Prof. Mieczysław Ryba: Niemcy wydali Polsce wojnę prawną - zdjęcie
14.04.20, 14:30

Prof. Mieczysław Ryba: Niemcy wydali Polsce wojnę prawną

114

"Destabilizacja władzy w momencie kryzysu może nas bardzo dużo kosztować. Zwróćmy uwagę, że przed nami stoi sprawa epidemii, sprawa kryzysu gospodarczego na tym tle i sprawa realnej wojny prawnej, a więc pewnie i każdej innej, jaką Niemcy za pośrednictwem instytucji Unii Europejskiej wydali Polsce – i to jest rzeczywistość niewyobrażalnie groźna dla całego państwa" - powiedział na antenie "Aktualności dnia" Radia Maryja prof. Mieczysław Ryba.


Uczony komentował między innymi decyzję Trybunału Sprawiedliwości UE, według której Polska miałaby zawiesić przepisy dotyczące Izby Dyscyplinarnej SN.


"Rzecz absolutnie bez precedensu w całej historii Unii i bez precedensu w relacjach Polski z Unią, bo konstytucyjny organ jest zawieszany przez Trybunał Sprawiedliwości UE, który nie ma kompetencji zajmować jakiegokolwiek stanowiska w sprawach sądowych w krajach" - ocenił Ryba.


"Unia zamiast zajmować się sprawami pomocy krajom pogrążonym w kryzysie, zajmuje się cały czas kwestią polską. Jest to rzeczywistość niewyobrażalnie skandaliczna. Równie dobrze może być tak, że ktoś zaskarży prezydenta lub wybór prezydenta i Trybunał powie, że prezydent jest nielegalny" - dodał.


Prof. Ryba mówił ponadto, że w dzisiejszej sytuacji związanej z epidemią Polsce bardzo brakuje rozsądnej opozycji.


"Gdybyśmy chociaż mieli do czynienia z opozycją o nastawieniu patriotycznym, gdzie ponad podziałami da się pewne rzeczy uzgodnić; gdyby dało się chociaż uzgodnić kwestię, że nie wolno wtrącać się czynnikom zewnętrznym, uzurpować sobie prawa do ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski – natomiast mamy do czynienia z opozycją, która wręcz wzywa Unię i jej organy, tak bardzo bezradne i kompromitujące się w kwestiach walki z koronawirusem, do ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski" - powiedział.

jns/radiomaryja.pl

Komentarze (114):

Jan Radziszewski2020.05.5 12:14
EUROPA: Brat Sadhu był już w Niemczech dwa razy, chociaż generalnie on nie działa w Europie, ale Bóg pokazał jemu szatana – bestię, która krążyła nad Europą i poszukiwała miejsca, gdzie się ma zagnieździć. Długo krążyła i spoczęła, i wybrała Berlin!!! BERLIN BĘDZIE POLITYCZNO-MILITARNĄ STOLICĄ ANTYCHRYSTA !!! Sadhu objawił, że antychryst będzie miał 3 stolice: stolicę religijną – Jerozolimę, stolicę polityczną – Berlin oraz stolicę ekonomiczną*, która nie została jeszcze jemu objawiona. Krótko mówiąc: – smok (apokaliptyczny), ten z siedmioma głowami i 10 rogami wybrał Niemcy na kolejną swoją siedzibę z powodu tronu swojego (tronu szatana), który znajduje się w Berlińskim muzeum, a przywieziony został tam z Pergamonu. Niemcy ponownie staną się potęgą militarną Europy, bo Francja i inne kraje pchną Niemcy w tym kierunku. Berlin w przyszłości będzie militarną siedzibą Antychrysta. III wojna światowa odbędzie się szczególnie w Europie i na Środkowym Wschodzie (Izreal i państwa ościenne). Niemcy oraz Belgia naładowane są ogromnymi, ciemnymi siłami (szatańskimi) wewnętrznie panującymi w tych krajach. Belgia, tak jak i Niemcy będzie bardzo uwikłana w działania wojskowo-wojenne. ** Pomnik bogini Europy siedzącej na bestii przed parlamentem Europejskim jest żywym obrazem wypełniającej się na naszych oczach Apokalipsy św. Jana – twierdzi Sadhu – i pomimo, że kobieta na bestii reprezentuje de facto odrodzenie się w naszych czasach demonicznego ducha bogini pogańskiej Aszterod { bo to ten demon doszedł do głosu wyjątkowo tylko w obecnych ostatnich dziesięcioleciach, a mianowicie pod postacią jaką niosą w sobie zboczenia natury homoseksualnej, transgender i tym podobne } – to sam obraz nierządnicy jest tym przepowiedzianym przez Jana na 2000 lat temu tym właśnie obrazem. WATYKAN Jak już prawie wszystkim wiadomo, Jezus pokazał Sadhu wybór Franciszka na Watykanie i obwieścił jemu, że jest to fałszywy prorok***, o którym mówi Apokalipsa, że będzie on nosił symbol baranka, ale mowa jego będzie mową smoka. Sadhu powiedział, że zbuduje on nowy światowy kościół oparty na humaniźmie, a nie na Jezusie Chrystusie. Za początek powstawania tego fałszywego kościoła podał on spotkanie, które ma się odbyć 19 czerwca 2020 roku w Hadze w Pałacu Pokoju, na które zaproszono przedstawicieli ze wszystkich światowych religii – niby to po to, aby podpisać „Deklarację o przyjaźni pomiędzy religiami„.{ Przecież nie nazwą tego aktem budowania jednej światowej religii!!!}
Hanna2020.04.28 21:53
Panie profesorze, święta racja.Unia jest tylko zarządem wg swoich " widzimisię" kierowana głownie interesem Niemiec. Ślepy by tego nie widział. Niektóre państwa ze strachu lub dla korzyści sprzyjają Niemcom Niemcom.Kto się nie daje to ma tak jak Polska iWęgry.
