Świnka Peppa reaguje na apel Tuska ws. TVN - zdjęcie
21.12.21, 17:18Fot. screenshot - YouTube (Peppa Pig - Official Channel, Janusz Jaskółka)

Świnka Peppa reaguje na apel Tuska ws. TVN

102

Opozycyjne media chwalą się zebraniem 2,5 miliona podpisów pod apelem przeciwko nowelizacji ustawy medialnej. Okazuje się, że apel podpisała nawet… Świnka Peppa. Stało się to możliwe dzięki temu, że nikt nie weryfikuje składanych podpisów.

Sympatyzujące z opozycją media donoszą o wielkim sukcesie apelu do prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowanie nowelizacji ustawy medialnej. Pod petycją miało już podpisać się 2,5 mln Polaków. O sprawę dziennikarze pytali dziś w Sejmie rzeczniczkę PiS Anitę Czerwińską. Posłanka zaznaczyła, że rządzący z szacunkiem odnoszą się do tego typu przedsięwzięć. Zaapelowała jednak, aby nie rozpowszechniać niezweryfikowanych informacji. Wskazała, że „przez cały weekend internet miał zabawę, bo różne osoby przedstawiły fikcyjne dane”.

Czerwińska przypomniała również, że nowe przepisy mają chronić polski rynek medialny, podobnie jak jest on chroniony w innych krajach Europy i w USA. Szef klubu PiS Ryszard Terlecki zaznaczył z koeli, że „nikt nie zamierza zamykać TVN”.

Z sytuacji nie lada ubaw mają internauci. Pod dokumentem można znaleźć takie podpisy jak: „Czesław Kiszczak”, „Pepa”, „Joseph Goebbels” czy „Dziewczynka z zapałkami”. Kiedy część z internautów dla żartu podpisuje się nazwiskami znanych osób i postaci fikcyjnych, sympatycy opozycji składają nawet po kilkadziesiąt podpisów.

kak/tvp.info.pl, IAR, Twitter

Komentarze (102):

Skrzypek na dachu2021.12.23 0:23
Swinia ma wiecej honoru niz Tfusk .
Skrzypek na dachu2021.12.23 0:22
Tfusk gorszy niz swinia .
katolik2021.12.22 20:05
Masoni niszczą ludzkosć, albo ludzie sie obronia, albo zdechna ! Będa niewolnikami morderców !!
Filip2021.12.22 19:18
Jarosław Kaczyński pod pretekstem "polonizacji" czy "suwerenności" chce przejąć niezależne media, żeby zablokować wyborcom dostęp do informacji niekorzystnych dla rządzących. Ustawa lex TVN jest sprzeczna z Konstytucję RP i umową polsko-amerykańską z marca 1990 roku. W przypadku wprowadzenia jej w życie Amerykanie oskarżą nas w arbitrażu międzynarodowym i z budżetu państwa zapłacimy olbrzymie odszkodowanie. Dla Jarosława Kaczyńskiego interes partyjny jest ważniejszy niż interes narodowy.
Filip-pomysl2021.12.22 20:03
tia zaloz se chlopie tzw. wolne media za oceanem i wytykaj "faszystom" ze gnebia/gnebili muzina i indian, nie zadoscuczynili, nie zwrocili. Podobnie w Niemczech i wytykaj im ze nie splacili nie zadosuczynili za 2 wojne, trab o reparacjach i zobaczysz "wolne media" jak tam jest po prostu biala pusta plama po tym okresie. O Chinach nie wspomne Powodzenia
matis892021.12.22 15:06
no no tepe wolaczki majO ubaw :D, czekam az US wypowie sie na ten temat odpowiednio ;)))
Skrzypek na dachu2021.12.22 14:10
Kazdy kto zna wierszyk hebrajczyka Brzechwy " Stoi na stacji dziwa parszywa ... tlusta i obrzydliwy pot z niej splywa " wie ze tu wcale nie chodzi o dziwke ale o towarzyszy z PiS , Lewica , PSL i PO . Tylko Konfederacja w sojuszu z Krajem Radu i jego dozywotnim prezydentem przywroci Polszu miejsce w szeregu krajow postepowych .
