,,Święta bez pioruna''. Ważny apel Centrum Życia i Rodziny - zdjęcie
10.12.20, 11:25

,,Święta bez pioruna''. Ważny apel Centrum Życia i Rodziny

70

Święta bez pioruna”. Społecznicy nie chcą „kolędników” wspierających tzw. Strajk Kobiet

Centrum Życia i Rodziny apeluje do prezesa Telewizji Polskiej o wycofanie ze świątecznej ramówki emisji koncertów kolęd i pastorałek, które wykonują artyści popierający postulaty tzw. Strajku Kobiet. „Nie chcemy oglądać takich „gwiazdek” z piorunami w te Święta!” – piszą inicjatorzy akcji.

Lulajże Jezuniu, moja perełko” lub „Gdy śliczna Panna, Syna kołysała” – te oraz inne piękne kolędy z pewnością zagoszczą w naszych domach podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wiele wskazuje jednak na to, że na antenie Telewizji Polskiej będą wykonywane przez artystów popierających Strajk Kobiet i radykalne postulaty środowiska z nim związanego. W tej sprawie interweniuje Centrum Życia i Rodziny, które przygotowało apel do prezesa TVP Jacka Kurskiego o rezygnację z emisji koncertów kolęd, wykonywanych przez artystów popierających Strajk Kobiet. Petycję w tej sprawie można podpisać na stronie: https://swietabezpioruna.pl.

Inicjatorzy kampanii podkreślają, że manifestacje Strajku Kobiet to nie tylko sprzeciw wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, które zwiększa ochronę ludzkiego życia. Protesty bardzo często przybierały bowiem antychrześcijański charakter. „Wtargnięcia do kościołów i zakłócanie nabożeństw, dewastowanie pomników i miejsc kultu religijnego, grafiki i symbolika podżegająca do nienawiści wobec chrześcijan, ataki słowne i agresja wobec wierzących to tylko niektóre ze skandalicznych działań uczestników tzw. Strajku Kobiet” – podkreślają autorzy petycji do władz TVP.

Boże Narodzenie to dla wierzących święto narodzin Zbawiciela. Rodzinne wykonywanie kolęd opowiadających tajemnicę Wcielenia jest jednym z najpiękniejszych przejawów celebrowania Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego w wigilijny wieczór na ekranach telewizorów nie chcemy oglądać artystów wspierających radykalne postulaty Strajku Kobiet” – tłumaczy Centrum Życia i Rodziny, zachęcając do złożenia swojego podpisu na stronie https://swietabezpioruna.pl.

Autorzy apelu do władz TVP podkreślają również, że artyści propagujący aborcję na życzenie nie powinni być zapraszani do wykonywania kolęd podczas koncertu świątecznego. „To „policzek” wymierzony wszystkim tym, którzy poważnie traktują swoją wiarę i chcą, aby ich wartości były szanowane” – wskazują. Dodają, że misją nadawcy publicznego jest m.in. rozwój kultury, zwalczanie patologii społecznych oraz respektowanie chrześcijańskiego systemu wartości, co w dużej mierze kłóci się z wizerunkiem i działalnością „strajkujących”.

Ci, którzy wczoraj przed całą Polską dołączali się do krzyku o prawo do zabijania „na żądanie” lub do wołania o wolny wybór w sprawie zabijania niepełnosprawnych, jutro będą śpiewać tysiącom Polaków „Lulajże Jezuniu, moja perełko…” Nie pozwólmy na taki festiwal obłudy! Zaapelujmy do prezesa Telewizji Polskiej albo o wycofanie koncertów z ich udziałem, albo aby ci twórcy nie pojawili się na koncercie kolęd!” – czytamy w petycji. Więcej o akcji Centrum Życia i Rodziny znajduje się na stronie: https://swietabezpioruna.pl.

