Putin-szczycy z Konfederacji robią burdy w TVP - zdjęcie
06.10.19, 10:25Korwin-Mikke, fot. Piotr Drabik, lic. CC BY-SA 3.0 via Flickr, zdj. edyt.

Putin-szczycy z Konfederacji robią burdy w TVP

18

W progamie "Studio Polska" doszło do ekscesów wywołanych przez zwolenników Konfederacji.

"Po raz kolejny mamy taką sytuację, w której Konfederacja próbuje w sposób absolutnie agresywny przerwać nam program. Nie przypuszczałam, że w dzień zadumy, kiedy wszyscy wspominaliśmy Kornela Morawieckiego, również zdecydują się na taki występ" - mówiła prowadząca program Magdalena Ogórek.

"Konfederacja próbuje później kolportować fejki, bo po ostatnim programie, pojawiły się wrzuty na Twitterze, że to co stało się w studiu, to była ustawka. Niestety" - dodała.

Według internatuów, którzy oglądali "Studio Polska", Magdalena Ogórek została nieomal przewrócona przez agresywnego zwolennika Konfederacji.

 

 

 

 

bsw

Komentarze (18):

j-322019.10.7 21:04
Ważne, że te czerwone szambo wybiło. Wiemy teraz z kim mamy do czynienia.
anonim2019.10.7 12:06
WYBORY 13 października w ROCZNICĘ CUDU SŁOŃCA w FATIMIE POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ CZERWONĄ i TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
anonim2019.10.6 18:19
https://youtu.be/tp7nlAKRTAY
Agnieszka2019.10.6 15:12
Coś kręcicie. Kto w tym programie widział Konfederację? Przecież tacy ludzie do TVP i także tego programu nie są wpuszczani. Wszystko, co od PiS-u bardziej na prawo ze Słomką na czele dawano zostało usunięte. Ktoś podobno Słomce nieznany, ale utożsamiający się z jego grupa szturchną kogoś siedzącego przed nim w plecy (a przynajmniej tak tamten twierdził) i wywalili wszystkich bez sprawdzania, bo się powód znalazł. Chwyt poniżej pasa, obrzydliwy, ale nawet się skomentować nie dało, bo lewactwo robiło wtedy z pani Ogórek męczennice podłymi napaściami i nikt z prawicy do ich podłości ręki dokładać nie chciał. Dziwny był ten zbieg okoliczności, gdy prawicy odebrano możliwość upomnienia tej pani, bo ją bronic trzeba było. A z tego co słyszałam to wczoraj lewactwo traktowane w tym programie jak święte krowy" obraziło prowadzących i wreszcie opuściło to studio. WRESZCIE!!! Zawsze było tak, że jak ktoś z prawicy mówił mądrze dając ciekawe, rzeczowe argumenty to prowadzący program (zwykle niestety pani Ogórek) przerywała mu w połowie zdanie i leciała z mikrofonem do jakiegoś lewaka, który guzik miał do powiedzenia z pytaniem: "A pan/pani się wykrzywiła/uśmiechnęła itp.czyżby pan/pani nie zgadza się z tym co zostało przed chwilą powiedziane?" I taki wyrwany do odpowiedzi coś tam zaczynał bredzić a ten co mówił przed chwilą sensownie już po przerwaniu mu przez ten "zabieg" prowadzącego głosu nie odzyskiwał i myśli swojej skończyć nie mógł. Obejrzyjcie sobie odcinki programu, to bardzo częsty zabieg prowadzących, który faworyzował lewaków. Inny to mikrofony przy nich, które wykorzystywali do gadania czegokolwiek, prowokowania, zagłuszania czymkolwiek, aby przerwać wątek, zagłuszyć, rozproszyć, zdenerwować i zrobić jazgot, ze swoimi i sprowokowaną do oburzenia widownią prawej strony, by sensowne wypowiedzi nie mogły być usłyszane przez widzów. Już nie chcę nawet wspominać jak często mógł się wypowiadać, odnosić do