Piotr Semka: ,,Margot’’ jest obrazem słabości polskiej lewicy i PO - zdjęcie
05.09.20, 14:01Fot. screenshot - YouTube

Piotr Semka: ,,Margot’’ jest obrazem słabości polskiej lewicy i PO

19

W Polsce wciąż nie cichną dyskusje o Michale Szutowiczu, aktywiście LGBT, który popularność zdobył dzięki chuligaństwu, wulgarności i przemocy, stając się bohaterem polskiej lewicy. Zdaniem Piotra Semki z tygodnika „Do Rzeczy” świadczy to po prostu o słabości polskiej Lewicy i bezradności Platformy Obywatelskiej, które mają Polakom do zaproponowanie wyłącznie takie fenomeny jak Michał Szutowicz.

W „Salonie Dziennikarskim” na antenie TVP Info goście dyskutowali o prowokacjach Michała Szutowicza, zastanawiając się, jakie realne konsekwencje mają obecne wydarzenia z jego udziałem.

Piotr Semka podkreślił po pierwsze, że przypadek „Margot” pokazuje, iż polskie elity lewicowe-liberalne, w tym postacie takie jak ks. Boniecki, a także podająca się za centrowe ugrupowanie Platforma Obywatelska, bez żadnych barier, nawet mimo przemocy i łamania prawa, poprą każdego, kogo skrajna lewica wykreuje na bohatera.

- „Margot – on czy ona, już nie chce w to wchodzić – jest awanturnikiem, który doskonale się bawi. Jest kimś, kto testuje na ile można sobie rżnąć frajerów. Poważna rzekomo dziennikarka Zetki mówi: Ty młody człowieku wchodzisz w życie w tak trudny sposób. Facet ma 25 lat, ja znam 18-latków, którzy zarabiają tyle, że potrafią pomagać swojej rodzinie. To są kpiny. Salonik pochyla się nad bardzo cwaną gapą, która bardzo doskonale daje sobie radę, potrafi z tego wyciągać pieniądze i pozwala sobie na pełną dezynwolturę – w stylu – będziemy wydawać na co chcemy, a wy dawajcie pieniądze” – komentuje publicysta.

Zauważa przy tym, że sprawa Michała Szutowicza charakteryzuje polską lewicę, która stała się lewicą elitarną:

- „To jest też charakterystyczne dla polskiej lewicy – odwracanie się plecami od osób, które muszą bardzo ciężko pracować za nędzne pieniądze w kasach supermarketów, to jest ta bardzo słabiutka linia. A co jest silne? Silne jest zachwycenie lewicą obyczajową, która w tym wypadku jest lewicą kawiorową. To jest cała istota problemu, w Polsce lewica jest elitarna” – mówi.

Elżbieta Królowska-Avis dodaje, że środowiska LGBT w Polsce są już dziś reprezentowane przez „patostream”, który próbuje pokazywać się jako nowoczesność i oświecenie:

- „U nas poszło to nawet troszkę dalej – patostream, tzn. patologia LGBT, już pojawił się margines marginesu, który reprezentuje człowiek, który jest bezkarny, wobec którego należałoby wyciągnąć konsekwencje karne” – mówi publicystka.

Dziennikarz tygodnika „Sieci” Andrzej Rafał Potocki zauważa natomiast, że w Polsce powoli zbliżamy się do tego, co obecnie obserwujemy w Stanach Zjednoczonych:

- „To się przekształca w to, co widzimy w Stanach Zjednoczonych. Aktywiści skrajnie lewicowych organizacji, jak Antifa napędzają ten ruch społeczny niezadowolonych, często używając demagogicznych sformułowań. To ruch rewolucyjny, oni demolują sklepy, otwierają ogień do tych, z którymi się nie zgadzają. (…) I taki scenariusz w efekcie, choć nie mówi o tym otwarcie, proponuje nam Margo i jego koleżanki. Tego typu postaci prowadzą kraj do chaosu, a w konsekwencji do nieposzanowania prawa własności” – podkreśla.

kak/TVP Info, wPolityce.pl

Komentarze (19):

