Rewolucja w programie szczepień! Do sierpnia zaszczepieni mają zostać wszyscy chętni  - zdjęcie
30.03.21, 13:40Fot. Krystian Maj/KPRM, via: Twitter

Rewolucja w programie szczepień! Do sierpnia zaszczepieni mają zostać wszyscy chętni

47

Premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim i szefem KPRM Michał Dworczykiem zaprezentowali na dzisiejszej konferencji prasowej zmiany w programie szczepień przeciw COVID-19. Do końca sierpnia w Polsce zaszczepieni mają zostać wszyscy chętni.

Na dzisiejszej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym szef rządu przypomniał, że rządzący zobowiązali się wykonać 6 mln szczepień do końca I kwartału. To zobowiązanie udało się zrealizować. Dziś przeprowadzono już sześciomilionowe szczepienie. Teraz proces szczepień ma jeszcze przyspieszyć.

- „Do końca II kwartału wykonamy łącznie 20 milionów szczepień, a do końca sierpnia chcemy zaszczepić wszystkich, którzy będą chcieli się zaszczepić w Polsce”

- poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Podkreślił, że to właśnie od Narodowego Programu Szczepień zależy powrót do wytęsknionej normalności.

W kwietniu, jak poinformował minister Michał Dworczyk, do Polski ma trafić ponad 5 mln szczepionek. Wobec tego rządzący dokonali zmian dotyczących przyjmowania preparatów, które usprawnią proces szczepień. Będą one wykonywane już nie tylko w szpitalach i przychodniach, ale również w aptekach, miejscach pracy i punktach drive thru.

- „Dodatkowo wprowadzamy rewolucyjną możliwość. Uruchomimy możliwość szczepienia dla poszczególnych ratowników medycznych i poszczególne pielęgniarki”

- poinformował pełnomocnik rządu ds. programu szczepień.

12 kwietnia, jak dodał minister, rozpocznie się rejestracja na szczepienia osób z rocznika 1962, a następnie rejestracje kolejnych roczników. Szczepienia dla wszystkich chętnych mają rozpocząć się już w maju.

kak/PAP, polsatnews.pl

Komentarze (47):

