Prof. Górski: Tylko Tusk mógł doprowadzić do takiego ,,samozaorania’’ EPL - zdjęcie
15.10.21, 09:19

Prof. Górski: Tylko Tusk mógł doprowadzić do takiego ,,samozaorania’’ EPL

31

„TUSK STORY II, czyli jak rozwalałem Europę pisze się na naszych oczach - mamy transmisję LIVE. Tylko od nas zależy, czy swoje dzieło życia zakończy on trylogią, której ostatnią częścią będzie: TUSK STORY III, czyli jak rozwaliłem Polskę” – pisze na Twitterze prof. Grzegorz Górski.

W czasie wczorajszego posiedzenia Sejmu głos zabrał premier Mateusz Morawiecki, który w ostrym wystąpieniu rozprawił się z kłamstwami totalnej opozycji na temat Polexitu. Premier wskazał, że Donald Tusk potrzebuje tych kłamstw, bo nie jest w stanie Polakom zaoferować żadnego programu. Zauważył przy tym, że był szef Rady Europejskiej idzie przez życie niczym huragan i „czego się nie dotknie, to zrujnuje”. W tym kontekście podsunął Tuskowi pomysł na tytuł drugiego tomu „Szczerze”.

- „Może pan Tusk już drukuje kolejny tom swoich wspomnień: Od brexitu do kolejnych exitów. Jak skutecznie rozwaliłem UE. Drugi tom Szczerze

- mówił szef rządu.

Do wystąpienia premiera Morawieckiego odniósł się na Facebooku prof. Grzegorz Górski, który przestrzega, że to od nas zależy, czy pozwolimy Tuskowi na napisanie trzeciego tomu swojej książki.

Premier Mateusz Morawiecki wspomniał o brexitowym "sukcesie" D. Tuska. Panuje bowiem w Europie powszechne przekonanie, że ostatecznie to bezczelność i tupet Tuska właśnie, najbardziej pobudzały Brytyjczyków do zaostrzania kursu zarówno w okresie referendum, a później w okresie ciężkich rokowań rozwodowych. Więc jeśli ktoś myśli, że stetryczałe trolowanie Tuska było skierowane tylko przeciwko Polsce, to nie. On po prostu tak ma, a to jest właśnie narzędzie które cynicznie wykorzystywała jego tutorka A. Merkel.

Wspomniał też PMM o drugiej części "Tusk story". To prawda, bo to się pisze wielkimi, nieznanymi w historii "osiągnięciami" Europejskiej Partii Ludowej pod jego kierownictwem. Oto bowiem pierwszy raz w historii mamy sytuację, że w żadnym z wielkich krajów Unii Europejskiej pseudochadecy już nie rządzą. Oddawali władzę po kolei we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Rumunii no i rzecz jasna w Polsce.

Być ojcem takiego "sukcesu", doprowadzić EPL do takiego samozaorania - to mógł tylko ~ Tusk.

Teraz przyszedł czas na mniejsze kraje. Właśnie z powodu złodziejstwa upadł kreowany na lidera EPL austriacki Kurz. O "wyczynach" pseudochadeków w Bułgarii grzmi cała Europa. Wali się w gruzy ich partia w Rumunii. Gruzowisko po pseudochadekach zostało w całym Beneluksie i na Malcie. Trzymają się oni jeszcze jako tako w rozproszonych partiach na Litwie, Słowacji i w Czechach. 

Tam gdzie są jeszcze mocne - na Węgrzech i w Słowenii - są zwalczane przez Tuska i jego promotorów.

Ostatnim bastionem EPL pozostaje Grecja, ale nie wiadomo ile to potrwa, bo wyczyny tamtejszych pseudochadeków są również dobrze znane.

TUSK STORY II, czylli jak rozwalałem Europę pisze się na naszych oczach - mamy transmisję LIVE.

