Policja: To Czarzasty spowodował uszczerbek na zdrowiu funkcjonariusza - zdjęcie
19.11.20, 08:55Screenshot Youtube - RMF FM

Policja: To Czarzasty spowodował uszczerbek na zdrowiu funkcjonariusza

48

Bardzo często, gdy mamy do czynienia z posłami, staramy się szanować wszystkie prawa. Zapomina się również, że policjant ma swoje prawa. Różne sytuacje pokazują, że nie zawsze mamy szacunek do funkcjonariuszy. Osoby z immunitetem nie mogą się agresywnie zachowywać” – powiedział rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak odnosząc się do sytuacji z wicemarszałkiem Włodzimierzem Czarzastym.

Podkreślił, że wczorajsze zgromadzenie było nielegalne oraz nie miało charakteru pokojowego, czego dowodził sposób wypowiadania się oraz działania. Policjanci zmuszeni byli użyć gazu oraz środków przymusu bezpośredniego. Marczak zapowiedział, że w tego rodzaju sytuacjach policjanci dalej będą z tej możliwości korzystać.

Dalej zaś poinformował:

Jeżeli chodzi o wczorajsze wydarzenia, najważniejsze dotyczą placu Powstańców Warszawy, ale dla nas najważniejsza była sytuacja pod Sejmem, gdzie marszałek Czarzasty spowodował uszczerbek na zdrowiu, co zakończy się wielomiesięczną rehabilitacją funkcjonariusza”.

Podał też, że informacje na temat sytuacji z Czarzastym przekazane zostaną marszałek Sejmu.

dam/onet.pl,Fronda.pl

Komentarze (48):

