Sondaż: czy Polacy popierają obowiązkowe szczepienia? - zdjęcie
04.12.21, 10:37Fot. via: Flickr

Sondaż: czy Polacy popierają obowiązkowe szczepienia?

55

Pracownia SW Research na zlecenie Rzeczpospolitej przeprowadziła sondaż, w którym spytano ankietowanych, czy ich zdaniem szczepienia w Polsce powinny być obowiązkowe.

Zwolennicy i przeciwnicy obowiązkowych szczepień podzielili się na dwie niemal równe grupy, przy czym przeważają jednak zwolennicy przymusu szczepień.

Na pytanie o obowiązkowe szczepienie 43,5 proc. badanych odpowiedziało twierdząco - jest to odsetek osób, które popierają obowiązkowe szczepienia.

Przeciwnego zdania jest 40,8 proc. badanych. Osoby te uważają, że w Polsce nie powinno być obowiązku szczepień.

Zdania na ten temat nie ma 15,7 proc. badanych.

"Udział procentowy respondentów popierających obowiązek szczepień wzrasta wraz z wiekiem (32% wśród najmłodszych, 52% wśród najstarszych). Przymus szczepień popiera częściej niż co druga osoba (51%) z dochodami przekraczającymi 5000 zł i ponad połowa (53%) mieszkańców największych miast" - czytamy na łamach rp.

jkg/rp

Komentarze (55):

