Polonia w USA: Konfederacja straciła głosy Polonii  - zdjęcie
26.10.20, 08:44Fot. screenshot - YouTube (naTemat.pl, Mario Wienerroither)

Polonia w USA: Konfederacja straciła głosy Polonii

23

Jeden z liderów Konfederacji Grzegorz Braun określił wojska Stanów Zjednoczonych w Polsce jako „wojska okupacyjne”. Do tych słów odniósł się w czasie VII Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” z USA i Kanady Tadeusz Antoniak, który przekonuje, razem z tą wypowiedzią Konfederacja nie może już liczyć na żadne głosy z Ameryki.

Po ratyfikacji umowy o wzmocnionej współpracy obronnej pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi Grzegorz Braun stwierdził, że można by ją nazwać umową „Kolonizacja plus”, albo „Okupacja plus”.

- „Pozwolę sobie przypomnieć to, co mówiłem niespełna dwa tygodnie temu i zaprotestować w imieniu Polonii, myślę, że całej - 10-milionowej Polonii. Chodzi o wypowiedź posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który wojska amerykańskie określił jako "wojska okupacyjne” – mówił Tadeusz Antoniak.

- „Jeżeli przyjmiemy tą retorykę, to my -Polonia- jesteśmy kolaborantami mieszkającymi w tym państwie, płacącymi dobrowolnie podatki. Protestujemy! Pan Grzegorz Braun nie miał prawa tego powiedzieć. Jesteśmy bardzo urażeni tą wypowiedzią. Przy każdej możliwej okazji należy podkreślać, że to nie jest prawda!” – zaznaczył.

kak/niezależna.pl

Komentarze (23):