otto2020.04.16 9:53
Właściwą odpowiedzią byłoby wniesienie tematu reparacji za II wojnę, wyliczonych do ostatniego złamanego eurofeniga. I bezwzględne domaganie się rozpoczęcia wypłat, po min. 50 mld euro rocznie, żeby jeszcze młodzi obecnie Polacy doczekali za swojego życia rozliczenia tego niemieckiego szamba..
otto2020.04.16 9:42
Zawłaszczona przez Niemcy UE służy do politycznego i gospodarczego podporządkowywania im kolejnych krajów i pozbawiania ich suwerenności. Teraz na celowniku jest Polska i widać jak ważne jest dla Helmutów jej zduszenie. To nic innego niż zamach na suwerenność i niepodległość Polski, który wymaga przeciwstawienia się z całą stanowczością przez wszystkich Polaków. Wiadomo, że nie będzie wśród nich wynarodowionej polskojęzycznej tłuszczy, której utrata niepodległości wydaje się na rękę..
anonim2020.04.16 7:49
Folksdojcze z platformy są inicjatorami nagonki niemców na nasz demokratyczny rząd,nie przewidują jednak tego że po ewentualnym zniszczenia demokracji w Polsce zostaną potraktowani jako najgorszy sort pod niemieckim butem .Historia się zawsze powtarza,a niemcy mają w tym doświadczenie!
anonim2020.04.16 4:00
Opozycja jest niezwykle krótkowzroczna, bo instytucje raz zaakceptowanej władzy nie oddadzą. A jeżeli ludzi tych przenika duch poddaństwa, niewolniczy, to nigdy nie powinni zajmować się polityką! Wiadomo, iż instytucjami tymi rządzi kolektyw, brak legitymacji wyborczej, brak odpowiedzialności indywidualnej, czyli znane nam z przeszłości Biuro KC, którego skutkiem zawsze jest katastrofa!
bogdanus2020.04.15 17:22
Obecny rząd pokrzyżował niemieckie plany, by podporządkować EU w federację pod rządami Berlina.
dgf2020.04.15 17:02
RUSKIE TROLE DPO SPÓŁKI ZE SZWABSKIMI TROLAMI - współpraca jak we wrzesniu 1939r.
stanisław2020.04.15 16:20
TK jest opanowany przez ludzi Sorosa.
PiS sie boi tylko Konfederacji!2020.04.15 16:06
Wstyd panie profesorze jak zdradzil pan Ideę Narodową! podobnie jak o. Rydzyk zdradził prawdę i sprawiedliwość! Za judaszowe czyli pisowskie srebrmiki.
diki2020.04.15 15:37
uchwalić zawieszenie Trybunału ... a jak jazgot się zacznie to odpowiedzieć : tyle warte wasze uchwały wobec nas co i nasze wobec was i pozamiatane...
anonim2020.04.15 15:02
Szwabska nacja niech najpierw zapłaci reparacje za 2 Wojnę Światową i przeprosi Polskę i Polaków za swoje zbrodnie. Mogli w czasie wojny nie zażywać ostrych narkotyków w czasie wojny to ich muzgi nie byłyby zniszczone do 7 pokolenia.
zna sie jak kura na pieprzu2020.04.15 7:20
Mieczysław Stanisław Ryba (ur. 14 stycznia 1969 w Bieczu) – polski historyk
Ryszard2020.04.15 5:04
„Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny” — powiedział niewątpliwie najwybitniejszy Brytyjczyk, Winston Churchill i: „Niemców ma się pod butem, albo na gardle...” Historia vitae magistra est! Niemcy są narodem bandyckim i złodziejskim, tak samo jak Rosja..
któś2020.04.15 7:10
Pełna zgoda
reta2020.04.15 2:04
polski bandyta szczuje na tych od ktorych zasilek bierze i ktorzy prace jego robotnikom daja. ta polskka swinai jest na szczescie niczym. moze zdechnie z glodu, jak Niemcy sie wyprowadzaa i kase zabiora swini rybokaczej pedalksie.
