Premier: Chrześcijaństwo stworzyło najwspanialszą cywilizację - zdjęcie
24.09.19, 14:30Zdj. Kancelaria Premiera, Flickr, domena publiczna, CC0

Premier: Chrześcijaństwo stworzyło najwspanialszą cywilizację

54

Opozycja "chciałaby serwować Polakom dość szokujące trendy obyczajowe i wokół nich budować przekaz oparty na skrajnych emocjach"-stwierdził dziś premier Mateusz Morawiecki. 

Szef polskiego rządu udzielił wywiadu tygodnikowi "Gazeta Polska". Fragmenty rozmowy opublikowano na portalu Niezależna.pl. 

"Ci, którzy najbardziej promują skrajności kulturowe, nie potrafią sobie poradzić z realnym rządzeniem i zagrożeniem dla milionów obywateli. W Warszawie rząd zdążył wybudować most i awaryjny rurociąg, zanim władze miasta w ogóle ustaliły przyczyny awarii! Teraz mamy potężną awarię spalarni »Czajka« i znów widzimy bezradność. Ale do promocji spraw światopoglądowych są pierwsi"-zauważa Mateusz Morawiecki. 

W tym kontekście premiew wskazał, że jego rząd idzie zupełnie inną drogą, stawiając z jednej strony na codzienną sprawność działania państwowych instytucji, z drugiej- na wsparcie rodzin oraz ich godność. 

"To chrześcijaństwo stworzyło najwspanialszą cywilizację, w której godność człowieka, wolność, prawo do kierowania swym życiem w szacunku do innych rozkwita w pełni. Dlatego, gdy nasi konkurenci proponują, aby tę tradycję unieważnić, aby o niej zapomnieć, my mówimy stanowcze »nie«"-powiedział polityk. Morawiecki wskazał, że obecny rząd potrafi połączyć lata pracy naszych przodków z nowoczesnością i solidarnością społeczną. Mamy zatem "wolne i tolerancyjne państwo", a przy tym szanse na rozwój gospodarczy, dobrobyt i bezpieczeństwo finansowe.

"Tak chcemy budować przyszłość, a nie jak nasi oponenci poprzez obrazoburcze profanacje czy pomysły niszczące małżeństwo i rodzinę"-podkreślił premier. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (54):

anonim2019.09.26 7:18
Jeżeli nie obronimy tej pełni człowieczeństwa, jaka niesie ze sobą cywilizacja chrześcijańska, to życie tego i przyszłych pokoleń będzie wegetacją. Jeżeli pozbawimy człowieka rozumu i uczuć wyższych to nie będzie to zwierzę, wszak instynkt nie reguluje wszystkich naszych funkcji, ale nieszczęsne, wegetujące okaleczone istnienie.
252019.09.25 20:19
ty nie reprezentujesz chrzescijanstwo zlotousty ,pytalec wolakow o zgode na sprowadzenie do wolskiego panstwa ip morgan masonskiego banku
Daria2019.09.25 16:30
Mateusz do epidiaskopu, dajcie kogoś kto się nadaje na premiera !
qwerty2019.09.25 15:54
Taaa z mrocznym średniowieczem i inkwizycja na czele. Piekna cywilizacja nie ma co
Marek2019.09.25 14:57
Udawany katolik, posyła swoje dzieci do zydowskiej szkoły. Zawsze jak chcą wypromować jakiegoś polityka, to każą mu udawać katolika. Tak było z Wałęsą, Tuskiem, Kwaśniewskim itd. Myślicie, że Pis to katolicy ? Oni udają katolików, i są na usługach Izraela. Morawiecki posyła swoje dzieci do prywatnej żydowskiej szkoły Lauder w Warszawie. Zespół Szkół Lauder-Morasha w Warszawie – pierwszy żydowski zespół szkół w Polsce, powstały po 1989 r. W jego skład wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum, a także przedszkole. Szkoły Lauder-Morasha posiadają status szkoły prywatnej na prawach szkoły publicznej. Prócz przedmiotów typowych dla szkół publicznych naucza się tu tradycji i historii żydowskiej, języka hebrajskiego, uczniowie obchodzą żydowskie święta.