Komentarze (70):

Anna2020.12.11 14:41
Ci ludzie słuchają koncertów kolęd żeby kontemplować świąteczne treści w wyjątkowej aranżacji czy żeby kontemplować osoby artystów i ich prywatne poglądy? Ludzie, z którymi będziecie śpiewać kolędy na pasterce też mają różne poglądy, czy to też obraża wasze religijne uczucia? A może do kościoła powinny mieć wstęp tylko osoby o określonym światopoglądzie? Może jeszcze bilety wstępu po odpowiedniej rekrutacji i weryfikacji "dominicantes"?
Jarek2020.12.10 19:25
Apele ? To rzucanie grochem o ścianę. Rzućcie workiem złota, bo po miedziaki się nie schyli ....
Anonim2020.12.10 18:33
Kurwizja powoduje gnicie mózgu, bez ryzyka mogą oglądać tylko ci, którzy już takowego nie posiadają, czyli zwolennicy szeroko pojętej prawicy.
Coraz wiecej Polaków tak uwaza2020.12.10 18:27
Tak naprawdę to najlepsze swieta będą bez KURWIZJI
Ozon2020.12.10 18:21
Ma rację CŻiR!! Jeśli zabójcy dzieci chcą być Herodami, to niech przebiorą się wraz Lempart za Herodów i na ulicę, niech będą sobą! Wtedy wszystko będzie prawdziwe. Ich głowy i przekonania , jest wolność. Nie lubię hipokryzji, ale też takich ludzi, którzy dla pieniędzy zaprzeczą swojemu światopoglądowi. Ale może chcą się nawrócić/ No to wór pokutny i żałować!!!
gracz2020.12.10 17:54
Takiego łajdaka w TVPodłota nie było od czasów komuny .Frondo wsadź sobie w du.ę weryfikację
Ryszard2020.12.10 17:50
Apelowanie do Jacka „Pik” Kurskiego — toż skuteczniejsze będzie rzucanie grochem o ścianę. Gościu, który wprowadził do polskich telewizorów tureckie (muzułmańskie) seriale, gdzie tłumacze z uporem pijackiego kołka nazywają allacha bogiem, gościu, który hołubi ukraińsko-ruską propagandę, gościu, który oswaja Polaków (i ... Polki — a co z „Polaciątkami”?) — katolików z pedalstwem w polskich serialach... to peowski kret ..
man.of.Stagira2020.12.10 17:20
Performer stały: Negroidalny (‘taka murzyńskość’ -0) komentator stały 24-h / 7 days a week na forum fronda.pl -: „Zdeklasowany w młodości drobnomieszczanin (prekariusz -1), nie posiadający ani zawodu (ksiądz bez sutanny -2), ani pozycji społecznej (‘wykładowca’ -3), dobrowolny uciekinier z ojczyzny (oikofob i ‘wnuczek z Wehrmachtu’ -4, 5), której nienawidził, jak nienawidzi się słabości, jeśli nie można jej przeciwstawić własnej siły (‘polskość to nienormalność’ -6). Ani zawodu, ani stanowiska, ani majątku (zadłużenie -6), a do tego wątpliwe pochodzenie, i to ze strony ojca (UB + NKWD -7). Zapewne ‘Mein Kampf’ jest utworem w wielu partiach mocno zafałszowanym. Ale żal i gorycz przeradzające się w nienawiść do swojego środowiska –i tego, z którego wyszedł, i tego w jakim przyszło mu się znaleźć –przebijają wyraźnie z pierwszych rozdziałów książki i nie są na pewno fałszywe.” // Źródło; ‘Państwo stanu wyjątkowego’. Franciszek Ryszka, Ossolineum 1985 // -0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7- przypisy redakcyjne do tekstu oryginału książki źródła -red. man.of.Stagira //
pp2020.12.10 17:09
I elektryków. Elektryków też należy bojkotować. ELEKTRYCY TO ZŁO!!!!
Torchwood2020.12.10 16:36
