Scenariusz nowej rewolucji: Wywołać wstyd i poczucie winy u przeciwników LGBT - zdjęcie
11.08.20, 21:00fot. pixabay.com

Scenariusz nowej rewolucji: Wywołać wstyd i poczucie winy u przeciwników LGBT

145

Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo” - tak grzmiał napis na transparencie, który nieśli demonstracji środowisk LGBT.

A podobno miała to być ideologia pokoju.

Te słowa zdają się być bluźnierczym wypaczeniem słów samego Jezusa Chrystusa, które są zawarte w Ewangelii św. Mateusza:

- Jezus powiedział do swoich apostołów: Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał.

Pełny napis bojówkarzy LGBT brzmiał:

- Nie jesteśmy po to, żeby się podobać. Jesteśmy po to, żeby zniszczyć społeczeństwo

Jak lewicowi ideolodzy zaplanowali sobie zniszczyć społeczeństwo? Oczywiście to tradycyjne, konserwatywne oparte na rodzinie i chrześcijaństwie.

Otóż metoda przypomina to co robił Gebbels, ale jest znacznie udoskonalona. Goebbels mógłby być dumny.

Ma to przebiegać według owych idelogów według schematu sześciu zasad oswajania z “normalnością” homoseksualizmu:

1. mówicie o homoseksualistach i homoseksualizmie tak często i głośno jak to tylko możliwe

2. przedstawiajcie gejów mają być przedstawiani jako ofiary, w żadnym wypadku nie jako agresywni rywale

3. główny watek to walka z dyskryminacją

4. kampania medialna ma pokazywać, że wspólnota gejowska może być podwaliną pod cywilizację zachodnią

5. piętnowanie homofobii ma wywołać w społeczeństwie poczucie wstydu i winy za brak akceptacji praktyk homoseksualnych

6. w rozbicie chrześcijańskiego porządku świata zaangażowały się finansowo instytucje, stowarzyszenia i koncerny

W odniesieniu do tego modelu działań na portalu wpolityce.pl możemy przeczytać:

scenariusz Kirka i Madsena jest realizowany w precyzyjną konsekwencją, a jego założenia mają wiele wspólnego, jeżeli wręcz nie są nowym wariantem, z wcześniejszymi próbami zniszczenia tradycyjnego społeczeństwa. Nie bez przyczyny mówi się o nowej lewicy czy neomarksistach w kontekście działań ideologów i aktywistów LGBT, skoro Karol Marks twierdził, że tradycyjna rodzina, tradycyjne społeczeństwo kapitalistyczne muszą być zniszczone, żeby rewolucja mogła wygrać

Następnie zachodzi próba wprowadzenia nowych bogów oraz świata bez tradycyjnych wartości.

W wywiadzie dla tygodnika „Sieci”, profesor Janusz Sytnik - Czetwertyński, filozof, powiedział:

- ludzie dzisiejszej lewicy liberalnej chcą być bogami. To przed nimi mamy klękać i ich słuchać. Chcą nam mówić, jak mamy żyć, co robić, jak patrzeć na świat. Ale ich świat nie niesie za sobą żadnych wartości. To jest odwracanie i burzenie tego, co zastali, ale nie wnoszą w zamian nic nowego. Ich wartości są abstrakcyjne, np. demokracja. To nie jest wartość, to jest system polityczny. Wartością jest dobro, miłość , piękno, czy szczęście. A my idziemy w stronę jakiegoś totalitaryzmu, trzeciego już po faszyzmie i komunizmie, opartego na materializmie i mam nadzieję, że nie dożyję tego, kiedy się on w pełni rozwinie.

Patrząc na plan Kirka i Madsena należy pamiętać, że jest on na tyle skuteczny, że wiele zagranicznych instytucji i organizacji o potężnych wpływach wspiera te próby rozbicia tracycyjnych społeczności, a kraje, które były jakiś czas temu silne Bogiem i wiarą, konserwatyzmem, jak na przykład Wochy, Hiszpania czy Irlandia padają jeden po drugim i poddają się terrorowi wypaczeń i mniejszości.

Polska musi wyjść z tej walki obronną ręką!

 

mp/wpolityce.pl/stop-seksualizacji.pl/fronda.pl

Komentarze (145):

