Rusza platforma komunikacyjna Donalda Trumpa - zdjęcie
05.05.21, 09:30Screenshot Youtube - CNBC Television

Rusza platforma komunikacyjna Donalda Trumpa

7

W Stanach Zjednoczonych ruszyła nowa platforma komunikacyjna, należąca do Donalda Trumpa. To odpowiedź na cenzurę, jaka spotkała byłego prezydenta USA ze strony Facebooka oraz Twittera.

From the Desk of Donald J. Trump” – to nazwa nowej platformy, na której stronie wita nas nagranie z hasłem:

W czasach milczenia i kłamstw rodzi się zwiastun wolności”.

Internauci będą mogli póki co udostępniać pojawiające się tam posty na Twitterze oraz Facebooku i otrzymywać powiadomienia o nowych treściach. Nie ma jeszcze możliwości komentowania postów Donalda Trumpa oraz pisania własnych. Na platformie pojawiły się już pierwsze wpisy byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

dam/dorzeczy.pl,Wprost

Komentarze (7):

Apel2021.05.5 11:50
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
you2021.05.5 13:59
Terlikowski, taki mocny werbalnie, chyba nie czyta swego portalu ! Masz rację, takiego gnoju nawet na "Nie " Urbana nie znajdziesz !
lcf2021.05.5 11:23
Dobra strona żeby sobie kubek kupić. Ktoś się orientuje czy projekt rządowy albicla jest jeszcze wspierany? Licznik rejestracji się popsuł albo w Polsce jest tylko 70k patriotów.
Anonim2021.05.5 10:06
Skończy jak każda podobna inicjatywa - przez tydzień będzie "wow", a po miesiącu każdy zapomni że coś takiego w ogóle istnieje. Sakiwicz musi swoją Albiclę reklamować na tym złym lewackim facebook'u, bo poza pisowcami i garstką betonowego elektoratu, nikt tam nawet nie zagląda xD
jle_ffm2021.05.5 9:44
Trump powinien skorzystać z bogatego doświadczenia twórców portalu Albicla. Poradziliby mu jak się tworzy nowoczesny, prawicowo-patriotyczny portal.
Po 11 ...2021.05.5 9:43
Taka Platforma niezbyt ... Obywatelska, bo BEZ możliwości komentowania postów ... a więc to nie platforma, to bardziej model pisowski, nieobywatelski.
AAAtomek2021.05.5 9:41
UAalbicli, portal dla szpicli.