alka2021.04.12 15:55
amantadyną lekarze ,,,wielu lekarzy leczy swoich bliskich,,,a nam się ją zabrało....
mato2021.04.12 15:45
Po holereęte produkty szczepionko podobne mamy amantadynę
A pozostali wysegregowani jak smieci!2021.04.12 6:08
Hitler się cieszy a Stalin boki zrywa, matole Zmoro! https://nczas.com/2021/03/27/dr-basiukiewicz-lockdown-uwodzi-rzadzacych-stalo-sie-cos-dziwnego-wywiad/
kasikas2021.04.7 10:46
a gdzie skuteczny lek? a,,ma,,,n,,,tady,,,na? ,,,dr . z Przemyśla wyleczył nim wielu,,,całą swoją załogę! a nam się odmawia ,,,Narodowi się odmawia i każe czekać?? i dlatego się nie zaszczepie bo nie wierzę w wasze dobre intencje
Ant2021.04.4 17:10
Zajdź nam z oczu morawiecki, dworczyk i szumowski. Rozliczenie za eksperyment medyczny was nie minie. Kara Boska was nie ominie.
Anonim2021.03.30 18:26
Wydaje się że Mateuszek to nie Ewangelista ale Lucyfer na Polaków .... https://stowarzyszenierkw.org/polityka/administracja/wydaje-sie-ze-mateuszek-to-nie-ewangelista-ale-lucyfer-na-polakow/
Foster2021.03.30 18:09
Wg mnie do końca roku to potrwa i na końcu całą winą za opóźnienia obarczą Unię Europejską i Tuska. Pamiętacie jak zaczynali ?.
A co będzie jak się zaszczepisz?2021.03.30 17:36
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Ciekawy2021.04.12 18:46
19:36 Może to i prawda co napisałeś/aś. Ale nie chodzi o informacje o zaszczepionym, tylko o możliwość jego choroby i śmierci.(zaplanowana depopulacja). Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. „W ten sposób dowiedzieliśmy się, że ten preparat, nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA.  W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci(przykład palm filipińskich). Ponadto najnowsze badania wskazują, że taka szczepionka, zastosowana np. u kotów wzmaga ich zachorowalność i śmiertelność. To tyle i aż tyle w temacie.
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się2021.03.30 17:35
jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, mas/-miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Panie Premierze melduje, że2021.03.30 17:35
cała moja rodzina w kraju i za granica jest już zaszczepiona. W sumie ponad 30 osób! Oprócz dzieciaków. Teraz załatwiam szczepienia dla moich pracowników i ich rodzin. Żadnych tragedii nie było, żadnych "zakrzepic" ... Święta będą "nieodpowiedzialne" bo wszyscy JUŻ OLEWAMY COVID! - - - - Szczep się Polaku i będziesz mógł ucałować wnuki, dzieci, podać grabę kumplom! - - -
Skrzypek na dachu2021.03.30 17:33
Happy Passover all you jews motherfucker! Eat shit and die!
Skrzypek na dachu2021.03.30 16:30
Ludzie nie dajcie sie nabrac bo ten eksperymentalny zastrzyk to genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA z ludzkich embrionow i dodatkiem nanoprionow z doswiadczalnych szczurow .
V2021.03.30 16:30
Gdyby w roku 1963 podczas epidemii czarnej ospy we Wrocławiu w Polsce rządził PIS, to dzisiaj byśmy byli małym dwumilionowym narodem !!!
omg2021.03.30 16:04
Chętnych jest mniej więc w czerwcu zakończa ten cyrk.
magda2021.03.30 16:02
Zeneka zalega w magazynach?
Pan Wójt2021.03.30 15:59
Pocałujta w du'pę Wójta, a i tak go nie "wyszczepicie".
gracz2021.03.30 15:41
Łotry z PiCu, zakupili tego gówna za ciężkie miliardy i teraz szukają frajerów samobójców. "Patriotyczna" banda płatnych zbrodniarzy.
matis892021.03.30 14:53
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
A co będzie jak się zaszczepisz?2021.03.30 14:43
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się2021.03.30 14:40
jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astme, mas/-miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Bystry2021.03.30 14:45
Z tymi chorobami, ktore wymieniles, jesli sie zaszczepisz to nie bedziesz frajerem bo bedziesz martwy. LOL
katolik2021.03.30 15:05
żałosne jest to, że ludzie powszechnie mówią, że są chorzy na swoje choroby, a doktorzy nieuki, konowały, przekupione przez firmy farmaceutyczne i rządzacych zdrajców megakasą,a w czasie studiów na pewno chlali i balowali, mówią do nieswiadomych ludzi- szczep się. Przecież doktorzy w ogóle nie wiedzą o co chodzi w tym szczepionkowym ludobójstwie. Strach pójsc do doktora, zwyczajnie łupi uśmierci cię na amen.