moly2020.08.14 5:41
Wstyd i poczucie winy to uczucia wyzsze. Nie kazdy dorosl. Na kase tylko ich brac: nie chrzcic, nie brac slubow w koscile, nie grzebac z udziem KK. Jedyne wyjscie. Granie na uczucia: to starta czasu i trele morele
***2020.08.14 10:20
Możesz się "rzucać" jak ta pijana żaba. Wasze cele i metody postępowania (oszukiwania) społeczeństwa wypływają na światło dzienne i ludzie zaczynają dostrzegać, jakie z was ptaszki. I dlatego tak was tłucze, że gotowi jesteście nawet świat podpalić!
pytajnik2020.08.12 14:44
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
robaczek2020.08.12 14:33
JAK TAM ???? CHRZESCIJANIE JUZ OFICJALNIE NAZYWAJA SIE NEOFASZYSTAMI????? czy jescze poczekacie pare tygodni????? brawo wy!!!! ;]
Ewa2020.08.12 15:45
Karma wraca robaczku wraca , wraca, wraca, obserwuj ...
Fizjologia i anatomia mówią jasno :2020.08.12 13:50
Odbyt nie służy do kopulacji lecz do defekacji . Taka jest prawda " biologiczna " .
asdf2020.08.12 13:54
Osoby heteroseksualne też uprawiają seks analny. Jak żona będzie chciała ci zrobić loda, to też jej powiesz, że usta służą do jedzenia i picia?
sub-zero2020.08.12 15:18
Litości. Robienie loda jest dla lamusów. W szczęśliwych i spełnionych małżenstwach robienie loda jest zbędne
...2020.08.12 12:48
Jak najmniej mówić i pisać o nich. Temat ich istnienia powinien być pomniejszany.
Tad2020.08.12 12:45
świadomość tych co wprowadzają ideologie lgbt i gender to świadomość ludzi palących czarownice sprzed kilku wieków. Wstyd i żenada
abcdef2020.08.12 12:28
Apeluję o więcej zrozumienia i współczucia dla osób chorych oraz przekłamujących definicje medyczne bo nie wiedzą co czynią (treść sms): 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo ch.psychiczna są nałogi 2dysocjacyjni schizofrenicy-transwestyci to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn norm funkcjon,homofo Nie istnieje Chocbyscie staneli na glowie to osoby homo nadal beda sie użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie
asdf2020.08.12 12:36
Wikisłownik: fobia - (1.2) pot. niechęć, antypatia, uprzedzenie SJP: -fobia «ostatni człon wyrazów złożonych oznaczających nieuzasadniony lęk przed czymś lub przed kimś albo wstręt, niechęć do czegoś lub kogoś» Jeżeli już chcesz wypominać definicję, przeczytaj wszystkie, a nie tylko pierwszą.
xyz2020.08.12 13:03
W przypadku osób zaburzonych trzymamy się definicji medycznych a nie mowy potocznej typu pedałowanie debil czy żyd-sknera.
Normalny2020.08.12 12:13
Generalnie władza się cacka z tymi wywrotowcami, a aparat państwa jest niewydolny. Rozwiązanie jest proste: Wydzielenie specjalnej policji obyczajowej, która wyłapie wszelkiej maści gorszycieli, dewiantów i inny aspołeczny element, szybkie doraźne sądy i stosowne miejsca odosobnienia dla takich osób. Nie byłoby problemu LGBT, seksualizacji, parad dewiantów gorszących normalnych ludzi w środku dnia w centrum miast, tęczowych flag na pominkach itp.
asdf2020.08.12 12:35
Czyli co, chcesz zamykać nikogo nie krzywdzących ludzi bo nie pasują do twojego obrazu świata?
Normalny2020.08.12 12:44
Nie, nie mojej wizji świata tylko do NATURALNEJ wizji świata. A co do tego czy nikogo niekrzywdzących - hmm, naprawdę uważasz że sianie powszechnego zgorszenia i demoralizacja nikogo nie krzywdzi? Otóż krzywdzi i to bardzo, bo przyczynia się do destrukcji ładu społecznego i cywilizacji łacińskiej.
czekista2020.08.12 11:43
I kto to próbuje wywoływać wstyd; ano tępaki, nieuki spod kolorowej płachty, bo to nie flaga i nie tęczowa-tęcza obdarta z siódmego koloru nie jest już tęczą, ani znakiem przymierza od Boga danym Noemu...
To żadna nowość2020.08.12 11:33
Przecież to żadna nowość. Od 2 tys lat specjalizuje się w tym kościół. Wzbudzając w ludziach poczucie winy i strasząc piekłem.
Izydor2020.08.12 10:59
Próba wywołania poczucia empatii I akceptacji dla innych wśród polskiego katoprawactwa to faktycznie zbrodnia.
robaczek2020.08.12 10:26
wasze dzieci po was idą .......................... onserwy pisowskie ;] OSTATNI BASTION ZACOFANIA EUROPEJSKIEGO ;] sie nie martwcie ;] PRZEMIJAJCIE...................................... POCZEKAMY ;]
***2020.08.12 10:57
... no co stary dziadu, dalej bełkoczesz? Tabletkę weź to się uspokoisz!
robaczek2020.08.12 10:59
;] TAAAAK nie macie si eo co martwic ;] MLODZ SA WASI ;] hahahhahaha tylko ministranci od proboszcza ;] sie chlopaki zakochaly w ksiedza czlonie ;]
***2020.08.12 11:18
Młodzież, jak to młodzież...dorosną to zrozumieją..... tobie to jednak nie grozi.
robaczek2020.08.12 15:01
no doswiadczenia innych krajów mówią coś zupełnie innego ;] the train is comming geritrusie ;]
Ewa2020.08.12 15:47
Karma wraca robaczku wraca , wraca, wraca, obserwuj ...
Ewa2020.08.12 15:46
Karma wraca robaczku wraca , wraca, wraca, obserwuj ...