Szlojme Kurlender2020.09.5 15:43
Cała opozycja - w tym lewica są beznadziejne - ale co ma z tym wspólnego -LGBT????
ck dezerterzy2020.09.5 15:25
melduje posłusznie panie generale że Margot to nie mężczyzna ale osioł
lewica wpuszczona w fekalia2020.09.5 15:22
PIS opłaca LGBT żeby ośmieszyć idee świeckiego państwa i socjaldemokratów do których przyczepili się jak rzep psiego ogona, tak by kojarzyli się z fekaliami. Badania prof. Czapińskiego wykazały, że elektorat SLD, jeśli chodzi o konserwatyzm obyczajowy, jest na drugim miejscu za elektoratem PiS
Dietetyk2020.09.5 15:11
Piotr Semka jest obrazem słabości polskiej prawicy.
hahahaha2020.09.5 15:12
wazne, ze oddajekał na twarze lewicy
NaziBarbi2020.09.5 14:48
Dawno nie umarł nikt z lewicy. Ostatnio syn Millera zdechł i po nim na razie nikt. Nudno.
AntySzwab2020.09.5 14:45
Powinna powstać polska IRA i wysadzić PO, TVN i całe lewactwo.
WUjek z ABW2020.09.5 15:12
Zadbam o to, żeby odwiedziła ciebie prokuratura i ABW. Zapamiętaj to dobrze!
klawisz2020.09.5 15:17
wujek wytrzyj gile spod nosa
Kocio2020.09.5 14:40
A Semka jest obrazem nieumiarkowania w jedzeniu i piciu. To zdaje się jeden z grzechów głównych.
Piotr Semka:2020.09.5 14:33
,,Margot’’ jest obrazem słabości polskiej lewicy i PO W Polsce wciąż nie cichną dyskusje o Michale Szutowiczu, aktywiście LGBT, który popularność zdobył dzięki chuligaństwu, wulgarności i przemocy, stając się bohaterem polskiej lewicy. Zdaniem Piotra Semki z tygodnika „Do Rzeczy” świadczy to po prostu o słabości polskiej Lewicy i bezradności Platformy Obywatelskiej, które mają Polakom do zaproponowanie wyłącznie takie fenomeny jak Michał Szutowicz. W „Salonie Dziennikarskim” na antenie TVP Info goście dyskutowali o prowokacjach Michała Szutowicza, zastanawiając się, jakie realne konsekwencje mają obecne wydarzenia z jego udziałem. Piotr Semka podkreślił po pierwsze, że przypadek „Margot” pokazuje, iż polskie elity lewicowe-liberalne, w tym postacie takie jak ks. Boniecki, a także podająca się za centrowe ugrupowanie Platforma Obywatelska, bez żadnych barier, nawet mimo przemocy i łamania prawa, poprą każdego, kogo skrajna lewica wykreuje na bohatera. - „Margot – on czy ona, już nie chce w to wchodzić – jest awanturnikiem, który doskonale się bawi. Jest kimś, kto testuje na ile można sobie rżnąć frajerów. Poważna rzekomo dziennikarka Zetki mówi: Ty młody człowieku wchodzisz w życie w tak trudny sposób. Facet ma 25 lat, ja znam 18-latków, którzy zarabiają tyle, że potrafią pomagać swojej rodzinie. To są kpiny. Salonik pochyla się nad bardzo cwaną gapą, która bardzo doskonale daje sobie radę, potrafi z tego wyciągać pieniądze i pozwala sobie na pełną dezynwolturę – w stylu – będziemy wydawać na co chcemy, a wy dawajcie pieniądze” – komentuje publicysta. Zauważa przy tym, że sprawa Michała Szutowicza charakteryzuje polską lewicę, która stała się lewicą elitarną: - „To jest też charakterystyczne dla polskiej lewicy – odwracanie się plecami od osób, które muszą bardzo ciężko pracować za nędzne pieniądze w kasach supermarketów, to jest ta bardzo słabiutka linia. A co jest silne? Silne jest zachwycenie lewicą obyczajową, która w tym wypadku jest lewicą kawiorową. To jest cała istota problemu, w Polsce lewica jest elitarna” – mówi.
Randka juz dzis2020.09.5 14:24
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.erooo.pl
Po 11 ...2020.09.5 14:24
Piotr Semka: ,,Margot’’ jest obrazem słabości polskiej lewicy i PO. ...... Margot: ,,Piotr Semka’’ jest obrazem delikatności i gracji polskiej prawicy :))
Prof. Doktor Jan Hertrich-Woleński pisze:2020.09.5 14:39
"Yebałem Jezusa w düpę a Maryję w mordę!" - i stał się symbolem ... żydowskiego intelektu, gracji i elokwencji.
JPIII2020.09.5 14:21
Semka, ty wieprzu. Ty jesteś z katolami i popierasz tych pedophilów, którzy naśladują swojego bożyszcze zw. bogiem. To ten stary pedophil i hoo..oj zw. bóstwem gwałcił 14-letnie dziecko zw. maryśką. później ta maryśka urodziła pe--dała zw. jezuskiem. I ten właśnie hoooj łajdaczył się na pustyni z 12-toma innymi pedzia---mi zw. apostołami.
TwojaStara2020.09.5 14:21
PanBóg: Semka jest lądowym kaszalotem.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.5 14:21
ależ semka, ja wyglądam jak ty, z tą różnicv, że jestem stary, łysy i jak margot jestem symbolem sexu ...
lewica wpuszczona w fekalia2020.09.5 14:17
PIS opłaca LGBT żeby ośmieszyć idee świeckiego państwa i socjaldemokratów do których przyczepili się jak rzep psiego ogona tak by kojarzyli się z fekaliami. Badania prof. Czapińskiego wykazały, że elektorat SLD, jeśli chodzi o konserwatyzm obyczajowy, jest na drugim miejscu za elektoratem PiS
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.5 14:13
spasiona locho semka! Margot jest obrazem słabości PiSdowatego rządu! zamiast trzymać dewianta w pace to go puścili i pomimo jego dalszych ataków i pajacowania, nic temu zyebowi nie mogą zrobić!