Lola2020.04.14 20:11
Cieszyć może to, że tutaj nie fałszuje się "łapek", jak na Interii i WP, dzięki czemu od razu widać, że wszelkiej maści prowokatorzy, bezmyślne marionetki, pożyteczni idioci i zwykłe kanalie, nie znajdują tu wielu podobnych sobie indywiduów.
enigma2020.04.14 20:01
W obliczu wojny informacyjnej prowadzonej przeciwko Polsce zarówno przez Niemcy jak i Rosję, oraz w obliczu wojny gospodarczej po koronawirusie, w obliczu nowego porządku światowego, My Polacy mamy obowiązek stanąć po stronie jedynej formacji politycznej, której zależy, jak stwierdziła Kidawa, wyłącznie na Polsce, na jej wolności i suwerenności. Możemy znowu stracić to wszystko, może na setki lat, cóż że historia napisze, że w Polsce była kiedyś Prawica, był PiS, że ro 2019 była najlepszy rokiem w historii Polski. Co, znowu SOLIDARNOŚĆ, KOŚCIÓŁ, BRATERSTWO ???
Chcesz sie na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.14 19:49
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! __________________________________ http://www.xlove.com.pl
Po 12-te: Nie dyskutuj z opętanym psychopatą2020.04.14 18:01
UWAGA!!! Nie odpowiadajmy temu cynikowi, Polakożercy, dywersantowi "Po 11 NIE BADZ OBOJETNY". Jego komentarze świadczą o opętaniu, albo o chorobie psychicznej (albo i jedno, i drugie). W każdym razie o patologicznej nienawiści do Polski, Kościoła i PIS-u. Rozumiem, że każdy normalny odruchowo chce mu coś odpowiedzieć, ale to nie ma najmniejszego sensu: obelgi go cieszą, bo to masochista; ponadto zawsze ma pretekst, by wybrzydzać na "chrześcijańską miłość bliźniego". Logika na niego nie działa, bo potrafi, po żydowsku, zawsze odwrócić kota ogonem. Niech, pod różnymi pseudonimami, dyskutuje sam ze sobą. My nie zniżajmy się do jego poziomu. Można - i trzeba - modlić się za jego nieszczęsną duszę, która jest na prostej drodze do potępienia wiecznego, i to na własne życzenie.
G.P2020.04.14 18:06
to jest komunistyczny ubek masz racje omijać go szerokim łukiem
Walter2020.04.14 17:27
Profesorze,powiedz że nie oddamy ani guzika.
Jolanta2020.04.14 17:22
Niech Niemcy same się zawieszą! Niech podobnie zawiesi się samo TSUE! Shalom!
Sex Randki Online2020.04.14 17:12
heii Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - http://www.lexlale.eu --------------------- Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
yeti2020.04.14 22:24
Zainwestuj wreszcie w wibrator
Pat2020.04.14 16:45
Nie wojnę prawną ,tylko wojnę
yet2020.04.15 21:57
szabelke polaczek odkopal, schowana po klesce w 1939?
antek2020.04.14 16:35
Biedny, głęboko zaburzony fanatyk a przy okazji "pożyteczny idiota" Kremla
antymarksista2020.04.14 16:12
Musimy sobie w końcu uświadomić, że PO i reszta konfidentów z tzw. totalnej opozycji są wrogami Polski. Legalne organy państwa przy podejmowaniu suwerennych decyzji powinny bardziej zdecydowanie reagować na histeryczne i antypolskie wystąpienia wrogów Polski. Nie może być tak, żeby grupa awanturników reprezentujących niepolskie interesy bezkarnie torpedowała decyzje prawne legalnych władz polskich. Czas na konkrety.
plantator buraków2020.04.14 16:03
Milczcie, lewacko-tęczowi szmaciarze. Może uważacie, że to ludzkie obrzydlistwo Merkel heroicznie walczy z Putinem budując z nim kolejne Nord Stream? Wystawiając przy tym tę całą śmieszną UE na monopol energetyczny Moskwy. I może, my, Polacy, powtarzam Polacy a nie tylko posiadacze polskich dowodów osobistych, mamy uwierzyć, że przed "objęciami" Putina dziś uchronią nas rzesze byłych UB-eków, SB-eków, krętaczy z WSI, PZPR-owców obecnie z mandatami "totalnych" posłów, senatorów czy europosłów oraz zasuszone mumie z dawnego KC PZPR zatrudnione teraz jako doradcy rodzimych renegatów, których ktoś trzeźwo myślący ma uznać za ewentualnych "zbawicieli" przed Putinem. Politologiczne kuriozum XXI wieku. Nie bądźcie śmieszni, waszym problemem na przeżycie jest już tylko to, że nikt uczciwy wam już nie uwierzy, że teraz opieracie się już tylko na scementowanym do granic ostateczności elektoracie rosyjsko-niemieckich sługusów. Bo tacy jak wy mogą być tylko sługusami. I muszą zawsze mieć nad sobą panów, którym trzeba lizać czubki usranych butów. Wtedy szczerzycie te swoje obrzydliwe człowieko-podobne pyski w dowód na to jak zadowala was egzystencja cywilizacyjnych śmieci. Ale takich jak my, jest obecnie już bardzo dużo, coraz więcej. Widać to w każdym sondażu. I wy już czujecie rosnący z każdym dniem strach przed nami, czujecie lodowaty powiew przerażenia na waszych schylonych sługusowskich karkach. To jest to czego od wieków Polacy oczekiwali. i to zdarzy się teraz, w tej epoce dziejów. Jeszcze w tym roku.