Jan Radziszewski2020.08.12 10:04
ale wkrótce LGBT będą w strachu gdy 10.08.2020 Duch św. "Już niedługo ludzie masonerii spowodują kryzys jakiego jeszcze nie było. Z dnia na dzień pieniądze stracą swoją wartość, szybko skończą się zapasy żywności, a działania rządów zmierzać będą do oddania diabłu ludzi przez szczepienia, w których będą maleńkie nanochipy. One oddadzą pełną kontrolę nad tymi, którzy się jemu poddadzą. Niebawem też Judasze Kościoła Świętego wprowadzą nowy Mszał, w którym zabraknie słów konsekracji. Od tego momentu nie będzie Najświętszej Ofiary, która będzie sprawowana jedynie w domach modlitwy przez kapłanów, którzy się temu nie poddadzą. W międzyczasie zajaśnieje Świetlisty Krzyż na Niebie, którego będą chciały zniszczyć siły zła, lecz nic z tego im nie wyjdzie. Od chwili Jego ukazania za siedem dni, Ja Osobiście oświetlę całą zamieszkałą ziemię, Światłem Bożej Sprawiedliwości. W tym czasie zatrzyma się czas na kilkanaście minut, a każdy człowiek ujrzy stan swojej własnej duszy Moimi Świętymi Oczyma. Zanim demon zacznie ponownie działać, każdy z was otrzyma kilka tygodni, na naprawę swojego życia i podjęcie niezbędnych do tej naprawy decyzji, zwłaszcza tych dotyczących waszego zbawienia. W tym czasie niektórzy ludzie będą uniesieni na obłoki Nieba, znikając z powierzchni ziemi. Syn zatracenia, Antychryst rozpocznie swoje rządy także w Kościele Świętym.
sum2020.08.12 9:33
LGBT,komunizm ,marksizm żydzi zainicjowali.Soros ,mąciciel też jest żydem.Więc to plemie żmijowe jest odpowiedzialne za zamęt na świecie.
pat2020.08.12 9:29
Katoliku, głosowałeś na Trzaskowskiego ? To ty poparłeś wielgus, margota, zboka z balkonu i resztę tej chorej substancji, opłacanej przez masonerię, sorosów, illuminatów i satanistów. Jak się z tym czujesz ? Stoisz z tym całym diabelskim miotem ramię w ramię. Jesteś jednym z nich.
Natalja Siwiec2020.08.12 9:37
Zawsze to lepsze towarzystwo niż Duda, Szydło, Morawiecki, Banaś i inni z Pis.
robaczek2020.08.12 9:14
TAAAAAAAAAAAAAAK. znowu chcą was podejść!!!! nie dajcie sie!!! NA NICHHHHHHH!!!!!! WROGOWIE PARTIII!!!!!!!!!!!!!!!!!! co miśki??? zaczynacie widziec na oczy jak was PIS podpusza i szczuje w imie interesów parti????? ................................. zaczynacie zauwazac ze zostaliscie sami z takimi parterami jak Bialorus.................Rosja......................... tam szukać waszej ideologiii.......................... waszych korzeni................... i dobrze o tym wiecei.......................stad agresja ;] ZA POZNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ............................ PRZEMIJAJCIE.................................. POCZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!! .. mlodzi was rozjadąąąąąąąąąąąąąąąąą!!....................... i to wasze dzieci............................................. hahahhahahhaha ;] śliczne!!!!!!!!!!! dalej KONSERWY!!!!! KRECICCIE NA SIEBIE BAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 polglowki mentalno moralne. POLSKIE PATO KATO
ladychapel2020.08.12 8:54
Leśniczy z Kaszub odkrył romans żony z proboszczem kapelanem wojskowym. Chwycił za sztucer i zastrzelił ją, potem siebie. Ksiądz przepadł bez wieści.
Prawda.2020.08.12 8:53
Prawda jest taka, ze pedalstwo i kolorowi otrzymali poparcie lewakow i dawnych kacapow. Tylko w ten sposob ta idiotyczna , zboczona szczesliwosci fikcja, moze chodzic i demonstrowac, bo tacy jak np; trzaskowski , sarosy ich wspieraja.Najwazniejsze obecnie jest stworzenie nowego moralnie zdrowego programu szkolnego. Rodzice , ktorych dzieci sa przez ta zboczona gangrene uczone , powinny sie domagac , wyrzucenia z pracy teczowe lajdactwo.Takze powinno sie znalesc dodatkowe pieniadze na tworzenie POLSKIEGO CHARCERSTWA.. PRZECHODZILEM ICH SZKOLENIE, KTORE BYLO SWIETNE.
katolik2020.08.12 9:05
prawda
Gringo2020.08.12 8:52
Ja nie czuję nienawiści do LGBTowców.Czuję tylko obrzydzenie.
asdf2020.08.12 10:29
Czujesz obrzydzenie, ale pewnie sekcja "Lesbian" na stronie z pornografią jest często odwiedzana, co?
JA2020.08.12 11:34
Ja nie czuje nienawiści do katolików. Czuje tylko obrzydzenie.
Anonim2020.08.12 8:51
Akurat w wywoływaniu wstydu i poczucia winy najlepszy jest KK. Od małego wmawiają, że "Jezus umarł za twoje grzechy". Po prostu KK ma teraz konkurencję w tej dziedzinie.
abcd2020.08.12 8:48
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
asdf2020.08.12 8:54
Jest wiele dzieci, których rodzice się pozbyli i nadal nikt ich nie chce. Dlaczego osoby homoseksualne nie mogłyby ich adoptować i zapewnić im lepsze życie niż w domu dziecka?
abcd2020.08.12 9:07
(do asdf): Nie wolno pozwolić, aby ojcem jakiegokolwiek dziecka była osoba, która dobrowolnie zrezygnowała z możliwości założenia rodziny.
asdf2020.08.12 10:20
"dobrowolnie"? W jaki sposób orientacja seksualna jest dobrowolna?
