Minister Wójcik ostro o działaniach Holandii: Dość zginania karku! - zdjęcie
01.12.20, 20:19Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)

Minister Wójcik ostro o działaniach Holandii: Dość zginania karku!

98

Holenderski parlament przyjął dziś uchwałę, w której zobowiązuje rząd do postawienia Polski przed TSUE w związku z rzekomym łamaniem praworządności. Wzywa też, aby do skargi włączyły się inne kraje UE. Sprawę skomentował na antenie TVP Info minister Michał Wójcik, który zwraca uwagę, że to Holandia ma problemy z przestrzeganiem praworządności, nie Polska.

Minister Wójcik przypomniał ostatnią decyzję TSUE, który nie podzielił argumentacji holenderskich sądów ws. wykonywania przez sądy państw UE europejskich nakazów aresztowania wydawanych przez polskich sędziów. Przypomniał też orzeczenie TSUE, w którym europejscy sędziowie stwierdzają, że w Holandii może dochodzić do łamania praworządności ze względu na system umożliwiający wpływanie na funkcjonowanie europejskiego nakazu aresztowania.

- „To jest podwójny standard, ale Holandia jest przyzwyczajona do tego, że przez całe lata mogła sobie pozwolić, bo pozwalali na to politycy Platformy. My dziś bezwzględnie staramy się bronić naszego imienia” – podkreślił minister.

Dodał, że poważny problem ma Holandia i „warto rozważyć podjęcie określonych środków”. Zwrócił uwagę na problem eutanazji w tym kraju.

- „Bardzo dokładnie przejrzałem system holenderski i od wielu lat funkcjonuje ustawa, zgodnie z którą jest możliwa eutanazja. Tych eutanazji rocznie dokonuje się kilkaset, w tym kilka dotyczy dzieci. Eutanazja może być przeprowadzona m.in. z powodu – uwaga – demencji czy z powodu choroby psychicznej. Moim zdaniem to nie jest zgodne z prawami człowieka. I dlatego z tego kraju uciekają obywatele i przyjeżdżają do Polski, i Holendrzy to wiedzą” – wskazał.

kak/TVP Info

Komentarze (98):

JPIII2020.12.27 16:07
Wójcik to głupek, co udowodniono kilka lat temu w sejmie. Więc niech sobie pier...doli a i tak nikt go nie poprze.
Jan Radziszewski2020.12.20 22:39
Niewiele dni nas dzieli od Sądu Ducha św . zw Prześwietleniem sumień ciekawe co zobaczysz polityku z Holandii NIEBO? - nie bardzie pewne tj prędzej Przerażające do szpiku kości PIEKŁO !!! ++++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P> / te 5 % to ponad 3 mln polek i polaków. +++ Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Anonim2020.12.2 16:59
pisiorom się lepiej żyje w Polsce niż na zachodzie.Ale tylko tym przy korycie
katolicka deratyzacja Polski2020.12.27 13:10
Komunisci,jak widac,mysla ze wszyscy sa tacy jak oni.
Foster2020.12.2 16:43
.......a mi się to zero podoba.
Olo2020.12.2 14:00
Holendrzy korzystają z naszego rynku w większym stopniu niż my z ich, znajomy który brał dotacje z ARIMR miał do wyboru prawie wyłącznie holenderskie maszyny, podobnie jak inny który zwiększał areał sadów, niewiele osób wie że większość drzewek w naszych sadach jest zakupionych w Holandi, które żeby obrodziły trzeba faszerować niemiecką chemią.
Anonim2020.12.2 13:16
O tak,tak,....jesteście bardzo mocni ,ale tylko w gębie ,a karki.kolana i łokcie to wam się zginają bez przerwy,a jak nakrzyczą na was danielse,albo jakieś inne esskimosy to na kolana i na łokcie ,a głową o posadzkę walicie aż dudni .