Skrzypek na dachu2021.12.23 0:14
Asio , glupi podszywasczu .
Anonim2021.12.22 14:01
Najwyzej TVN przejmie RTL czy Canal+. PiSiory przy covidzie pokazali jak bardzo lubia sluchac rozkazow z Berlina i Paryza. Wskazowki telefoniczne jak zniszczyc swiat , beda zastąpione przez wystapienia kanclerza w RTL24.
Teofila Zdziebko (w podróży)2021.12.22 14:20
Tak jest. RTL to kapitał luksemburski, a więc jak najbardziej koszerny.
Ludki frondowe2021.12.22 14:01
Obkupiliście się już na Święta?
Ludku frontowy2021.12.22 14:21
a ty się obkupkowałeś do pampersa? to też rusycyzm
Bzdury pleciesz, kmieciu2021.12.22 16:42
https://sjp.pwn.pl/sjp/obkupic-sie;2491565.html
Anonim2021.12.22 13:54
10. Częstym gościem programów TVN, zazwyczaj w roli eksperta, bywały i są takie postaci jak: Jerzy Urban (pierwsza tuba propagandowa komunistów), TW ,,Bolek", Dukaczewski (syn dwojga UBeków, od 1970 w PZPR, szef WSI, długo można wymieniać), Czempiński (kariera w PZPR i SB, później - jak sam wyznał - był jednym z inicjatorów założenia Platformy Obywatelskiej, oj tam, oj tam). Jego ojciec, UBek, w liście do przełożonych chwalił się swoimi dokonaniami w walce przeciwko polskiemu podziemiu niepodległościowemu. Przykładów gości w programach TVN, mających komunistyczny rodowód, można wymieniać znacznie więcej. 11. W założeniu TVN, w 1997 brała udział spółka CME (Central European Media Enterprises), do której należało 33% akcji TVN. Co z tego? Niby nic. Ale szefem CME był wtedy Ronald Lauder. Co z tego? Niby nic. Ale Lauder jest Żydem. Co z tego? Niby nic. Krytykował Morawieckiego, gdy rzeczowo zgasił żydowskiego dziennikarza w Monachium. Co z tego? Niby nic. A kim jest obecnie Lauder? Aaaa, nikim ważnym. Mądrzejsze jest nie wspominać o tem. No dobra, powiem. Ronald Lauder (na zdjęciu) jest - od 11 lat - PRZEWODNICZĄCYM ŚWIATOWEGO KONGRESU ŻYDÓW.
konrad2021.12.22 14:06
A czy ktoś przymusza cię żebyś TVN oglądał . Mamy demokrację za którą przelewaliśmy krew i jest pluralizm .Nawet gdyby była garstka chętnych do oglądania tej telewizji to pozwól im zwłaszcza że TVN nie dostaje dotacji budżetowych a telewizja PISowska i owszem podobnie jak telewizja Trwam .
Jakieś wnioski?2021.12.22 14:13
Spośród krajów demokratycznych TYLKO w Polsce tak wielki procent mediów jest w rękach obcych.
konrad2021.12.22 14:38
Ładnie brzmi ale nie jest prawdą .Większość mediów jest odzyskana . Teraz czas odzyskać handel i zbudować jakąś pierwszą fabrykę bo największe polskie zakłady pracy to obecnie schroniska dla zwierząt o czy zapewne z polskich mediów się nie dowiesz.
Jakieś wnioski?2021.12.22 16:48
Jak nie jest to prawdą to napisz konkretnie, które z krajów cywilizowanych mają taka sytuację, że media w tak wielkim stopniu są kontrolowane przez obcy kapitał bądź kapitał niby miejscowy ale o korzeniach aferalno-układowych?
konrad2021.12.23 7:51
Niby - słowo klucz w naszych dywagacjach .Skoro u nas nie da się niczego precyzyjnie dookreślić to dyskusja po próżnicy. Niby jest pandemia a jako by jej nie było ,Niby aspirujemy do cywilizowanych krajów a pies zamiast właściciela ma miskodawce a My zamiast wykształconego rządu grupę dyletantów zrzeszonych w klubie adoratorów Narodowego Ignoranta.
