Środowiska LGBT żądają od Bidena rozprawienia się z chrześcijańskim szkolnictwem - zdjęcie
28.11.20, 13:13Fot. screenshot - YouTube (NBC News) / Pxere.com

Środowiska LGBT żądają od Bidena rozprawienia się z chrześcijańskim szkolnictwem

13

Największa amerykańska organizacja działająca na rzecz społeczności LGBT Human Rights Campaign żąda od Joe Bidena, aby zajął się chrześcijańskimi instytucjami edukacyjnymi w Stanach Zjednoczonych. Lobbyści żądają, aby po swoim zaprzysiężeniu na prezydenta USA, Joe Biden pozbawił akredytacji wszystkie college, które nie prowadzą zajęć w duchu ideologii gender.

Propozycja znalazła się w wydanym przez HRC „Projekcie Pozytywnej Zmiany”. Jedną z 85 rekomendacji jest odebranie akredytacji szkołom, które odmawiają wycofania się z nauczania o małżeństwie zgodnie z Ewangelią.

- „Organizacja LGBT w sposób otwarty zatem wzywa administrację Bidena, aby odmawiała akredytacji – albo przynajmniej ułatwiła odmowę akredytacji – chrześcijańskim instytucjom, chrześcijańskim collegom i uniwersytetom, a jeśli już o tym mowa, jakiejkolwiek innej instytucji religijnej czy szkole, która nie spełnia żądań ortodoksji LGBTQ. To oznaczałoby porzucenie standardów biblijnych w nauczaniu, zatrudnianiu, rekrutacji, akademikach i studenckim życiu. Oznaczałoby, że chrześcijańskie szkoły nie byłyby już dłużej chrześcijańskimi” – alarmuje przewodniczący Southern Baptist Theological Seminary Al Mohler.

- „To otwarte zagrożenie dla możności działania chrześcijańskich collegów i szkół zgodnie z chrześcijańską wiarą. To jest jawna próba wyeliminowania wolności religijnej z chrześcijańskich szkół – albo dla jakiejkolwiek religijnej szkoły, która odmówi kłaniania się moralnym rewolucjonistom z HRC” – dodaje teolog.

Joe Biden w czasie swojej kampanii zapewniał o wsparciu dla środowisk LGBT. Jeżeli spełni teraz żądania tego lobby, w Stanach Zjednoczonych przestaną istnieć szkoły, które nauczają Ewangelii i prawdy o małżeństwie, będącym związkiem kobiety i mężczyzny.

kak/LifeSiteNews, wPolityce.pl

Komentarze (13):

Polonia Semper Fidelis2020.12.14 8:24
Uwaga! Nasz stary znajomy "Anonim" (czasem AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści i pogardy do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. To beneficjent starych układów z czasów rządów PO, który nie może się pogodzić z nieodwracalnością obecnych rządów w kraju. Uporczywie wieszczy ich upadek, w co zresztą sam nie wierzy. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Może mają z nim jakąś cichą umowę? A może się boją oskarżenia o straszną zbrodnię antysemityzmu? Tak, czy inaczej: NIE WCHODŹCIE W ŻADNE SŁOWNE PRZEPYCHANKI Z TYM TYPEM, BO JEMU WŁAŚNIE O TO CHODZI. To jest sadomasochista, który atakowany czuje lubieżną satysfakcję. W jego przypadku logika nie działa. Jego „argumenty” to Talmud w czystej postaci – pokrętny, złośliwy, pełen fałszywych oskarżeń. Mózg wyprany przez lekturę Wyborczej, Newsweeka i Onetu. Potomek ewangelicznych faryzeuszy, którego obłudnie „smuci” los dzieci molestowanych przez księży. Dobro wywołuje w nim furię. Skandale, prawdziwe, naciągane lub wręcz urojone go cieszą. Niech więc prowadzi ten swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
R2020.11.29 1:14
o co chodzi? przecież katolik Biden ma poglądy takie same jak Obama, Bergolio, Episkopat Niemiec, Jezuici, Dominikanie i księża postępowi... - to oni ustalają kto jest katolikiem a nie ci co sprzeciwiają się Bidenowi
Patolog2020.11.28 21:47
Podejście typowo lewackie. Każdy ma oczywiste prawo do głoszenia własnych poglądów, wypowiedzi itp., o ile są zgodne z lewackimi wytycznymi. Jeżeli myśli inaczej, to zgodnie z lewackimi standardami tolerancji i wolności jest zacofańcem, ksenofobem, faszystą i należy takiego uciszyć, a najlepiej poddać eutanazji.
Glaudiusman2020.11.28 19:26
Oby lewak nie został zatwierdzony przez elektorów.
Tomas2020.11.28 18:58
Łapska Sorosa, ktore popierały Biedna przypominają co jest im winien. Katolik sprzedawczyk będzie na służbie żydowskiego lewactwa.
Orm2020.11.28 16:08
Najpierw Biden musi zostać zaprzysiężony na prezydenta, a jakoś sądzę, że do tego jednak nie dojdzie. A jeśli jednak dojdzie, to Bidenowi będą musieli wprzód przypominać, że jest prezydentem, potem jak ma na imię, a dopiero wtedy, że ma jakieś rzeczy do zrobienia :)
Anette2020.11.28 15:59
Zaczyna się i w USA
astm.2020.11.28 14:49
Wielu biskupów popierało Bidena, A teraz okaże jaki jest katolikiem przyszły prezydent.
Anonim2020.11.28 13:57
Szef żydowskiej organizacji terrorystycznej znieważa i grozi Jackowi Międlarowi. Powodem nowa książka „Polska w cieniu żydostwa” ..... https://wprawo.pl/szef-zydowskiej-organizacji-terrorystycznej-zniewaza-i-grozi-jackowi-miedlarowi-powodem-nowa-ksiazka-polska-w-cieniu-zydostwa/
Anonim2020.11.28 16:35
Powodem nowa książka "Międlar w cieniu idiotyzmu".
Jest tak idiotyczne, że nie warto marnować2020.11.28 13:34
nad tym czasu podobnie jak te Lempart & Her Cunts Co. aby był "moderator" pomiędzy rodzicami a dzieckiem. . . . Wolność religii, wypowiedzi w USA jest ZAPISANA w konstytucji! . . . KK ma USA ponad 200 uniwersytetów, oraz setki szkół różnego stopnia. Dwa może trzy tygodnie temu US Supreme Court uznał za NIEKONSTYTUCYJNE poczynania gubernatora NY Cuomo ("katolika") który pozamykał kościoły, ale nie knajpy, sklepy, centra handlowe, etc.
Marian2020.11.28 13:25
Wygrał dzięki żydowskim przekrętom i teraz jest ich zakładnikiem. Będą żądać!
Pierrdolisz ludziku!2020.11.28 13:39
Wygrał wiekszością głosów, bez żadnych żydowskich takich czy innych. Zreszta żydów w USA jest ZA MAŁO żeby coś mogli zrobić. Parchy z pejsami do ziemi w ogóle nie głosuja.