T. Sakiewicz: Celem rewolucji LGBT jest wprowadzenie cenzury  - zdjęcie
15.10.20, 17:44Fot. screenshot - YouTube (Patryk Jaki)

T. Sakiewicz: Celem rewolucji LGBT jest wprowadzenie cenzury

12

Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie rozpoczęła się dziś dwudniowa konferencja „Zderzenie kulturowe w UE. Czy Polska ma szansę?”. W czasie jednego z paneli dyskusyjnych rozmawiano o tym, jaką postawę wobec ekspansji lewicowych ideologii powinno przyjąć państwo. Red. nacz. „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz w dyskusji podjął temat cenzury jako bardzo silnego elementu rewolucji LGBT.

„Ekspansja lewicowych ideologii. Jaki powinien być model zachowania instytucji państwa?” – to tytuł panelu dyskusyjnego, w jakim udział wzięła Marzena Nykiel, Tomasz Sakiewicz, Jan Pospieszalski i Michał Rachoń.

- „Ochrona wolności, żeby ludzie mieli te same prawa. A próbuje się to podważać - jeden nie może się bronić, drugi może napadać, widzieliśmy to w przypadku pana Margot, tego człowieka, który napadł działacza ruchu pro-life (...) Dziś wystarczy bronić praw podstawowych i je respektować” – odpowiadał na tytułowe pytanie red. nacz. „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.

Dziennikarz poruszył temat cenzury, którą rewolucja LGBT usilnie próbuje wprowadzać, zamykając usta wszystkim myślącym inaczej:

- „Bardzo silnym elementem rewolucji LGBT jest cenzura” – zaznaczył.

Odniósł się tutaj do słynnej naklejki „Strefa wolna od ideologii LGBT” wypuszczonej przez „Gazetę Polską”, która miała właśnie zwrócić uwagę na problemem cenzury:

- „Chodziło, żeby protestować przeciwko cenzurze. Państwo ma nam obowiązek zabezpieczyć wolność słowa. Pracownicy naukowi są wyrzucani z uczeni, pracownik Ikei został wyrzucony z pracy, podpalano kioski, w której sprzedawano gazetę” – przypominał.

Podkreślił, że aktywiści LGBT, mówiąc o wolności, w rzeczywistości chcą przeprowadzić rewolucję totalitarną:

- „Nie bronimy wam głosić waszych poglądów, ale nie zabraniajcie nam głosić naszych. Czy wolno wsadzić księdza do więzienia za to, że głosi, że homoseksualizm jest grzeszny? My bronimy wolności, jeżeli będziemy w tym kierunku szli, to z tą rewolucją wygramy, niezależnie od tego jak wielkie pieniądze i wielkie siły się sprzymierzą” – przekonywał.

Dziennikarz TVP Michał Rachoń odniósł się do koszulki, jaką założył występujący w poprzednim panelu prof. Maciej Gdula z Lewicy. Na spotkanie przyszedł on w koszulce z godłem Polski wpisanym w kolorową flagę:

- „Ja czuję się obrażony tego rodzaju profanacją symbolu polskiego godła, ale pan profesor powiedział, że kiedy przychodzi do prawicy to musi pozwolić sobie na pewnego rodzaju prowokację” – mówił Rachoń.

 - „Z jakiego powodu środowiska, dla którego ideologia LGBT jest istotna, używają akurat kategorii flagi? Dlaczego to jest flaga LGBT? Flagi mają państwa. Mieliśmy takie przykłady, że pewne ideologie tworzyły swoje własne flagi w odniesieniu do swojej państwowości. Tam sprowadzało się to również do pewnej ideologii, która posiadała swoją własną symbolikę, w tym również flagę” – dodawał.

Konferencja „Zderzenie Kulturowe w UE. Czy Polska ma szansę?”, której organizatorem jest frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, ma na celu podsumowanie dotychczasowych zmian, jakie zaszły w Polsce na tle innych państw europejskich oraz nakreślić możliwe scenariusze zderzenia kultur w najbliższych dekadach. Czy zmiany te zajdą tak daleko jak w innych krajach Unii Europejskiej? Czy mamy szansę uchronić się przed szkodliwymi konsekwencjami przemian kulturalnych, bazując na doświadczeniach innych?