Saki Faki2019.09.25 11:31
Tymczasem pisiory zamiast tej cywilizacji, wybierają bezbożny marksizm. Brawo!
Moly2019.09.25 2:06
W porownaniu do jakich innych cywilizacji? To czym sie wyroznilo chrzescjanstow to ze byli ramieniem idelologiczym patriarchalnej ideologii. W imie ktorej ludzie kradli, mordowali, gwalcili i mieli zero szacunku dla ziemii.
anonim2019.09.24 22:22
To prawda niczego lepszego nie było i nie będzie. Nie ma post chrześcijaństwa, tylko unicestwienie, żadnego postępu jeżeli chodzi o człowieka!
anonim2019.10.9 17:39
Żadnego postępu ??????? Dla ciebie postęp, to leżenie plackiem pod krzyżem całe życie. Dla mnie to rozwój życia, nauki, medycyny, loty w kosmos. Ale ja nie jestem PiSior z Podlasia lub 3-ciej Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lech Keller-Krawczyk eine kleine jüdische läuse2019.09.24 21:30
Jアレk = これはコックです
DARIUSZ2019.09.25 22:45
WYPCHAJ SIĘ WRAZ ZE SWOIMI GRYZMOŁAMI! NIE OBCHODZĄ NAS!
Jアレk2019.09.24 20:01
Stworzyło: - inkwizycję i stosy; - pedofilię - dziesięcinę - kilkanaście dogmatów - aby maluczkich trzymać za mordę.
anonim2019.09.24 17:57
Bzdura, historia synów Izraela, Żydów, jest najciekawszą historią świata. Żaden naród nie może powiedzieć, o swoim olbrzymim wpływie na życie duchowe i to w prawie większości krajów świata. Einstein, Freud, Spinoza Jesus, Marx są Żydami. Całe kierunki nauk powstały, którymi synowie Izraela, jako pierwsi zaczynali się zajmować. Zdobyli najwięcej nagród Nobla. Do dziś zajmują Żydzi w różnych częściach świata, najwyższe pozycje w polityce i gospodarce. Żydzi są narodem, który międzynarodowo myśli i działa. W różnych kulturach mogą przeżyć, co jest niezwykłe. Kulturowe zdobycza innych cywilizacji mogą przejąć i się zasymilować. Są w stanie się uczyć, jak żaden inny naród.
Obiektywny2019.09.24 20:59
Tak tak ta banda pseudo żydów mordujących prawdziwych żydów !!! to Palestyńczycy są tam od zawsze a to coś z izraela to jacyś pomieszani turcy mongołowie arabowie afrykańczycy europejczycy a nawet i latynosi wyznają judaizm ! Nawet wielu wybitnych profesorów z izraela i usa otwarcie stwierzdiło że obecni nazywający się żydami ludzie nie mają niczego wspólnego z żydami!
prawda2019.09.24 21:31
Czy wiesz, że rewolucje w Rosji, Meksyku, Hiszpanii też wywolali Żydzi, a swoimi finansami umożliwili dojście Hitlerowi do władzy?
DARIUSZ2019.09.25 22:38
Historia wasza byłaby ciekawa, gdyby nie jeden WĄTEK ! JAKOŚ O WSZYSTKICH PISZESZ, ALE NIE PISZESZ O NAJWAŻNIEJSZEJ OSOBIE - O JEZUSIE ! TACY WSPANIALI JESTEŚCIE? A KTO WYDAŁ PANA JEZUSA NA ŚMIERĆ,KTO SKAZAŁ, , KTO GO UKRZYŻOWAŁ i ZA CO !???? MOŻE COŚ NA TEN TEMAT NAPISZESZ??? SŁUCHAM !