G.P2020.04.14 18:05
racja sto procent ja bym po tych grzbietach unizonych lała kijem
skuter2020.04.14 15:51
Dlatego wybory muszą być w maju i koniec
jeden z nich 2020.04.16 4:09
bo chcemy raz na zawsze odstrzelić PO, tych którzy to całe gówno zgotowali. Raz na zawsze przeciąć grubą kreskę, która jak widać do dzisiaj sprawia, że tak krzywo myślisz. Wygramy !!!
anonim2020.04.14 15:37
A czy tych działających na szkodę Polski i Polaków nie można by pozbawić obywatelstwa Polskiego i wydalić z kraju ( np. ogłosić przetarg kto ich weźmie i wont z Polski ).
Jagoda2020.04.14 15:25
Rozumiem kilka milionów Polaków głosujących na przywódców tzw. totalnej opozycji. Rozumiem ich głębokie niezrozumnienie, spowodowane głównie medialnym praniem mózgów, a w niedużej części ich PRLowską przeszłością. Opozycyjne elity w większości są potomkami sowietów lub sowieto-żydo komuchów, albo sprowadzonych przez Stalina, albo pozyskanych z rynsztoka społecznego marginesu, do zadań ludobójczych i okupacyjnych Polski. Żydo-komucha nie należy mylić z wieloma porządnymi ludźmi na świecie o żydowskim pochodzeniu. To inny przeciwstawny moralnie format człowieka. Choć żydo-komuchy nielicznie też mieszkają w innych krajach, tam wtapiając się w społeczności porządnych żydów. Obecnie w Polsce, są oni 2-3 pokoleniem byłych sowieckich rezydentów. Zajmowali i zajmują liczne rządowe i samorządowe stanowiska. W przeszłości Moskwa dbała by ich dzieci otrzymały najlepszą edukację, stanowiska i pensje. Wszystko to na koszt Polaków. Kiedy komuna się rozsypała, ta sama grupa o spolszczonych nazwiskach i oficjalnie polskim pochodzeniu, objęła władzę na 25 lat, przy silnym finansowym wsparciu z zagranicy i kosztem Polaków. Polska masowo traciła majątki i przedsiębiorstwa na ich rzecz lub obcych lub były one niszczone brakiem państwowego wsparcia. Dowody łatwo nawet dziś zebrać. Wystarczy porównać za ile ci ministrowie sprzedawali polskie przedsiębiorstwa, z podobnymi sprzedawanymi np. w dawnej Jugosławii czy innych krajach, w tym samym czasie. W tamtym czasie 25 lat, podjęli wiele decyzji by zniszczyć i osłabić Polskę jak tylko się da. Jedyną granicą ich działań była obawa jawnej demaskacji. Takie mieli zadania operacyjne z Moskwy i może innych stolic. Wypełnili je wzrocowo. Dziś nie pozostało im nic innego jak liczyć na utrzymanie się przy życiu i wygodnych zajętych już pozycjach. Nadal otrzymują wielką zagraniczną pomoc w atakowaniu naszego kraju. Jest ich nadal aktywnych wiele tysięcy.
anonim2020.04.14 16:11
Jagoda - wychyl proszę nos poza frondę i zobacz ile zarabiają za PIS prezesi spółek państwowych Prezes PKO BP prawie 2,5 miliona w rok - masz tam konto? Czyli płacisz mu pensję. To daje 208 tysięcy miesięcznie! https://www.money.pl/gielda/zarobki-w-spolkach-skarbu-panstwa-ranking-najlepiej-oplacanych-prezesow-6497615684888705a.html Ale dali Ci 500+, żałosny ochłap, abyś chwaliła ich, że też kradną, ale się z Tobą podzielili - dobre Pany!
anonim2020.04.14 16:56
Co ma piernik do wiatraka - dobrze kieruje spółką to dobrze zarabia, a ty przypomnij sobie kondycję polskich spółek za rządów PO , traciły wartość , po to aby je sprzdawać za DARMO - komu ? Niemcom. Np. ZELMER - sprzet AGD - miał się super jako spółka sprzedawał na CAŁY świat i co ? Nagle za rządów PO zaczął " mieć się coraz gorzej" ąz w końcu pokroili spółkę na części i kto kupił ? Niemcy po co aby ją sprzedać następnemu itd, itd aż zniknie .A Niemieckie Firmy AGD przejmują "wolne" tereny
m2020.04.14 15:24
Plujemy i obwiniamy niemcow. Ale nie zapominajmy ze trzy czwarte polskiego eksportu idzie do niemiec. Jestesmy zakompleksionym narodem . Narodem Karguli i Pawlakow . Zremy sie na wzajem i nienawidzimy sasiadow .