„Nie chcemy oglądać takich „gwiazdek” z piorunami w te Święta!” – piszą inicjatorzy akcji. To niech nie oglądają. Ktoś ich do telewizora przywiązał?
Jan2020.12.10 16:36
Kurwizji i tak nikt nie ogląda więc żadna strata
A oni o D Maryni2020.12.10 16:04
Wskaźnik śmiertelności w Polsce jest najwyższy od czasów II wojny światowej. Jest to gigantyczna porażka ministerstwa zdrowia i rządu
pp2020.12.10 17:09
oj tam oj tam cicho. Pioruna trza likwidować. I elektryków!
Bob2020.12.10 15:54
Oj Jozef Jozef jestes tak pusty jak balon
Michał Jan2020.12.10 15:40
Kolęd może nie, ale i tak będą śpiewać - o szczepionce.
Józef2020.12.10 15:20
Ja na miejscu premiera zakazałbym świętować wyznawcom pioruna, mogą świętować tylko wyznawcy Rydzyka i spółki, no bo inni mieli pokusy i zgrzeszyli. Są niegodni.
Anonim2020.12.10 15:48
A jak byli grzeczni, to każdy dostanie po ładnym ministrancie pod choinkę.
Wojtek Polak2020.12.10 16:23
to jacy musieli być grzeczni pedofile z zatoki świń happy-week p.S założyciel TMB (podejrzewany o wykorzystanie seksualne setek dzieci) epstain i przyjaciele (lolita ekspres na dych wyspach ginęły dzieci bez śladu) i w brukseli handel dziećmi dla pedało--pedofilów a pedofilia w środowiskach lgbtq+z.n.p. o tym lewactwo milczy tu lewactwa nic nie bulwersuje. piep... hipokryci.
Anonim2020.12.10 17:32
Jesteś zwolennikiem pedofili jak chcesz ministrantów dawać w prezencie świątecznym ,bo nikt normalny o tym by nie pomyślał.
man.of.Stagira2020.12.10 14:48
BRAWO MATEUSZ Morawiecki! MISTRZ! T e r a z ....to NIDERLANDY...są ...p r o b l e m em!..xD...
matis892020.12.10 14:22
,,lubię kiedy nad nami panuje ciemność'' to zwycięski masoński, satanistyczny hymn lewackiego PISu w TVP, wygrany w programie Rządu Światowego NWO Vice of Poland z drużny promowanego przez TVPIS pedzia LZPKTBT+ Michała Szpaka. PIS daje jasno do zrozumienia że jest partią promasońską dlatego też oficjalnie wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego antychrysta do Znamienia Bestii. Bo PIS lubi kiedy nad nami panuje ciemność.
Albert2020.12.10 14:09
A to zafajdane Centrum Życia i Rodziny co się ͏w͏p͏i͏e͏r͏d͏a͏l͏a z butami w życie ludzi, którzy sobie świętują rocznicę urodzin Mitry? Bo oczywiście żaden śmieszny Jezusek nie urodził się 25 grudnia, tylko nie wiadomo kiedy. 25 grudnia urodził się tylko jeden bóg i jest nim Mitra.
matis892020.12.10 14:07
Lewacki PIS i Kurski promują w TVP rozwody w serialach, zdrady, LZPKNTB+. W programie Rządu Światowego Voice of Poland lewacki PIS promuje pedzia Szpaka, oczywiście wygrała drużyna tego pedzia, jako zwycięzcą piosnkę TVPOPIS zafundowała Polakom masoński, satanistyczny hymn ''lubię kiedy panuje ciemność''.
Halo jezdem Alojzy Cedzidło ,2020.12.10 13:58
ale niezupełnie , bo jezdem tyż: Aninim , ebz , Figo Fago a tak naprawdę to męska tylko z nazwy , pisda . Wycieram doopy Polskim Panom , ale mam ambicje . Ogólnie mówiąc to jestem głupia pisda zza Buga , dosłownie i w przenośni i nienawidzę Polskich Panów . Wprowadzają mnie w kompleksy . Tutaj się podpisuje różnie , bo jak wspomniałam , jestem głupia pisda zza Buga , ale lubię "politykować , "filozofować " a jaki ze mnie "teolog" , "psycholog" ? Nie mówiąc o mojej znajomości "problemow Śląska" . A najbardziej lubię te spacje pomiędzy półdoopkami Polskich Panów . A jaki ze mnie "Stasiu Słowianin" krytyk artystyczny ... Oj giwałt!
