Terlikowski: Dał przykład Nergal jak "polemizować" mamy - zdjęcie
11.03.15, 13:38

Terlikowski: Dał przykład Nergal jak "polemizować" mamy

7

A skoro tak, to obrońcy życia też powinni pójść w kierunku sztuki i założyć zespół metalowy, który grałby koncerty przed szpitalem Pro Familia. Niedoścignionym wzorem byłby zaś dla nich Nergal, którego zachowania – jak wszyscy wiemy – są całkowicie legalne i dopuszczalne. Zespół prolajferski idąc wytyczonym przez owego pana szlakiem mógłby więc spokojnie wykrzyczeć, że „tym (tu stek bluzgów) w lekarskich kitlach, co zabijają ludzi, powinno się (i tu cytaty z piosenek Nergala o chrześcijanach, tyle, że odniesione do lekarzy). A na koniec drzeć zdjęcia dyrektora szpitala i lekarzy-zabójców i krzycząc, że to wszystko g... Wtedy to by była sztuka, wolność słowa i każdy sędzia musiałby ich bronić. No chyba, że uznamy, że polskie sądy już otwarcie wyruszyły na wojnę z życiem i katolikami, a obronę zarezerwowały tylko dla satanistów.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (7):

anonim2015.03.11 13:41
Jestem za. Niech jeszcze jak Nergal grają na zamkniętych imprezach i sprzedają bilety. Może nawet płytę im się uda..?
anonim2015.03.11 15:08
No i to są właśnie komentarze na poziomie... Ciekawe ile wam płacą...
anonim2015.03.11 15:14
Szkopuł w tym że nergal podarł Biblie która względem prawa jest książką. Natomiast ludzie którzy zrobili tą wystawę wedle prawda obrazili konkretne osoby podane z imienia i nazwiska i konkretną placówkę. Jestem jak najbardziej za ukaraniem Nergala oraz popieram wystawy... ale niestety prawo tego świata to prawo tego świata i Terlikowski może sobie gadać ale wyzywać konkretnych osób od morderców (jeżeli czynili coś ZGODNIE Z PRAWEM - ocena czy prawo jest dobre czy złe to już inna kwestia) nie można i tutaj o to chodzi. Darcie zaś "zdjęć dyrektora szpitala" to już darcie zdjęcia konkretnej osoby więc obraza ścigana z paragrafu.
anonim2015.03.11 15:48
Max49 Problem jest taki że TT wysuwa coraz głupsze argumenty. Zamiast krótko powiedzieć jak na katolika przystało "Aborcja to morderstwo będziemy zawsze je potępiać i wskazywać palcem jest ona równoznaczna z ekskomuniką" on brnie w różnie dziwactwa i porównania. Na zasadzie "jeżeli prawo potępia ludzi pokazujących dokonywaną aborcję (nawet jeżeli ona jest z nim zgodna) to te powinno się potępić historyków pokazujących obozy śmierci" Czasami mam wrażenie że TT to 5 kolumna która ma katolików ośmieszać. ... Jeżeli na paczce papierosów jest "Palenie zabija" to na masce każdego samochodu powinno być "samochód zabija" -ta sama logika.
anonim2015.03.11 18:53
Proliferzy nawet tematy mają podobne do zespołów death metalowych. Teksty ze szczekaczki brzmią podobnie: krew, smierć i mordowanie. Zamknięcie ich w salach koncertowych i studiach to dobry pomysł.
anonim2015.03.11 19:25
Żeby analogia była logiczna, to ci obrońcy życia powinni założyć jakiś zespół (niekoniecznie metalowy) i grać koncerty biletowane, na których mogliby głosić swoje przesłania ze sceny. Behemoth nie gra przecież za free w tzw. przestrzeni publicznej, tylko sprzedaje towar dla chętnych.
anonim2015.03.11 22:23
Nergal to lala której mamusia dupcie podciera jak sobie obsra pupkę