Anonim2021.12.22 13:53
6. Obaj panowie, założyciele TVN, zrezygnowali z członkostwa (a Wejchert również z funkcji przewodniczącego) w radzie nadzorczej TVN tego samego dnia - 27 lutego 2007. ,,I co z tego", zapyta leming. A no nic. Może poza tym, że dokładnie DZIEŃ PÓŹNIEJ, 28 lutego 2007, wchodziła pisowska ustawa, na mocy której obaj biznesmeni musieliby poddać się lustracji i rozliczyć ze swoją przeszłością w PRL! Cytuję: ,,Oświadczenia lustracyjne o współpracy w czasie PRL-u z SB bądź jej wojskowym odpowiednikiem muszą złożyć członkowie zarządów i rad nadzorczych osoby prawnej, która posiada koncesję na nadawanie programów radiowych bądź telewizyjnych". Później stołki w radzie nadzorczej TVN zajmowała między innymi żona Wejcherta, Aldona, i syn Waltera, Piotr. Im już lustracja nie była groźna - w czasach komuny byli dziećmi. 7. Markus Tellenbach, prezes TVN w latach 2009-2016, był wcześniej szefem rady nadzorczej niemieckiej platformy medialnej Sky Deutschland. 8. Sprawdźcie sobie kim byli Wincenty i Tadeusz Kraśko, Adam i Stefan Meller, Maciej Zimiński, Mordechaj Mozes (Mieczysław Morozowski), Waldemar i Aleksandra Kedaj, Tadeusz Olejnik, Brunon Miecugow, Mieczysław Broniatowski, Bolesław Sianecki - i w jakiej telewizji pracowały/pracują ich dzieci. 9. Partnerem w interesach Waltera i Wejcherta i późniejszym członkiem rady nadzorczej TVN był Mirosław Wyrzykowski, były wykładowca na WSO w Legionowie, gdzie szkolił młodych esbeków. Jednym z absolwentów tej uczelni był Leszek Pękala, jeden z morderców księdza Popiełuszki
Anonim2021.12.22 13:53
Kilka faktów na temat TVN, o których każdy Polak, niezależnie od poglądów, powinien wiedzieć. Wiedza nie boli, nie trzeba się jej bać, nie trzeba przed nią uciekać, nie trzeba się przed nią chować i zamykać oczy. Zaboleć mogą tylko konsekwencje NIEWIEDZY, i to ona powinna budzić strach. 1. TVN założyło dwóch biznesmenów - Mariusz Walter i Jan Wejchert. Ich przeszłość owiana jest mroczną tajemnicą, jest to absolutny temat tabu, którego nikt w mainstreamowych mediach nawet palcem nie dotyka. Propagandziści pokroju Lisa, Czuchnowskiego czy Olejnik poświęcają więcej uwagi kotu Kaczyńskiego, niż faktowi, że - jak wynika z informacji m.in. na Salon24, częściowo potwierdzonych w Wirtualnej Polsce i paru innych mediach - Jan Wejchert, współzałożyciel TVN, widnieje w aktach SB jako Tajny Współpracownik, zarejestrowany 06.11.1975, a wyrejestrowany 24.01.1990. Co więcej, już w 1972 roku Wydział II (czyli kontrwywiad SB) prosił o wydanie mu paszportu - ,,ze względów operacyjnych". Wejchert zmarł w 2009 roku (na jego pogrzebie przemawiał ksiądz - a jakże! - Boniecki), w pewnym momencie znalazł się na liście Forbesa wśród 1000 najbogatszych ludzi NA ŚWIECIE (!), a jego majątek szacowano na 3.6 MILIARDÓW złotych. 2. Wejcherta swoimi zeznaniami obciążył też Grzegorz Żemek, tajny współpracownik WSI, skazany w aferze FOZZ, który w trakcie śledztwa wyjawił przed sądem: ,,Zapytałem służb wojskowych czy mogę podjąć kontakt z Wejhertem. Otrzymałem wówczas informację, że on już współpracuje ze służbami wojskowymi, więc będzie to proste." 3. Skoro już jesteśmy przy Żemku i aferze FOZZ - zastępcą dyrektora, czyli Żemka, była Janina Chim, również skazana. Jej bliską współpracownicą - Renata Pochanke. Dobrze kojarzycie to nazwisko - to matka Justyny Pochanke, gwiazdy TVN-owskiej propagandówki. 4. Mariusz Walter (w PZPR od 1967 do 1983) był zarejestrowany w aktach SB dwukrotnie, tzn z dokumentacji wynika, że współpracę podjął w 1983 (w stanie wojennym), wyrejestrowano go w 1989, ale tylko po to, żeby... zarejestrować go ponownie, w innym, ważniejszym wydziale. System się wali, Szczepkowska obwieszcza w telewizji ,,upadek komuny", a Walter... jest rejestrowany jako TW. 5. W kontekście Waltera warto przypomnieć, że rekomendował go komuniście Kiszczakowi komunista Urban, jego list w tej sprawie zachował się i jest dostępny dla każdego.
