- Polski Mount Everest ponownie zdobyty. Na szczycie Hillary z biało-czerwonym wieńcem w asyście policyjnego szerpy. Warszawa, 10.06.2021 r. Himalaje absurdu czyli kłamstwo smoleńskie – napisała na Twitterze radna PO i załączyła zdjęcie, na którym widać ją na szczycie pomnika upamiętniającego śmierć 96 osób, które zginęły podczas katastrofy smoleńskiej. Ten skandaliczny i bezczelny czyn wywołał falę oburzenia i komentarzy.

- Jak można być tak odrażająco głupią, i to będąc osobą publiczną? Łażenie po pomniku upamietniajacym śmierć 96 osób to dla ciebie fajna zabawa? Skasuj ten tłit, kobieto, idź do kąta i się wstydź – napsiał red. Ziemkiewicz.

- Właśnie zdominowanie opozycji przez takie pustaki jak pani @KrajewskaSylwia sprawia, że PiS może się nie obawiać utraty władzy, choćby nie wiem jak źle ją sprawował – dodał po chwili.

- Wie Pani jak to się nazywa???? Brak szacunku do osób, które zginęły w tej katastrofie. I możemy mieć różne zdanie na temat tego, co było przyczyną tej tragedii. Ale poszanowanie tego miejsca jest obowiązkiem każdego. Widać jednak niektórzy mają ogromne braki w tym temacie. - napisała inna użytkowniczka Twitera.

mp/twitter