Norwegia upadnie. Dowolna zmiana płci przez internet! - zdjęcie
19.03.16, 12:05

Norwegia upadnie. Dowolna zmiana płci przez internet!

16

Norweskie ministerstwo zdrowia chce, by obywatele Norwegii mogli zmieniać prawną płeć... przez internet. Nie trzeba będzie przechodzić żadnych operacji ani nawet brać jakichkolwiek środków chemicznych. Wystarczy wola - i już rosły brodacz z surowego północnego Lyngseidet będzie mógł radośnie wypychać nowo zakupiony stanik watą...

Przepisy wejdą w życie, bo większość parlamentarna popiera tę głupotę. Minister Zdrowia Norwegii tłumaczy, że zmiana przepisów jest podyktowana koniecznością ochrony "praw człowieka". Jak dodaje resort, teraz to "obywatel, a nie lekarz" będzie decydował o "zmianie" swojej płci.

Państwo norweskie nie będzie teraz wymagało żadnych procedur: Wystarczy, że ktoś uważa się za osobę innej płci, niż w rzeczywistości, a państwo ten pogląd zaakceptuje i zmieni mu dokumenty. Płeć prawną będzie można zmienić już ukończywszy 16 lat - i to nawet przez internet.

Cóż... Życzymy Norwegom powodzenia. Mają naprawdę ładne zabytki i przyrodę, więc trochę szkoda, że niedługo będą tam rządzić muzułmanie. Jest niemożliwe, by było inaczej, bo społeczeństwo norweskie jest najwyraźniej do tego stopnia ogłupione dobrobytem i lewackimi ideologiami, że nic już mu nie pomoże. Po prostu wymrze. 

wbw

Komentarze (16):