Lew Nikolajewicz 2020.04.14 15:36
Zgadzam się w zupełności z Pana/Pani komentarzem. XXI wiek to czas najwyższy, żeby nasz naród porzucił szkodliwe generalizowanie, stereotypy, uprzedzenia i romantyczne brednie, które nijak mają się do rzeczywistości i szkodzą Polsce
anonim2020.04.14 16:45
Bo niemcy zrobili Polsce NIEWYOBRAŻALNĄ KRZYWDĘ której tak naprawdę nie da się wycenić z żadnych pieniadzach. Porozmawiaj z ludżmi którzy przez niemców stracili: bliskich , sens życia, zdrowie, majątki - to twoi krajanie POLACY i nie broń niemców bo nie wieszco piszesz.To żadna mściwość ze strony Polaków tylko tak po ludzku oczekiwanie na PRAWDZIWE przeprosiny , których NIGDY nie było !!!
m2020.04.14 17:40
Odzial ss spalil mojego dziadka w stodole razem z reszta mezczyzn z jego miejscowosci , ale to bylo osiemdziesiat lat temu . Ja slyszalem przeprosiny wladz niemiec za IIWS. Ale opinnie o Kargulach i Pawlakach podtrzymuje.
oni2020.04.14 18:13
chyba myslisz o sobie i swojej rodzinie.Po wtóre jedz do Niemiec a przekonasz sie gdzie będziesz na tej drabinie społecznej stał.Od siebie dodam ze na ostatniej jako Untermensch , oczywiscie z poklepywaniem po plackach jak bedziesz mocno i dobrze pracował.
m2020.04.14 18:34
Kargule i Pawlaki !
anonim2020.04.14 19:14
Jestem już w NIemczech 34 lata, sam byłem na tej drobinie wysoko, jako Manager. Obydwaj synowie są, Senior Managerami z Prokura, pomimo że wiadomo, że pochodzą z Polski. Trzeba mieć tylko odpowiednie wykształcenie, wiedzę, znajomość języków obcych, odpowiednie obycie z ludzmi i żadnych cech Kargula i Pawlaka.
anonim2020.04.14 19:21
Untermensch, to było za czsów NSDAP.
Henryk2020.04.14 21:17
"Plętko, sipko placiować" to dewiza pana niemca wobec polskich parobczakow, ale !
gio'2020.04.14 19:13
Tak samo jak nam są potrzebne niemieckie pieniądze - tak samo Niemcom są potrzebne polskie towary czy np.polska siła robocza do plantacji szparagów i do domów starców! Chodzi tylko o równoprawne traktowanie - my Niemcom demokracji nie krytykujemy i sędziów nie ustawiamy,więc niech się nauczą, że Polska to nie jest już ich generalna gubernia ani land!
m2020.04.14 22:14
Przeciez czesci polakow tez sie nie podoba zapowiadana reforma sadownictwa , czy stan demokracji w polsce. Wiem ,wiem ; to niepolacy , ulica i zagranica , lewactwo i totalna. Ale to polacy nie niemcy.
Zatroskany2020.04.14 15:23
Boże ratuj Polskę. Amen.
prosty2020.04.14 15:05
Teraz pewnie marzy się TSUE sukcesywne wyłączanie Polski, zawiesi TK, sejm, rząd, prezydenta. Marszałek senatu będzie pierwszą osobą w państwie wobec wakatów wyżej. Hiszpania wytycza drogę.
MT(1)2020.04.14 14:56
Dla mnie to bardzo oczywiste: żaden podpisany wcześniej traktat, choćby jak najbardziej międzynarodowy, nie może prowadzić państwa ku upadkowi i destabilizacji. A rząd suwerennego państwa ma prawny i moralny obowiązek takim sytuacjom przeciwdziałać.
W\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\202odek2020.04.14 14:52
Dla Niemców zmiana grupy rządzącej to być albo nie być. Tu idzie o reparacje które zapowiada rząd PiS. Gdyby do władzy doszła KO nikt o reparacje nie będzie się ubiegał a jeszcze dopłacimy firmom niemieckim za "straty" jakie poniosą gdy w Polsce nastąpi spowolnienie gospodarcze. No i wreszcie znowu będzie miał kto zbierać szparagi.
Pat2020.04.14 14:50
Pan profesor ma racją.Jest oczywistym,że Niemcy prowadzą z Polską wojnę ,po utracie władzy niemieckich marionetek właśnie nad Polską i Polakami.Czy Polska się obroni?.To będzie już zależało od jej obywateli
anonim2020.04.14 18:52
Niemcy was mają w du..pie, a nie prowadzą wojnę.