anonim2019.10.9 17:32
Bo tak miał w scenariuszu przez Boga napisane. Inaczej by nie odkupił twoich grzechów Dariuszu, koziołku matołku. Przespałeś wszystkie lekcje religii, a może rodzice nie zapisali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Taka prawda2019.09.24 17:35
ręce żyd z arabem tylko w mediach się kłuc interesy robią między sobą że hej a europejczycy na wymarciu z wypędzaną wiarą w religie samych siebie w ojczyzny kulture a semici tylko zacieraja
Stan2019.09.24 17:08
"To chrześcijaństwo stworzyło najwspanialszą cywilizację, w której godność człowieka, wolność, prawo do kierowania swym życiem w szacunku do innych rozkwita w pełni. Dlatego, gdy nasi konkurenci proponują, aby tę tradycję unieważnić, aby o niej zapomnieć, my mówimy stanowcze »nie«"-powiedział polityk. Prawda, jak to pięknie brzmi w zestawieniu z taką wypowiedzią Proszę cierpliwie przeczytać do końca, na końcu cymes): "Nasza rasa jest Rasą Panow. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy". Wiecie kto to powiedział? - laureat Pokojowej Nagrody Nobla, były premiera Izraela, Menachem Begin. Nie do wiary, prawda? Ale proszę przypomnieć niedawną wypowiedź żydomasonki Engelkin, żony Boniego o różnicy w umieraniu żyda (metafizyka) i Polaka (zwykla fizjologia - czyli zwierzęta). Czy wciąż dziwicie się, dlaczego to całe zbiorowisko wrogów Polski nie ma żadnego programu wyborczego? Z powyższego wynika, że im należy się rządzenie, są do tego stworzeni i basta! A dlaczego są w stanie się zjednoczyć? Nie tylko dla koryta, bo im nakazano wstępować do różnych partii, a w potrzebie - jednoczyć się przeciw wspólnemu wrogowi, czyli narodom. W naszym przypadku - przeciwko Polakom i naszej Ojczyźnie. Dlatego im dla Polaków i Polski gorzej, tym dla nich lepiej.
anonim2019.09.24 16:58
Nie chrześcijaństwo, a Judaizm.
Ja 2019.09.24 16:31
Do tych, co źle życzą chrześcijanom. Bez chrześcijan zostaną Żydzi i Muzułmanie. Ilu jest Żydów, ilu Muzułmanów!!!??? Będzie się działo.
Asmo2019.09.24 16:09
"To chrześcijaństwo stworzyło najwspanialszą cywilizację, w której godność człowieka, wolność, prawo do kierowania swym życiem w szacunku do innych rozkwita w pełni", to ja tu wymiękam. Idę sobie obejrzeć serial "Opowieść podręcznej"...
anonim2019.09.24 16:44
better yet, go fuck yourself
Stan2019.09.24 15:58
Oto dlaczego walczą o dojście do koryta. Nie liczą się kompetencje, ale kto jest najbardziej pomysłowy w demoralizowaniu społeczeństw. Proszę to upowszechniać, kto jest wrogiem Polaków i chce zawłaszczyć Polskę oraz dlaczego niszczą jej fundamenty. Opozycja realizuje zgubny dla Polaków plan. Oto przedwojenne wystąpienia żydomasonów: "Rozpowszechniliśmy ducha buntu i niepohamowanej swobody wśród narodów, aby oderwać od wiary i do tego poprowadzić, żeby się wstydzili swego wyznania wiary i nauk i przykazań swego Kościoła. Wielu z nich doprowadziliśmy tak daleko, że chełpią się swem bezbożnictwem, a nawet się szczycą pochodzeniem od małpy. Owe nowe teorje, które zawierają w sobie niemożliwość urzeczywistnienia— komunizm, anarchizm, socjalizm —myśmy im wpoili, tak, że oni wykonują przez to wstępne prace do osiągnięcia naszych własnych ostatecznych celów... Głupi goje przyswoili sobie z największym entuzjazmem te teorie, nie przypuszczając, że pochodzą one od nas, i że są to tylko środki, za pomocą których my przeciwko nim pracujemy. Myśmy Kościół katolicki przez najgorsze oszczerstwa z błotem zmieszali i zbrukaliśmy jego dzieje, sfałszowaliśmy najszlachetniejsze jego poczynania w dzieła hańby. Zbrodnie jego wrogów przypisaliśmy jemu samemu i przez to skupiliśmy wrogów Kościoła wkoło siebie. Z wyników możemy być najzupełniej zadowoleni; jesteśmy bowiem świadkami, że dziś w różnych krajach walka przeciw Kościołowi żywo rozgorzała... Duchowieństwo jego zrobiliśmy przedmiotem nienawiści i kpin, podaliśmy je pogardzie mas. Doprowadziliśmy do tego, źe wykonywanie katolickich praktyk religijnych uważane jest za niezgodne z dzisiejszym poziomem wykształcenia i za czczą stratą czasu świata. A nierozumni goje dali się łatwiej na lep skusić, niż myśmy tego spodziewać się mogli Faktycznie należałoby się u nich spodziewać więcej mądrości i zdrowego rozumu, lecz nie są oni niczem lepsi od stada baranów. Niech więc tak długo na naszych polach popasają, aż staną się dostatecznie tłuści, by kiedyś stać się godną ofiarą naszego przyszłego króla Izraela. Powinniśmy postawić tamę obrażaniu naszej wiary, demoralizacji Polaków i niszczeniu Ojczyzny,. Brawo premierze, prowadź biało-czerwoną drużynę do zwycięstwa.