Jan Radziszewski2020.11.4 11:25
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Alojzy Cedzidło2020.11.4 11:21
Coś z panem reżyserem Braunem jest nie tak . Nie jestem psychologiem , ale zdrowy psychicznie człowiek nim powie swoją opinię pogłębi swoją w tym zakresie wiedzę . U pana Brauna nie widać przemyślenia w wypowiedziach. Zchowuje się jak typowy PRL -owski artysta , święcie przekonany o swoim geniuszu Mimo tego nie fluchcę na tego Członka Konfederacji . Wygląda trochę jak Konfederacja Targowicka . Dziwię się jednak pozostałym "Wodzom" Konfederacji . Przecież na Boga , jak mówi Braun , on ich pozbawia resztki poparcia w narodzie . A oni nie reagują .
Jan Radziszewski2020.11.4 17:01
Alojzy cedzący wodę - Dziedzic Izraela ma pełną władzę Boską i dlatego też ustanawiaj tj. deleguje swojego pomazanego „króla”! + I teraz ten wybraniec Boży, jak Dawid, jest Jego namiestnikiem - „królem” Panem narodu. I dlatego, też w czasie swego życia, rządzi ludem przez Boga mu powierzonym, bo jest przez to Namaszczenie, Pomazanie, wyżej wyniesiony nad lud! Dlatego objawia, zapowiada Adonai, Kyrios - Pan Bóg, nam polakom, że w RP, tj. w Polsce już za niedługi już czas, będzie rządził namaszczony przez Arcykapłana „Król narodu” a nie „królik” wybrany przez tzw. obywateli, jak jest obecnie, teraz na wzór Lucyfera wybranego przez zbuntowane duchy Niebieskie /Iz 14,12-15 Ap 12,3 nn) w słowach „Już niedługo będę ogłoszony obok Mojej Matki Królowej - Królem. Wówczas wam dam prawdziwego monarchę, jak również Francji.”
Jan Radziszewski2020.11.4 11:16
19 VI 2020 Klątwa Boża rzucona na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa Piątek, 19 czerwca Zapisz dziecko Możesz to uczynić, Ja Ci tu daję władzę, realną władzę, którą w tym wypadku wykroczy poza Polskę. + Niezależnie od tego, że prezydent Duda nie posłuchał głosu z Nieba, choć nie ze złej woli, jak wielu biskupów, to reprezentuje majestat Rzeczpospolitej. Takie wzywanie tuż przed wyborami do USA przez prezydenta + Trumpa szarga ten majestat, szkodzi też samemu Dudzie w wyborach, choć na to sobie zasłużył. + D. Trump coraz bardziej szkodzi Polsce, bardziej niż Obama, Busch, Clinton – ten ostatni mimo jego liberalnych poglądów szkodził najmniej. Zatem dojrzał czas do klątwy na prezydenta światowego mocarstwa. Nie jest to klątwa na Amerykę i jej społeczeństwo, ale na Donalda Trumpa. Zatem rzuć ją synu w imię Boże. Amen, Amen mój synu. Amen Ja, niegodny i nieudany sługa Chrystusa Króla, Króla Polski na szczególnych zasadach z Woli Boga Ojca Intronizowanego 20 lutego 2020 roku, przeklinam prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa za szkodzenie Polsce i jej upokarzanie, teraz konkretnie przez poniżające wezwanie prezydenta Polski Andrzeja Dudy jak pachołka ostatniego państwa wasalnego do USA. + Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki Donaldzie Trumpie. Przeklina Cię Bóg! Amen! Klątwa została rzucona z woli Jezusa Chrystusa Pana Panów i Króla Królów, Króla Polski i z potwierdzeniem realnej władzy, którą dał Jezus Chrystus iż klątwa ta wychodzi poza Polskę,
Jan Radziszewski2020.11.4 11:15
29 Poniedziałek, 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. - 22.45 - Tak, dziecko obłożysz klątwą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Te, które są i które przybędą. Gdyż są one dla wyzysku Polaków, przeciw polskim interesom i nie pomogą przeciw Rosji, a tylko mogą zaszkodzić. Rzuć klątwę, dziecko. - Ja, potomek polskiej, patriotycznej elity, po mieczu wnuk Tadeusza Michałowskiego, podpułkownika Armii II Rzeczpospolitej, oficera Armii Krajowej, uczestnika Powstania Warszawskiego, uciekiniera z transportu do Katynia, (po wojnie prześladowanego przez wrocławskie, żydowskie UB, które mu skróciło życie), pochodzącego ze szlacheckiej rodziny herbu Poraj (Róża), + z woli Boga Wszechmogącego, w Trójcy Jedynego, z woli Jezusa Chrystusa, Króla Polski intronizowanego przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku, rzucam klątwę Bożą na wojska amerykańskie stacjonujące w Polsce, które są i które będą. Przeklina was Bóg. Przeklina was Bóg. Przeklina was Bóg. Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Klątwa dotknie wojsko amerykańskie na polskiej ziemi i wszelkie ich zamysły na polskiej ziemi. Dotknie dowódców i szeregowych i wszystko co jest ich. Zaczną chorować i będą ich dotykać różne nieszczęścia. Nie pozwolę panoszyć się na polskiej ziemi żadnym wojskom rzekomych sojuszników, które chcą wyzysku Polski i dbają tylko o swoje interesy, robiąc krzywdę Polakom. Każde wykorzystanie przez nich ( nadużywanie) bezprawnego i przestępczego immunitetu im nadanego przez (nie) polskie władze będzie przeze Mnie karane
Alojzy Cedzidło2020.11.4 11:37