Noooo2020.12.2 10:33
Nie wiem co się złego dzieje w Holandii, ale czytam, że znowu to jest wina Tuska i PO bo pozwalali Holandii robić co ta chce. No, brawo, Wójcik. Ile ci płacą, człowieku, za pisanie takich głupot. Pewnie sporo.
Anonim2020.12.2 10:44
Tusk niech odda 150mld co zajumał z OFE, a Niemce reparacje i możesz nas razem z Holandią z UE wyrzucić. Później przydasz im się może na narządy jeszcze, oprócz mózgu oczywiście.
katolicka deratyzacja Polski2020.12.27 13:35
Komunisci polskojezyczni zarowno w Holandii,jak i w Polsce zachwycaja sie antypolska Holandia,a szczegolny zachwyt wzbudza u nich odbieranie corocznie okolo 100 polskich dzieci katolickich polskim rodzinom.
matis892020.12.2 10:17
Wójcik PIS lewaku, Holandia to województwo Niemców. Chcesz hojraczyć to wyskocz do Niemców, a nie do ich pobocznej wsi. Ale zapomniałem wy lewacki PIS nie możecie bo dla Niemców, masonerii i lewactwa oficjalnie popieracie satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. A lewak Morawiecki osobiście stoi na czele satanistycznej cyfryzacji.
katolicka deratyzacja Polski2020.12.27 13:25
Lewaccy anarchisci z Konfederacji znowu szczuja przeciwko Polsce. Anarchisci zawsze daza do zniszczenia i podwazenia panstwa. Holandia jest najbardziej antypolskim krajem na swiecie,i wcale nie jest satelita Niemiec. Wprost przeciwnie,to Holandia w Unii nieustannie ostro atakuje Niemcy za zbyt lagodna polityke w stosunku do Polski. Niedouczeni glupcy,sugerujac sie wielkoscia Holandii na MAPIE, nie wiedza,ze kapital holenderski to CZWARTY na calym swiecie. Wielkosc inwestycji holenderskich w Polsce stawia je na pierwszym miejscu,i przed Niemcami,w Rosji na drugim miejscu za Niemcami,i na pierwszym miejscu w Stanach Zjiednoczonych.
Same fakty2020.12.2 9:53
Chciałbym mieć w Polsce jak w Holandii. Eh...
Anonim2020.12.2 9:12
Polak Węgier dwa palanty.
Anonim2020.12.2 13:10
Gej, pedofil - dwa bratanki.
jle_ffm2020.12.2 8:59
A tak gwoli porządku: gdzie zapodział się artykuł o członku partii Fidesz przyłapanym na gej-party w Brukseli?
Anonim2020.12.2 8:39
branża weselna,floryści wszystko pada,zero pomocy.A rząd walczy z własnym cieniem.Banda złodziei i nieudaczników.
KAWA2020.12.2 8:21
Tak Trzymać.
Polaków maja w doooopie2020.12.2 8:07
"Ludzie umierają, lekarze wycieńczeni. Restauratorzy tracą dorobek życia, zwalniają personel, taksówkarze przewoźnicy zamykają firmy, teatry, kina muzea zamknięta, a ten ...j z pałacu martwi się tylko czy z górki pozjeżdża?" https://koduj24.pl/pierwszy-narciarz-rp-interweniuje/
Ziomal2020.12.2 7:31
Byłem pary razy w Holandii i muszę przyznać że nigdy nie słyszałem i widziałem żeby obywatele Holandii uciekali do Polski, natomiast w Holandii widziałem i słyszałem mnóstwo Polaków. Eutanazja to śmierć na życzenie chorego więc rodzina nie ma nic go gadania. W Polsce i tak by była martwym prawem bo w Polsce emeryci to czasem jedyni żywiciele całej rodziny. Ten artykuł to zwykłe kłamstwo.
Olin2020.12.2 8:10
"Eutanazja to śmierć na życzenie chorego ..." - szczególnie na życzenie osoby z demencją albo chorej psychicznie, weź się nie ośmieszaj człowieku.