Lech Keller-Krawczyk eine kleine jüdische läuse 2019.09.24 15:58
𝐥𝐨𝐥𝐞𝐤 𝐤𝐫𝐞𝐦𝐨𝐰𝐤𝐚, któż to może być, hmm..? 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 , "ekspert" od Lema, pedofil, "prowokuje", wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Jego niektóre "nicki" to m.in.: 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
Święty Israel2019.09.24 15:52
chrześcijaństwo upadnie dzieło waszego zniszczenia jest realizowane od dawna , nic nie zostanie z europejskiej cywilizacji powstanie inna nowa na waszych gruzach
Stan2019.09.24 16:05
"Póki u gojów istnieje jeszcze jakakolwiek idea etyczna porządku społecznego i dopóki nie jest w nich wytępiona wszelka wiara, wszelka miłość Ojczyzny, wszelkie uczucia go¬dności ludzkiej, nasze panowanie nad światem nie nastąpi" - mówi Ci to coś?
Ja 2019.09.24 16:28
Jak zniknie chrześcijaństwo znikną Żydzi!!!! Sami z muzułmanami zostaniecie!!! A ILU ICH JEST, a ilu was!!!??? The End.
taro2019.09.25 17:25
jesli chrzescijanstwo upadnie, ta zapora,ktora daje zydostwu zyc w ,,swoim,, kraju, to na twoim lbie nie pozostanie ani jednego milimetra kwadratowego skalpu, bo islamskie gnidy bez cienia zazenowania wytna was w pien. Wiem tylko jedno, ze od polnocy przetna wam islamskie hordy droge, byscie ze skaradzinym mieniem i pieniedzmi nie mogli przeskoczyc do europy srodkowej. Zajmij sie lepiej swoim klamliwym plemieniem.
lolek kremowka2019.09.24 15:49
Wszedzie tam gdzie wczesniej nie pojawili sie chrzescijanie ludzie zyli szczesliwie - indiania obu Ameryk, Eskimosi... Wszedzie tam gdzie pojawili sie chrzescijanie - tam grabili i zabijali pozostawiajac po sobie m.inn. wodke, w ktorej to produkcji i eksporcie Polska katolicka jest swiatowym liderem
Stan2019.09.24 16:19
"Myśmy Kościół katolicki przez najgorsze oszczerstwa z błotem zmieszali i zbrukaliśmy jego dzieje, sfałszowaliśmy najszlachetniejsze jego poczynania w dzieła hańby. Zbrodnie jego wrogów przypisaliśmy jemu samemu i przez to skupiliśmy wrogów Kościoła wkoło siebie. Z wyników możemy być najzupełniej zadowoleni; jesteśmy bowiem świadkami, że dziś w różnych krajach walka przeciw Kościołowi żywo rozgorzała... Duchowieństwo jego zrobiliśmy przedmiotem nienawiści i kpin, podaliśmy je pogardzie mas. Doprowadziliśmy do tego, źe wykonywanie katolickich praktyk religijnych uważane jest za niezgodne z dzisiejszym poziomem wykształcenia i za czczą stratą czasu świata". Czy wiesz, że było to napisane prawie wiek temu? A jakże aktualnie brzmi Twój wpis obecnie! Dla chrześcijan dowód - bramy piekielne nie pokonają chrześcijaństwa. Na nic wysiłki szatana, najwyżej zagarnie więcej dusz dla siebie.
Gabriel2019.09.24 15:44
"W Warszawie rząd zdążył wybudować most i awaryjny rurociąg, zanim władze miasta w ogóle ustaliły przyczyny awarii" (Rząd budował osobiście?). To zwykła hipokryzja pana premiera. U mnie w firmie też prezes ma o wiele większą siłę sprawczą, niż zwykły kierownik. Kiedy prezes coś poleci, jest to wykonywane natychmiast. Czy rząd jest taki rzutki i sprawny w codziennych działaniach, a nie w pokazówkach przed wyborami? Jakoś tego nie zauważam. Pan minister Gróbarczyk buduje prom od ponad trzech lat. A poglądy na religię i światopogląd nie mają nic wspólnego ze sterowaniem gospodarką.
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 15:43
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Trzy "szczegóły" o homosekualistach: Jak wykazały wieloletnie badania, niemal 95% homos to pedofile. Ilość zakażen HIV pomiędzy homos to 67%. Depresja kliniczna u homos występuje 4X częściej niż u heteros, tym samym ilość samobójstw. W konkluzji; jaka to radość być homo, jaka to przyjemność mieć homo za sąsiada, jakie to ryzyko mieć ich w społeczeństwie. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 15:45
słowiczku-pedofilu poznański nie świruj, zostań w psychiatryku
Gabriel2019.09.24 15:46
Jak wykazują wieloletnie badania, w Polsce niemal 95% nosicieli HIV było ochrzczonych. Konkluzja?
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 15:54
Tak, ochrzczonych pedałów! Święta racja! Konkluzja: ochrzczony czy nie, pedał = HIV Jesteś jednym z nich!
Danka2019.09.25 22:30
Proszę podać źródła, a nie jakieś wolne wymusły ! Jakie badanie ? Czyje? Nie wierzę w to ! Kłamiesz !
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 15:38
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych. Największy wzrost poparcia dla małżeństw homo wśród Polaków ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
mar2192019.09.24 21:23
Może być i 90% poparcia. To nie zmieni faktu, że akty homoseksualne są zwyczajnie obrzydliwe. Jakby jeść kupę. Poza tym ubliżają Bogu, a karą za nie jest wieczne potępienie.To, tak dla przypomnienia co pana czeka na tamtym świecie jeżeli się pan nie opamięta. pozdr.
anonim2019.09.25 20:00
Lepiej jeść ludzkie mięso i pić ludzką krew? Dla mnie to jest obrzydliwe.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 15:38
PiS obiecało mieszkanie+ zamiast tego mamy pokoje na godziny. To jest wasza "wiarygodność" i "skuteczność"... Pinokio obiecywał milion samochodów elektrycznych, co z tych obietnic dziś zostało?
Stan2019.09.24 16:12
Gej nie ma pokoju? Chyba w sercu!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 15:37
Sukcesy PiS - ochrona zdrowia w ruinie, największe w historii zadłużenie Polski, kompromitacja kraju na arenie międzynarodowej, postępująca drożyzna, 500+, które dziś jest realnie warte 400, koryto+ na niespotykaną dotąd skalę, premier złodziej, skormpromitowani ministrowie, w tym "ułaskawiony" przestępca Kamiński, kadra menedżerska w spółkach Skarbu Państwa bez wyższego wykształcenia, najgorsze nastroje i podziały społeczne w historii wolnej Polski. Zamach na Konstytucję, zniszczenie Trybunału...
Stan2019.09.24 16:10
Sukcesy PO: ponad polowa dzieci niedożywionych, afery, oszustwa, zamykanie niewinnych ludzi, wyroki sądowe na "telefon Tuska", wyrzucanie skarg i próśb obywateli do kosza, 2 mln młodych ludzi zmuszonych do wyjazdu "za chlebem".... Chcecie powtórki?: "By się żuło lepiej"., oszustom i nadzwyczajnej kaście?