Anonim2020.12.10 13:34
Kurski dał mi ostatnio niezłe przedstawienie . Bodajże w Opolu. Wpuścił na scenę taką , która nazywa się tak jak moja suczka......Cleo . Dała popis " słowiańszczyzny ". Tak ją zaprezentował prezenter Żydowska dzika muzyka jakby kot kwiczał no i ubranie . Och cudo . Słowianie właśnie takie straszydła stawiali na polach jako strachy na wróble . To miała być parodia , czyli wyśmiewanie słowiańszczyzny ? U Słowian każdy detal regionalnego stroju miał swoje symboliczne , tradycyjne znaczenie . Teraz wołając swoją suczkę mam tak nieprzyjemne skojarzenia , że będę musiała zmienić jej imię . A chyba ma do tego imienia pierwszeństwo gdyż ma już 12 lat .
Wojtek Polak2020.12.10 16:30
a jakie może mieć pojęcie chazarski potomek o Słowianach?
Anonim2020.12.10 16:39
Jestem taki sam Chazar jak ty Polak . :):):):):):):):):):):) Jeśli już to Tatar , " polaczku " . Tatar, ale gdzieś tam bardzo , bardzo głęboko .
Michał Jan2020.12.10 13:26
Porada dla lewusińskich, którzy na podobne okazje, w przypadku ingerencji FB lub YT, mają podobną gadkę - załóżcie sobie lewusińską telewizję państwową.
Michał Jan2020.12.10 13:25
Złośliwie, to należałoby ich właśnie pokazywać.
Anon2020.12.10 13:24
Bayer full będzie śpiewał kolędy
man.of.Stagira2020.12.10 13:20
Negroidalny (‘taka murzyńskość’) komentator 24-h / 7 days a week na forum fronda.pl -: „Zdeklasowany w młodości drobnomieszczanin (cashflow problem – m.o.S), nie posiadający ani zawodu (ksiądz bez sutanny –m.o.S), ani pozycji społecznej (‘wykładowca’ –m.o.S), dobrowolny uciekinier z ojczyzny (oikofob i ‘wnuczek z Wehrmachtu’ –m.o.S), której nienawidził, jak nienawidzi się słabości, jeśli nie można jej przeciwstawić własnej siły (‘polskość to nienormalność’ –m.o.S). Ani zawodu, ani stanowiska, ani majątku (zadłużenie –m.o.S), a do tego wątpliwe pochodzenie, i to ze strony ojca (UB+NKWD). Zapewne ‘Mein Kampf’ jest utworem w wielu partiach mocno zafałszowanym. Ale żal i gorycz przeradzające się w nienawiść do swojego środowiska –i tego, z którego wyszedł, i tego w jakim przyszło mu się znaleźć –przebijają wyraźnie z pierwszych rozdziałów książki i nie są na pewno fałszywe. // Źródło; ‘Państwo stanu wyjątkowego’. Franciszek Ryszka, Ossolineum 1985
Figo Fago2020.12.10 13:38
Ten" m.o.S " to jakaś podróba oryginału , czy " przerobiony " man.of.Stagira . '
man.of.Stagira2020.12.10 14:55
-m.o.S- przypis własny od man.of.Stagira //
Japa2020.12.10 15:26
Aaaaaa ... To teraz wiem . Pozdrawiam .
To jeszcze jeden powod by nie oglądać kurwizji2020.12.10 13:12
Niech sobie tylko Zenka i Pietrzaka oglądają bo tylko te miernoty w kurwizji chca występować
Anonim2020.12.10 13:24
Niestety ty nie masz wyboru, musisz oglądać i nawet pisać, bo ci za to płacą... fakt niewiele ale zawsze coś. Wyrazy współczucia.
Anonim2020.12.10 13:38
Jeszcze Rosiewicz, jak go od kroplówki odłaczą.
Po 11... AAAsshole, buk homar obczyzna ..2020.12.10 12:52