matis892021.12.6 11:50
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:20
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 8:39
AKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:20
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Mariusz2021.12.5 8:06
Prof. Marcin Napiórkowski: "gen sprzeciwu" można by wykorzystać [WYWIAD]. - Załóżmy, że "gen sprzeciwu" to kulturowy trend, który się nawarstwiał przez pokolenia. Ale przecież rząd mógłby go wykorzystać, by zwiększyć popularność szczepień! Zamiast tego wykorzystuje go jako usprawiedliwienie, by załamać ręce i powiedzieć, że się nie da. Rząd miał na stole analizy, które mówiły, jak można w społeczeństwie budować wiedzę o szczepionkach i zaufanie do nich, i to już dawno. Wiem, bo byłem ich współautorem - mówi prof. Marcin Napiórkowski w rozmowie z Onetem.
Matis892021.12.4 20:41
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:21
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
A mnie nikt nie pytał!2021.12.4 19:26
A ja byłam i jestem przeciwna!
Miecz prawdy2021.12.4 18:39
Polski rząd i politycy pokazali jaki jest ich stosunek do dzieci mordowanych w łonach matek. Polski rząd i politycy to mordercy więc jeśli są za mordowaniem tych najmniejszych, to chcą nas leczyć szczepionką?
matis892021.12.4 17:44
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:21
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.4 17:43
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:21
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.4 17:43
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:22
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Lucyfer2021.12.4 14:56
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
jestem pisowcem2021.12.4 15:42
I 2 lata pirdolilem te same głodki kawałki by byl w Polsce lockdown. Wiedziałem ze lockdown zabija i jak ostatni śmieć cieszyłem się z ludobójstwa w Polsce!
Apages Satanas!2021.12.4 21:37
Lucyferze, zgiń na wieki w Ogniu Piekielnym!
matis892021.12.4 13:55
Od dawna wiadomo że plandemiczne statystyki to jedno wielkie fałszerstwo i przekręt większy niż Amber Gold.
katolik2021.12.4 13:39
pod hasłem przymus wyszczepienia dla Polaków zainteresuja się wami odpowiednie służby państwowe, mimo, ze sa na waszych usługach naziści !!! Ale jak wiecie tak praktykowany nazizm bedzie waszym końcem !!!
Anonim2021.12.4 13:26
Czy Polacy popierają eksperymenty medyczne? Czy Polacy popierają depopulację? Czy Polacy popierają eutanazję? Czy Polacy wyłączą TV, a włączą myślenie i zdrowy rozsądek? Czy Polacy wierzą w Jezusa Chrystusa, czy wierzą w Niedzielskiego, Morawieckiego, w sektę kilku globalistów?
katolik2021.12.4 13:35
To wszystko popierają Polacy, tylko z nazwy, bo naprawdę to już nacja hitlerowska, kappo, które popiera mord chemią genetyczną, zniewolenie, zamordyzm Jakby naziści kazali strzelać w łeb za cenę wzięcia chemii dla przeżycia( fikcyjnego) to by strzelili !!
Arek2021.12.4 13:24
tylko że w dalszym ciągu to preparat a nie lek, i nie można go wpisać na listę szczepień, dobrze o tym wiecie
Ursula von der Leyen z KE chcą wprowadzić w UE2021.12.4 13:13
Nikt tak wam nie zatruje życia jak liberalno-oświecona ELICIA. Let's go Brandon!
Anonim2021.12.4 13:07
Marszu niepodległości już nie będzie, bo Niedzielski się WYGADAŁ! Będzie Przymus Szczepień, i teraz naszym narodowcom jaja poodpadają.
Anonim2021.12.4 12:59
Nie popieram przymusu, dobrowolność tak. Nie trzeba być profesorem, by widzieć, że telewizyjne autorytety zmieniają w tej sprawie zdanie, ich wypowiedzi są niespójne , często nielogiczne. DO tego unika się debaty na temat polityki szczepień z ludźmi świata medycyny, którzy maja swoje wątpliwości, które dobrze by wyjaśnić wspólnie. Do tego dochodzi dość dziwne operowanie statystykami , skutki uboczne, o których się nie mówi. Wiele zwykłych ludzi nawet nie ma świadomości, że preparaty nie są do końca zbadane i są warunkowo dopuszczone.
gracz2021.12.4 12:54
Obowiązkowe jest tylko poranne wypróżnianie a nie szczepienia. Poniał Niedzielski?
katolik2021.12.4 13:16
nazista niedzielski straszy Polaków i bada reakcje, a Polacy nie wiedzą, ze przymus eksperymentu jest karalny !!!
Jestem przeciwny przymusowym szczepieniom2021.12.4 12:40
te szczepionki są dziwnym tworem, dlatego że czas jaki trwa na wyprodukowanie takiego preparatu to minimum 8 lat a tu wynaleziono w ciągu dwóch miesięcy, więc się pytam co to jest ???
katolik2021.12.4 13:06
to nie szczepionka ale chemia gorsza niż w podawana w rakach, na wirusy nie ma szczepionki, nie bedzie, nie ma odporności stadnej,, bydła " Wszysrko jest zaplanowanym mordem ludzkości co dokonywane jest w wielu równoczesnych kierunkach