Natalja Siwiec2020.12.2 8:30
Gdybym miała wegetować to skorzystałabym z tego prawa.
Głupi PiSowiec2020.12.2 10:16
Niedawno w prasie opisano historię pewnego Belga czy Dunczyka, nałogowego alkoholika, który poprosił o eutanazję bo już nie chciał żyć z uzależnieniem. Zastosował wszelkie możliwe próby wyjścia z nałogu, które się nie powiodły. Nie miał odwagi aby popełnić samobójstwo więc eutanazja była dla niego jedynym wyjściem, z ktorego skorzystał. No i kto tu się ośmiesza?
Same fakty2020.12.2 9:49
To prawda. Ludzie decydują nogami. Gdzie wyjeżdżaja Polacy? Niemcy, Anglia, Holandia, Norwegia. Kto przyjeżdża do Polski? Ukraińcy. Wnioski? Gorzej niż w Polsce żyje się na Ukrainie, lepiej niż w Polsce żyje się na Zachodzie. Kurtyna.
Olo2020.12.2 7:14
Holendrzy i belgowie dali hitlerowi ponad 90 tysięcy ochotników do zbrodniczej formacji SS!
jle_ffm2020.12.2 7:21
Mamy ich - podeslij ten argument Morawieckiemu, niech użyje go przed TSUE podczas rozprawy z Holendrami...
Krzysztof2020.12.2 7:41
Przyjaciele PISiorów Węgrzy szli przez Europę ramię w ramię z Hitlerem i Niemcami mordując i grabiąc. Oddziały węgierskie były planowane do stłumienia POwstania Warszawskiego, ale ostatecznie użyto Ukraińców bo byli bardziej okrutni i bezwzględni (mieli doświadczenie na Wołyniu). Mówienie że Holendrzy i Belgowie są źli, a Węgrzy dobrzy to zwykła hipokryzja.
jle_ffm2020.12.2 7:09
Holandia jest płatnikiem netto i ma prawo wiedzieć na co przeznaczane (lub nie są) jej pieniądze. A teraz wyobraźcie sobie, że to Polska jest takim płatnikiem i widzi że jakiś inny kraj robi nas w bambuko i dobrze się przy tym bawi? Czy nasz rząd i suweren nie domagał by się od takiego kraju wyjaśnień a jeśli tamten dalej fika to czy nie oparł by się o unijne instytucje aby takowe otrzymać?
mityczny nazista2020.12.2 7:20
gówno ma prawo wiedzieć, zakompleksiony lewaku
MK2020.12.2 7:41
płatnikiem jest każdy kraj UE, Holandia (czy tez Niderlandy teraz) nie są niczym wyjątkowym
jle_ffm2020.12.2 8:44
Czy rozróżniasz pojęcie płatnika netto (wiecej wpłaca niż otrzymuje) od zwyklego platnika jakim jest Polska (wiecej otrzymuje niż wpłaca)? Czy może dla Ciebie to wsio rawno, bo jeśli tak to gratuluje...
Olo2020.12.2 13:50
A rozróżniasz czym jest 40 milionów konsumentów, policz kto bardziej korzysta z czyjego rynku, my z Holenderskiego czy odwrotnie, te liczby są bardzo ciekawe! Pamiętam znajomego który brał dotacje z ARIMRu, oczywiście ze wskazaniem na jakie maszyny mógł dostać te dotacje, w większości Holenderskie!
Anonim2020.12.2 6:28
Jprdle, KASZALOT w okularach 0_0
ladychapel2020.12.2 6:14
Eurodeputowany Szajer, jeden z założycieli Fideszu, partii premiera Viktora Orbana, chrześcijanin i demokrata a także zagorzały krytyk środowisk gejowskich został przyłapany na nielegalnym, gejowskim seksparty w Belgii
ladychapel2020.12.2 6:46
Gdy do pomieszczenia wkroczyła policja - zastała tam kilkunastu gołych mężczyzn, z których jeden próbował uciekać z pomieszczenia po rynnie. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków - eurodeputowany fideszu - Szajer
Prosto z mostu2020.12.2 6:50
Goli mężczyźni, powiadasz? I ciebie tam nie było? Szkoda.