Hmmmm .. Tak się zastanawiam czy tez nasz katecheta pan Jan Radziszewski zdaje sobie sprawę , że robi coś czego wrogowie kościoła nienawidzą . Wychodzi z " kościoła " do polityki . A teraz ciekawośtka . Kościół won od polityki , ale nie dla Pana Jana . Trudno mi śię opędzić od myśli ,że pan Jan to trochę taki kaznodzieja jak ks . Sowa . Wierzy w Boga , ale w Lenina też . To trochę jak nasz Wielki Braun .Swoje wystąpieni zaczyna od "Szczęśc Boże .T ylko kogo On ma za swojego Boga . Tego co w Niebie , czy tego Małżoleum. ?
Jan Radziszewski2020.11.4 17:19
Alojzy cedzący wodę jak faryzeusze - a jak uważasz co Bóg nie jest może Ponad wszelkim Prawem i wszelką władzą jaka działa w świecie ? czy potrzebuje czyjego doradztwa jak twierdzą opierając się na Gnozie żydowskiej - Talmudyści wyznawcy cezara żydów Lucyfera J 19,15 /Iz 14,12-15 Sura 113,1) ++ elity tego narodu a ludzkie spekulacje tzw. Mędrców którzy stawiali się wyżej niż Bóg i swoją ludzką mądrość pod wpływem duchów zła i nienawiści tj. „Gnosis” Talmud - ponad nieomylną Prawdę Boga: Np.: „Nauki Talmudu są ponad wszelkimi Prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżeszowe tj. „Tora” – Rabbi Ismael, Rabbi Comber i inni rabini; „Gorsza rzeczą jest kwestionować słowa rabinów niż słowa Tory” Biblii – Michna Sanhedryn 11, 3; „Jehowa studiuje Talmud (mądrości rabinów) na stojąco ze względu na szacunek dla tej księgi” Tract Mechilla; „Nauki Talmudu są słowami żywego Boga. Sam Jahwe (Bóg) zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie” Komentarz rabina Menachema do Piątej Księgi. + Czyżby nie czytali Pism św. ST ? + Nie chcą Mędrcy Talmudu pamiętać słów Proroka Izajasza: „Kto zdołał zbadać ducha Pana? - Kto w roli doradcy dawał Mu wskazania? Do kogo się On zwracał po radę i światło, żeby Go pouczył o ścieżkach prawa, żeby Go nauczył wiedzy i wskazał Mu drogę roztropności?” (Iz. 40,13-14) Dlatego św. Paweł podkreśla, głosząc, że - Mądrość Boża przewyższa wszystko co na tym świecie istnieje. „O głębokości bogactw, mądrości i wiedzy Boga! Jakże niezbadane są Jego wyroki i nie do wyśledzenia Jego drogi! - Kto bowiem poznał myśl Pana, albo kto był Jego doradcą? - Lub kto Go pierwszy obdarował, aby nawzajem otrzymać odpłatę? Albowiem z Niego i przez Niego, i dla Niego [jest] wszystko. Jemu chwała na wieki. Amen.” (Rz. 11,33-36)
B522020.10.28 18:42
a wystarczyło wyciągnąć wnioski z niedoli POgan
Tylko przypomnę2020.10.27 22:09
G.Braun proponował Chińskie bazy wojskowe Xi w Polsce. DOKŁADNIE O TYM NAKRĘCIŁ FILMIK. BAZY - Chińskiej Armii Ludowo Wyzwoleńczej pod przewodnictwem Komunistycznej Partii Chin. Myślałem, że to NIE żart , tu link: https://www.youtube.com/watch?v=8E-X16Je9uk
Nick2020.11.4 10:35
Jak ktoś fotografuje się w Moskwie z osobą wydaloną z Polski za szpiegostwo, to czemu się dziwić.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.26 16:20
Braun przeciwko moralnosci katolickiej,Narodowcy przeciwko Narodowi,i Wolnosciowcy przeciwko Wolnosci.
verizanus2020.10.26 14:55
Kto ma rację to się okaże trza tylko uważnie oglądać rzeczywistość a zwłaszcza na jakich zasadach te wojska w Polsce są. Bo niebezpieczeństwo istnieje zwłaszcza, że ruska duma uchwaliła ustawę 447 a Putin podpisał. Amerykanie i w ogóle zachodni sojusznicy spisali się i w 39 i 45 i 89 roku to dlaczego nie mają spisać się i teraz ;)
katolicka deratyzacja Polski2020.10.26 16:17
Konfederacja to Rosja,Wirus i Rozbiory.
j23żyje2020.10.27 17:07
Bzdury wypisujesz. USA nie miało z Polską umowy sojuszniczej ani w 39, ani w 45, ani tym bardziej w 89. Do niczego nie było zobowiązane. To tylko Polacy sobie wyobrażają że jak ktoś chce im dać kopa w d..., to cały świat powinien biec im na pomoc. Ale jakby przyszło komuś pomagać (np. Ukrainie) to byłby wrzask, że to nie nasza sprawa....
Olej2020.10.26 11:52
I tamten czas może się nadspodziewanie szybko powtórzyć.
Olej2020.10.26 11:50
Trzeba było panie Braun taki tekst pierdyknąć przed 1989 r.
Lulek2020.10.26 11:39
Konfederacja braunowska partia wywrotowa i antypolska
Anonim2020.10.26 11:19
To są już w pełni dojrzałe ruskie onuce, wreszcie pokazali kto im płaci.
JM2020.10.26 10:58
Braun to walnięty w łeb człowiek. Mózg mu się uszkodził i nie ma się co dziwić, że bredzi coraz bardziej. Nie podoba ci się "okupacja amerykańska" to w.........j z Polski i jedź tam gdzie tej okupacji nie ma. Wskazać ci twoją Ojczyznę!? Może doznałes takiego urazu, że nie pamiętasz.
jula2020.10.26 9:26
Głupie słowa posła. Na tym poziomie mentalnym nie są przypadkowe, kto stoi za Braunem? Dobrze by było spojrzeć na przepływy finansowe.
Anonim2020.10.26 9:05
Grzegorz Braun lubi pokazywać swoją elokwencję i intelekt ale swoimi poglądami i działaniami pokazuje swój radykalizm i nieracjonalność. Nienawiść do pisu przysłania mu logiczne myślenie. Lepiej zeby wrócił to reżyserowania niż ośmieszał konserwatyzm
Klejnot Nilu2020.10.26 8:57
Za to w Polsce konfa straciła za popieranie zamordyzmu antyaborcyjnego. "Wolnościowcy", ich mać.
Jan Radziszewski2020.11.4 11:27
z tobą żydzie wkrótce koniec + ++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż