,,Nie zamierzam popełnić samobójstwa, nie mam depresji ani czarnych myśli''. Biznesmen zabiera głos po śmierci Kosteckiego - zdjęcie
16.08.19, 09:38(fot. youtube)

,,Nie zamierzam popełnić samobójstwa, nie mam depresji ani czarnych myśli''. Biznesmen zabiera głos po śmierci Kosteckiego

6

- ABW bada, kto mógł grozić Markowi K., kluczowemu świadkowi, który ujawnił aferę podkarpacką. - informuje "Rzeczpospolita"

Jak podaje gazeta, to właśnie rzeszowski biznesmen Marek K. przyczynił się do pogrążenia „układu podkarpackiego" i doprowadził do tego, że Dawid Kostecki złożył zeznania co do związków seksbiznesu z funkcjonariuszami CBŚ.

Marek K. zamierzał zawiadomić prokuraturę o groźbach, które do niego wpływały. Jednak nie zdążył, bo w środę u niego w domu zjawili się funkcjonariusze ABW.

Agenci ABW przyjechali, by zawieźć go do małopolskiego wydziału Prokuratury Krajowej w Krakowie „w celu złożenia zawiadomienia o podejrzeniu przestępstwa kierowania pod jego adresem gróźb karalnych".  To właśnie ten wydział prokuratury zajmuje się śledztwem dotyczącym afery podkarpackiej.

– Nie wykluczamy, że ludzie z tych kręgów mogą stać za groźbami wobec biznesmena – mówi "RZ" osoba z wymiaru sprawiedliwości.

Sam biznesmen oświadczył: "Nie zamierzam popełnić samobójstwa, nie mam depresji ani czarnych myśli. Chcę to wyraźnie zaznaczyć".

Były bokser Dawid Kostecki został znaleziony martwy w więziennej celi w areszcie śledczym na warszawskiej Białołęce 2 sierpnia.

bz/rp.pl

Komentarze (6):

tt: @PromocjaPWS2019.08.18 15:18
Przypominam, że w UE od Traktatu z Mastricht jest organizowana według Manifestu z Ventotene - trockisty Spinellego. Poczytajcie główne założenie traktatu, a zrozumiecie polityczną i gosp. stronę UE. To samo jest z polit. gender mainstreaming (potocznie zw. równościową) - wpr. Traktatem Amsterdamskim z 97 r. Celem gender mainstreaming jest obalenie tożsamości płciowej, bo ta jest podstawą wszystkich innych, a jej obalenie prowadzi do zatracenia możliwości przez jednostkę do obiektywnej weryfikacji otaczającej rzeczywistości, a to jest niezb., by przepchnąć federal. UE bez oporu ludzi. UE musi się sfederalizować jak najszybciej (data podana przez Schulza to 2025 r.), bo elity europejskie są świadome nadch. kryzys - od dziesięcioleci Europa jest bankrutem, tzn. nie wytwarza dóbr, które konsumuje. Ten dobrobyt jest podtrzymywany przez pracujących Azjatów - głównie Chińczyków. Jeśli oni odmówią, to czeka nas tragedia, bunt i na tę okol. musi być stw. aparat terroru - zlikw. armie UE, stworzona armia UE i zlikwidowane państwa narodowe. Ważną rolę odgrywa tu też masowa imigracja z Afryki i Bliskiego Wschodu. Więcej o tym i procesie deindustrializacji jest tu: historiasztuki.com.pl/strony/024-00-02-DEINDUSTRIALIZACJA.html , Manifest z Ventotene: historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html#1 , EUROKOMUNIZM: historiasztuki.com.pl/strony/021-11-00-ANTYKULTURA-EUROKOMUNIZM.html , GENDER: historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag42 , NOWA WĘDRÓWKA LUDÓW: historiasztuki.com.pl/025-00-06-WEDROWKA-LUDOW.php
stahu2019.08.17 12:53
Dobrze Jednego alfonsa mniej , to mniej bitych kobiet
stok2019.08.16 11:05
Mafia PISowska nie pozwoli mu dożyć do procesu.
michu2019.08.16 10:46
No cóż niezreformowane sądy, resocjalizacja, SS (spec służby) itd....;).
Marcin №2019.08.16 9:57
Penelopa członek narkoman Kuchciński, będący szantazowany przez mafię rosyjską, powiązaną z ukraińskimi stręczycielami, ma mały kłopot... nie będąc u szczytu, jak się wywiąże ze zobowiązań względem mafii, co obiecał, i przez lata się wywiązywał z zadań, dziś już może być za krótki Koledzy z pissu pomogą, nie zatopią swego... zresztą bardzo oddanego członka ;) Czy ślad węglowy, to dobry ślad?! CDN
laska marszałkowska2019.08.16 9:48
Oooo... dzisiaj piszecie, że "został znaleziony martwy" a nie że "popełnił samobójstwo" ?