***2020.08.12 10:59
...czemu udajesz, że nie wiesz o co chodzi?
asdf2020.08.12 12:42
Nie udaję, naprawdę chcę zrozumieć dlaczego abcd uważa, że orientacja seksualna jest dobrowolnym wyborem.
***2020.08.12 13:01
..."o kurde", jedno zdanie i nie rozumiesz?
Anonim2020.08.12 13:09
To powiedz, kiedy postanowiłeś zostać hetero? Skoro orientacja jest dobrowolna, to znaczy że w którymś momencie musiałeś wybrać.
***2020.08.12 14:55
Powiedz mi, gdzie w zdaniu: "Nie wolno pozwolić, aby ojcem jakiegokolwiek dziecka była osoba, która dobrowolnie zrezygnowała z możliwości założenia rodziny" jest mowa o wyborze orientacji?
Jamaika2020.08.12 8:26
Świat się zmienia, czy my też? Byłem na nartach w Alpach 10lat temu dla vipów z kolegą. Wchodzimy do kurortu, a tu tekst: dwa geje nie zarobimy. Klienci to sędziowie i lekarze, dyrektorzy. Co widać? Płatne wycieczkowe prostytutki. Płatne instruktorki. Namiętne prokuratorki. Osobne stoliki, wymiana poglądów co ile na jaki okres. Jakie taśmy prawdy? Na szczęście góry piękne. W Warszawie wieczory kawalerskie, połowinki, kto to promował przez 15lat? Gdzie był Nycz i Glemp? Pytam kolegę z pracy, co tam jest? Najlepiej w niedzielę bo są osiemnastki. Złodziejskie portale randkowe, które są fikcją banku twarzy. Gdzie się podziała młodzież w Warszawie. Mieszkam 40lat i jak po wojnie pusto. Dopiero Pola Mokotowskie się zapełniają.
katolik2020.08.12 8:40
masz rację, że to wszystko co sie dzieje u nas, co chce wtargnać do nas, wg planu masonów dla świata, nie wzięło się z nikad. Dzieje się z zaniedbania w jakiejś konsekwentnosci działan organów, które kształtują życie społeczne i religijne, zaniedbania w kształtowaniu sumień osobistych i społecznego sumienia. I to trwa dalej, jako... mowa trawa
asdf2020.08.12 8:56
Młodzież w Warszawie odpowiedzialnie siedzi w domu, bo mamy pandemię koronawirusa.
Artur2020.08.12 8:20
Homoseksualizm to wielkie nieszczęście jakie dotyka człowieka z różnych przyczyn. Podobnie jak alkoholizm, publiczna promocja rozpowszechnia występowanie tej ułomności. Między innymi dlatego publiczne manifestowanie postaw seksualnych powinno być zakazane. Obojętnie co się dzieje w głowie człowiek:, pedofilia, homoseksualizm, zoofilia czy inne dolegliwości nie powinny być prezentowane na ulicach.
katolik2020.08.12 8:33
tak,propagowanie homoseksualizmu publicznie juz zaraziło wiele osób, czyniąc z nich ludzi chorych fizycznie i psychicznie, ale taki jest plan masonów i jako dewiacja społeczna musi być poddana zakazowi uzewnętrzniania, przecież to jest takie coś jak uzewnętrznianie prostytucji, a to bylo by poddane sankcji
asdf2020.08.12 8:57
W przeciwieństwie do pedofilii i zoofilii, homoseksualizm nikomu nie szkodzi. Relacje seksualne zachodzą wyłącznie między dwoma dorosłymi osobami, które wyrażają na to zgodę.
k2020.08.12 9:03
jest dewiacją, więc obnoszenie sie z tą prostytucją babo-chłopow po ulicach jest czymś niepożądanym dla prawidlowego zdrowia psychicznego pozostałych czlonków społeczeństwa
katolik2020.08.12 9:06
w/w
asdf2020.08.12 12:44
Leworęczność też jest dewiacją od normy, ale jednak nikt nie chce leworęcznych zabijać ani zamykać w obozach...
Anonim2020.08.12 8:10
" mówicie o homoseksualistach ..... głośno jak to tylko możliwe"; że "gmerania" anus nie lubi i pederaści POpuszczają kał śmierdzą......
Cora2020.08.12 8:04
Ciekawe dlaczego PiS wysyła przeciwko ludziom z LGBT oddziały WOT przebrane za policjantów?
Polak2020.08.12 7:45
Jeśli idea Polaków cieszących się pełnią praw obywatelskich wywołuje u komunistów z pisowskiej mafii wstyd to nie krępujcie się, wracajcie do swojej ukochanej Federacji Rosyjskiej.
Pomyłka2020.08.12 8:10
W nicku pomyliłeś literę P z literą W
NaziBarbi2020.08.12 7:40
Wątpię aby ktokolwiek normalny, wstydził się brzydzić tęczowymi.
Polak2020.08.12 8:20
Normalni Polacy brzydzą się sekty katolickiej.
AntySzwab2020.08.12 10:50
"normalni inaczej"
Jamaika2020.08.12 7:12
Hmm... Ideologia sama wyrosła, a zwolennicy są z zagranicy? Stuknęło mi 42lata, trochę widziałem, czyli połowa szklaneczki życia już za mną. Kościół katolicki: Jakie są twoje piorytety rozrodcze? Czy dokonałeś właściwego wyboru? Od lat dziewięćdziesiątych w okolicy rosły sfory światków jechowych udzielające kredyty. W okolicy były gołe pola i sady, czyli zdawało by się pustynia. Tu i ówdzie w maluchach poukrywani kochankowie, letnie dacze dla rozrywek oraz biznesy które pod koniec roku paliły swoje uczciwe rozliczenia. Ukończyłem studia techniczne. Każdy podkreślał idiota. Tych idiotów było sporo bo 250 na rok. Na piątym roku radomianki tłukły się o partnerów z kasą. Co ciekame rektor przepuszczał trzeci rok z Radomia do Warszawy bo trzeba chłopstwo wspomagać jak za komuny. Po co magister z politechniki skoro możesz go kupić wieczorowo