Danka2019.09.25 22:26
Geju! KŁAMIESZ ! Zadłużenie po rządach Tuska i Kopacz ! Zapominasz, że narobili Afer i przekrętów na ponad 800 mld zł. ! Poczytaj o tym i nie wciskaj ciemnoty! Drożyzna z suszy, a nie z Rządów PIS u !
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 15:35
Chrześcijańskie wartości – ludobójstwo i hipokryzja https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
Stan2019.09.24 15:45
Jeden z masonów, czy głupi goj? Oto przedwojenne żydowsko-masońskie zakusy na Kościół: "Zniszczyć Kościół katolicki. Póki u gojów istnieje jeszcze jakakolwiek idea etyczna porządku społecznego i dopóki nie jest w nich wytępiona wszelka wiara, wszelka miłość Ojczyzny, wszelkie uczucia godności ludzkiej, nasze panowanie nad światem nie nastąpi Mamy jeszcze długą drogę przed sobą, nim dojdziemy tak daleko, że będziemy mogli powalić głównego swego przeciwnika, Kościół katolicki. Powinniśmy stale pamiętać o tern, że Kościół katolicki to jedyna instytucja, która od samego początku stała nam na drodze i jak długo istnieć będzie, stale nam będzie zawadzać. Kościół katolicki przez właściwy sobie sposób pracy, przez budujący i moralny wpływ wychowania będzie umiał zawsze zachować dzieci swoje w takiej postawie ducha, która im udzieli zbyt dużo godności osobistej, aby się poddali naszemu panowaniu i ugięli się przed przyszłym królem Izraela... Dlatego musieliśmy się starać znaleźć środki i sposoby, aby wstrząsnąć Kościołem katolickim aż do jego podstaw. To obecnie realizują w Polsce żydzi pod wodzą loży Synów Przymierza. Dlatego takie nienawistne wpisy Hartmana, obrażajace godność Polaków i dlatego takie obrzydliwe wpisy pod adresem Kościoła. Stąd marsze "równości", walka z rodziną i człowieczeństwem Polaków
252019.09.25 20:21
ludobujstwo komunistyczne miliony zmarlo z glodu etiopi
Jestem dumnym chrześcijaninem!2019.09.24 15:34
- " Chrześcijaństwo stworzyło najwspanialszą cywilizację'- Jestem dumnym chrześcijaninem!
Krzysz2019.09.25 15:49
Tak, można być dumnym z tego, że chrześcijaństwo stworzyło cywilizację, w której ilość wojen i nieszczęść doprowadziły do miliardów straconych i złamanych żyć. Wojny o ziemie, wojny religijne, kolonizacje i przymusowe ewangelizowanie. No i najbardziej szkoda Polski i naszej prawdziwej pogańskiej tradycji i religii. Bogowie tacy jak Perun, Weles, Dadźbóg, Swaróg, Światowid czy Świętowit zostali totalnie wyplenieni ze świadomości narodu. To paradoksalne, że statystyczny Polak zna bardziej mitologię grecką czy rzymską niż najbliższą mu kulturowo mitologie słowiańską - to efekt chrześcijaństwa.
taro2019.09.25 17:16
pusc baka, a ucisk na twoim mozgu bedzie mniejszy. Jesli juz chcesz byc takim boski slowianinem, to miej pretensje do twoich przodkow i rodzicow, ze byli takimi tepakami i nie potrafili nie tylko tobie nic przekazac, ale rowniez zapamietac.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 15:34
Nie świruj nie głosuj na PiS
Michał Pasierb 2019.09.24 15:25
NIE dla świrujących,którzy nawołują do sprzeciwiania się świrowaniu -Nie świruj- idź na wybory i zagłosuj korzystając z rozumu.
Stan2019.09.24 16:02
Oby tych świrów w Polsce było dużo więcej niż 6 mln, jak naliczyła Jachira, a przyzwoici ludzie nie będą słyszeli o Jachirach, Tuskach, Schetynach, Czarzastych, Michnikach. Będzie to margines społeczny.