Reytan2020.04.14 14:50
Komuna Konfedercjaa i Niemcy daza do rozbiorow Polski. Kiedy wresz\cie bedzie reakcja taka ,jak Orbana ?
Senior2020.04.14 14:50
Przecież totalna targowica jak sprzedajną panienka wszystko co dobre dla Polski neguje!!!! W tej chwili chodzi jej o rozkradzienie resztek Polski, które pozostały po icj 8-letnich mafijnych rządach!!!! Czy targowica kiedykolwiek myślała o Polsce, czy kiedykolwiek myślała po polsku?
Urszula2020.04.14 15:13
Żart dnia: mądry pisdzielec. :D
RybaZepsutaDewocyjnieOdŁbaPoKaczeŁapy2020.04.14 14:48
"Uczony dewot" to coś jak wiklinowy nocnik, lizak z żużla, inteligentny PiSoid, heteroseksualny biskup, elektryczny pekaes albo salceson z ciecierzycy.
Reytan2020.04.14 14:52
Jestes,jak widac,zwyklym pijaczyna
Lew Nikołajewicz2020.04.14 15:19
I niby po co ta wyliczanka? Pisanie jakiś prowokacyjnych wypocin nigdy nie doprowadzi do poważnych dyskusji.
doradca2020.04.14 17:15
Przy nim jesteś tylko nikomu niepotrzebnym gów.em i tak trzeba cię traktować. Ale przyjdzie czas że Polacy zajmą się takimi gów..ami
enigma2020.04.14 19:49
Bóg powiedział: kto by spółkował z człowiekiem tej samej płci albo ze zwierzęciem, musi umrzeć, to mówię Ja Jahwe. Bardzo lewactwo wywraca świat do góry nogami, a to może spowodować karę.
po 132020.04.14 21:24
To wytłucze większość biskupów.
anonim2020.04.16 7:52
Czy poza wulgaryzmami w tej czaszce jeszcze posiadasz?
plantator buraków2020.04.14 14:46
Odpowiedzialny rząd suwerennego państwa, które staje wobec oczywistej przemocy, na razie pseudo-prawnej ze strony czegoś takiego jak UE, musi jednoznaczni przeciwdziałać wobec widma kryzysu. Taki kryzys, powodowany przez UE uzurpującą sobie władzę nad Polską, dodatkowo inspirowany przez polsko-języcznych renegatów, musi być przez legalny rząd zażegnany natychmiast. Rozpoczęcie procedury pogardliwego porzucenia lewacko-tęczowego burdelu jest jak najbardziej na miejscu. W przeciwnym bowiem razie, w Polsce bardzo długo, a pewnie już nigdy, wybory nie wyłonią rządu równie suwerennego i samodzielnego jak ten obecny. każde kolejne rzdy, kogokolwiek po tym rządzie, to będzie nieprzerwany marsz polsko-języcznych renegatów do stóp swoich nowych panów. To renegackie bydło już dziś nie może się doczekać by zacząć lizać usrane buty swoich panów. Tacy jak ja nie mają zamiaru w tym uczestniczyć. I w którymś momencie musimy pokazać swoją siłę. I niech rząd bierze to pod uwagę, przeciwnie nikt już nigdy na niego nie odda głosu.
anonim2020.04.14 14:56
Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. 1 kwietnia 2008 roku Sejm RP uchwalił ustawę o ratyfikacji Traktatu z Lizbony zmieniającego Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, sporządzonego w Lizbonie dnia 13 grudnia 2007 r., która upoważnia Prezydenta do dokonania ratyfikacji. 2 kwietnia 2008 roku ustawa została przyjęta przez Senat RP, a 9 kwietnia 2008 została podpisana przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 15 kwietnia 2008 została opublikowana w Dz.U. z 2008 r. nr 62, poz. 388. Weszła w życie 30 kwietnia 2008. Na jej mocy Prezydent RP został upoważniony do ratyfikacji tej umowy międzynarodowej, co uczynił 10 października 2009, Pretensje do Ś.P. Lecha Kaczyńskiego.
plantator buraków2020.04.14 15:15
w 2008 roku rządził rząd PO-PSL-ZSL. A premierem był hyży rój z Zoppot. Rolą prezydenta jest podpisać ustawy uchwalane przez parlament. gdyby nie podpisał parlament może odrzucać veto prezydenta RP
po 132020.04.14 17:24
Mógł nie podpisać. Do kogo pretensje?
ziga2020.04.15 19:20
Nic nie jest wieczne .Stosowanie się do zapisów Traktatu Lizbońskiego TEŻ.Tym bardziej jak idiotokracja chce go wykorzystywać do swoich zwyrodniałych celów.
ziga2020.04.15 19:23
Chyba zacznę uprawiać buraki.Święte słowa.
Ryszard Hajdys2020.04.15 19:57
SUPER - DZIĘKUJĘ!!
Reytan2020.04.14 14:44
Musimy zdelegalizowac antypolska Konfederacje,dazaca do eksterminacji Narodu.