lub wyjechać do Anglii? Potrzebni doktoranci. Doktorant równa się dyrektor Farmaceuta, stomatolog to ktoś, stosunki międzynarodowe, zarządzanie marketingiem własnej firmy. UE będzie dbała o ekologię, szczególnie na autostradach i lotniskach? No cóż UE mnie wykluczyła i stworzyła idiotę robola w logistyce. Po latach czytam, to ja Masa w tych polach byłem selekcjonerem, brałem haracze, sponsorowałem piłkarzy, piosenkarki, SLD, budowałem mieszkania dla banków pod kredyty, handlowałem dżinsami, narkotykami, samochodami, wszystkim. Naiwniaków trzeba doić. Hostele w Warszawie, 70% mieszkań na Skoroszach pod wynajem jako lokata 7%. Po co kupiłeś działkę inwestycyjną gdy nie zarabia, mieszkanie w 15lat się spłaci oczywiście jak nie płacisz podatku. Zainwestowałem w fundusze akcji, to dopiero jesteś głupcem. Bandycki system banków cię wydoi. Szukasz partnerki w Warszawie. Nierealne. Te partnerstwo jest na doskok z pełnym sponsoringiem. Gorzej jak się coś omsknie to zostajesz na lodzie.
TwojaStara2020.08.12 7:05
HOLA, HOLA! Przecież to od wieków była i jest strategia kościoła i facetów w sukienkach ;)
wyliczanka2020.08.12 6:37
Zanik poczucia grzechu i odpowiedzialności. Balansowanie między wrogością: „nieuporządkowani”, „zaraza”, a politowaniem: „szacunek, współczucie delikatność”, podczas gdy potrzeba natychmiastowej, dobrze zorganizowanej, łatwo dostępnej, niestygmatyzującej i skutecznej pomocy w nawiązywaniu prawidłowych relacji w rodzinie i innych wspólnotach życia. Eskalacja wyobcowania, na którym bez skrupułów żerują, „politycy”, kler i media. Słowa zamiast czynów. Grzech sodomski oddania potrzebujących wykluczeniu i wyuzdanym manipulatorom.
Cool2020.08.12 6:27
Współczuję wszystkim, którzy uwierzyli, że Margot jest kobietą!
Osobom znającym język angielski2020.08.12 3:50
polecam lekturę książki "SJWs Always Lie" autorstwa Theodora Roberta Beale. Wygląda na to, że "rewolucja" której mechanizmy Beale opisał w końcu dotarła do Polski.
STANISLAW2020.08.12 5:44
Ale dlaczego nie pisać o ideologii LGBT jak o chorobie, o zarazie itd? To najlepiej odpowiada tej rzeczywistości!
bogdanus2020.08.12 3:15
To przykre gdy widzi się ludzi upadłych do poziomu zwierzęcia, to obecnie niesie nam LGBT
STANISLAW2020.08.12 5:45
Myślę, że to jakieś zbiorowe zachorowanie!
Polak2020.08.12 7:46
Nie, po prostu teraz w pełni objawia się zezwierzęcenie sekty katolickiej.
tymczasem w prawdziwym świecie2020.08.12 0:19
Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz alarmuje, że Port Lotniczy Szczecin Goleniów jest o włos od ogłoszenia upadłości. W czerwcu, w czasie kampanii wyborczej, politycy PiS obiecywali miliony. Nie ma ani złotówki.
Dość katolickiej chucpy2020.08.12 0:17
Dość!
katolik2020.08.12 0:23
masz rację, idz spać
katolik2020.08.12 0:14
Masturbuję się codziennie oprócz postnych piątków.
katolik2020.08.12 0:17
twój szatan szkody mi nie wyrządzi, ale tobie juz wyrządził. Ty już z tego nie wyjdziesz, umarł w butach
katolik2020.08.12 0:19
mówiłem ci ,że jesteś slabiutki, jak mozesz podszywać się pod katolika. Opanuj się, ale rozumiem, bez podpowiedzenia ktoregoś z masonów, nie ruszysz główką
niekatolik2020.08.12 0:11
KATOLIKA PRĄD NIE TYKA. W dŭpie mam wasze wywody, katolicy i inni teiści.
katolik2020.08.12 0:16
nieładnych słów używasz, i taki jakiś nieprzystosowany społecznie jesteś, ile ty masz latek. Jesli uwazasz, że mama i tato dobrze cię wychowali, to ogarnij sie!
Obok katolika to ty chłopino2020.08.12 0:21
w życiu nawet nie stałeś.
katolik2020.08.12 9:39
Podszywacz i udawacz
Rodak2020.08.12 0:08
Jestesmy w unii - wiec za takie peda.skie burdy i rozruby powinno sie zastosowac unijne normy : poczestowac gazem, palami czy gumowymi kulami. Jakie prawdziwe panstwo prawa moze sobie pozwolic na takie bezprawie. Gdzie nasz rzad "dobrej" zmiany?
katolik2020.08.12 0:10
Tak, masz rację.Francuskich policjantów w UNII chwalili za odpowiednie zastosowanie prawa
Komik z PiS-u2020.08.12 0:15
Z tym, że po przecinku stawia się spację.
#chupca #krzywoprzysięzca #Duda2020.08.12 0:16
Po kropce też.
Tej, Rodek2020.08.12 0:13
Piszesz z zagranicy?
Dość tęczowej przemocy!2020.08.12 0:07
Stop agresji LGBT, dość lansu kretynów amatorów odbytu!
Redakcjo Frondy i pani mp2020.08.11 23:52
Ile lat mieliście, gdy pierwszy się masturbowaliście?
Anonim2020.08.12 2:55
Nigdy się nie masturbowałem, ponieważ od czwartego do siódmego roku życia molestowałem mamę kolego z podwórka, a potem było jeszcze lepiej, bo w szkole miałem wielu kolegów z mamami do molestowania.
niekatolik2020.08.11 23:47
STOP katolikom w POLSCE!
katolik2020.08.12 0:00
nie masz zielonego pojęcia kim są masoni, z powodu swej ciemności żyjesz w epoce kamienia łupanego. Wiesz ,że masoni z tych chorych psychicznie, wręcz pokręconych ludzi robią sługusowate psy, które mają gryść za nich, z mózgu wode, a z z D. garaż