Cyt.:- "Polacy, naród głupców i parszywców w ogóle tego nie rozumieją. Trzeba wprowadzić DYKTATURĘ i wyprowadzić Polskę z Unii." - - - - Pij mleko krów rasy "Yitzhak Shamir" wprost z kibucu im.Yitzhak Shamir. Wraz z mlekiem otrzymasz certyfikat z Knessetu potwierdzający, że jesteś "Jew-Hatefulshit".
Japa2020.12.10 13:08
No to ja przyznaję , jestem Polakiem i nic t tego "cytatu " nie kapuję Skoro jestem taki głupol to proszę o uzupełnieni w opis sensu tego wpisu.
Po 11 ...2020.12.10 15:03
To wpis do/dla mnie napisany. Mam takiego wielbiciela, który tak właśnie do mnie pisuje. Mnie te wyrazy podziwu i sławy cieszą. Uwielbiam te jego wpisy. Proszę o jeszcze.
Dziennikarz TVP2020.12.10 12:52
Straszna granda gdy wołają „Broń na ramię!”.
Anonim2020.12.10 12:51
Oo , Kurski . A jak tam panie Kurski się miewa spuścizna po Millerze , czyli laleczka Ogórek ?
Japa2020.12.10 13:22
A jaką masz ocenę tej " laleczki" ? Ona ma odwagę przyznać się do błędu . Jak niegdyś Szaweł .Gorzej jak ktoś z Szawła z koniczynką zamieni się na Szawła z sierpem i młotem , albo z Szawła z pod czerwonego sztandaru na Szawła z pod 12 gwiazd na niebieskim tle . Nie mylić z niebem.
Anonim2020.12.10 15:38
Ona mieszkała za miedzą a więc ją znam . A co ? Nieładna laleczka ? Nie podoba ci się ?
majka2020.12.10 12:48
popieram oni nie obchodzą BOŻEGO NARODZENIA są za morderstwem nienarodzonych
AAAtomek2020.12.10 12:39
TVP tylko dla katolików????:D
Dam2020.12.10 12:47
Ale wyłącznie takich po drugim ślubie kościelnym.
paluszek mały AAA2020.12.10 12:56
No trafiłeś, bo TVP to tylko jeden kanał, a wszyscy "niekatolicy" z utęsknieniem wyczekują i wybierają zawsze kolędy i pasterkę, zamiast "Kewin sam w domu" xD
Japa2020.12.10 13:14
Ale skąd ? Dla ludzi uczciwych i kulturalnych potrafiących rozpoznać chamstwo od kultury , świństwo od uczciwości , totalnych od opozycji . z programem od tych "NIE BO NIE".
antoni.s2020.12.10 12:38
Najman będzie śpiewał, w tvp nadchodzi czas najmana.
Anonim2020.12.10 12:16
złośliwi mówią, że media są w żydowskich rękach, to i jedną linię muszą trzymać?
Anonim2020.12.10 12:06
sprawa wartości chrześcijańskie przeciw grandziarzowi
Po 11 ...2020.12.10 12:06
To piękna inicjatywa. Widać jak na talerzu, że TVP to NIE publiczna TV wszystkich Polaków, tylko propagandowa tuba jednego środowiska. Środowiska, które nie tylko knebluje ludzi z innymi poglądami, ale również odbiera im prawo nie, nie do wolnej wypowiedzi, ale nawet do zaśpiewania neutralnej politycznie kolędy. A to już segregacja. To jawne represje. Ciekawe kiedy PiS wprowadzi gwiazdy Dawida na rękawach i zbuduje getto? No kiedy???
Anonim2020.12.10 12:43
A Warszawa ze swoimi pocztówkami typu "RAMADAN" to pewnie już nie segregacja. Naucz się że w demokracji decyduje większość i nigdy nie uda się zadowolić wszystkich. Jest tak jak zagłosowała większość. Neutralnej politycznie kolędy? Kolędy to pieśni religijne, które wymagają przede wszystkim wiarygodności i autentyczności w wykonaniu, a nie celebrycka ściema, która ma pozwolić zawłaszczyć kolejny obszar sakrum, rozwydrzonym Julkom.
Dam2020.12.10 12:48
