Skandal! Próba przemycenia nieograniczonej liczby „płci” w projekcie ONZ o ściganiu zbrodni przeciwko ludzkości - zdjęcie
09.10.20, 17:34fot. wikipedia.org/FreeDigitalPhotos

Skandal! Próba przemycenia nieograniczonej liczby „płci” w projekcie ONZ o ściganiu zbrodni przeciwko ludzkości

51

Zgromadzenie Ogólne ONZ po raz kolejny staje się okazją do forsowania radykalnych postulatów uderzających w dotychczasowy porządek prawa międzynarodowego. Międzynarodowa Komisja Prawna stworzyła raport, w którym zaproponowała przyjęcie nowego traktatu o ściganiu zbrodni przeciwko ludzkości. Poza niebudzącymi wątpliwości postulatami, projekt ten odrzuca dotychczas obowiązującą na gruncie ONZ, neutralną definicję gender, jako płci męskiej i żeńskiej w kontekście społecznym. W konsekwencji, jest to otwarcie drogi do definiowania kobiecości i męskości jako konstruktów społecznych determinowanych indywidualnym odczuciem jednostki. Jest to prosta droga do tego, by państwa zostały zmuszone do uznawania ponad 100 „płci” oraz wprowadzenia de facto tzw. małżeństw jednopłciowych.

Obecnie obowiązująca w prawie międzynarodowym definicja gender została przyjęta w Statucie Rzymskim z 1998 roku. Zgodnie z art. 7 § 3 Statutu, pojęcie gender definiowane jest jako dwie płci – męska i żeńska, w kontekście społecznym. Proponowany przez Międzynarodową Komisję Prawną (ILC) traktat odrzuca tę definicję. W nowym dokumencie ma brakować konkretnego wyjaśnienia tego terminu, a w swoim raporcie ILC przedstawia dokumenty, które mają służyć do interpretacji gender  jako indywidualnie odczuwanego przez jednostkę konstruktu społecznego [pkt. 41-42 komentarza do art. 2].

ILC opiera swoją propozycję na niewiążących zaleceniach Komitetów ONZ oraz ekspertów ONZ, które posługiwały się w nieuprawniony sposób odbiegającą od przyjętych ustaleń definicją gender i nie powinny być podstawą nowo obowiązującego prawa. Raport ILC odnosi się też do przesyconej ideologią gender Konwencji Stambulskiej.

Wprowadzenie w życie tego projektu w konsekwencji doprowadzi do prawnego uznania przez ONZ takich konstrukcji jak np. 100 rodzajów ludzkiej płci. To samo, pod pretekstem „realizacji praw człowieka”, będzie następnie wymagane również od państw członkowskich. Nowy traktat poskutkuje wprowadzeniem do systemu prawnego ONZ koncepcji płci jako konstruktu społecznego, co jest niezgodne z większością państwowych systemów prawnych definiujących płeć jako kategorię biologiczną.

Zerwanie z dotychczasową neutralną definicją «gender» obowiązującą w systemie ONZ będzie też kolejnym elementem ideologicznej presji na państwa takie jak Polska, które chronią rodziny i tożsamości małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. Uznanie płci za konstrukt społeczny określany indywidualnymi odczuciami będzie prowadzić do sytuacji, w której konieczne stanie się zezwolenie na «małżeństwa» osób o tej samej płci” – wyjaśnia Karolina Pawłowska, Dyrektor Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris.

Dążenia do wprowadzenie ideologicznej definicji płci gender trwa od czasu Konferencji ws. Praw Kobiet w Pekinie w 1995 r. Chociaż skrajnie liberalne postulaty zaproponowane podczas Konferencji zostały stanowczo odrzucone przez społeczność międzynarodową, władze ONZ nadal próbują forsować tę kontrowersyjną agendę. Podczas trwającego Zgromadzenia Ogólnego, ONZ chce podkreślić swoje dążenia do osiągnięcia tzw. równości genderowej z okazji 25. rocznicy konferencji pekińskiej.

W przyszłym tygodniu podczas obrad 6 Komitetu Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych zostanie podjęta decyzja o przedłożeniu projektu pod głosowanie przez Zgromadzenie Ogólne. Instytut Ordo Iuris wystosował w tej sprawie apel o wyrażenie sprzeciwu wobec ideologicznego projektu do Ministra Spraw Zagranicznych dr. Zbigniewa Raua

 

mp/ordoiuris.pl

Komentarze (51):

Ja, Szatan2020.10.12 7:56
Instrukcja dla moich wiernych pachołków, pogrobowców faryzeuszy i neomarksistów: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej” i wielu innych z tej samej szajki ----- 1. Ja sam nigdy nie odważę się bluźnić Tej, której Imienia nie zdołam nawet wypowiedzieć, a która, zgodnie z wolą Boga, zmiażdży mi głowę. A tym bardziej nie odważę się bluźnić Jej Synowi. Więc róbcie to wy! ----- 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – prowokujcie i stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie je, i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”. ----- 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. Pozujcie na obrońców dzieci. ----- 4. Udawajcie rozsądnych, racjonalnych i naukowych („Przecież mamy XXI wiek!”), ironizujcie („Co bierzesz?”, „Zmień lekarza!”), w ostateczności, z braku argumentów, przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć). ----- 5. Ostro punktujcie każdy przejaw majątku Kościoła („Widziałeś te marmury w kościołach? Te ołtarze kapiące od złota? A nowy samochód proboszcza?”) ----- 6. Biblię przedstawiajcie zawsze jako naiwne bajki, Eucharystię jako „wafelek” bez znaczenia, Różaniec i inne praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, Świętych jako demagogów i niezdiagnozowanych pomyleńców, Dekalog – jako zniewolenie człowieka, ewidentne cuda – jako wymysły dla łatwowiernych, a wreszcie samo piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania naiwnych prostaków. ----- 7. Szczególnie mocno próbujcie podważyć autorytet Jana Pawła II, który mi tyle dusz odebrał! Wykreujcie go na „obrońcę pedofilów w sutannach”. Nieważna prawda, ważny skutek. ----- Gdy już to wszystko zrealizujecie, wtedy niektórzy nabiorą się na to i wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy ja powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” ----- (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam”
Zarabiaj Nawet 200$ dziennie2020.10.10 7:37
Hej, Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze w domu na Akcjach Amazon,Fb, Nrtflix, Google, Apple i innych Dosłownie nic nie robiąc! Nie pytaj jak- Zobacz na własne oczy! Wystarczy się zapisać tutaj: ----- https://bit.ly/3iLLkB8 ---- Zapisz sie na konto Free (Konto free nie zarabia na im poznasz platforme)! Lub Pro a Analitycy zrobią wszystko już za Ciebie! Nawet 300% zwrotu w miesiąc!
zboczenie nie może rządzić2020.10.10 7:29
ONZ chciał wymusić na Polsce zamknięcia okien życia Nie udała się ta niedorzeczność Myślę że i ta chora plaga z niewolenia też się nie uda
Maria Błaszczyk2020.10.10 15:44
Ale dlaczego niedorzeczność? To chyba dość rozsądne, te okna tworzą więcej komplikacji niż rozwiązują, są rodzajem oszustwa, udają, że stanowią rozwiązanie jakiegoś problemu, a są tylko plasterkiem na sumienie kościoła...
Ar2020.10.10 23:10
Komplikacja jest dla ciebie uratowane życie k...o?
les2020.10.11 2:31
ty sie pieprzysz bez mozgu,schlana,a jak potem z twego qre..wa wyjdzie dziecko to zrzucasz wszystko na kosciol?
Anonim2020.10.10 6:16
ONZ to przyszły rząd światowy. Synagoga Szatana, Wielki Babilon, Wielka Nierządnica.
A - K2020.10.10 5:22
To znaczy, że co?? Że każdy będzie sobie uważał - jak będzie chciał?? Nie tak jak mu nakazuje kościół?? - To faktycznie WIELKI SKANDAL!!!
Anonim2020.10.10 9:35
Kościół? Nie, wszyscy rozsądni i logicznie rozumujący ludzie.
Anonim2020.10.14 14:21
I to właśnie Ty jesteś tym rozsądnym, a wszyscy pozostali to debile? XD
Jan Radziszewski2020.10.10 1:05
skutki lekceważenia Prawa Bożego ++++ Pan 25.08.2020 + (...) Ci którzy byli z daleka od Boga, w wielkiej swojej liczbie dadzą się diabłu ponownie oszukać. W tym czasie demon zmusi wielu wiernych mu przywódców świata do rozpoczęcia wielkiego konfliktu zbrojnego. + Część systemów obronnych zadziała, a część niestety nie. Bomby atomowe wybuchną w wielu wielkich miastach na całym świecie, zwłaszcza w tych, w których królował wielki grzech. Momentalnie zginą miliony ludzi, a ziemia w tych miejscach będzie dość poważnie skażona. W wielu miejscach na świecie, szatan zdoła namówić ludzi na wszczęcie rewolucji. +++ Może się polać wiele ludzkiej krwi w Rzymie, Londynie, Paryżu, Berlinie, Warszawie, Moskwie i w wielu, wielu innych miastach w Europie i na świecie. ++ Konflikty i walki przerwane będą przez globalne kataklizmy w wielkiej skali. + Będzie wiele trzęsień ziemi, huragany, orkany, wybuchnie wiele wielkich pożarów, których nie będzie można zbyt szybko ugasić, a także będzie wiele lokalnych podtopień.
meg2020.10.9 20:49
lewacy celowo potworzyli te międzynarodowe organizacje to będą ich ministerstwa podczas rządów nwo
matis892020.10.9 19:00
ONZ tylko realizuje to co mówi Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik. To jest obraz braterstwa, tolerancji, jedności w różnorodności, miłości i zrównoważonego rozwoju w postępie od Bergoglio na szlaku masonerii. Bergoglio=OZN.
ale ta baba plecie bzdury2020.10.9 19:16
Metyska, puknij się w czoło.
Ja, Szatan2020.10.9 18:58
Instrukcja dla moich wiernych pachołków: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej” i wielu innych z tej samej szajki ----- 1. Ja sam nigdy nie odważę się bluźnić Tej, której Imienia nie zdołam wypowiedzieć, a która, zgodnie z wolą Boga, zmiażdży mi głowę. A tym bardziej nie odważę się bluźnić Jej Synowi. Więc róbcie to wy! ----- 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – prowokujcie i stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie je, i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”. ----- 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. Pozujcie na obrońców dzieci. 4. Udawajcie rozsądnych, racjonalnych i naukowych („Przecież mamy XXI wiek!”), ironizujcie („Odstaw to, co bierzesz, dziadku”), w ostateczności przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć). ----- 5. Biblię przedstawiajcie zawsze jako naiwne bajki, Eucharystię jako „wafelek” bez znaczenia, Różaniec i inne praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, Świętych jako demagogów i niezdiagnozowanych pomyleńców, ewidentne cuda – jako wymysły dla łatwowiernych, a wreszcie samo piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania naiwnych prostaków. ----- Gdy już to wszystko zrealizujecie, to niektórzy wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy ja powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” (–) Szatan, „Non serviam”
Panie Kwaśniewski2020.10.9 18:46
To nie jest takie proste, że tylko chromosomy XX albo XY…
Anonim2020.10.9 19:02
No dobra, ale co to ma wspólnego z 108 "płciami" ? To że dewianci maja zwidy i haluny?
Panie Kwaśniewski2020.10.9 19:13
Mówię, tylko ze nic NIE JEST tak proste, jak się PANU wydaje.
Anonim2020.10.9 19:25
Co więc "nie jest proste" jak się dewiantom "wydaje"? Wszystko jest bardzo, bardzo proste, a 99,9% zmiennopłciowców o 77 kolorach nie ma najmniejszych mutacji XXYY, tylko ostrego zayoba po szkoleniach z Gender.
Gen SRY2020.10.9 19:40
Prostak z PANA, mecenasie. I może mnie pan pozwać. Wisi mi to jak pańska głupota.
Anonim2020.10.9 19:23
Przecież od dawna lewakoidalni upierają się, że płeć nie ma związku z chromosomami. Może w takim razie zdecydujcie się - albo są mężczyźni i kobiety, a w przypadku popaprańców "ustala się płeć", albo nie ma niczego poza mgławicą posxanych myśli.
Po 11 ...2020.10.9 18:41
Płcie to mały pikuś. Na świecie są tysiące religii. Tysiące!!! Co za absurd. To obraza dla jedynej prawdziwej religii. Jak możemy na coś takiego pozwalać? Trzeba surowo karać. Wypalać ogniem. Zaorać tę stajnię bluźnierców. Króluj nam Xste.
Anonim2020.10.10 4:41
Generalnie, to "wypalanie" stosowali protestanci, czyli lewacy dawnych wieków. To oni opracowali rewolucyjne hasło "Czyja Władza Tego Religia".
Galileo2020.10.9 18:24
Kiedyś Galileusz, pragnąc dowieść czegoś z astronomii, zaproponował pewnemu kardynałowi, by ten spojrzał w lunetę i sam się przekonał. Ten odparł, że nie musi w nic patrzeć, bo wie, co na ten temat stoi w biblii. Tak i teraz jest z tymi płciami. To, że płeć nie jest zero-jedynkowa i że istnieją osoby o cechach obu płci, w różnych proporcjach to już w nauce właściwie oczywiste. Ale co tam, Fronda wie lepiej, nie musi się niczego uczyć ani nic czytać, bo wie, co o tym stoi w biblii. Ale - eppur si muove...
Anonim2020.10.9 18:37
Serio? Ojej! Nie wierzę, opowiadasz jakieś herezje, bełkoczesz jak półgłupek.
Po 11 ...2020.10.9 18:50
Zabawne, jak oczywistości nie trafiają do prymitywnych katolskich fistaszków....
Anonim2020.10.9 19:07
Wytłumacz więc na gruncie biologicznym, czym różni się bigender od genderfluid i agender? Jakie kombinacje chromosomów za ten chlew w waszych łbach odpowiadają? Czy XXY to bigender a XYY to genderfluid? A może XXX to agender zaś XXXXXXXX to deadwoman?
Patolog2020.10.9 20:28
XXY to aberracja chomosomowa znana jako Zespół Klinefeltera, XYY to aberracja kiedyś zwana Zespołem Nadmężczyzny. Te nieprawidłowości występują u około 0,01% populacji. Są też możliwe XXX, XXXX, XXXXX, XYYY, bardzo rzadko notowane. Prawie zawsze pociągają za sobą problemy zdrowotne i opóźnienie rozwoju umysłowego.
Anonim2020.10.9 21:33
To ja wiem, ale chodzi mi o związek aberracji chromosomalnych z postulatem 1000 i 1 płci, jaki postulują środowiska genderowe. Najpierw wyzywają ludzi pod pretekstem, że jest "więcej możliwości" niż XX i XY, ale związku tych "możliwości" z bigender/genderfluid/etc... nie wykazują.
Patolog2020.10.9 22:41
Nie widzę takich związków. Tym bardziej, że genderowcy wszystkie wymyślone przez siebie "płcie" uważają za normę. Niektórzy powołują się na wspomniane aberracje, twierdząc że np. XYY to inna płeć niż XY. Ale jak głosi nauka - układy chromosomów inne niż XX i XY są nieprawidłowe i powodują objawy chorobowe.
Po 11 ...2020.10.10 4:52
Wytłumacz mi zatem na gruncie biologicznym, czym różni się katolik od muzułmanina? Jakie kombinacje chromosomów za ten chlew w waszych łbach odpowiadają?
Anonim2020.10.10 8:40
Katolik od muzułmanina? Nie widzę różnic, wiara to kwestia ducha, wyboru, kultury. Nie biologii jak płeć. Sugerujesz, że płeć to konstrukt intelektualny, performatywne mianowanie przez położną XD lewackie oszołomstwo.
Po 11 ...2020.10.10 10:36
Więc i płeć może być "kwestią ducha". Skoro tak ważna kwestia jak droga do zbawienia jest kwestią wyboru, czasem nawet transferu, to dlaczego seksualność nie może cieszyć się podobną wolnością? Na marginesie dodam, że to iż np. homoseksualizm jest obecny od tysięcy lat, niezależnie od geografii, kultury, religii, nawet tam, gdzie grozi kara śmierci. Jest powszechny w królestwie zwierząt. To oznacza, że NIE może być uwarunkowany kulturowo, musi być uwarunkowany biologicznie. Dotarło?
Galileo2020.10.9 18:59
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna, to rozkosz dla smakosza... Dzięki wielkie
Anonim2020.10.9 19:04
Nadal nie wykazałeś w najmniejszym stopniu, że jest 108 płci, bez związku z kształtem przyrodzenia.
Galileo2020.10.9 19:13
Czytanie i uczenie się nie boli... https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26358326,sw-augustyn-pisal-ze-bog-stworzyl-ludzi-wlasnosci-obojej.html
Anonim2020.10.9 19:26
No i jaki związek ma istnienie mutantów-obojnaków z 108 płciami do wyboru? Czym sie różni zbok genderfluid od dewia multiugender?