katolik2020.08.12 0:05
wszyscy z PIS założymy sie ,że jesteś pospolitym tchórzem, który przeciwko symolowi w kóry wierzą muzulmanie bys nie pisnąl! i to jest najlepsze, ha, ha, normalnie śmiech w biały dzień. Rzucasz się, jak pstrąg, ale nie stac cię na nic. Potrafisz tylko pluć na Boga i Katolików. Jesteś slabiutkim człowieczkiem. Uznamy,że masz silę, jak rzucisz sie przeciwko muzulmanom. Jak będziesz w formie, poinformuj nas, katolików. Chcemy obejrzec ten spektakl
spierdalaj tępy trolu!2020.08.12 0:12
-
katolik2020.08.11 23:42
STOP masonom w POLSCE !
katolik2020.08.11 23:38
uliczna prostytucja jest prowadzona przez szatana, a więc zlecona przez masonów, jeśli nie byłoby nad nimi bata w postaci prawa, to możemy być pewni, że zaczęliby wyrzynać Polaków!
katolik2020.08.11 23:33
Episkopat chyba zdaje sobie sprawe, ,że Polsce potrzebne jest wezwanie do nawrócenia! uliczna prostytucja chorych psychicznie, zlecona przez masonów, będzie przeszkadzać w prowadzeniu normalnego zycia przez Polaków. tylko Różaniec może zniszczyć tę prostytucję Polaków z dna PO i pozostałych den
Artur2020.08.11 23:32
Mężczyzna, który myśli że jest kobietą potrzebuje psychiatry, psychologa lub seksuologa. Wstydziłbym się gdybym nazwał go kobietą. Rozumiem że może powiedzieć że ma takie czy inne skłonności ale to zawsze będzie mężczyzna z niewłaściwymi skłonnościami. Punktem odniesienia jest zawsze dla nasz rzeczywistość a nie urojenia.
BZDURZYSZ ARTURZE2020.08.11 23:48
!
Anonim2020.08.12 3:04
Mężczyzna, który twierdzi, że jest kobietą nie potrzebuje psychiatry tylko policjanta, prokuratora i sędziego, którzy go schwytają, oskarżą i prawomocnie skażą za fałszowanie dokumentów oraz poświadczanie nieprawdy.
comic2020.08.11 23:28
nie wyrabiam na zakręcie. już mnie bolą ręce. od trzepania kapucyna.
katolik2020.08.11 23:26
uliczna prostytucja u ŻADNEGO prawdziwego Polaka, tzn głosujacego na PIS ,nie wywoła poczucia winy, to, że prostytujący się są słabymi fizycznie i psychicznie ludzmi, to nie powód, żeby stosować wobec nich prawną taryfę ulgową
katolik2020.08.11 23:29
prostytuujacy się są słabymi fizycznie i psychicznie ludzmi
Scenariusz kontrrewolucji2020.08.11 23:07
Przede wszystkim - odrzucić zakłamany język. To jest podstawa manipulacji - podmiana znaczeń słów. No i żadnych uniżonych zapewnień, że "są ludźmi". Oni NIGDY takich zapewnień nie dają. Nigdy żaden Elgiebet nie zapewniał, że np Katolicy to ludzie. Nigdy, nigdzie. Potrafią tylko pluć i mówić w oczy "plwocina nie obraża". LGBT to Ideologia, Elgiebeciaki to zboczeńcy, Seksedukacja wg WHOLGBT to masowe zgwałcenia i szczucie dzieci na rodziców. Żadnych głupich dyskusji i zapewnień o tolerancji. Oni tak nie robią. Tolerancja jest dobra tylko wtedy, gdy pozwala brać za mordę Ludzi, a nadludziom daje Ukochaną Władzę i Pieniążki. Czas odrzucić to kłamstwo.
comic2020.08.11 23:26
następny etap: poczują gromadnie, że są psami, sukami i tu bez żartów, rzuci się swora na policjantów z kłami, pazurami, z pianą na ..? Na tą okoliczność trza by zmobilizować służby weterynaryjne i profilaktycznie zaszczepić te stworzenia dla ich dobra przeciw wściekliźnie.
Lewak2020.08.11 22:28
Olewam LGBT ze wstydu
gumowa kaczka2020.08.11 22:14
a kilometrówki się zgadzają Rysiowi? czy zezłomowane auto było na gaz LGBT
Po 11 ...2020.08.11 22:21
Ja Rysia szanuje. Kabrioletem, fiatem, zimą, taki kawał drogi ... szacun.
Szybka Randka2020.08.11 22:03
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
katolik2020.08.11 21:59
przecież Prawdziwi Polacy wiedzą,że masoni załozyli zniszczenie świata, obecnie na topie jest koronawirus i uliczna prostytucja babo-chłopów
ryszard2020.08.11 21:57
"Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz ...e. c. " To jest jedna z najbardziej nielubianych, przez opowiadaczy religijnych bajek, i najczęściej wypaczanych prawd Chrystusowego nauczania. A chodzi o rzecz podstawową w chrześcijaństwie, o nadrzędność dobra nad wszystkim,. To jest po prostu, jak cała Ewangelia, matematycznie ścisłe. Wszystko co umniejsza bilans dobra, które tworzymy jest złem, choćby pochodziło od najbliższych nam osób. Dlatego np. również nasza córka czy nasz syn, niszcząc dobro poprzez świadome działanie na rzecz rozmywania granic danego nam przez Boga człowieczeństwa (m.innymi forsowanie ideologii LGTB), staje się naszym wrogiem. I jeszcze inny, po raz pierwszy otwartym tekstem pokazany, aspekt tej samej sprawy, zasygnalizowany w 2 cytatach: (pierwszy) "w rozbicie chrześcijańskiego porządku świata zaangażowały się finansowo instytucje, stowarzyszenia i koncerny", (i drugi) ".. my idziemy w stronę jakiegoś totalitaryzmu, trzeciego już po faszyzmie i komunizmie, opartego na materializmie i mam nadzieję, że nie dożyję tego, kiedy się on w pełni rozwinie". Te stwierdzenia dobitnie świadczą, że mamy do czynienia z faszystowskim totalitaryzmem neoniewolnictwa - jest garstka super ludzi właścicieli świata i odczłowieczona, wykorzystywana przez nich, reszta. To cel globalnej faszystowskiej finansjery, która dla destrukcji wiary, państw i społeczeństw, używa zagubionych w LTGB najemników. Dlatego finansują ich koncerny! b