Anonim2021.12.22 13:52
https://www.wykop.pl/link/4771449/tvn-bezczelnie-manipuluje-material-i-szkaluje-stanislawa-michalkiewicza/najstarsze/
dociekliwy2021.12.22 12:42
Że też z taką starannością nie weryfikowano głosów pozyskanych od obłożnie chorych przez siostry zakonne podczas wyborów prezydenckich którym opatrzność Boża kazała głosować tylko na jednego kandydata.
man.of.Stagira2021.12.22 11:56
Miała być w Polsce MURZYŃSKOŚĆ Herr Tusk a jest KACZYŃSKOŚĆ!.// Biedni volksdeutsche. Biedna TSUE. Biedna KE.// Brawo Jerry! Brawo My! Polacy!
Podpisałem się jako "Lolek Kremówkożerca"2021.12.22 11:33
jw.
Hania z pomorskiego2021.12.22 8:48
wyborcy prezydenta A. Dudy nie muszą podpisywać się pod apelem o podpisanie ustawy ,,lex TVN" bo już go podpisali wybierając go na prezydenta w 2020 roku, a było nas 10 440 648, czyli więcej niż tzw. opozycji. Myślę, że prezydent nas nie zawiedzie?
Anonim2021.12.22 9:24
Adrian zrobi to co każe konus.
Tej, Haniu2021.12.22 12:50
To była chucpa, a nie wybory.
won2021.12.22 8:40
tvn24 podaję , że poparcia udzielili im również: Koziołek Matołek , Żwirek i Muchomorek ,Telesfor i Teodor , Pankracy , Krecik a nawet pies Pluto i kaczor Donald i wiele , wiele innych postaci ze świata bajek 😁
Anonim2021.12.22 9:36
PiSdzielców wspierają same matoły.😁😁😁
Stop zarazie !2021.12.22 11:21
Spadaj , kacapie !
Anonim2021.12.22 12:48
bo co?😁😁😁
Piotruś Punk2021.12.22 13:14
Bo ci uschnie jajco
źle spacjujesz, ruski trolu2021.12.22 13:09
­
Kim jest TW Oskar czyli Donald T . ?2021.12.22 8:28
Kim jest TW Oskar dowiemy się z książki : Wojciech Sumliński " Niebezpieczne związki Donalda Tuska " . Lektura poraża .
ni ma nic bardziej śmisznego2021.12.22 7:16
niż Podrygujący POmarszczony stary człowieczek z grupy zorganizowanej przestępczej z Gdańska
realista2021.12.22 6:33
to te same glosy co nimi postkomuna wybory wygrywala,dzieki takim glosom bajden wygral z trampem a lukaszenka z putinem zawsze maja wiekszosc w wyborach lewactwo to jeszcze bardziej zaklamana ideologia od komunizmu
Renata2021.12.22 5:08
Proszę się odczepić od Mejzy.On czynił dobro, jak towarzysz prokurator Piotrowicz w stanie wojennym.