Tylko od nas zależy, czy swoje dzieło życia zakończy on trylogią, której ostatnią częścią będzie : TUSK STORY III, czyli jak rozwaliłem Polskę

- napisał prawnik.

kak/Facebook – Grzegorz Gorski

Komentarze (31):

ak2021.10.17 11:26
Pan "profesor" zaprzestał wieszczenia na temat skutków wyborów w Czechach. Takie ochy i achy były i nagle nic. Czyżby kolejna "udana" ocena i komentarz ?
#TylkoPiS2021.10.15 12:06
Ups. Inflacja we wrześniu jednak nie 5,8%, a nawet 5,9%. Szóstka w październiku gwarantowana. Rozpoczyna się gra o siódemkę na początku 2022 roku.
Anonim2021.10.15 12:15
Szóstka już jest - na stacjach paliw za litr wachy...😁
Opowiem wam moją historię2021.10.15 11:56
Mocno zaorałem Grzegorza Gorskiego na fejsbóku.
Opowiem wam moją historię2021.10.15 13:04
Jestem głupim nieukiem jakoś mnie przepchali do końca podstawówki. Nie umiem nawe pisać poprawnie ale się rwę do pisania bo jestem przygłup.
jula2021.10.15 10:57
Było pytanie do Schetyny o pięć osiągnięć PO, próba odpowiedzi bezcenna. Czas na pytanie do Tuska, tylko komu i gdzie odpowie?
Anonim2021.10.15 11:28
5 osiągnięć PIS: 1. Powszechny nepotyzm 2. Liczne i niewyjaśnione afery afery 3. Całkowita izolacja na arenie międzynarodowej. 4. Wstrzymane fundusze unijne. 5. najwyższa od drugiej wojny śmiertelność i katastrofa demograficzna. 😁😁😁😁
Anonim2021.10.15 11:30
6. Benzyna po 6 pln 😁😁😁 7. Najwyższa od 30 lat inflacja.
Anonim2021.10.15 11:55
8. Pierwszy od stworzenia świata rok 2021. 9. Wyłączenie pejsbuka. 10. Wywalenie Budki ze stanowiska przewodniczącego PO. 11. Al Jachira w sejmie. 12. Szybki Franek z niebieską torbą.
człowiek ze stalowym kolanem2021.10.15 12:02
Ale to już było i nie wróci więcej.
Anonim2021.10.15 13:00
5 osiągnięć PO: 1. Powszechny nepotyzm 2. Liczne i niewyjaśnione afery afery 3. Całkowita izolacja na arenie międzynarodowej dzięki ośmieszającemu się szatniarzowi Tuskowi . 4. Wstrzymane fundusze unijne przez donoszenie bzdurnych informacji na Polskę. 5. najwyższa od drugiej wojny śmiertelność i katastrofa demograficzna przez brak dbania o dzieci i rodziny. 😁😁😁😁
robaczek2021.10.15 10:56
KOMPLEKS TUSKA OSIAGA ZENIT ;] .......................................... pisiury ................ jesteście już tak żałośni ze ąz was szkoda........... zwyczajnie............ po ludzku szkoda ........... tak sie dajecie ......... tak.. włansie to. ................... durne dziadki
Anonim2021.10.15 11:58
Dobrze, że lewacy uzależnieni od Frondy nie są żałośni.
robaczek2021.10.15 13:02
KOMPLEKSY TUSKA OSIAGAJĄ ZENIT ;] .......................................... POyeby................ jesteście już tak żałośni ze ąz was szkoda........... zwyczajnie............ po ludzku szkoda ........... tak sie dajecie ......... tak.. włansie to. ................... durne dziadki
Anonim2021.10.15 10:34
To że PiSdzielce łżą jak psy, to jest zrozumiałe, oni nie potrafią inaczej utrzymać się przy cycku. Ale to, że PiSdzielska biomasa kupuje te prymitywne dyrdymały, to ten poziom zidiocenia jest dla mnie całkowicie poza możliwością pojmowania...😁😁😁
Anonim2021.10.15 13:07
To że POyebce łżą jak psy, to jest zrozumiałe, oni nie potrafią inaczej utrzymać się przy cycku. Ale to, że POyebska biomasa kupuje te prymitywne dyrdymały, to ten poziom zidiocenia jest dla mnie całkowicie poza możliwością pojmowania...😁😁😁 Reklama
kefas2021.10.15 10:13
ból doopy pisowietów, bezcenny, resztę można sobie kupić.
Dam2021.10.15 9:59
Frondo, coś o tym, że ochroniarz Sasina został dyrektorem w Poczcie Polskiej? Pewnie tak w ramach walki z nepotyzmem. W końcu to tylko znajomy, a nie rodzina. Z drugiej strony wg niego szwagier to nie rodzina, więc nie wiem.
gracz2021.10.15 9:56