Maria Błaszczyk2020.08.11 21:51
Takiej demoagogii to ja jeszcze nie widziałam. Powoływanie się na Goebbelsa, którego ostatnio wskrzesił abp Jędraszewski mówiąc o "zarazie", sprawia, że ręce opadają Stosujecie klasyczne faszystowskie sztuczki ze szczuciem na mniejszość i ściubieniu na tym wyborczych punkcików, nawet grupę - po spektakularnej międzynarodowej kompromitacji panów Ziobry i Jakiego w związku z próbą grania na antysemityzmie - tę samą. Społeczeństwo gnojące mniejszości nie jest żadną wartością do obrony. Należy je zmienić na takie, gdzie ludzie są po prostu równi. Także ci, których nie lubicie, Chrystus właśnie z takimi się trzymał - tymi, co ich Żydzi nie lubili, gadał z celnikami, rozmawiał z Samarytanką, traktował kobiety z szacunkiem. I nie, nikt nikt nie planuje niszczyć rodzin, to Wy niszczycie rodziny zmuszając ludzi do emigracji, wpędzając dzieci w choroby, uniemożliwiając prawne uregulowanie sytuacji tysięcy dzieci w Polsce. I to nie jest wina osób LGBT ani lewicy, że Wasza religia pada w konfrontacji z nauką, do tego przyspieszając własny upadek rękami swych hierarchów, co to bronią rodzin chowając gwałcicieli dzieci po kątach, społeczeństwa pasąc się na nim nieprzytomnie, a wiary nienawidząc ludzi.
ryszard2020.08.11 22:08
Niestety masz rację. Nawet wśród hierarchów są praktykujący LGTB, niczym się nie różniący od opluwających figurę Jezusa Chrystusa i okrywających Go kolorową szmatą jak przed ukrzyżowaniem. Jedni i drudzy z tego samego piekła rodem. Stąd właśnie nauczanie "Nie przyszedłem przynieść pokoju lecz miecz...".
***2020.08.11 22:24
...a Ty dalej bronisz tego chuligana?
Ninel2020.08.11 22:43
Nikt nie "gnoi" mniejszości, o ile zachowują one minimum przyzwoitości, nie narzucają się i nie robią podchodów aby podporządkować sobie państwo. Mniejszości seksualne nie są obojętne dla normalnych ludzi, one są zawsze szkodliwe, czasem bardzo szkodliwe. LGBT są zabójcze dla kraju z 2 zasadniczych powodów: wspomagane przez wielki międzynarodowy kapitał zmieniają wbrew naszej woli Kod Kulturowy, język mówiony i urzędowy, czym ZMUSZAJĄ ludzi do zmiany poglądów. Tak samo robili komuniści wietnamscy gdy przerabiali amerykańskich jeńców na komunistów. To są takie same lub analogiczne techniki prania mózgów. Najgorszy jest atak na dzieci, skazujący je na okaleczenia, depresje i okaleczenie emocjonalne. Doskonale wiadomo, że człowiek któremu uniemożliwiono harmonijny i naturalny rozwój psychoseksualny, wyrasta na osobę słabą, rozchwianą, głupią, bezwolną i posłuszną. Niewolnik idealny. Drugą sprawą jest skazywanie społeczeństwa na dezindustrializację i załamanie gospodarcze z którego nie ma wyjścia. Dlaczego? Mechanizm jest prosty - jaka jest główna przyczyna stagnacji i zapaści gospodarczej, intelektualnej i naukowej? Otóż - kumoterstwo i nepotyzm. Wyłączają one mechanizm selekcji pozytywnej na każdym etapie. Otóż - środowiska LGBT, ze względu na promiskuityzm i swoistą solidarność oznaczają, że kraj ogarnie nepotyzm i kolesiostwo jakiego świat nie widział. To dzięki poskromieniu niejawnych hierarchii "pederastów" oraz "sublimacji" popędu seksualnego kultury chrześcijańskie wyrwały się z nędzy i rozwinęły dzisiejszą cywilizację technologiczną. Pozwolenie LGBTciakom na swobodną ekspresję cofnie nas do poziomu jak przed 2000 lat.
Wyrwij murom zęby krat2020.08.11 21:39
-
skuter2020.08.11 21:37
Kręcą mnie damskie kolana. A was?
Anonim2020.08.11 22:46
Poproś może którąś panią, żeby ci z całej siły przylutowała w nachyloną grzecznie miskę z kolanka. Będziesz mógł jej podziękować wypluwając potrzaskane zęby i znacząc podłogę czerwonym śladem juchy.
skuter2020.08.11 21:28
Nie pokonają nas bo jesteśmy wierni Bogu
Po 11 ...2020.08.11 21:32
Któremu? Pytam, bo słyszałem podobne oświadczenie od muzułmanina. Nooo i gubię się kogo bóg będzie tym zwycięzcą? Ja obstawiam LPS (FSM)
***2020.08.11 22:26
Ty musisz być ta mama Zuzi co to spadła z księżyca.
Władysław2020.08.12 0:31
Po...11....! Lechu...Keller! ...A ty znó rżniesz głupka! Tu nas pytasz o Boga! Dziesiątki razy ci odpowiadamy!... Dlaczego nie czytasz co ci odpisujemy?... ! PRAWDZIWY BÓG JEST TYLKO JEDEN!... JEST STWORZYCIELEM NIEBA I ZIEMI !... TAKA JEST PRAWDA... I NIC Z TWOJEGO NAŚMIEWANIA! ...RESZTA TO SĄ JAKIEŚ "bożki"...!
Anonim2020.08.12 11:26
Chodzi o słowiańskiego Roda? (st. rus.: родъ (rodŭ), biał., bułg., ros., serb.: Род, ukr.: Рід)