Pisowski "KRYSZTAŁ"2021.12.22 4:30
Do rodziców nieuleczalnie chorych dzieci, którzy odważyli się ujawnić swoje kontakty z firmą Łukasza Mejzy, miały trafić pisma przedprocesowe od obecnego wiceministra sportu - przekazała posłanka Anita Kucharska-Dziedzic. Do rodzin odzywali się mailowo pełnomocnicy polityka. - Te rodziny są zastraszane, bardzo się boją, zapewnimy im pomoc prawną - deklaruje w rozmowie z WP parlamentarzystka. ( https://wiadomosci.wp.pl/lukasz-mejza-pozwie-rodzicow-chorych-dzieci-wiceminister-rozsyla-pisma-6717878419303264a )
Z dziejów pislandii....2021.12.22 4:47
Ma poparcie prezesa - potrzebny jego głos w sejmnie...
Piotr2021.12.22 4:49
Co na to Kukiz? Już mu Mejza w rządzie nie przeszkadza? Co dostał w zamian ......?
Dam2021.12.22 8:24
Wzorem Miękiszona pokrzyczał i na tym się skończyło. Naprawdę Kaczyński musi mieć jakieś dobre kwity na Kukiza, że został taką ścierą.
Z OSTATNIEJ CHWILI !!!2021.12.22 9:28
Każdy rodzic chorego dziecka, które chciał wykorzystać pan Mejza, otrzyma od naszego zespołu pomoc prawną. Nie bójcie się proszę jego pism przedprocesowych. Damy sobie z nim radę. Proszę o kontakt na adres [email protected] - Bartosz Arlukowicz (Lekarz pediatra. Minister Zdrowia w latach 2011-2015. Poseł na Sejm RP w latach 2007-2019. Od 2019 poseł do Parlamentu Europejskiego.)
Anonim2021.12.22 5:01
A w TVPiS INFO tylko o Nowaku, a o Mejzie i kłamstwach Szydło na temat wypadku w Oświęcimiu ani słowa!
Kotes Kaczyńskiego2021.12.21 22:18
Kocyk na noc? Anoc!
Czarnek, Czarnek, Czarnek2021.12.21 22:13
Zgubił życie czarne.
Hej, czy nie macie władzy?2021.12.21 22:09
Pani Kornhauser-Duda pewnie nie rozumie innych języków niż polski, niemiecki i jidysz.
Eustachy2021.12.22 13:24
Nie porównuj pani prezydentowej Dudy do pani prezydentowej Komorowskiej.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.21 22:04
Pan Premier Tusk to jest miedzynarodowy maz stanu a takze i zona stanu . Moim ulubiencem jest gieroj - goj i czasami gej Putin . On taki dobry dla Israela .
Kornhauser - Kramsztyk2021.12.21 21:54
Duda gadal z lesnym ruchadlem na twiterze
Sławomir2021.12.21 21:48
To piśdzielce szkalują i ironizują listę podpisów dla TVN.Jak będzie trzeba,to udowodnimy ilość zebranych podpisów poparcia dla TVN-u.
Cześć Sławomir2021.12.21 21:58
Sława miru! Na pohybel pisowskiej komandzie!
Anonim2021.12.22 0:08
wszystkie antypolskie świnie się zapewne podpisały ➰
nnn2021.12.21 21:43
Tyle są warte 2,5 miliona podpisów w sprawie TVN (bot zaczyna pracować po 5 sekundach): https://streamable.com/hyva3l
Ⓟⓘⓤⓢ ⓍⒾⒾⒾ2021.12.21 21:36
O namaste.
Świnka Peppa2021.12.21 21:30
Czekam na pontyfikat papieża 𝗣𝗶𝘂𝘀𝗮 𝗫𝗜𝗜𝗜 ✝️
Panie Czarnek z Lublina2021.12.21 21:18
Czy wie pan kim był papież Jan XIII?
reCaptcha code2021.12.21 21:34
Podobno to była papissa Ioanna (η πάπισσα ιωάννα ).