Przeciw kretynom2021.03.30 15:41
W wielu dziedzinach wiedzy mamy różne poziomy. Każdy kto skończył jakieś studia wie, że magisterium to takie łyknięcie ogólne. Bardzo jest to widoczne w medycynie, koleś który nie idzie dalej nie ma konkretnych specjalizacji mędrkuje najczęściej jako tzw. lekarz pierwszego kontaktu. Nie ma pojęcia co się dzieje w laboratoriach gdzie jajogłowi tworzą ustrojstwa, ma mgliste pojęcie jak pewne rzeczy działają. To naturalne. No ale on jest lekarz.
Frec2021.03.30 14:36
Kiedyś PoPis obiecywał mieszania da młodych, dziś szczepionki dla wszystkich. Coraz fajniejsze oferty. Szczepionkarze lecieć, my poczekamy na placki ziemniaczane za darmo.
Szczep się Polaku!2021.03.30 14:35
Bierz przykład z USA! Miliony dziennie jest szczepionych! ŻADNYCH TRAGEDII - ŻADNYCH "ZAKRZEPIC"!
Bystry2021.03.30 14:54
Polaku, biez przyklad z "madrzejszych". Zaszczep sie jak w Izraelu: https://www.youtube.com/watch?v=AW0Qi8CopKE w koszule. LOL
Marek2021.03.30 14:30
Jest tak wielka możliwość zakażenia że trzeba było w niedziele otworzyć sklepy. Do sierpnia ogłoszą że zaszczepiono wszystkich polaków i należy od września rozpocząć drugą turę szczepień.Specjalnie wydłużono okres między 1 dawką a drugą by zidiocić do reszty zidioconych. A wg/ badań polacy się nie szczepią.Nie szczepią się niemcy i to jest problem.Wszystkie dane to manipulacja. Zidiocenie narodów postępuje. Myślę że doszło do tego że właściwie nie trzeba robić wyborów tylko przeprowadzić w tv losowanie lotto i powiedzieć że to właśnie były wybory. Zidiociałe społeczeństwo i tak uwierzy. Wg/ rządu epidemia skończy się 9 kwietnia ,ale teraz nie idzie jej opanować. Boże ratuj przed idiotami w tv i debilami na ulicy ubranymi w mundury.
"Nie szczepią się niemcy"2021.03.30 14:32
BO NIE MAJĄ CZYM!
katolik2021.03.30 14:30
To jest nazistowsko- masonskie pytanie- Polaku czy chcesz wybrać śmierć po szczepionkach. Gates morduje swoimi szczepionkami, które będą powodować śmierć w czasie, choroby i będa czipem, zniewoleniem człowieka. Nowy ŁAD, PORZADEK to inaczej ukryte zapoczątkowanie śmierci wielu Polaków!
Przeciw kretynom2021.03.30 14:29
Zawsze płynąłem pod prąd! Nie jestem chętny! Jak mi przykro!
Mateo2021.03.30 14:27
Prosze nie hańbić słowa NARODOWY w kontekście szczepień.Nadużywacie NARODOWY przy każdej okazji by wciągnąc NARÓD w bagno.
katolik2021.03.30 14:32
Polacy to nie Naród rzadzących i zabijajacych zdrajców. Rządzący zdrajcy nie należą do Narodu Polaków. Wielką krzywdę wyrządzili Polakom. Poszli na układ z nazistami!
Szczep się Polaku!2021.03.30 14:21
Będziesz mógł ucałować wnuki, dzieci, podać grabę kumplom!
Sylwester2021.03.30 15:55
I tak mogę, myślę więc jestem, 98 % chorych zdrowieje, dalsze dywagacje niepotrzebne.
Redaktorze dlaczego dopisaliście2021.03.30 14:19
chętni??? umawialiśmy się że tego miało nie być, znaczenie się zmieniło !!!
Michał Jan2021.03.30 14:17
To zasługa organizacji szczepień, czy małej liczbie chętnych?
Panie Premierze melduje, że2021.03.30 13:53
cała moja rodzina w kraju i za granica jest już zaszczepiona. Oprócz dzieciaków. Teraz załatwiam szczepienia dla moich pracowników i ich rodzin. Żadnych tragedii nie było, żadnych "zakrzepic" ... Święta będą "nieodpowiedzialne" bo wszyscy JUŻ OLEWAMY COVID! Szczep się Polaku i będziesz mógł ucałować wnuki, dzieci, podać grabę kumplom!
skutki uboczne2021.03.30 13:57
są długoterminowe, więc proszę poczekać 1-2 lata
Pocałuj mnie w dupe jak i ponad2021.03.30 14:01
200 milionów już zaszczepionych!
Michał Jan2021.03.30 14:18
O! Szczepionka najwyraźniej podziałała!
Przyznaj się, że w Loży Polin2021.03.30 14:24
już ciebie dawno wysłannik premiera Netanyahüj zaszczepił.
Michał Jan2021.03.30 15:38
Nie, bo nie przynależę do żadnej loży. Ja nie starałem się, Ciebie nikt by nie przyjął.
wazelinę kupiłeś ???2021.03.30 14:17
nie zapomnij o rodzinie hahahahaha
Wasze "20 milionów szczepień"2021.03.30 13:48
to nie 20 milionów osób zaszczepionych, a 10 milionów osób zaszczepionych dwiema dawkami.
Rewolucja w programie szczepień!2021.03.30 13:47
Do sierpnia zaszczepieni mają zostać wszyscy chętni, którzy zgodzą się na szczepienie Astra Zenecą
Jacek i Placek2021.03.30 14:15
Tu jest właśnie ten mały haczyk :)