astm.2020.11.19 16:02
Pozbawić tą kanalię czerwoną immunitetu i do pierdla.Użyję czerwonej zarazy języka:.... gdybyś ty sku...nu czerwony zrobi to mojemu synowi, zapewniam , że więcej tej łapy nie podniósł na policjanta i nie tylko.
Albert2020.11.19 17:33
Nie od dziś wiadomo, że katoprawactwo lubuje się w komunistycznych metodach i chciałoby powrotu do metod Stalina typu "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie", ale mam złą wiadomość dla tych wszystkich prawackich ͏s͏k͏u͏r͏w͏y͏s͏y͏nó͏w - te czasy już minęły bezpowrotnie.
Japa Fajne2020.11.24 22:06
To co , " Alberciku " , wrócą " .kulturalne" przesłuchania , wróci " do wora i do jeziora , wrócą rozrywkowe ścieżki zdrowia. , ostra amunicja w magazynkach" kałaczników."? Tez tak myślę . Tylko wygrajcie wybory . Czasem mi się te wasze " kulturalne " metody walki z opozycją podobają . Zwłaszcza jak patrzę na te tęskniące za rzadami i skrobankami dziewice pod dowództwem anioła kultury i uczciwości pan Lempart.
Anonim2020.11.19 12:55
Chwila moment . Mam pytanie : czy Policjant ma obowiązek rozpoznawania każdego parlamentarzysty ? Na dodatek mając na twarzy przyłbicę , maskę ograniczającą oddychanie i okulary ? Świeci się taki parlamentarzysta niczym święty czy jak ? Był wśród rozrabiającego tłumu zadymiarzy i pewnie też rozjuszony no to mu się oberwało . Wielka filozofia . Teraz będą przez miesiąc roztrząsać kto kogo popchnął . Kompletne odchyły . Niedługo będą miesiącami mówić o tym kto na kogo źle spojrzał .
Albert2020.11.19 13:42
Tak, policjant ma obowiązek rozpoznania każdego parlamentarzysty. Szczególnie takiego, którego tożsamość potwierdza posłanka legitymująca się odpowiednim dokumentem. Gliniarz nadużył swoich uprawnień i naruszył nietykalność osobistą posła.
astm.2020.11.19 16:11
Rzeczywiście ! Policjant na służbie w akcji i ma znać byle jakiego cepa czerwonego, czy zielonego jaskrawego, zboczeńca itp. Nie dostosowuje się dany k...tas .na wezwanie lać w ryja i chronić własne zdrowie. Użyłem Języka stosowanego przez czerwoną zarazę..
Albert2020.11.19 16:33
Jesteś oczywiście takim typowym katoprawackim imbecylem, że nie zrozumiałeś tego, że Czarzasty zidentyfikował się jako poseł (ściślej rzecz biorąc zrobiła to towarzysząca mu posłanka). Policjant w tym momencie miał OBOWIĄZEK odstąpienia od jakichkolwiek czynności, bo poseł jest absolutnie nietykalny w takim przypadku. Ale nie oczekujmy od katoprawactwa rozumienia czegoś więcej, niż kiedy klękać, a kiedy śpiewać.
czere2020.11.19 11:43
Tow. vice marszałek Sejmu RP Wł. Czarzasty powinien do Sejmu przyjechać na wózku inwalidzkim z kroplówką, głową zabandażowaną, ręką i nogą na wyciągu, z leg. partyjną PZPR i emeryta, z tekturą:"PRECZ Z KOMUNĄ". Jest tylko jeden warunek, musiałby protestować np. we Francji.
Japa2020.11.19 12:06
Nie mąć mi w głowie " czere " Tam panuje modelowa praworządność Oczywiści masz rację . Tylko dlaczego mają nas Polaków za ślepych ,którzy tego nie widzą .
Anonim2020.11.19 13:02
Nie żyjesz we Francji gdyż piszesz z Polski a więc masz na ten temat ograniczoną wiedzę tak samo jak ja będąc w niej jedynie gościem . A nie pisz tego , czego na pewno nie wiesz . Sama obserwacja nie wystarczy by wysnuwać wnioski . Potrzebna jest też praktyka .
Japa2020.11.19 14:18
Ja wiem , Szanowny " Anonimku " , ,że prawdę to tylko wy widzicie . Nam nawet nie wolno mieć żadnej , najmniejszej wątpliwości
prawy2020.11.19 11:41
katolewackie faszystowske POstepowanie komunistom jest dosc dobrze znane-klamac..........klamac nawet jak reke zlapia mowic ze winny jest niewinny przeciwnik,klamcy manipulancizamiana POjeć dla nich klamstwo to prawda ,bezprawie to prawo,zło to dobro POLACY wszyscy odpowiedza za nierozliczenie meczycieli POLAKOW I DZIAŁAJACYCH NA SZKODE POLSKI I wybranie zydokomuny i nowejstarej lewicy do Sejmu-mianuja sie konstruktywna opozycja!!!!!!!!!!!to tylko dla zideologowanych POLAKOW dobre ale nie do myslacych i znajacy walke komunistow w obronie czegokolwiek ,ich "troski"znacza zniszczenie bezmyslnych ,zapracowanych,letnich itd upadek bedzie WIELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alojzy Cedzidło2020.11.19 12:00