Głupek2020.12.2 10:20
a ty byłeś? I jak było?
AAAtomek2020.12.2 7:10
Polaków nie było czy po prostu potrafią zapier...ać szybciej po rynnie?
Vento2020.12.2 2:25
Ci degeneraci nienawidzą Polski.
AAAtomek2020.12.2 7:10
Kto, ci z węgierskiego Fideszu?
AAAtomek2020.12.2 7:27
nie, lewaccy faszyści
AAAtomek2020.12.2 7:38
Prosiłem już ciebie prawaku, żebyś nie podszywał się pod inne nicki. Jesteś prawicowym przygłupem czy prawicowym złodziejem?
AAAtomek2020.12.2 8:20
lewackim faszystą
AAAtomek2020.12.2 8:40
Czyli jesteś zwyczajnym prawicowym faszystą. Paradne, że plujesz w twarz Polakom, pomordowanym z rak faszystów w czasie 2WŚ. Ale czego można oczekiwać od prawaka takiego jak ty? Gardzę tobą, prawaku i faszysto!
AAAtomek2020.12.2 10:40
Czyli jesteś zwyczajnym lewackim faszystą. Paradne, że plujesz w twarz Polakom, pomordowanym z rak faszystów w czasie 2WŚ. Ale czego można oczekiwać od lewaka takiego jak ty? Gardzę tobą, lewaku i faszysto!
AAAtomek2020.12.3 15:26
Pluje ci w twarz faszysto i nazisto z prawicy.
Drjaki2020.12.2 10:22
i jedno i drugie. Widziałeś mądrego i uczciwego katofaszystę? Bo ja nie.
tęczowy ormowiec2020.12.2 10:42
Widziałeś mądrego i uczciwego marksistowskiego faszystę? Bo ja nie
@kaku jest temat! #usawruinie2020.12.1 23:24
USS Bonhomme Richard, jeden z dziesięciu dużych amerykańskich okrętów desantowych, zostanie wycofany ze służby. US Navy uznała, że nie opłaca się usuwać skutków poważnego pożaru, który trawił jego wnętrze przez pięć dni w lipcu.
Apolityczny pragmatyk2020.12.1 23:08
Brawo Holandia, jako pierwszy kraj sprzeciwiła się bezprawiu, populizmowi i ociemnianiu ludu polskiego przes Pisiurków. Niedługo kilka innych krajów dopiszę się do pozwu a Portugalia odwraca plecy do Polski, ta zostanie sama na arenie międzynarodowej a kolejne setki tysięcy polaków powyjeżdża np do takiej Holandii, w końcu Polskę znów mogą czekać podziały, rozbiory, dyktatura i ingerencja Rosji. Brawo Polska !!
Azotox2020.12.2 0:45
Słowo Polak piesze się dużą literą śmieciu.
Woda świecona2020.12.2 10:25
Nie cierpię polaków, nie szanuję ich, nie lubię. To brudasy, złodzieje i chorzy z nienawiści. Tacy to polacy, a raczej polactwo.
Argos2020.12.2 2:27
Jesteś Psychiczny pragmatyk.
Jan Radziszewski2020.12.2 5:06
Duraku żydowski nie minie 3 lat a Holandii Nie Budiet - Dlaczego? bo morze ją pochłonie
Anonim2020.12.2 5:34
LGBT + kazirodcy, zoofile, nekrofile, aborcja, eutanazja, narkomania. Brawo Holandia; idź dalej tą drogą, a będzie giiittt!!!!!