Ajax2021.12.4 12:39
I właśnie do tego potrzebne było i nadal jest kłamstwo o tym, że w szpitalach leżą i umierają teraz tylko niezaszczepieni. Gdyby mówiono i pisano jak jest naprawdę, nikt by o żadnych przymusach nawet nie pomyślał. Ale na tym właśnie polega kabała, propaganda, ideologia i sterowanie ludźmi. Gdyby nie takie metody to nie byłoby niewolnictwa, bogatych państw, armii radzieckiej, ani nie wybudowano piramid. Strzeżcie się teraz armii europejskiej, której nie ma, a ma być, i nigdy więcej już nie będzie.
katolik2021.12.4 12:58
tak jak mówisz, a ciemny XXI lud pierwotny zaściankowej Polski to kupuje i jeszcze bedzie kappo !
Anonim2021.12.4 13:35
Klamali z lockdownem, klamali z maskami, klamali z odpornoscia stadna i klamali o szczepionkach a jak bardzo to wyjdzie w Portugalii gdzie dwoja sie i troja by ograniczyc transmisje. Im chodzi tylko o Nowy Lad Orwella
matis892021.12.4 12:37
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
szmatis2021.12.4 17:50
ta ta Żydek obrzezaniec na patyku ci powiedział :)))
cuda imieniem świętego Judasza2021.12.4 12:07
Ludzie u nas lubia gdy sa brani za morde i traktowani jak gowno - tak na zarzuty Szumowskiego o eugenice odpowiedzlal ambasador Szwecji tylko jezykiem dyplomacji ze ich i nasza strategia jest dostosowana do potrzeb spoleczenstwa..... Okolo 90% popieralo dozgonny lockdown w Polsce.................... Szwedzko-dunskie analizy: Zgony covid po zakazeniu 65-69 1.075%... 70-74 1.674% ... 75-79% 3.203% ... 80+ 8.292% -----Smiertelnosc ogolna w 2018: 65-74 1,33 % .... 75-84 3,74 % ... 85+ 14,84 % ----- Hospitalizacje, odsetki po zakazeniu (dane zawyżone bo nie da sie zbadac kazdego) 60-69 10% …70-79 23% … 80-89 39% ... 90+ 37% ............ W ciagu roku wsrod starszych nie ma wiecej niz 10% zakazen (dzieciory w porywach mialy 25%). Rachunek prawdopodobienstwa by miec wiecej zmarlych niz ma PiC jest niemozliwy nawet przy zamknieciu oddzialow covidowych ....... A PiC "leczył", zamykal lasy, przychodnie, gospodarke i w tym roku bedzie nadwyzka 20-25% czyli ok 100 tysi ---- to sa cuda za wstawiennictwem swietego Judasza, Patrona Lockdownu ..... Cuda wbrew prawom matematyki. Cuda na miare schodow w kaplicy Loretanskiej, ktore sa wbrew prawom fizyki i upatruje sie w nich pomocy sw Jozefa ---------------------- Ze statystyk szwedzkich wynika dodatkowo ze wirus lubi atakowac zwlaszcza tych , ktorym zycie w sposob naturalny sie konczylo. Przesadne jest wiec myslenie ze beda umierac po zakazeniu wylacznie ci ktorym bylo pisane zyc.
Anonim2021.12.4 12:20
ogolnie polecam obejrzec te schody https://www.cadblog.pl/CADblog_cudowne_spiralne_schody_sw_Jozefa_i_CAD.htm
Wojtek Polak2021.12.4 11:56
te niby poparcie to kłamstwo mające usprawiedliwiać zapędy dla zamordystów do wprowadzenia terroru sanitarnego! w Polsce zaszczepionych jest ponad 50% w tym duża część tylko po to by muc wyjechać za granicę. w krajach gdzie zaszczepionych jest ponad 90% wirus wcale nie zwolnił a wręcz przyspieszył jest tam więcej zachorowań niż w państwach mniej "wyszczepionych". rządy państw terroryzowane przez big-farm i big-tech pozwalają pod przykrywką pandemii okradać zastraszać i teroryzować społeczeństwa. totalitaryzm światowy jaki nam chcą narzucić jest akceptowany przez skorumpowane rządy i sowicie opłacanych stręczycieli sanitarnego zamordyzmu. medycy farmaceuci politycy celebryci i reszta pożytecznych idiotów wyzuci z jakiejkolwiek moralności za garść "srebrników" zaprzedali się idiotom którym marzy się globalne niewolnictwo wywalając BOGA ze świata chcą być bogami-odwieczna walka idiotów z BOGIEM. jeśli chcemy zachować wolność i jako takie prawa obywatelskie musimy wziąć sprawy we własne ręce nie dać się skłócać dzielić rozbijać bo tylko razem i we wspólnej walce przeciw zapędom globalnym zamordystom możemy im się sprzeciwić. wszyscy którzy chcieli rządzić światem wprowadzali strach i podziały --(dziel i rządz) śmiertelnie boją się ludzi nie dają się zastraszyć i podzielić.
bbb2021.12.4 11:10
bbb
admin2021.12.4 11:08
Zabrać dodatek covidowy szpitalom i od razu będzie mniej ludzi umierać na civid. To wielkie kłamstwo szpitali wykorzystujących kasę za covid. Lekarze namawiają ludzi na chorobę covid nawet dopłacają. Od czego jest rząd czas sprawdzić co się dzieje.
katolik2021.12.4 11:18
Wytłumaczenie--- Plan Agenda 2030-depopulacja, zniewolenie, zamordyzm--- przecież to nazistowsko- masonski hitlerowski rzad, sejm SSPIS PI PSL SLD---opłacają płatnych medycznych morderców Polaków-- medyczni jedzą za kasę chleb z krwią Polaków !!
katolik2021.12.4 11:33
plus aprobata dudy dla płatnej nazistowskiej depopulacji
katolik2021.12.4 11:23
żeby dostać kasę szpitale zamykaja oddziały--- to ludobóstwo sprawi, ze ten nazizm nie przyniesie im ,,szczescia" jedzą chleb z krwią Polaków
z sieci2021.12.4 10:58
Jak szpryca działa widać po wydziabanych na maxa krajach, paszport kowidowy uprawnia do zgodnego z prawem i przyzwolonego przez oszalałe ze strachu bydło robocze bezkarnego roznoszenia i zarażania innych. Nie dowierzam jak łatwo sługusom oszalałej z chciwości międzynarodówki drukarzy pieniędzy udało się motłoch, którym zarządza napuścić na siebie. Tworzenie globalnego obozu koncentracyjnego trwa. Kapami będą rozhisteryzowani przez media ludzie, którzy w imię propagandowego poczucia własnego bezpieczeństwa ( co jest totalną bzdurą bo zaszczepieni zarażają się, zarażają innych i umierają również, także cała narracja już dawno upadła), będą prześladować, a w najbliższej przyszłości mordować wszystkich tych, którzy nie dali się zaszprycować. Ci ludzie dalej nie dopuszczają do głowy myśli, że zostali oszukani, muszą wszelkimi dostępnymi sposobami zmusić innych do tego co sami dobrowolnie zgodzili się przyjąć. Majstersztyk, wystarczy tylko odpowiednio ludzi nastraszyć. Mają ocenzurowane media- teatr dla gojów trwa. Polecam artykuł : zapomniana epidemia lata 1968-1972, w pierwszej fali 5 mln chorych w 1,5 miesiąca- lockdown sam się ogłosił bo tyłu było chorych, że zamknięto fabryki i szkoły. Ale szpitali nie zamknął nikt. I trupów też były stosy, brakowało trumien- sprawdźcie na necie. Tylko w tv nikt o tym nie mówił. I żaden z bandytów drukujących pieniądze nie wymyślił, że w ten sposób można dokonać Nowej Rewolucji Komunistycznej
Zawi2021.12.4 11:14
Hiszpania. Brak obowiązku i deklaracja, że go nie będzie, paszportem covidowym można sobie d..ę otrzeć. SN Hiszpanii zabronił sprawdzania paszportów w lokalach itp, uznając jako przejaw dyskryminacji. Zaszczepionych: 86% dorosłych
katolika2021.12.4 12:01
Sądy w Polsce ani miałkną o dyskryminacji Szatan na stołku sSPIS PO PSL SLD panem prawa, życia i śmierci ! ... do czasu, aż ludzie wyjdą na ulice !!!!!
Jaga2021.12.4 10:53
To czy ktoś chce wziąć udział w tzw."eksperymencie medycznym" powinno być dobrowolną decyzją danego człowieka a nie przymusem.
katolik2021.12.4 11:30
przymus do eksperymentu jest karalny !
Po 11 ...2021.12.4 10:50
Instytut Jurny Penis żąda wprowadzenia obowiązku uczęszczania do kościoła w niedzielę. Obowiązek ma być kontrolowany poprzez specjalne karty sprzężone z biometryczną identyfikacją dokonywaną poprzez przejście przez bramki podobne do tych w metrze. Wykonane przez Instytut badanie potwierdza, że 97,6% Polaków popiera ten pomysł. Inwestycja ma być sfinansowana z rządowego funduszu "sprawiedliwości". Bramki zostaną wyprodukowane, przez spółkę celową Orlen-Bramken. Całość będzie nadzorowana przez duet Sasin-Obajtek. Chwała Panu!
katolik2021.12.4 10:49
Dla kazdego hitlerowskiego masońsko- nazistowskiego POLAKA popierającego śmierć rodaka przez wyszczepienie chemia genetyczną---proponuję płacić 1000 zł za poparcie wyszczepienia, kasa dla każdego do odbioru w kiosku Ruchu
wolność2021.12.4 10:48
""WIARA Wolność szacunek miłość zgoda w Panu Bogu jest najważniejsza .Sanitaryzm to nic innego jak terroryzm bliźniego nad bliźnim .Nie dajmy się zmanipulować złym siłą które chcą abyśmy sami byli dla siebie mordercami"" Preparat inżynierii genetycznej jest w fazie testów czytajcie rządowe statystyki w Polsce i innych krajach np. usa to wam czapka beret z głowy spadnie chrońcie siebie i nasze dzieci.
cris2021.12.4 10:44
co za pierdoły , zaszczepiło się 53 procent z tego spora grupa fikcyjnie , gdzie to poparcie !!!
katolik2021.12.4 10:56
masz rację, trzeba podzielić na pół --trzeba jeszcze odjąć tych z rezimu masono- nazistowskiego SSPIS PO PSL SLD ich rodziny, pociotków, całe klany, celebrytów-- oni wszyscy chcą żyć i wstrzyknęli im sól fizjologiczną !
katolik2021.12.4 10:44
przecież nazisci juz dawno obmyślili plan depopulacji w całosci. POLACY opowiadający sie za przymusem wyszczepienia Polaków, poddaniuich śmierci jak w obozach śmierci, będący kappo--- to zwykłe hitlerowskie świnie masonsko- nazistowskie !!!!
Zawi2021.12.4 11:21
Nie znam planów depopulacyjnych nazistów, masonów, iluminatów, żydów i modernistów. Tak nie mniej na stronie "współczynnik dzietności" widać, że Polska jest w ścisłej światowej czołówce depopulacyjne z ilością dzieci/kobietę mniejszą niż Belgia, Holandia, Hiszpania, Włochy, Czechy... i zajmując 212 pozycję na 224 kraje świata