Sama prawda z małą poprawką To nie wina starej komuszej gwardii , że dziś jest i czuje się jak w raju .Przypominam film " Nocna zmiana " i powód odsunięcia śp. Olszewskiego od Rządu Dalej . Gruba krecha . Dalej . Wprowadzenie ( dzięki komu ?) ponowne czerwonego sztandaru . O Brukseli nie wspomnę . To tak jak by hodować wściekłego lisa i świadomie otworzyć klatkę , Niech gryzie byle nie swoich.
Maciej2020.11.19 11:39
Tow. Czarzasty - AWANTURNIK I BANDZIOR JEST - MARSZAŁKIEM SEJMU ?????????
Japa2020.11.19 12:10
Jak myślisz , dzięki komu wyszedł z podziemi i został Marszałkiem .?
Albert2020.11.19 11:27
Katoprawackie śmiecie oskarżającego Czarzastego o napaść na policjanta nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo się w tym momencie ośmieszają. Siebie i cały ten katoprawacki burdel na kółkach.
Japa2020.11.19 12:15
"Alberciku " Drogi .Ile razy mam prosić , nie pisz na bani bo kompromitujesz swoje buraczane bractwo. Jak już jesteś pędziem zakochanym w Czarzastym , to broń Go kulturalnie , a nie po knajacku.
Albert2020.11.19 12:52
Nie jestem katolikiem, żeby zalewać pałę co drugi dzień. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Japa2020.11.19 14:32
Ja nic mierzę . Wyciągam tylko wnioski Na czczo pisze się inaczej , Prawdę i kulturalnie.
Albert2020.11.19 14:56
Kulturalnie to mogę pisać do ludzi, którzy jakąś tam kulturę mają. Jak piszę do katoprawaków, to dostosowuję przekaz do poziomu odbiorców. Inaczej nie zrozumieją, co widać doskonale w komentarzach pod artykułem "Czarzasty nie będzie prowadził obrad? Ujawniono nagranie ze strajku!".
Lula2020.11.24 12:52
wzieli ci esbecka emeryture ???i dobrze tacy jak ty nie powinni dostac grosza emerytury powinniscie zebrac na rogu ulic z kartka jestem byłym gnojem dajcie grosik na chleb
JanP2020.11.19 11:12
Ha, ha, ha uśmiałem się do łez. Takie bajki, to dla niegrzecznych dzieci. Cienkie bolki od czarnego pijaru w dobrej zmianie siedzą. Wymyślcie coś takiego, co mogłoby się wydarzyć np. Czarzasty opluł interweniujących policjantów krzycząc w niebo głosy "wyyypierdalać".
Figo Fago2020.11.19 12:24
A co tu wymyślać Szanowny " JanieP". .Mam wymyślać jak mają się lepiej kompromitować ? Nie jestem złośliwy . Żal mi ich . I tyle. Kompromitują nie siebie ale tych co ich z podziemi wyciągnęli .
Glaudiusman2020.11.19 10:55
Tego typa za sam bezczelny wygląd można wsadzić do ciupy, a za poglądy i zachowanie na dłuższy wypoczynek za kratkami.
Anonim2020.11.19 10:51
Prawdziwa ludzka natura ujawnia się w momentach ekstremalnych . Jeden wielki śmiech z tych polityków . Właśnie słucham obrad Sejmu . Jeden wielki jazgot jak przekupki na targu . Ujawnia się prawdziwa krew co ? Coś wczoraj strasznego się rzekomo wydarzyło każdy powtarza ? A co się wydarzyło ? Oglądałam to wyżywanie się z nudów smarkaterii na Policji , która wykazała wobec tej rozjuszonej bandy świętą cierpliwość . Widziałam jakąś rozhisteryzowaną grubą babę , którą chyba potraktowano gazem . Ale wrzask się rozlega w mediach , bo oberwało się politykowi . A po co właził w rozjuszony tłum ? Dno . Jestem za tym by kobiety same decydowały o swoim ciele i aborcji , ale nie zbratałabym się z tymi na protestach . Trzy czwarte z tego motłochu to zadymiarze . Protestujące kobiety mają rację , ale widzę że pozwoliły na to by stać się bojówkami opozycji wykorzystującymi je jak mięso armatnie dla przejęcia władzy . Z drugiej jednak strony przytoczę Białoruś ? Rząd też podjudzał protestujących a więc obecna sytuacja w Polsce tylko do niego rykoszetem wróciła . Jak nieraz pisałam.......wszystko wraca . Jak bumerang .
Japa" "2020.11.19 12:37
"Tak nieraz PISAŁAM " No , przynajmniej wiem ,ze pisze ANONIMKA " A już myślałem ,że Anonim się poprawił i pisze mądrze . Pewno Pani na tym nie zależy , ale w 99% zgadzam się z Pani obserwacjami i wnioskami z tym związanymi . Tylko muślę ,że to porównanie z Białorusią do końca Pani nie przetrawiła.