Tobie Litwo2021.12.21 21:15
Fajna też jest jest pieśń „Lietuvai” zespołu Diktatūra. __________________________________________________________________________________________________ https://www.youtube.com/watch?v=EN42kNgQuUg
obserwator2021.12.21 21:02
Nie pamietam zeby depaltament stanu protestowal kiedy w prasie zaoceanicznej czesto pojawialy sie oszcercze falszywe i czeste oskarzenia o tzw. "polskie obozy konmcentracyjne czyli "polish death camp" w kontekscie niemieckich obozow koncentracyjnych w okupowanej Polsce . Ani protestow na "polack jokes" , ktore ktos na sile reanimuje w wielu zaoceanicznych produkcjach filmowych.Juz nie pytam ktore srodowiska je wykreowaly bodajze w latach 70tych. Na pocztaku lat nowego millenium wbijalem do googla fraze "polack jokes": i pelno sie wyswietlalo adresow. Zgodnie z sugestia mojego tutora jezyka angelskiego ze o wszystkich narodach sa dowcipy wysmiewajace i z wielu nacji sie smieja w zartach (zebym nie byl taki porzewrazliwiony) . Zatem wy goglowalem te inne nacje. O dziwo wyskakiwaly TYLKO frazy typu "mexican sense of humor", spanish sense of humor" , british sense oh humor", jewish sense of humor" a nie brits jokes, spanish jolkes itd. Bylem w szoku i zabolalo mnie to. Te "polack jokes" sa czesto np. w Sopranos Family ale i winnych produkcjach holywoodzkich sie zdarzaja. Polack co wymawia sie jak Polak to inaczej przyglup-tak sie to slowo tu rozumie. Z szacunkiem mowi sie Połlysz (polish) lub Poul (Pole).
Yo ... kike!2021.12.21 21:14
How's you English? Habla, habla pendejo? Dumb fuck Hymie!
I asked you a FUCKING QUESTION!2021.12.21 21:32
DO YOU speak English? Answer it, you cocksucking jew!
Stachu2021.12.22 13:16
Znów walisz na oślep dziadziu? hehehe
hmmm2021.12.21 20:18
To chyba klątwa papieża Marcina V ??
Dobra reklama Instagrama™2021.12.21 20:13
Nadejdzie wkrótce taki dzień że zginą wszyscy śmiercią szczura ————————————————————————————————————————————————————————— Nie topór nie katowski pień lecz jęk i zaśpiew sznura ————————————————————————————————————————————————————————— Nie znajdziesz bowiem w świecie kul co pomszczą ich okrutne zbrodnie ————————————————————————————————————————————————————————— Nieważne który z nich co czuł nie może umrzeć godnie ————————————————————————————————————————————————————————— Dla woja jest kamienny mur szlachetnym miecza błysk i lśnienie ————————————————————————————————————————————————————————— Dla łotrów zaś napięty sznur ————————————————————————————————————————————————————————— Dla łotrów poniżenie
O, rany2021.12.21 21:10
Kel Thuz —————————————————————————————————————————————————————— https://www.youtube.com/watch?v=BpGNObcoEcs
Wania Antonim w szabas odpuść se2021.12.21 20:12
sam złozyłem 100 ooo podpisów z zaparciem
botty na Łubiance2021.12.21 20:10
przegrzały się
pigs in the space2021.12.21 19:52
To dopiero będzie, gdy po przegranej ZJEP, prokurator krajowy wyśle zapytanie do Izraela, kto i jak korzystał z systemu Pegasus za rządów Morawieckiego pod egidą Kaczyńskiego.
do świnki po ciemnej stronie szmocy2021.12.22 8:31
PEGASUS ma to do siebie, że może być stosowany przez obce państwa na terenie innych państw. Do tego nie da się udowodnić kto go używał. Powodzenia w dalszych fantazjach o pretendowaniu do bycia kurem z mieczem świetlnym.
Skrzypek na dachu2021.12.21 19:49
Jestem producentem gazow z ziemniakow . Pierdze po ziemniakach . Po przystapieniu do synagogi rabina Kartofelberg obecnie pierdze gazami ziemniakow koszernych i produkuje 60 % wiecej kalorii cieplnych co wczesniej . W marketach 90% to ziemniaki do pierdzenia sa te od gojow . Logicznym wyjsciem bylo zaopatrywanie kazdej jesziwy i synagogi ale tutaj pajawilo sie kilku rabinow z Ministerstwa Pierdzenia Gazem z Koszernych Ziemniakow i nakazalo isc na wykopki zamiast do Marketow . Oj jakie my durne zydy !