anonim2016.03.19 12:11
To dopiero początek, teraz posypie się lawina zamiany faktów na wyobrażenia. To demontaż prawdy w umyśle ludzkim po to by zniszczyć człowieka. Kto jest Ojcem tych działań to katolicy wiedzą i rozumieją.
anonim2016.03.19 12:24
Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli w Norwegi same feministki. To kto będzie na te feministki pracował Araby, Muzułmanie?
anonim2016.03.19 13:41
Lewackie ideologie! Głupota i debilizm w czystej postaci! Jak to możliwe że społeczeństwo daje się ogłupiać aż do absurdu!?! Tam gdzie nie ma BOGA tam wchodzi diabeł! Biedni Norwegowie...
anonim2016.03.19 13:59
Tak sie dokladnie dzieje z narodami ktore odchodza od Boga. Sami na siebie przyniosa zaglade-bo to co sie wyraza poprzez ta regulacje-to dewiacja spoleczenstwa, jego proznosc I zuchwalczosc wobec Prawa Boskiego. Gratulacje z okazji wodoglowia moralnego I brak kregoslupa I wiary u tych obywateli Norwegi, ktorzy w skrytosci nie zgadzaja sie z takim prawem
anonim2016.03.19 14:09
Ciekawe jak rozwiążą taki problem. Facet zabija, albo dokonuje innego przestępstwa i zmienia płeć przez internet staje się kobietą. dostaje legalne dokumenty że jest kobietą. policja go łapie i kogo teraz sąd osądzi? Jeśli przestępstwa dokonał facet to jakim prawem będą mogli skazać kobietę?
anonim2016.03.19 14:14
Jak widać, dogmat "praw człowieka" ciągnący się od rewolucji francuskiej daje się we znaki do dziś. W społeczeństwach odrzucających prawa boże wykluwają się w tak ogłupiałych umysłach jakieś zastępcze "prawa człowieka", "prawa zwierząt" itp.
anonim2016.03.19 14:15
@Jahu - socjalizm bez problemów zginąłby śmiercią naturalną. Musi je sobie wytwarzać.
anonim2016.03.19 15:50
Powoli się kończy nasza cywilizacja.
anonim2016.03.19 15:56
Debilizm totalny. Ciekawe czy w ramach "praw człowieka" będzie można - oczywiście online zmienić inne dane osobowe np. datę i miejsce urodzenia. Przecież każdy ma prawo mieć 20 lat:P @Jahu Do więzienia na pewno pójdzie siedzieć. Ale jest inny problem - jak przed aresztowaniem facet zmieni płeć to powinien trafić do celi z kobietami (z krwi i kości oczywiście)... @RațăMort Tutaj nie chodzi o samą głupią ustawę o zmianie płci, ale o szerszy kontekst. Wprowadza się coraz więcej debilnych przepisów pod pozorem "postępu", a bagatelizuje się poważne problemy np. imigracja, demografia itp.
anonim2016.03.19 16:27
Mort Ty lubisz, jak robią z Ciebie wariata? Takie debilne ustawy rozmontują cały system prawny robiąc w państwie zwykły burdel, gdzie nikt nie będzie pewien niczego. Wyobraź sobie teraz, że ktoś zmienia płeć tylko w papierach i pracuje w jakimś zawodzie (np. jest policjantem) gdzie musi się wylegitymować przed obywatelem. np. taki zmieniony policjant zatrzymuje Cię do kontroli i pokazuje Ci legitymację ze swoim zdjęciem i widzisz chłopa z brodą a obok pisze Anna Kowalska. i jaką masz teraz pewność że ów policjant nie jest jakimś przebierańcem, i zwykłym złodziejem, jeśli dane nie zgadzają się ze zdjęciem. to tylko jeden przykład a ile jest takich zawodów gdzie jest potrzeba się wylegitymować. Inny przykład podał Paleokonserwatysta z kim w celi będzie siedziała taka dama z jajkami? No i na koniec jak to sie ma do Twojej niewiary, w różne cuda udokumentowane nie wierzysz a w to, że stojący przed Tobą chłop jest kobietą wierzysz?
anonim2016.03.19 16:57
@Mort No przecież on będzie miał aktualne zdjęcie (nie musi się upodobnić do kobiety) a więc na zdjęciu i w rzeczywistości zobaczysz faceta, tylko dane będzie miał żeńskie np. Anna Kowalska i jak sprawdzisz że te dokumenty nie są fałszywe?
anonim2016.03.19 18:31
@Paleokonserwatysta Dokładnie o ten szerszy problem chodzi...Czytałem, że w GB w ciągu ostatnich pięciu lat dzięki genderowej seksedukacji ilość nastolatków, którzy mają problemy z identyfikacją własnej płci wzrosła o 1000%. Lewactwo właśnie tworzy zmiany w prawie dla przyszłych pokoleń. MOrty nie rozumieją, że w artykule nie pojawiła się data upadku cywilizacji zachodniej? A może MOrty się łudzą, ze kasa, konsumpcjonizm, hedonizm i liberalizm nas będą w stanie ochronić? Niech MOrt popatrzy...Albo powiem z poznańska popaczy.
anonim2016.03.19 19:14
Ta zmiana prawa w Norwegii jest ... pozytywna:) Wreszcie upadają chore parytety. Nie trzeba będzie zatrudniać więcej ludzi według klucza płci - wystarczy, że część pracowników (lub pracownic) "zmieni" płeć i formalnie firma ma spełnione kryterium parytetów. Przez ten pomysł lewaków upada ich wcześniejsza idea parytetów.
anonim2016.03.19 21:38
Mortuś Jeżeli dane statystyczne to bełkot to gratuluję samopoczucia. psychologia rozwojowa dokładnie określa wiek, w którym dziecko nie do końca odróżnia fantazję od rzeczywistości. Genderterroryści tez to wiedzą. I stąd dane.
anonim2016.03.19 23:55
Rata-Tattu, Denna rozmowa. Powiedziales wiele-a tak naprawde NIC
anonim2016.03.20 16:47
@ RațăMort " uwazasz, ze znajdzie sie taka grupa osob, ktora wbrew sobie zmini plec w dokumentach i bedzie teraz chciala byc "dziewczynka" albo odwrottnie - "chloczykiem"? komedia..." Zwróć uwagę, że parytety są zazwyczaj wprowadzane na stanowiskach kierowniczych gdzie pensja jest wysoka więc gra jest warta świeczki. Chyba nie poznałeś ludzi, którzy dla dobrej pracy i płacy są skłonni do wielkich poświęceń:D "Zmiany płci w celu dostania pracy (lub utrzymania stanowiska) mogą się zdarzyć tym bardziej, że owa zmiana będzie się odbywać przez internet i polegać będzie wyłącznie na zmianie w dokumentach. Nie będzie trzeba przechodzić żadnych badań lekarskich, rozmowy z psychologiem a nawet golić brody... Jeśli firmy kierują się parytetem płci i brakuje kobiet by ten cel osiągnąć to firma ma 2 wyjścia: - zatrudniać kobiety i odrzucać podania mężczyzn - zasugerować by obecni pracownicy lub kandydaci do pracy zmienili płeć Komedia to te całe parytety:)