każdej wypowiedzi wiecznie nabzdyczony młody bufonik z lewicy gdy inni jak raz doszli do głosu, to był sukces - w tym pokrzywdzeni mówiący o wielkich tragediach, dla których podobno był ten program i wypowiedź na antenie pozostawała może niejednokrotnie jedyną deską ratunku by uratować siebie czy bliskich nawet przed śmiercią. Ale dla prowadzących liczyła się tylko możliwość wypowiedzi do woli nabzdyczonego lewaka. No i coś z włażenia mu w "cztery litery" wczoraj poszło nie tak i podobno wziął się obraził i wyszedł ze swoją hałastrą. NAJWYŻSZY CZAS!!!
metody putinowskie to raczeej tvpic2019.10.6 14:03
Co się dziwić jak Kurski Jacek to brat J arosława z gazwyb. Wygląda to na prowokacje tvpic , bo babsko Ogóreek vel sztuczna botoksowa warga nawet buty płaskie załozyła,żeby óne połamac jak się będzie szarpać...
hgh2019.10.6 12:56
Ozjasz Goldberg po raz kolejny uruchomił PROGRAM WYBORY 1 PROCENT i śmieszne naiwniaczki go popierające znów spuścił do sedesu
hgh2019.10.6 12:53
Ozjasz Goldberg po raz kolejny uruchomił PROGRAM WYBORY 1 PROCENT
RT2019.10.6 12:11
Korwin-Mikke to członek partii Nasz Dom Rossija
tolo2019.10.6 11:07
To jest program Qrwins
Matwiej2019.10.6 11:04
Dopóki J.Korwin-Mike będzie ,,dyrygentem : Konfederacji ,to TYLKO IDIOCI na Nich Zagłosują. Pisze to Ja Endek ,dawny ZWOLENNIK PAX.
ZERR02019.10.6 14:32
w tej chwili trzeba byc IDIOTĄ aby głosowac na jawnych zdrajców, pachołków usa.
JS2019.10.6 10:53
Nic dziwnego. Sami są sobie winni. TVP zachowała się jak rosyjska telewizja i wycinała zarejestrowany komitet wyborczy Konfederacji. Korwin-Mikke nie jest całą Konfederacją a ja najchętniej usunąłbym z listy, tego politycznego szaleńca. Pozdr.
Dejman2019.10.7 22:20
Ciekawe czy grozi nam Rosyjski Reżim w Polosce jak konfederacja dojdzie władzy, Korwin próbuje unormalnić Rosję, te brednie że Rosja to normalne Państwo.
Precz z talmudyczną ekspozyturą agentury IIIRP2019.10.6 10:50
https://www.youtube.com/watch?time_continue=216&v=akryqTuu7NU
awanturę zrobił Lipski lewak2019.10.6 10:44
Lizusowska sztuczna barbie Ogórek ta co mwiła bezczelnie w maju "a co tu robi Bartyzel"? Tak sobie mysle ,że Szatan to nie jest Urban czy Schetyna ale jak zwykle ubrany w ornat pisowiec....Konfederaci nie zapraszania do TVpic.I ruska agentura zapewne tez najwięcej nie tylko w PSL ale i w PiS.https://wpolityce.pl/media/466949-awantura-w-studio-polska-lipski-z-ko-szczujecie-na-lgbt
KKK2019.10.6 10:42
Kaczyński już puszcza oko do Konfederatów mówiąc że jeszcze nie wie co się po nich spodziewać ale już reszta opozycji jest zła i dążąca do Polski minus a nie Polski plus jak chce PiS.
Marian2019.10.6 10:33
Powiedzenie "wschodnia kultura" akurat do nich pasuje.
tomasz2019.10.7 8:39
Marian nie tylko wschodnia ale też turańska czyli tatarska. Rosja to dzicz i z racji swego pochodzenia narzuca swoje myślenie. Mówienie o nich kraj demokratyczny jest 100% nadurzyciem a nawet pomyłką i kłamstwem. To państwo wywodzi swój rodowód od Mongołów i z racji ww. pochodzenia nie uznaje innego myślenia jak mongolskie- 250 lat bata mongolskiego powinno wystarczyć za cały komentarz. Stąd nienawiść do Polski która ma 1050 lat historii a Rosja jest sztucznym tworem. Mam nadzieję że przeczytacie i dojdziecie do tego samego wniosku.