Demokracja to nie dyktat większości, tylko rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości. Więc mniejszość także powinna być w takim TVP reprezentowana. Pomyliło ci się z demokracją w wydaniu Rosji.
Anonim2020.12.10 13:07
No tak bo twojej demokracji to mniejszość już nie musi szanować nikogo. Akurat profanacje pieśni religijnych w wykonaniu mniejszości pokazują w TVP codziennie. Nie znam się tak jak ty na demokracji w Rosji więc pewnie wiesz co mówisz.
Dam2020.12.11 8:12
Czyli coś co raz zrobił jakiś idiota codziennie wałkują w TVP? Piękną propagandę oblężonej twierdzy robią. A ty się nabierasz. Rozwodnik Kurski miał rację "ciemny lud to kupi"
Japa2020.12.10 13:32
Na gwiazdę Dawida może , ale na mur na Orła Białego . Kiedy ? Ano jak spolszczymy te Wasze niemiecko_- francuskie - portugalskie - judaszowski media . Polsat podobno wszystkich z ich zapatrywaniami nie przyjmie.
antoni.s2020.12.10 12:06
Najtęższe umysły w tvp łamią sobie głowy czym zastąpić błyskawice w prognozie pogody, nie mogę się doczekać co wydumają, może graficy zaadaptują krzyże?.
Japa2020.12.10 13:51
Nie rozumie Twojego niepokoju . Jeśli dobrze zrozumiałem , to te dziewice powinny odpowiadać za plagiat , albo zarobić na reklamie pogodynki Tylko jest problem . U pogodynki piorun bije z chmur a u "dziewic " z części intymnej ich ciała.
Japa2020.12.10 17:34
Chorobcia . Pomyliłem się . Ten piorun bije w dół , czyli w macicę I bądz tu mądry . "Moja macica " a piorun w nią pierze . " Strajk Kobiet " . A niby gdzie obne pracują . Nic nie mogę wymyślić . Tylko jedna " praca " przychodzi mi do głowy .
Monika2020.12.10 12:01
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89
Polonia Semper Fidelis2020.12.10 11:58
Uwaga! Nasz stary znajomy "Anonim" (czasem AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści i pogardy do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. To beneficjent starych układów rządów PO, który nie może pogodzić się z nieodwracalnością obecnych rządów. Maniacko wieszczy ich upadek, w co zresztą sam nie wierzy. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Może mają z nim jakąś cichą umowę? Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z tym typem, bo jemu właśnie o to chodzi. To jest sadomasochista, który obrażany czuje lubieżną satysfakcję. W jego przypadku logika nie działa. Jego „argumenty” to Talmud w czystej postaci – pokrętny, złośliwy, pełen fałszywych oskarżeń. Dobro wywołuje w nim furię. Skandale, prawdziwe, naciągane lub wręcz urojone go cieszą. Niech więc prowadzi ten swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
Anonim2020.12.10 12:06
o yeah!
Polonia Semper Fidelis2020.12.10 12:25
Uwaga! Lubię śmietankę, wiecie jaką.
Anonim2020.12.10 12:38
Lub sobie co chcesz, ale innych w to nie wciągaj.
a kurskiemu wisi i powiewa2020.12.10 11:44
jeden kurski niby na prawo,a drugi kurski zadeklarowane lewactwo,a z obserwacji wynika że obaj grają do tej samej brami obrzydliwego lewactwa
Anonim2020.12.10 11:44
bramki
Anonim2020.12.10 11:31
No to wam zostaje chyba tylko Pietrzak i gwiazdki wsiurskiego disco polo xD w sumie poziom dostosowany do widowni.
Natalja Siwiec2020.12.10 12:24
Do kolęd jeszcze się palą dyżurne Golce.