Wywalić zero2020.12.2 10:27
Złodziejstwo, kur...stwo, nienawiść, zazdrość, oszustwa. Brawo Polska: idź dalej tą drogą, a będzie git.
MK2020.12.2 7:46
tzw. praworządność (z subiektywna i dowolna interpretacją silniejszych - kto chociaż trochę czytał raport o "prawiorządności" wie że mechanizmy dot. sądownictwa uznawane za "niepraworządne" w Polsce w np. Niemczech są OK. ) poprzez powiazanie z nią budżetu ma być kijem na niepokornych. czy wy oczadziali jesteście czy wam płacą za te frazesy
Czytelnik2020.12.1 23:06
Szanowni moderatorzy fronda.pl. Rzadko czytam komentarze pod artykułami (na każdym portalu bez wyjątku), ale ile razy przelatuję je wzrokiem u Państwa, zauważam straszliwą ilość wulgarnych i prymitywnych prowokacji i trollingu. Bardzo proszę usuwać wszelkie posty, które nie zawierają treści merytorycznych, a puste, często prostackie bicie piany, wyzwiska, niskich lotów docinki, czy zwykłe czerstwe prowokacje. Dbajmy proszę o kulturę dyskusji. Pozdrawiam.
Klara2020.12.2 4:59
Dziękuję za komentarz, będę go wklejała do każdego trolla
Antypedał2020.12.2 6:52
Nie ma tu żadnych moderatorów. Oni pewnie maja umowę z tym pedałem Kellerem.
Polak2020.12.1 22:49
Eutanaziści bez honoru to kto? Nidarlandczycy, vel nandertalczycy.
Niderlandów a nie Holandii2020.12.1 22:36
j.w.
Zakazana morda z TVN2020.12.1 22:33
My w naszej tv też nienawidzimy Polaków, jak Holendrzy.
Jacuś2020.12.1 23:49
Nakręcasz się tak i nakręcasz. Chyba się nudzisz.
Vento2020.12.2 2:32
Przyłóż sobie coś zimnego do głowy.
Słowo honoru2020.12.1 22:31
Dziś holendrzy z Enkev pytali mnie o drogę do firmy w Łodzi. Pokazałem im całkowicie inną drogę i na pewno zabłądzili. Pisze serio. Bardziej byłbym zadowolony gdybym ich zabił ale zadowalam się tym.
MK2020.12.2 7:48
widać jeszcześ niedoświadczonym trollem, za niska stawkę, ale może się wyrobisz :)
Mirek2020.12.1 22:30
W Holandii nie ma problemu ze służbą zdrowia ponieważ jest tam wprowadzona eutanazja czyli radosna śmierć . Wygląda to tak że jeżeli starsza osoba trafi do szpitala i choruje na nieuleczalną chorobę to wówczas rodzina może wystąpić o eutanazję . Dlatego staruszkowie w Holandii boją się szpitali jak ognia i wolą nie chorować . A jeżeli już chorują to najczęściej wyjeżdżają leczyć się ale za granicę ....w większości do Niemiec . Gdybyśmy w Polsce wprowadzili eutanazję to szpitale natychmiast by opustoszały .
dlaczego kłamiesz? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.12.1 22:42
Hmm…
Iks De2020.12.1 22:51
Mirek jesteś głupi tak sam z siebie czy ktoś ci za to płaci?
Polak Dumny nie gej2020.12.1 22:29
Potraktować to jak wypowiedzenie wojny i wywalić ambasadę holandii!!!!!!!!!!!
Ale bagno z ciebie.2020.12.1 22:39
Jak możesz być dumny, że ktoś cię cweli???
Przepraszam, Polaku.2020.12.2 2:16
Grasuje tu taka zakała "Polak Ateista Dumny Gej" i z automatu sadzę mu zapytania o powód jego dumy, tym razem pobieżnie spojrzałem na twój nick i pomyliłem cię z tamtą zakałą. Wybacz, dumny Polaku.
apartyczyk PiS-u2020.12.1 22:11
niejaki Wójcik. Żałosny facet.