Skrzypek na dachu2021.12.23 0:18
Asio , podszywaczu .
apel pigs in the space2021.12.21 19:36
Wygląda że podpisy o TVN złożył PEGASUS ! Żądam zbadania afery przez międzygalaktyczną komisję sejmową.
Anonim2021.12.21 19:34
Skoro głupawi historycy biorą się za cytowanie poetów, odPOwiem temu bałwanowi, jak również wszystkim zdrajcom mojej Ojczyzny słowami pieśni: Nadejdzie wkrótce taki dzień że zginą wszyscy śmiercią szczura Nie topór nie katowski pień lecz jęk i zaśpiew sznura Nie znajdziesz bowiem w świecie kul co pomszczą ich okrutne zbrodnie Nieważne który z nich co czuł nie może umrzeć godnie Dla woja jest kamienny mur szlachetnym miecza błysk i lśnienie Dla łotrów zaś napięty sznur Dla łotrów poniżenie
O, wszyscy święci2021.12.21 19:48
Grzesik nawet nie pozwala na poprawne sformatowanie tekstu. Oddzielaj wersy takim dyngsem: ————————————————————————————————————————————————————— Nie ja ——————————————————————————————————————————————————————————— Nie ty ————————————————————————————————————————————————————— Nie oni
No tak2021.12.21 20:16
Nie ja ———————————————————————————————————————————————————— Nie ty ———————————————————————————————————————————————————— Nie oni
🅃🄾 🄵🅁🄰🄽🄲🄴2021.12.21 19:18
🅼🅰🆁🆈 🆀🆄🅴🅴🅽 🅾🅵 🅲🅷🅰🅽🅲🅴
Skrzypek na dachu2021.12.21 19:17
Kazdy kto zna wierszyk hebrajczyka Brzechwy " Stoi na stacji dziwa parszywa ... tlusta i obrzydliwy pot z niej splywa " wie ze tu wcale nie chodzi o dziwke ale o towaryzszy z PiS , Lewica , PSL i PO . Tylko Konfederacja w sojuszu z Krajem Radu i jego dozywotnim prezydentem przywroci Polszu miejsce w szeregu krajow postepowych .
Skrzypek na dachu2021.12.23 0:21
Asio , podszywaczu , bo nudzisz .
Skrzypek na dachu2021.12.21 19:14
Swinia jest bardziej wiarygodna niz Pan Tfusk .
Skrzypek na dachu2021.12.21 19:13
Taka roznica ze Pan Tfusk sepleni .
Anonim2021.12.21 19:08
Petycje piszą trolle lewacko-liberalne i to po kilkaset.
frondziarze są zabawni2021.12.21 19:45
Może trole, może ramole, a może anonimowe boty. W każdym bądź razie to nie ma wielkiego znaczenia. Jakieś tam Ordo Iuris czy inna Godek zebrali setki tysięcy podpisów pod ustawą o karach za aborcję, a Sejm ją odrzucił w pierwszym czytaniu.
Ależ kaku2021.12.21 19:07
Tu nie chodzi o petycje internetowe. Nie wiem, czy są jakieś rozmowy między władzami US i PL, ale Amerykanie nie lubią, gdy się dyskryminuje ich kapitał, zwłaszcza w krajach, które uważają się za sojusznika USA. Lex TVN jest wymierzone w konkretną firmę. W Polsce nie działają w tej chwili firmy medialne z kapitałem spoza EOG, z wyjątkiem Grupy TVN™.
hakier amator ksywa »Topór Odyna«2021.12.21 19:01
A ja wiem, jak postawić więcej niż jedną zieloną czy czerwoną łapkę pod komentarzami na frondzie 🤫🤫🤫
Topór Odyna2021.12.21 19:29
Zaraz postawię pięć zielonych łapek.
Z Lindą Cassapion zróbmy krąg2021.12.21 18:54
Wiadomo. Te internetowe petycje to pic na wodę i fotomontaż. Czy to organizowane przez TVN, czy to przez Ordo Iuris.
