Przerażające informacje!!! Koreański dyplomata ROZSTRZELANY? - zdjęcie
31.05.19, 17:35Zdj. Twitter/The White House (edytowane)

Przerażające informacje!!! Koreański dyplomata ROZSTRZELANY?

4

Południowokoreańska gazeta "Chosun Ilbo" przekazuje niepokojące informacje z północy. Dyplomata, który prowadził negocjacje przed spotkaniem północnokoreańskiego dyktatora Kim Dzong Una z prezydentem USA, Donaldem Trumpem miał zostać zastrzelony na lotnisku. 

Z Korei Północnej, po fiasku negocjacji między przywódcami dochodzi coraz więcej niepokojących informacji. Koreańskie władze miały dokonać egzekucji na dyplomacie po nieudanym szczycie w Hanoi. Informacje "Chosun Ilbo" nie zostały jak na razie potwierdzone. Według południowokoreańskiej gazety, chodzi o Kim Hyok Chola, który po powrocie do kraju miał zostać zastrzelony na lotnisku Mirim w Pjongjangu. Dyplomata miał wraz z amerykańskim urzędnikiem Stephenem Biegunem przygotowywać spotkanie na szycie przywódców Korei i Stanów Zjednoczonych. Oprócz Hyok Chola, straceni mieli zostać także czterej inni wysoko postawieni urzędnicy dyplomatyczni Korei Północnej. Inny dyplomata miał trafić do obozu pracy. Mowa o Kim Jong Cholu, "prawej ręce" Kim Dzong Una.

Taki sam los miał spotkać tłumaczkę przywódcy KRLD, Shin Hye Yong. Według gazety, zarzucono jej nieprzetłumaczenie jednego z punktów oferty Kim Dzong Una przedstawionej tuż przed zerwaniem rozmów z Trumpem.

Spotkani przywódcy reżimu północnokoreańskiego i  prezydenta Stanów Zjednoczonych miały doprowadzić do tego, że Korea Północna zrezygnuje z atomowego zbrojenia. USA miały w zamian za to zdjąć z reżimu sankcje.

yenn/DW.com, Fronda.pl

Komentarze (4):

Paula2019.06.3 16:21
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej stronie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Marcin2019.05.31 19:56
Wszyscy dyplomaci na świecie rozstrzelani... pokój na świecie , wieczna szczęsliwość ;D
lon2019.05.31 18:28
rozstrzelał bo mógł, kolega Prezydenta Trumpa może wszystko.
mosiek2019.05.31 18:20
A może sprzedamy im licencję na Fort Trump, łącznie z zobowiązaniami z ust. 447 i ewentualną wdzięcznością Izraela.