JPP2020.12.1 22:33
Jedź do niderlandów, przynajmniej PRZEROBIĄ CIĘ NA NAWÓZ...
apartyczyk PiS-u2020.12.1 22:44
razem z tym durniem Wójcikiem?
pierdolenie laika o eutanazji2020.12.1 21:51
jest po prostu ŻAŁOSNE.
Anonim2020.12.1 22:00
nic się nie martw pierdoło rodzinka cię zgładzi jako nierokującego
co ty pleciesz, Pacie?2020.12.1 22:03
Pracujesz jako ochroniarz JarKacza?
man.of.Stagira2020.12.1 22:16
Wpierw ciebie jako debila o IQ 30.
„redzie” kaku2020.12.1 21:48
Dostałeś Niderlandy?
Za kase rodzona matkę sprzeda2020.12.1 21:33
Nie pieprz Pietrze to ze zero każe ci gadac bo dostajesz kase za nicto nie znaczy łachudro ze ktokolwiek kto ma rozum ci wierzy
Lewak2020.12.1 22:01
ty jesteś debil czy analfabeta ... chyba jedno i drugie
Göwna żydowskie mozolnie "w pracy"...2020.12.1 21:27
AAAtomek, jle_ffm, etc. już napierrdala ponad 10 godzin. To się nazywa parch stachanowiec!
AAAtomek2020.12.1 21:37
Pan Hrabia doliczy jeszcze czuwanie nocne. Pozdrowienia dla hrabiowskiego wilczura, może dzisiaj hrabia mu odpuści nockę...
My mistake...2020.12.1 21:43
12 fuckin' hours!
AAAtomek2020.12.1 21:47
Biedny wilczur...
Wal sie trollu2020.12.1 23:28
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
AAAtomek2020.12.2 7:12
Pan Hrabia zadowolony, wrócił z kojca?
jle_ffm2020.12.1 21:11
Pan Wójcik dużo wie o zginaniu karku, robi to codziennie przed swoim partyjnym guru.
AAAtomek2020.12.1 21:48
Robi zwykłą łaskę, że zainteresowany?
man.of.Stagira2020.12.1 21:09
Wszyscy Ci "sędziowie" UE z innych krajów działają na zlecenia polityczne od polityków swoich krajów. TUTAJ mamy stricte polityczne działanie LOKAJÓW Merkel i lewicy europejskiej. Żeby sobie rąk nie pobrudzić. UPOLITYCZNIENIE wymiaru sprawiedliwości w Unii Europejskiej osiągnęło poziom niespotykany w krajach takich jak Polska. NIE mamy czego się wstydzić patrząc na to POLOWANIE na rząd wybrany przez Polaków w 2015 oraz 2019 roku. Tyle.
ak2020.12.1 20:35
Pan Wójcik zapomniał o zginaniu karku przy sadzeniu cebulek. I jeszcze nie rozumie, że Polacy jeżdżą tam dobrowolnie. Bo się im opłaca. I tyle. reszta wypocin to ideolo.
halo, latające Holendry, tu ziemia2020.12.1 20:32
za dużo jointów?
Anonim2020.12.1 20:27
Nie dać sie tym najwiekszym zbokom w UE
AAAtomek2020.12.1 20:32
Vaticanowi?
Anonim2020.12.1 20:53
zboczency poza szpitalami dla czubkow, zakladami penitencjarnymi i oczywiscie kosciolami nie maja wielu swoich reprezentantow w normalnym swiecie (ambsady sa wyjatkiem ale tam siedza cicho).. czytalem ze w pilkarskiej lidze holenderskiej nadal nie zdiagnozowano ani jednego pedala dlatego ideolodzy lgbt musza obsmarowywac legendy jak ronaldo
Anonim2020.12.1 23:35
oddaj złodzieju nicka. Palancie wymyśl coś swojego, wal się trollu.