Anonim2021.12.22 7:52
Każda petycja od Odo jest potwierdzana meilem, petycję TVN można podpisać bez żadnego potwierdzenia wpisujesz cokolwiek i możesz to robić bez końca a licznik nalicza głosy.
krzysztof2021.12.21 18:52
zdrajca i wieprz czyli mniej poetycko ŚWINIA PO NIEMIECKA
hohoho2021.12.21 18:19
Tuska po tym wystepie recytatorskim , maja zatrudnic w teatrze u Jandy. POpisal sie swoja nienawiscia, POpisal sie brakiem kultury osobistej, POpisuje sie niewiedza, POpisuje sie brakiem moralnosci. Jednym slowem ZERO INTELEKTUALNE , ZERO CZLOWIECZENSTWA. Po tym teatralnym wystepie wydukanym wierszu juz chyba pewnej czesci jego zwolennikow da wiele do myslenia?
Jawny2021.12.21 18:00
Świnka? A fuj! To przecież niekoszerne!
katolicka mineralizacja Polski2021.12.21 18:52
I ɴɪᴇ ʜᴀʟᴀʟ, ᴘᴀɴɪᴇ Jᴀᴡɴʏ 😾😾😾
Racja, brachu2021.12.21 19:28
W sumie to bardziej niehalal niż niekoszer. Muzułmanie boją się wieprzowiny bardziej niż Sejtana. Żydzi mogą naruszyć przepisy koszerności, gdy to zagraża ich życiu. Wygłodniały Żyd (np. w gettach II w.ś.) mógł jeść kiełbasę wieprzową, gdy ją dostał od goja zza muru.
Anonim2021.12.21 17:59
To nie my, Żydzi, mordowaliśmy polskich patriotów. To Eskimosi i Aborygeni! ********** Kazimierz Graff – ur. 11 listopada 1917 r. w Warszawie, zm. 5 kwietnia 2012 r. w Warszawie, polski prawnik i adwokat żydowskiego pochodzenia, stalinowski prokurator, zbrodniarz stalinowski. ****** Alicja Graff – ur. 20 czerwca 1917 r., zm. 20 grudnia 2005 r. w Warszawie, stalinowska prokurator wojskowa żydowskiego pochodzenia, wicedyrektor Departamentu III Prokuratury Generalnej. Żona prokuratora Kazimierza Graffa. W 1953 roku informowała naczelnika więzienia na Rakowieckiej o terminie wykonania wyroku śmierci na generale Auguście Emilu Fieldorfie.
matis892021.12.21 17:58
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.21 18:36
SASZA z CCCP-u, PITOLISZ już ŁOŃSKI ROK o tym ostrzeżeniu. Najpierw podaj w którym miejscu BIBLII TYSIĄCLECIA to jest napisane. Potem napisz czy PRZECZYTAŁEŚ ZE ZROZUMIENIEM i CZY ZROZUMIAŁEŚ ZE ZROZUMIENIEM.
Laki2021.12.21 17:54
Debilne PiSdzielce, weryfikowany jest adres e-maila.
mistrz2021.12.21 17:48
Ciekawość czy zwolennicy Rządu Wyznaniowego z taką skrupulatnością weryfikują dane które mówią że Ukochany Rząd Wyznaniowy ma 400 % uwielbienia społecznego? A te które mówią że w Polsce mieszka więcej katolików niż ludzi?
Bystry2021.12.21 17:40
Ja tam nie jestem za zamykaniem ust komukolwiek ale jak mowi przyslowie - "Nosil wilk razy kilka...." Co sie dzieje jesli chca zamknac najwieksza szczujnie? A przeciez to TVN nawoluje do lockdownu i zamykania polskich buisnessow. Ile juz padlo firm przez te p.r.o.s.t.y.t.u.t.k.i medialne?
Piss na PiS2021.12.21 18:50
Chcą zamknąć największą szczujnię???? Zamykają Kurwizję?l??? Huuuura!!!!!
Anonim2021.12.21 19:32
Tak, o kilku lat, a nie... nie zamykają Kidawa powiedziała że PO to miękiszony i wycofały wniosek o likwidację TVP
Ja2021.12.21 17:35
Ciekawe, czy pod listą poparcia do KRS były "tylko" krzyżyki?