Lew Nikołajewicz2020.04.14 15:24
Tu mogę się zgodzić :) ale nie trzeba delegalizować, wystarczy podnieść próg wyborczy o jeden czy dwa punkty procentowe
anonim2020.04.14 14:44
Traktat lizboński podpisał Ś.P. Lech Kaczyński.
gromek2020.04.14 14:48
Łżesz, podpisał Tusk jako premier rządu. Kaczyński jako prezydent RP mógł tylko ten traktat asygnować.
anonim2020.04.14 14:53
1 kwietnia 2008 roku Sejm RP uchwalił ustawę o ratyfikacji Traktatu z Lizbony zmieniającego Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, sporządzonego w Lizbonie dnia 13 grudnia 2007 r., która upoważnia Prezydenta do dokonania ratyfikacji. 2 kwietnia 2008 roku ustawa została przyjęta przez Senat RP, a 9 kwietnia 2008 została podpisana przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 15 kwietnia 2008 została opublikowana w Dz.U. z 2008 r. nr 62, poz. 388. Weszła w życie 30 kwietnia 2008. Na jej mocy Prezydent RP został upoważniony do ratyfikacji tej umowy międzynarodowej, co uczynił 10 października 2009,
plantator buraków2020.04.14 15:12
W 2008 rządził rząd PO-PSL-ZSL. Czyli premierem był taki jeden hyży rój
anonim2020.04.14 16:04
To dlaczego Wasz Ś.P. Prezydent tego nie zawetował? No QM dlaczego, buraku?
anonim2020.04.14 14:55
Oj gromek, gnomek
anonim2020.04.14 18:43
Ale nie musiał.
mordechaj2020.04.14 14:43
Głupoty Ryba wygadujecie. To nie Niemcy prowadzą prawną wojnę z Polską, tylko PiS prowadzi wojnę z Polską i Polakami. A stawką tej wojny PiSu z Polakami jest to, czy Polacy będą nadal demokratycznym społeczeństwem cieszącym się wolnością, czy będą pod butem coraz bardziej nieprzyjaznej Polakom kliki ludzi bezwzględnych, którzy prą do wyborów w trakcie śmiertelnej pandemii, tylko po to, by zachować dla siebie koryto. To jest prawdziwy front walki. To walka Polaków z PiS.
Reytan2020.04.14 14:47
Komunista Mordechaj smierdzi onucami.
anonim2020.04.14 18:41
Toś się zesrał.
janstan2020.04.14 14:48
zamknij, Morde- hajl
Bystry.2020.04.14 15:31
Z jakimi polakami, czy ci co donoszą na Polskę tp Polacy, to są judasze którzy donosili na Polskę do ruskich a teraz donoszą do ue.
Felek2020.04.14 17:11
Kto cie czerwony kmiotku zrobił? Za stodołą w łopianach na worku?
doradca2020.04.14 17:14
twój bełkot pokazuje że jesteś tylko typowym lewackim bezmyślnym gów.em. Nie rozumiem tylko po co taki debil wchodzi na to forum. Przecież podobnych sobie możesz znaleźć w szambie michnika bądź lisa. Tam zaistniejesz nikomu niepotrzebny debilu
po 132020.04.14 17:22
Szacun 133 łapki w dół w 3 godziny.
G.P2020.04.14 18:02
ale wypisujesz głupoty och wy trole ja bym wam nie dała złotówki za te stare odgrzewane kotlety zobacz ile masz banów
Andrzej 2020.04.14 19:30
jesteś idiotą jak można się zarazić przez koperty listonosze wchodzą do skrzynek wkładają każdą korespondencję i nic się nie dzieje przychodzą paczki można zamówić obiad z przyjazdem do domu robimy zakupy w sklepach i w aptekach czy nie chodzi by Polska zapłaciła firmom zagranicznym ogromnej kasy chyba wystarczy wspomagać najpierw Ruskich a teraz Europę a my dalej będziemy parobkami dość oszukiwania narodowi Polskiemu też należy się coś więcej należy we własnym kraju a kto nie słucha niech spada bo nikt na zachodzie nie będzie się wtrącał i coś nakazywał
enigma2020.04.14 19:45
POLACY wybierają PiS w wyborach i przekazują mu władzę, a to się nazywa DEMOKRACJA. PiS i cała Prawica nie dokonała puczu wojskowego, czy przewrotu poza demokratycznego, co chciała uczynić totalna targowica w grudniu 2015 roku. Większość tych antypolskich i antydemokratycznych akcji PO jest nadzorowana i dofinansowywana przez Niemcy, często pośredni przez Brukselę i różne ciemne fundacje.
anonim2020.04.15 4:55
To wszelkiej maści agentury prowadzą w Polsce wojnę z naszą demokracją, chcą sobie podporządkować Polaków aby decydować za nas o wszystkim co się dzieje w Polsce.Jak nie wiadomo o co chodzi to w tle zawsze widać pieniądze i to jest ta istota sprawy.Niemcy nieoficjalnie o tym nie wiemy ale mogli wejść w komitywę z Rosją i pomagają przy destabilizacji państwa Polskiego.
goral 2020.04.15 7:33
Idż się lecz bo jesteś chory twoja głowa to szambo
Boles\305\202aw Mroczkowski2020.04.15 14:35
mordechaj czy Ty jesteś Polakiem, czy tylko w Polsce mieszkasz, że opowiadasz takie brednie, popierając wrogo do nas nastawione kraje.
