30.09.19, 18:42zdj. screen Youtube/ Prawo i Sprawiedliwość

'Mogę pogratulować'. Poseł PO-KO zaskakująco o nowym spocie PiS

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało dziś mocny spot wyborczy, który ma zmobilizować do głosowania niezdecydowanych, niechodzących na wybory Polaków. 

Do głosowania zachęca znany aktor Janusz Rewiński. Choć przedstawiony dziś spot wyborczy bardzo zabolał posła PO-KO, Jerzego Meysztowicza, jego partyjny kolega, poseł Grzegorz Furgo zareagował na klip znacznie spokojniej. Mało tego, docenił warsztat twórców oraz pochwalił się znajomością z Januszem Rewińskim. 

"Zawsze, kiedy go oglądam, to powoduje on uśmiech na twarzy, bo to świetny aktor"-stwierdził Furgo w rozmowie z portalem tvp.info. 

"Spot niezły warsztatowo. Mogę pogratulować"-dodał polityk. Pytany o "urealnienie" programu Rodzina 500 Plus, przedstawione w klipie w dość ciekawy sposób, a także- o podniesienie wieku emerytalnego, stwierdził, że- owszem- "Polsce grozi katastrofa", ale spowoduje ją wyłącznie "rozdawnictwo PiS". 

"To trzeba sobie jasno i wyraźnie powiedzieć, a tak, to nic więcej. Ludzie sobie dadzą radę"-skomentował Grzegorz Furgo. Polityk jeszcze raz podkreślił, że materiał jest "sprawny warsztatowo", ale, w jego ocenie, spoty nie są kluczowe dla wyniku wyborczego.

yenn/TVP Info, Fronda.pl

Komentarze

rdfgg2019.09.30 22:58
buahahah dobre POpaprańcy to rzeczywiście obraz nędzy i rozpaczy
lolek kremowka2019.09.30 20:42
Gliński niestety dopiął swego – zlikwidował zespoły filmowe, w tym Tor, Kadr, Zebra, Studia Miniatur i WFDiF” „Dyktatura ciemniaków przyspieszyła”; – „Robi dokładnie to, co kiedyś Goebbels, który zamknął wszystkie niemieckie wytwórnie i stworzył monopol UFA. BTW pamiętajmy, że czeka nas jeszcze druga część powierzonego mu zadania. „Repolonizacja mediów””
anonim2019.09.30 19:49
" Ludzie sobie dadzą radę", no pewnie, ktoś mi mówił o emerytowanej nauczycielce, która po całym życiu oddanym młodzieży, z powodu niskiej emerytury dożywiała się na śmietniku. Obleśne myślenie.
katolik 2019.09.30 19:43
Czy sfałszowanie Dekalogu przez klechów jest PROFANACJĄ???
KaczyKaczor2019.09.30 19:28
PIS punktuje, a kampania nienawiści POKO trwa !!! Haseł wyborczych mają w bród (Jutro może być lepiej, Silni Razem, POKO-mony, 6-cio pak, którego już żaden z nich nie pamięta , itd), ale ich prawdziwy program to: 1. Likwidacja IPN 2. Likwidacja CBA 3. Likwidacja złotówki 4. Likwidacja WOT (Wojsk Obrony Terytorialnej) 5. Likwidacja węgla 6. Likwidacja PIS-u 7. Likwidacja spółek skarbu państwa 8. Likwidacja bazy wojsk amerykańskich 9. Likwidacja kilku Ministerstw 10. Likwidacja urzędu wojewody 11. Likwidacja programów socjalnych 12. Likwidacja Państwa Polskiego na rzecz państwa federacyjnego. A poza tym: - organizacja Farm hejterskich (Inowrocław, sokzburaka), - targowickie żądania Błońskiej i Sketyny w UE o zamrożeniu finansowania dla Polski, - stosowanie zawodowego kłamstwa, - są przeciwko wszystkiemu co robi PIS. Gdyby posłowie zjednoczonej prawicy przegłosowali ustawę o pbowiązku używania papieru toaletowego w ubikacjach, to członkowie PO i ich zwolennicy chodziliby osrani po pachy ! No do jasnej cholery Polacy, czy my nie potrafimy w końcu tych likwidatorów zlikwidować !!!
Zosia2019.09.30 19:27
Filipek leci do Bostonu wojskowym samolotem wraz z opieką lekarską. Wyobraźcie sobie taką sytuację za rządów PO-PSL ?! To dziecko byłoby z pewnością skazane na śmierć. Jestem tego 100% pewny. Dla pseudopolityków PO człowiek był niczym, a ludzie chorzy i emeryci byli dużym obciążeniem dla ich budżetu. Niech ich szlag trafi !!! Brawo Panie Mimistrze Błaszczak ! Brawo PIS !!!
Topek2019.09.30 19:27
Nadchodzi już najwyższy czas, aby lewakom dać po jajach, czy genitaliach – jak kto woli. Oni muszą wreszcie poczuć, że są nieprzydatni, niechciani, niepotrzebni, i non grata w Polsce. Granice UE są otwarte, a wkrótce wizy do USA będą zniesione, a zatem ci zboczeńcy mają wiele możliwości żyć tam gdzie ich tolerują. Oni muszą zrozumieć, że w Polsce nie ma dla nich miejsca. To są zdrajcy narodu polskiego, a Szetyna i Błońska już zdążyli kolaborować z U. Von der Leyen przeciw Polsce. Dla nich Polskość to nienormalność , a ich niemal otwarta wojna hybrydowa z rządem prowadzi do demontarzu państwa polskiego na rzecz konfederacji regionów bez wojewodów. Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, są przeciwko rządowi i wszystkiemu co zrobi rząd, przeciwko stacjonowaniu wojsk USA, przeciw programom socjalnym i pomocowym, przecowko WOT, przeciw reparacjom wojennym, i .t.d. Polacy mówią im ostatni raz: Bye,bye lub Won za Don !
dzielnicowy2019.09.30 19:26
Akt rozpaczy ?! Byli „prezydenci” piszą list do „przedstawicieli demokratycznej opozycji kandydujących do Senatu spoza wspólnej listy trzech opozycyjnych ugrupowań”. Wałęsa, Kwaśniewski i Komorowski namawiają kandydatów do Senatu, którzy startują spoza wspólnej listy opozycyjnej do tego, aby ci wsparli opozycję i zrezygnowali z walki o mandat senatorski. Pod listem otwartym, poza trzema byłymi przygłup-prezydentami, podpisali się również lewackie szczochy: Krystyna Janda, Maja Komorowska, Juliusz Machulski, Radosław Markowski, Adam Daniel Rotfeld, Wojciech Sadurski, Łukasz Turski, Ludwika Wujec, Henryk Wujec, Adam Zagajewski.