Modlitwa za kapłanów - zdjęcie
06.05.21, 16:51fot. wikipedia.org/domena publiczna

Modlitwa za kapłanów

7

Panie Jezu, Ty wybrałeś Twoich kapłanów spośród nas i wysłałeś ich, aby głosili Twoje Słowo i działali w Twoje Imię. Za tak wielki dar dla Twego Kościoła przyjmij nasze uwielbienie i dziękczynienie. Prosimy Cię, abyś napełnił ich ogniem Twojej miłości, aby ich kapłaństwo ujawniało Twoją obecność w Kościele. 

Ponieważ są naczyniami z gliny, modlimy się, aby Twoja moc przenikała ich słabości. Nie pozwól, by w swych utrapieniach zostali zmiażdżeni. Spraw, by w wątpliwościach nigdy nie poddawali się rozpaczy, nie ulegali pokusom, by w prześladowaniach nie czuli się opuszczeni.

Natchnij ich w modlitwie, aby codziennie żyli tajemnicą Twojej śmierci i zmartwychwstania. W chwilach słabości poślij im Twojego Ducha. Pomóż im wychwalać Twojego Ojca Niebieskiego i modlić się za grzeszników. Mocą Ducha Świętego włóż Twoje słowo na ich usta i wlej swoją miłość w ich serca, aby nieśli Dobrą Nowinę ubogim, a przygnębionym i zrozpaczonym - uzdrowienie.

Niech dar Maryi, Twojej Matki, dla Twojego ucznia, którego umiłowałeś, będzie darem dla każdego kapłana. Spraw, aby Ta, która uformowała Ciebie na swój ludzki wizerunek, uformowała ich na Twoje podobieństwo, mocą Twojego Ducha, na chwałę Boga Ojca. Amen.

 

mp/kaplani.pl

Komentarze (7):

W­W­W­­.­X­1­7­.­­­F­­U­­­N2021.05.7 18:02
O­­­c­­e­­­ń­­ ­­­m­o­­j­­ą­­ ­­­m­­ł­o­­­d­­­ą­ ­c­­­i­­p­k­ę­­­ ­­­-­­ ­­­W­W­W­­.­X­1­7­.­­­F­­U­­­N
chłopka2021.05.6 20:37
Sami se żykejcie . Co jo sie byda przed Panym Bogym gańbić .
módlmy się za kapłanów2021.05.6 18:24
Panie Jezu, Ty wybrałeś Twoich kapłanów spośród nas i wysłałeś, aby głosili Twoje Słowo i działali w Imię Twoje. Nie pozwól, by w swych utrapieniach zostali zmiażdżeni. Spraw, by w wątpliwościach nigdy nie poddawali się rozpaczy, nie ulegali pokusom, a w prześladowaniach nie czuli się opuszczeni. Amen
matis892021.05.6 18:12
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
A2021.05.6 17:45
Panie Jezu upraszamy cię, zabierz wszystkich kapłanów do domu ojca.
AKleroPedofilówZawszeWsadzaćDoCelZRecydywą2021.05.6 17:14
Modlę się, żeby pambuk, bozia, jezusek i latające janiołki wprowadzili w Polsce podatek kościelny jako jedyne i wyłączne źródło utrzymania kleru. Dziś horda 55.000 sztuk etatowych klero-pasożytów obciąża budżet Polski na kilkanaście MILIARDÓW złotych rok w rok. Do luksusowego pasożytowania w beztrosce żądają dodatkowo bezkarności i wyłączania jawności w przypadku posądzenia o działania przestępcze. Najważniejszym punktem faktycznego odzyskiwania niepodległości Polski jest wprowadzenie podatku kościelnego, żeby kato-ciemnota musiała sama finansować tę hordę kleruchów. W pięć lat skład tej hordy skurczyłby się może do 1000 sztuk. Reszta padłaby z głodu i pożerała się nawzajem. Taka jest spodziewana dobrowolna hojność Polaków wobec pasożytów w sutannach. Wynika z sondaży i analiz oraz badań porównawczych w innych krajach, gdzie taki podatek jest jedynym źródłem utrzymania kleru.
Katecheta2021.05.6 18:23
Płacę dziesięcinę na Kościół i każdego do tego namawiam. Gdybyś "biedny" człowieczyno znał wartość Sakramentów które daję Bóg przez ręce Kapłanów głupot byś nie pisał.