11:27
Chiny głąbie
Aldona2021.06.9 11:33
TEŻ JEDEN ZYDOWSKI BIOCHEMIK Z USA MIAŁ TAM SWOJE LAB I PRACOWAŁA NAD WIRUSAMI . PRZEMYCIŁ KILKADZIESIĄT PRÓBEK ZE SWOJE LAB W USA NIESTETY ZOSTAŁ ZŁAPOABY I ODSIADUJE WYROK W USA. W KAŻDYM RAZIE PRZYWOZIŁ TAM SWOJE VIRUS DO WUHAN. BYŁA DUŻA AKCJA WYWIADU USA W WUHAN ZMARŁ PÓŁKOWNIK WOJSK USA PO MISJI W WUCHAN I KILKU ZÓŁNIERZY . ZAKAZILI SIE WŁASNYMI PRÓBKAMI.!!!!!
katolicka deratyzacja Polski.2021.06.9 13:57
Aldona to agentka rosyjska z Konfederacji Targowickiej.
Andrzej Łabędź2021.06.9 11:21
Zapraszam gorąco na profil Eli Barbura, Izraelczyka z Tel Avivu https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 na którym znajdują się informacje z pierwszej ręki dotyczące państwa Izrael, które od wielu lat stawia bohaterski opór zdziczałej, terrorystycznej hordzie palestyńskiej w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu. Mile widziani są sympatycy państwa Izrael. Wszelkiej maści idioci oraz antysemici szczyszczani są szybko i bezboleśnie.
Aldona2021.06.9 11:21
Kto tam będzie słuchał jakiegoś żydowskiego kłamcę z żydowskiego Yale University. Czy Chiny wyrządziły Polsce jakąkolwiek krzywdę w ciągu ostatnich 500 lat ? Nie Chiny to kraj przyjacielski tylko trzeba szanować ich zwyczaje a oni uszanują nasze. Każdy kradnie !! tzn nazywa się to wywiad . Wywiad to złodzieje , bandyci mordercy , analitycy , oszuści i wiele innych zawodów legalnie wykonywanych w danym kraju ale karanych poza granicami kraju. Chiny kradną nowe technologie , szpiegują , budują nowoczesną armię nauczyli się tego od Israel , USA , Rosji , Niemiec.... Niedawno nawet USA podsłuchiwało wszystkich!!!! swoich sojuszników z NATO. USA nie są godne zaufania choć kiedyś były dla PoLAKÓW SYMBOLEM WOLNOŚCI. Obecnie USA to skarlały słabeusz zarządzany przez wiotkiego starca z napadami amnezji jasno-pomrocznej. Oszukali Europę na NS-2 , wypinają sie na zobowiązania sojusznicze. A Chiny chętne do współpracy. Sprzęt medyczny szybko nam sprzedali w dobie pandemii chcą CPL budować i inne np.szybką kolej a mają najwięcej sieci kolejowych extremalnie szybkich na świecie. Francja ze swoim TGW może im skarpeki prać.
Anonim2021.06.9 11:11
WOW, prawiczki się zorientowały... Ponad rok im zajęło, ale zawsze byli znani z powolnego myślenia. No, ale lepiej późno niż wcale.
aaa2021.06.9 11:32
To było proste - przecież największe nieszczęści ludzkości zawsze były dziełem lewactwa - teraz to komuniści chińscy.
JonB2021.06.9 11:10
Przeciez wojne juz mamy. Wezmy taki PiS co walczy z wlasnym narodem.....
Skrzypek na dachu2021.06.9 20:12
Plandemia to medialna sciema bo zadnej grypy nie ma .