Drugi dzień konferencji rozpocznie się jutro o godz. 10:00. O godzinie 14:00 w panelu pt. „Konflikt kulturowy w Europie” udział weźmie publicysta Fronda.pl, dr Tomasz Poller. Transmisję z wydarzenia odbywającego się na Stadionie Narodowym w Warszawie śledzić można na naszym portalu TUTAJ. Portal Fronda.pl jest patronem medialnym konferencji.

kak/niezależna.pl, Fronda.pl

Komentarze (12):

feldkuratkatz2020.11.2 16:40
Cenzura - mokry sen prawiczków...
Polak2020.10.19 12:22
Nie słyszałem, by ci od LGBT naciskali na kwestię grzechu. Nikt nie broni głosić, że np. nieposłuszeństwo wobec męża jest sprzeczne z Biblią i obowiązująca Doktryna KRK (niestety nikt też nie odważa się o tym przypominać z ambony). Natomiast pisk podniósłby się, gdybym jako polityk, minister, czy urzędnik państwowy powiedział, że żona ma być mężowi posłuszna, bo tak nakazuje religia (praktycznie każda) oraz tradycja. Homoseksualizm jest legalny, ale jest grzechem, tak jak antykoncepcja, związki partnerskie i niepokorne żony. Zamiast "walczyć", warto to uzmysłowić. A flagi to mają nie tylko państwa (bardzo tempy ten redaktor), flagi mają znacznie dłuższą tradycję a i continuum. Mają je nawet korporacje, w tym np. Orlen.
polak2020.10.18 13:41
Polacy głosowali na PIS aby bronił przed ZŁODZIEJAMI I LEWACTWEM, WTEDY POPIERAJĄ. Polacy znienawidzą PIS wpychający lewackie fanaberie - TZW PIĄTKA DLA ZWIERZĄT !!!!!. TO BĘDZIE KONIEC PIS !!!
Moly2020.10.16 3:32
Ciekawe ile ludzi uczestniczy w tej debacie.
bina2020.10.15 20:47
wspólnie umieramy na Covid a zatwardziałość zabierzemy do grobu...kogo Wy chcecie wydutkać? Ducha Świętego?...który za homoseksualistę dałby się pociąć?....
A - K2020.10.15 19:50
Tak - tak - zabezpieczyć wolność słowa. A najlepiej to zabezpiecza przepis o obrazie uczuć religijnych!!! Przekonał się Urban, Doda i ta pani co tęczą przyozdobiła jakiś kościelny obrazek - i wielu, wielu innych. Więc spadaj Sakiewicz - ty oszczędnie gospodarujący prawdą i uczciwością dziennikarzyno.
AAAtomek2020.10.15 19:46
Flagi mają państwa... A Maryja z biało-niebieską flagą to państwo?
Łykend idzie2020.10.15 19:03
a moja koszerna odbytnica czeka na Margot i kolejny Total Mayhem.
Total Mayhem2020.10.15 18:35
"Strefa wolna od ideologii LGBT"? Warto sobie przypomnieć, jak wyglądała ta nalepka... https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/GP-strefawolnaLGBT-655rr.png Ci, którzy teraz straszą sądem za mówienie, że "strefa wolna od ideologii LGBT" oraz "strefa wolna od LGBT" to tożsame komunikaty, jednocześnie roztaczają straszliwe wizje totalitarnej cenzury. Kpią czy pytają o drogę?
TwojaStara2020.10.15 18:05
Cenzura zaczyna się dla katopolaczka wtedy gdy nie może bezkarnie zaszczuć geja by ten popełnił samobójstwo. Bo dla katofaszysty dobry gej to martwy gej.
SakiewiczToDrukarzDyplomówUznaniaDlaKarła2020.10.15 18:05
Człowiek Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Patriota Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Osobistość Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Bohater Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Katolik Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Niezłomny Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Narodowiec Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Wicepremier Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Mister Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Ekonomista Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Stary Kawaler Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza. Karzeł Roku - bezzębny karzeł z Żoliborza...
TA CENZURA JUŻ JEST, u "tolerancyjnych"!2020.10.15 18:04
Popatrz na takiego utytułowanego przez PRL "profesora" Hertrich-Woleński, właściciela legitymacji PZPR-u, kaznodziei tolerancji, wściekłej suki antypolskiej, antykatolickiej i zapytaj go: 𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐮 𝐬𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐄𝐍𝐙𝐔𝐑𝐄 𝐡𝐢𝐩𝐨𝐤𝐫𝐲𝐭𝐨 ?! Może "profesor" Hertrich-Woleński będzie miał odwagę i DA ODPOWIEDŹ? Moze jego parch redakcyjny, tyż profesor, Jan Hartman DA ODPOWIEDŹ? Ale nie licz na to. 𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐮 𝐬𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐄𝐍𝐙𝐔𝐑𝐄 𝐩𝐚𝐫𝐜𝐡𝐮 ?!