Centurion-Mars2020.04.15 16:17
Istoto Mordechaj, obłudniku faryzeuszu! Prawdziwa walka polityczna dotyczny targowickiej bandy bolszewicko-platformerskiej i innej lewacko-tęczowej zarazy w Polsce! Zakonotuj to sobie!
wasko2020.04.15 21:49
Mordechaj - KONSTYTUCJA głąbie !!!!
48 Piotr2020.04.14 14:42
Wystawić fakturę:Reparacje.
mordechaj2020.04.14 14:45
zanim Niemcy zapłacą fakturę, to Polacy zapłacą miliardy VAT od tej faktury :))))))))))))))))
Prince2020.04.14 18:28
ty durniu
reta2020.04.15 2:05
oddasz polski smieciu za Just 447 AMERYKANOM,
Lew Nikołajewicz2020.04.14 15:06
Wysuwanie roszczeń reparacyjnych zarówno w stosunku do Niemiec, jak i Rosji jest jak najbardziej logiczne i zasadne. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w czasie epidemii koronawirusa wysuwanie tych roszczeń jest po prostu dyplomatycznym strzałem w stopę i nie może być potraktowane serio.
Jan Statystykiewicz2020.04.15 6:50
Tu o wojnie prawnej - że niby władza tak nas broni, ale na prezentację ustawy "stop 447" dali w sejmie Bąkiewiczowi całe 5 minut. A więc przed przemysłem holokaust to już nas nie bronią.
anonim2020.04.14 14:42
Profesorku - Niemcy, czy Rosja (Putin) Najbardziej na destabilizacji UE zależy Putinowi. Wszyscy, którzy chcą wyjścia Polski z UE pracują dla Putina.
plantator buraków2020.04.14 15:10
Oczywiście łżesz jak każdy niemiecko-moskiewski pachołek plątający się u stóp Merkel robiącej z Putinem doskonałe interesy - jak choćby Nord Stream 1 i 2 - oraz mających gdzieś idiotów, którzy plączą im się błagalnie u stóp. To Merkel postępuje osłabia UE, choćby w aspekcie energetycznym swoimi interesami ekonomicznymi realizowanymi z Moskwą. I tylko takie przygłupy jak ty mogą uważać, że nieistniejący podział na UE i Rosję istnieje i przebiega bardzo wyraźnie. Obłudna morda pomarszczonej z nienawiści do Polski Merkel jest tego dowodem. I twoje wpisy dowodzą, że idiotów, którzy jej uwierzyli jest całkiem sporo.
Marycha2020.04.14 16:04
Brawo burak,niech się kretyni wreszcie obudzą
po 132020.04.14 17:17
Wymiana handlowa między Polską i Niemcami jest znacznie większa niż między Niemcami i Rosją. Dla Niemiec jesteśmy ważniejszym partnerem handlowym i zależy im na tym żeby mieć zamożnego sąsiada bo dużo gorzej się żyje jak za sąsiada ma się pijaka i bandytę jakim teraz jest Rosja. Każdy kto dąży do rozpadu UE jest zwykłym ruskim trolem. Polska osamotniona nie ma szans z ruskimi bandytami.
stm.2020.04.14 15:24
Pachołek szwabsko sowiecki...
anonim2020.04.14 16:03
Sądząc po komentarzu - pracujesz dla Putina trollu
Franek2020.04.15 0:28
„Wszyscy, którzy chcą wyjścia Polski z UE pracują dla Putina” Zgoda na 100%. Szkoda, że tak mało jest Polaków, którzy tego nie widzą.
Franek2020.04.15 0:31
Sorry Powinno być: „Szkoda, że tak mało jest Polaków, którzy to widzą”
Jan Statystykiewicz2020.04.15 7:03
Bardzo nas bronią przed Nimcami, a przed przemysłem holokaust to już nie. Na prezentację ustawy "stop447" w sejmie pani marszałek Witek przydzieliła Bąkiewiczowi tylko 5 minut.
Czes\\\02aw2020.04.15 10:40
Czy ty wszarzu masz chociaż jedną szarą komórkę?...
Roman2020.04.15 13:54
Czyzbs nie zauwazl ,ze Niemcy i rosja wspolpracuja b.blisko?
gonia2020.04.20 12:16
A Z KIM TRZYMAJA NIEMCY JAK NIE Z PUTINEM KOLO SIE POWOLI ZATACZA CI DWAJ SASIEDZI ZCHRUPIA NAS