zdekomunizowac Polskę wreszcie2020.11.19 10:46
poczynając od szkolnictwa!tu żyją jeszcze ofiary i rodziny ofiar tej czerwonej mordowni,więc takie osoby jak czarzasty czy zandberg powinny miec ustawowy zakaz głoszenia swoich zbrodniczych poglądów a Zachód niech się bawi w komunizm skoro koniecznie chca zaznac pożogi na własnej skórze.
lewacy to ŚCIERWA2020.11.19 10:34
RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ!!
czerwony komuch marszałkiem2020.11.19 10:31
głosami różowego pisu....
Japa2020.11.19 12:46
Też bym go na Marszałka nie dopuścił wybrać Ale nie ja wymyśliłem Regulamin regulujący te sprawy . Pewno by tego dylematu nie było , gdyby go w Sejmie nie było Czarzastego z resztą pogrobowców i ich póżniejszych wychowanków .
takich .marszałków wybral pis2020.11.19 10:31
https://www.youtube.com/watch?v=7N2mnMHdNC0&t=446s
Toni2020.11.19 9:33
Czarzasty to dawny komunista z PZPR oni zawsze bili Polaków, on sobie przypomniał jak to robili ci z PRL-u. Posadzić tę czerwoną zarazę za napaść na policjanta polskiego.
Chyba na OMONowca polskiego.2020.11.19 10:23
j.w.
man.of.Stagira2020.11.19 9:31
KREACJA ARTYSTYCZNA ...koleżki Czarzastego nie robi wrażenia na miłośnikach jazzu..xD
Jarosław Karłowaty2020.11.19 9:28
dlaczego to sorosowskie komunistyczne łajno jeszcze nie siedzi na napaść na policjanta? dlaczego policjant dał się napaść przez to czerwone sorosowskie łajno i nie bronił się dostępnymi środkami jakimi dysponował i nie zmasakrował ten żydowski bolszewicki ryj?
Pust wsiegda budiet mama2020.11.19 9:51
Towarzysz Czarzasty jest tak łudząco podobny do kobietona Lemparta, że to mogło zmylić policjantów.
Cóż tak wcześnie dzisiaj dziadku?2020.11.19 10:25
Coś cię gryzie?
Japa2020.11.19 12:57
No .. To by się dopiero działo gdyby Czarzasty był uszkodzony . Ojcowie Chrzestni Czerwonego Bractwa , ochranianego od 1989 roku dostali by wścieklizny .. A Bruksela ...... Aż się boję myśleć . Tyle ,że rok 1939 nam nie grozi, Potomkowie Adolfa , wojska nie mają , bo to co ich chroniło , do Polski wyjechało
KRZYSIEK2020.11.19 9:25
UBECKA KREW DAJE ZNAĆ O SOBIE BIEDAK CIERPI ZA KOMUNĄ
Dam2020.11.19 9:20
Czyli mówicie, że 60 letni wicemarszałek sejmu, stary SLDowiec, z niewydolnością serca, spowodował u policjanta kontuzję kończącą się wielomiesięczną rehabilitacją? Faktycznie jest się czym chwalić. Dodatkowo na nagraniu z akcji Czarzasty domaga się wylegitymowania policjanta, który go zaatakował. Wielokrotnie. A policjant, który się nie wylegitymuje jest wg prawa zwykłym oprychem.
Dam2020.11.19 9:25
A poza tym Terlecki zwołał wieczorem konferencje prasową na której powiedział że na monitoringu z sejmu (z dźwiękiem, ale którego nie mogą udostępnić) żadnej szamotaninie nie było. Więc co jest prawdą? Gubicie się w zeznaniach, towarzysze.
Jarosław Karłowaty2020.11.19 9:30
idąc twoim bolszewickim tokiem myślenia tacy ludzie jak to czerwone sorosowskie łajno nie są wstanie popełnić przestępstwa? ty też z tego sorosowskiego bolszewicko-żydowskiego łajna?
Dam2020.11.19 12:00
Już nawet nie biorąc pod uwagę, że reakcja policji była niewspółmierna do zagrożenia, to policja w tym przypadku nie miała prawa zatrzymywać nikogo (musi się do tego wylegitymować). A jeżeli widziałeś film, to widać na nim, że nie było tam żadnego "ataku". Czarzasty nie posiadał w danej chwili legitymacji poselskiej, ale pokazał dowód osobisty, a o jego tożsamości poświadczyła posłanka Anna Maria Żukowska, co zawsze wystarczyło, a więc miał prawo przejść dalej.
Marek2020.11.19 14:03
Prawie 70 letni. A Kulson miał 2m wzrostu. To jest kabaret.
><2020.11.19 9:06
Czerwone chce wrócić do władzy i stosuje znane metody.
Straż Marszałkowska2020.11.19 9:05
powinna zająć się lewicowym Bandytą
york2020.11.19 9:05
Za wszarz koucha i do pierdla.
kibic2020.11.19 9:04
Odebrać immunitet i zamknąć tego komunistycznego gnoja !!!