Galileo2020.10.9 19:58
Uchodzić za idiotę...
Anonim2020.10.9 20:05
Nadal Postępowcy nie wykazali najmniejszego związku wielopłciostwa z ewentualnymi zaburzeniami genetycznymi. Co zasadniczo nie dziwi, ponieważ hermafrodyty nie miewają problemów z samoidentyfikacją, problemy z wielopłciostwem maja za to osobniki o całkowicie prawidłowej budowie ciała. Ale, jak widać, o nieprawidłowej konstrukcji psychiki.
Galileo2020.10.10 7:43
Mam wrażenie, że zmieniasz temat. Nie wypowiadałem się w kwestii tego, co jeden lub drugi ideolog, z którejkolwiek strony oplata. Twierdzę tylko, za wywiadem, do któego link powyżej (spróbuj przeczytać ze zrozumieniem), że nie jest prawdą jakoby nie występowały w ludzkiej populacji osoby o niejednoznacznych cechach płciowych. Ta niejednoznaczność może mieć charakter cech fizycznych lub psychicznych. Zatem tewierdzenie, że są tylko 100% mężczyźni lub 100% kobiety jest po prostu nieprawdziwe. Tylko tyle i aż tyle. Pozdrawiam (i przepraszam za kretyna, ale ty zacząłeś, co nie zmienia faktu, że nie powinienem się był dać sprowokować...)
Anonim2020.10.10 8:52
Istnienie osobników o niejednoznacznych cechach płciowych nie dotyka problemu 100-płciowego gendera. Hermafrodyci nie są żadną trzecią płcią (bo ta występuje - w pewnym sensie - u meduz itp. stworzeń), tym bardziej jedną z 77 genderpłci, nie tworzących przy tym spektrum tylko nieokreśloną mgławicę i będących konstruktem czysto mentalnym, oderwanym od biologii. A o tej neolewicowo-genderowej manipulacji tutaj mowa.
Galileo2020.10.10 10:33
Czyli mam rozumieć, że nie ma między nami sporu co do tego, że istnieją ludzie o niebinarnej płciowości? Pozdrawiam
matis892020.10.9 19:07
Niestety ale od takiej nauki to jaskiniowcy byli mądrzejsi bo wiedzieli że jest tylko chłop i baba. Dzisiejsza nauka zeszła na psy, to zabobony, ideologie, fanatyzmy, propaganda, hochsztaplerstwo i kłamstwa. Naukowcy to niewolnicy tych co mają kasę.
Ordo Bzduris2020.10.9 18:02
:/
JoGa2020.10.9 17:50
Mam nadzieję, że oprócz płci, będzie można sobie wybrać też gatunek .Po co się ograniczać.
Wojtek Polak2020.10.9 18:04
Ty pewnie wybierzesz gatunek: trol :-D
Czy było o tym na Frondzie?2020.10.9 17:36
- Pod jednym szpitalem protestują matki oddzielone od dzieci, a do drugiego bez problemu wchodzi poseł PiS. Nie może tak być - mówi poseł opozycji Adam Szłapka, który złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Przemysława Czarnka.
j2020.10.9 17:50
Ale z ciebie osioł. Człowieku, te dzieci już się urodziły i takie Czarnki mają je w doopie o matkach nie wspominając.
Anonim2020.10.9 18:24
Dzieci mają swoich rodziców, i najlepiej by było, aby żadni ministrowie albo lewaki się nimi nie interesowali. Od tego są rodzice albo inni opiekunowie - i nikt więcej. Jedyną okolicznością kiedy oczekujemy osobistego zainteresowania władz dzieckiem jest konieczność obrony dziecka przed zaniedbaniami lub napaścią ze strony rodziców i opiekunów. Rozumiem że szczujesz aby Ktoś interesował się cudzymi dziećmi, nie zagrożonymi napaścią, szczujesz jak faszyści, lewaku.
JanP2020.10.10 6:44
Zdejmij zbroję, bo cię uciska. Dziećmi nikt się nie interesuje ale tzw. dziećmi nieurodzonymi, to już cała wataha oszołomów jak najbardziej.
Anonim2020.10.9 18:31
Lewackim Ideałem niemaniawdópie jest odbieranie dzieci zaraz po porodzie i przekazywanie kompetentnym pracownikom domów dziecka. Jeśli jakims przypadkiem dziecko nie zostanie odebrane, lewaki w ramach NieManiaWDópie odbierają dziecko wprost ze szkoły, a rodziców obciążają grzywnami i opłatami, a gdy protestują, zamykają ich w więzieniu. W skrajnych przypadkach NieMającyWDópie lewaki odbierają dziecko prosto z domu rodziców, co najczęściej wiąże się z odstrzeleniem matki dziecka, czego lewaki unikają ponieważ utylizacja zwłok powoduje skażenie środowiska dużą ilością CO2. Niech żyje NieManieWDópie Hurra!