Ma pan rację p. profesorze, Tusk to bardzo zdolny polityk. Szkoda tylko że jest zdolny do wszystkiego.
Grizzly2021.10.15 9:37
Wyjeżdżam na Białoruś, Łukaszenka to prawdziwy niezależny prezydent który potrafi twardą ręką rządzić, lepiej biedę klepać ale być patriotą i wolnym człowiekiem jak obywatele Białorusi
Grizzly2021.10.15 9:35
Tusk to cieniarz a kaczor okazał się jeszcze większym
POdPIS2021.10.15 9:34
To jakaś obsesja z tym Tuskiem.Pełnił funkcje reprezentacyjną nie decyzyjną .To tak jakby naszego kochanego pana prezydenta obwiniać za błędy rządu a precyzyjniej jednoosobowego Narodowego Decydenta.
Filip2021.10.15 9:34
Większość wyborców PiS ma wykształcenie zawodowe, jakiś promil tylko ma wyższe. Im zależy tylko na kolejnym plus żeby na flaszkę było. A że gospodarka w tragicznej sytuacji, benzyna najdroższa w Europie, inflacja najwyższa od 30 lat to nie jest zmartwienie wyborcy pis. Natomiast Morawiecki i Kaczor wiedzą, że utrata władzy to trybunał stanu i kosztem Polaków i Polski zrobią wszystko żeby ją utrzymać.
B522021.10.15 9:50
Taki już jest elektorat PIC: - Chłopstwo z majątków dziedziców, później pegeerowcy, lud prosty, niewątpliwie często szczery i dobrego serca! w to nie wątpię! Ale okrutnie za rozumem tęskniący. Prezes dobrze wiedział co mówi...ciemny lud wszystko kupi. Ano prorok. Ciemny lud to ich grupa docelowa, ich głosy wystarczają do obsadzenia swojakami wszelakich koryt i paśników.
qwert2021.10.15 10:20
B52 ale zestrzelony a myślał że jest nie do zestrzelenia że jest wykształcony to wszystko wie najlepiej a tak jednak nie jest. Taki to młody B52 co wyszedł prosto z fabryki i musi mieć dobrych pilotów a jednak tych "najmądrzejszych totalnych" słuchał i jak zwykle wyszedł jak Zabłocki na mydle. Proponuję posłuchać dziadka i babci o ile nie mieli powiązań z komuną. I jeszcze jedno wykształcenie bardzo często nie idzie w parze z rozumem. Ucz się!!!!!!!!!!
Stary2021.10.15 10:10
Tylko ci prości ludzie jeszcze potrafią myśleć i nie dadzą się zmanipulować a wykształceni idą jak mucha na lep. Prostego człowieka nie da się oszukać tak jest od zarania ludzkości. A ty jesteś tak samo wykształcony jak totalni łykasz wszystko nie zauważasz jak Polska się rozwinęła nie patrzysz że normalnemu Polakowi żyje się lepiej tylko łykasz pełną gębą to co mówią totalni i przekręty z UE. Następuje samozaoranie Europy tymi dziwactwami tych kolorowych idiotów z UE walki z węglem a sami najwięcej go zużywają. Ale to jest w stanie tylko łyknąć wykształcony człowiek z Polski i z UE. A totalny Polak tylko łyka łyka i nie patrzy na to co jest najlepsze dla Polski tylko liże i liże tyłki idiotą ze starej UE.
waldeberg2021.10.15 13:26
Magiczne do 30% potencjalnych wyborców PiS, przewija się we wszystkich sondażach, tak zwany "żelazny elektorat". Dość dokładnie pokrywa się z "elektoratem mszalnym", co niedzielnym. Takim co wierzą w zamach smoleński, wizerunki Matki Boskiej na wierzbie albo szybie okiennej, oraz że Tusk to łajdak, bo miał dziadka w Wehrmachcie. Pozbawieni czym ich Bóg obdarzył - procesu myślowego i kojarzenia faktów. Ambona to dla nich słowo święte. Musimy się z tym pogodzić, statystyka mówi, że masowo wymierają na Covid. To też bzdura - umierają ze starości i braku opieki medycznej na przedłużenie egzystencji.
Stary2021.10.15 14:18
Waldeberg szkoda z tobą czasu na dyskusję, nie chcę cię obrażać jak ty obrażasz innych. Dam ci jednak radę włącz myślenie.
as2021.10.15 12:19
Filip ty chyba żyjesz w innej rzeczywistości. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś czy ty masz Polaków za idiotów. Zasadnicze pytanie jakiej jesteś narodowości?
Eustachy2021.10.15 9:30
Tusk to Jonasz.Przynosi pecha.
Grizzly2021.10.15 9:33
Podobnie jak miękiszon Kaczyński taki chojrak a terz du pę zwija