stan2020.08.11 21:26
"...diabelski plan zniewolenia narodów przez hasła wolności, równości i braterstwa" - Anioł Polski Ave w Orędziach Adama-Człowieka.
ladychapel2020.08.11 21:23
Scenariusz partii Sopockiego Mola i jej prezesa Wilhelma Tuska, zjednoczonej z Krajem Rad - ma jeden jedyny cel podzielić Polszu i Paljakow.
ladychapel2020.08.11 21:16
Scenariusz Polskiej Zjednoczonej Prawicy Rzeczpospolitej - podzielić Polskę i Polaków, obrzydzić wszystko i wszystkich myślących inaczej
Ninel2020.08.11 22:47
To nie są myślący inaczej, tylko myślący jak nas zdominować, a opornych pozabijać. Sami się oddzielili.
Było kilku wyjątkowych Żydów2020.08.11 21:15
w historii Polski, ale to są wyjątki. - - - - Można z przysłowiowa świeczką szukać aby coś krytycznego pod adresem żydów-Żydów napisał przyznający się do żydostwa np. któryś z Loży-Polin. - - - - Co by było jakby parch Jan Hertrich-Woleński napisał coś bluźnierczego, coś wulgarnego o żydowskich hokus-pokus, o ich idiotycznej kabale, o ich kretyńskich przesądach, tysiącu "10 przykazaniach", kazirodztwie, itd.? - - - - Nie ma obaw, parchy mają ten zakaz w DNA. Na swoich ani mru-mru, ale na katoli w Polsce - free ride.
Po 11 ...2020.08.11 21:09
Boże jakie słabe jest to chrześcijaństwo, jak nietrwałe są katolickie małżeństwa, katolickie rodziny, że kilka procent ludzi, którzy po prostu chcą żyć inaczej tak im zagraża. Jesteście żenujący i śmieszni. Naprawdę nie widzicie jak jesteście politycznie manipulowani?
***2020.08.11 21:15
No i co mącisz wodę? Dalej będziecie udawać, że nie ma czegoś takiego?
Po 11 ...2020.08.11 21:29
Są ludzie LGBT. Kilka procent społeczeństwa. Są i tyle. Powinni być akceptowani, kochani i powinni cieszyć się wszystkimi prawami, których potrzebują. Katolicy powinni to chyba rozumieć. Prawdziwi.
***2020.08.11 22:32
Tą potrzebą akceptacji i kochania, chcecie nas tylko "uśpić". Wasze cele są inne( jak pokazuje sytuacja w innych krajach).
Po 11 ...2020.08.11 22:41
Jakie niby cele?
Ninel2020.08.11 23:15
Jak to jakie? Po leninowsku mówiąc - zniszczenie instytucji kultury i zbydlęcenie tym sposobem narodu.
hm2020.08.11 21:38
Nie jest takie słabe. Słabi, strasznie głupi i nikczemni są ci zboczeńcy. W Polsce to dziwactwo nie przejdzie, normalni ludzie w końcu będą mieli dość i wezmą sprawy w swoje ręce, żadna Bruksela nic nie wskóra, raczej Polska wyjdzie z UE niż wprowadzi ideologię LGBT
Po 11 ...2020.08.11 21:45
Jaką ideologię? LGBT to ludzie. Ludzie! A jeśli już piszemy o ideologi to religia jest w zasadzie ideologią, zbiorem idei o bogu. Zbiorem idei o bogu, niczym więcej. I co? Jest też obcą ideologią, a w Polsce się zadomowiła i się trzyma.
Ninel2020.08.11 23:14
Jacy ludzie? IDEOLOGIA jak ta lala. Obrzydliwa, dominująca, agresywna i odczłowieczająca IDEOLOGIA. Co do Religii - to jest czymś więcej jak tylko Ideologią, składać się z wielu Ideologii.
Ninel2020.08.11 22:58
Chcą żyć tak jak im się podoba? Czyli - przerabiać cudze dzieci na podobnych sobie zboczeńców, gnoić i wbijać w ziemię nieposłusznych, gwałcić dziecięce umysły na masową skalę. O takie "życie inaczej" ci chodzi?
Jagoda2020.08.12 0:49
PO..11...! ...Kellerze odstaw się od naszych małżeństw i naszej Wiary! ... Możesz nam naskoczyć! ... NAJLEPIEJ JAK SIĘ CZEPISZ SWOJEGO ATEIZMU i PEDALSTWA ORAZ WCZESNIEJSZEGO DONOSZENIA NA SB...! TY PRZECIEŻ, JAKO PEDAŁ,.. NIGDY NIE MIAŁES RODZINY, ...ŻONY,... DZIECI! ...WIĘC SZKODA CI TERAZ.... I SIĘ TROLLU NAS CZEPIASZ!... NAM NIC NIE ZROBICIE! ... OBRONA NASZEJ WIARY TYLKO NAS WZMOCNI.....! A TY NATOMIAST MASZ PUSTKĘ W ŻYCIU PRZED SOBĄ I JESTEŚ ZNUDZONY ŻYCIEM! ... / tak pisałeś/! ...ALE MY NIE ! W naszej Historii mieliśmy wiele Zwycięstw...! A teraz będzie bardzo ważna .....100 Rocznica Bitwy Warszwskiej, której do tej pory ruskie nie mogą sobie darować!!!!...Więc spokojna twoja rzadka grzywka!
Seraf2020.08.11 21:07
Zaprzęgnąć tych sześciobarwnych faszystów do robót drogowych...
Po 11 ...2020.08.11 21:12
Coś ci się pomyliło, to faszyści, prawicowcy mordowali homoseksualistów, komunisto jeden.
Anonim2020.08.11 23:18
Coś ci się pomyliło. To socjaliści i homoseksualiści Ernsta Rohma i biseksualisty Hitlera nazywani nazistami mordowali na ogromną skalę heteroseksualistów oraz nieposłusznych homoseksualistów.
nie przeginaj pały, mendo blogowa2020.08.11 21:35
a już stąd spadaj, sowiecki prowokatorze!
Po 11 ...2020.08.11 21:48
Eeee tam jednak zostaję. Dorobię sobie. Oglądam Netflixa i dorabiam pisząc gówniane wpisy na kilku forach. Łatwa kasa :)
Kazek2020.08.12 0:56
Po 11...! czyli Lechu Keller!...Na taką " łatwą kasę" nawet szkoda mi splunąć! ...Nigdy nie chciałbym zarabiać takich ...."JUDASZOWYCH SREBRNIKÓW"...! No, ale wy chyba macie to we krwi, od ponad 2 tys. lat.! Mnie moje sumienie nie dawałoby spokoju!