Matka Kurka: Czy oni są aż tak durni, czy nie mają innego wyjścia? - zdjęcie
09.06.19, 19:30screenshot Youtube - Gazeta Polska VD

Matka Kurka: Czy oni są aż tak durni, czy nie mają innego wyjścia?

76

Ile czasu minęło od wyborów europejskich? O ile mnie pamięć nie myli i szkoły nie brakuje, to dokładnie dwa tygodnie. W tym czasie zapanowało w Polsce prawdziwe pojednanie, prawie wszyscy zgodnie twierdzili, że Koalicja Europejska przegrała z wielu powodów, ale jednym z głównych była lewacka ofensywa, podgrzewaną ideologią LGBT. Doszło nawet do tego, że część dziennikarzy GW obwiniała Sekielskiego i jego film o pedofilii w Kościele. Nie żartuję, a kto nie wierzy w każdej chwili może sobie sprawdzić wypowiedzi tych samych „dziennikarzy”, którzy propagandówkę Sekielskiego na chama promowali” - pisze w swoim felietonie opublikowanym po Paradzie Równości Matka Kurka na Kontrowersje.net.

Dalej zaś dodaje:

No i co się dzieje po dwóch tygodniach? Całe „lepsze towarzycho” wchodzi w te same tęczowe buty i firmuję spęd zwany „Paradą równości”. Było więcej niż pewne, że w trakcie takiej „imprezy” dojdzie do rozmaitych ekscesów. W chlewiku zbudowanym na wszelkiej maści dewiacjach i akurat nie chodzi o preferencję seksualną, ale o publiczną ekspozycję własnej, za przeproszeniem, dupy, skandale są oczywistą składową. Z bardziej wyrazistych ekscesów wyborcy na pewno zapamiętają profanację mszy świętej i wypowiedź „osoby nieheteronormatywnej”, która nazwała Polaków głosujących na PiS „starymi ku*wami” i jeszcze liczyła na szybkie wymarcie „starych ku*ew”. Przy takich scenach, tęczowa aureola nad głową Czarnej Madonny, wygląda wręcz niewinnie”.

Stwierdza również:

Pomijając intencje, motywacje i zamiary, na końcu zawsze jest skutek, a skutek jest taki, że na przedniej platformie tęczowego tramwaju jechał Trzaskowski z Rabiejem, czyli rozpoznawalni politycy, w tej chwili już chyba jednej partii PO. Obrazki poszły w Polskę i tego, jak mawia młodzież się „nie odzobaczy”. W podobnyc okolicznościach każdy szef kampanii wyborczej złapie się za głowę i krzyknie: „Co wy robicie, PO, co wy robicie?!”. Zaledwie 2 tygodnie temu, na podstawie wyników wyborów powstała słuszna diagnoza, że Polacy odrzucili wojnę ideologiczną sprowadzoną do rozporka i walki z Kościołem na poziomie gówniarza, który gwoździem rysuje karoserię samochodu. Wczoraj ci sami diagności popełnili te same, jak nie jeszcze gorsze błędy”.

Dodaje:

Tytułowe pytanie samo się narzuca, bo nie jest łatwo odgadnąć, co tymi ludźmi powoduje? Można być aż tak głupim i pchać się do świecy niczym ćma? Nie wykluczyłbym tego, ale z drugiej strony nie potrzeba inteligencji, wystarczy kawałek instynktu samozachowawczego, aby po przykrym doświadczeniu drugi raz gołym zadkiem na rozgrzaną blachę nie siadać. Samą głupotą raczej zachowania PO wyjaśnić się nie da, dlatego trzeba sięgnąć po uzupełnienie. Taka bezideowa zbieranina napędzana maszynką medialną ma rację bytu wyłącznie wtedy, gdy realizuje interesy poszczególnych „lobbystów”. Oni są głupi, to widać gołym okiem, ale jednocześnie ich głupotę podbija cała siatka zobowiązań wobec środowisk, do których całkowicie są uzależnieni”.

Bloger pisze również:

Gdyby PO wystąpiła przeciw „postępowym” rewolucjom, to stałaby się kompletnie bezużyteczna politycznie. Na miejsce PO mogłaby wskoczyć dowolna partia i szybko uzyskałaby ten sam pułap poparcia, zgodnie z zasadą, że jeden artykuł w GW zabija każdego, kto przestaje służyć interesom. Krótko i brutalnie mówiąc, oni nie mają wyjścia i muszą robić, co im każą, polityczni, ideologiczni i „biznesowi” zleceniodawcy. Fakt, że prócz tego są po prostu głupi, nie jest specjalnie istotny, bo nie myślenia się od nich oczekuje. Całe to towarzystwo jest pociągane za setki sznureczków i choćby nie wiem jak starali się robić i mówić coś innego, to zawsze zostaną sprowadzeni na właściwie tory”.

Na koniec swojego wpisu Matka Kurka stwierdza:

Nie będzie żadnej korekty kursu, nie będzie też żadnego programu PO. Wszystko skończy się jak zawsze na lataniu z pęcherzem po bieżących wydarzeniach. Jednego dnia będą mówić o drożyźnie w sklepach, drugiego, że PiS to socjaliści, którzy chcą wszystkim rządzić, w tym cenami masła. W poniedziałek oświadczą, że trzeba szanować konserwatywny elektorat, w sobotę będą się modlić przy tęczowym ołtarzy, żeby „wyzdychały pisowskie ku*wy”. I gwarantuję, że nic się nie zmieni i nic nowego nie zobaczymy”.

Kontrowersje.net

Komentarze (76):

anonim2019.06.12 6:21
Dla LBGT jedyne lekarstwo to Leczenie Bezpośrednie Gilotyną Tępą
sto2019.06.11 6:54
Wielgucki za durni nie ale za ciemnogrodzian, takich inaczej myślących idiotów.
tylko pytam 2019.06.10 19:36
a dlaczego w Polsce nie używa się skrótu LPBT??? przecież w języku polskim nie ma słowa gej! a pedał i owszem. Jak mnie nazywają "ciemnogrodem" "zacofanym katotalibem" lub "świnia tarzającą sie w błocie" to nazwanie pedała pedałem nie jest nawet porównywalną obelgą
Polonium 2019.06.10 17:21
To proste, PO i reszta politycznych dziadów, robi na jurgielcie (głównie niemieckim), a niemce, swą wiedzę o Polsce, czerpią z anglojęzycznych wersji TVN i GW itp i myślą, że w Polsce jest tak, jak gadają oszuści z TVN i GW niemiaszki zobaczą kilkanaście tysięcy zboków w Warszawie, zmobilizowanych z całej Polski i zagranicy, bo to jedni i ci sami sodomici, zarówno w W-wie, POznaniu jak i Gadańsku, i szkopy sobie myślą że to już norma w Polsce. Wiertnicza i Czerska oszukuje nie tylko Polaków ale swych nowych panów-niemców i pudruje trupa "Polaka - lewaka", a takie indywiduum się w Polsce nie tylko nie uchowa, ale wreszcie po ryju dostanie. Eisenstein mówił że tylko idiota dwa razy powtarza ten sam błąd oczekując innego skutku. Ale ich głupotą to my sie nie martwmy, gdyż czym więcej tych zboczeń, blużnierstw i obietnic wziętych z dooopy wychodzi na wierzch, tym POtkomuna ma mniejsze szanse na to że będzie w przyszłym sejmie mieć podobny wynik do obecnego. Martwmy się żeby się nie dać zaskoczyć i zamiast tłumaczyć się z ciągle z tego że się nie jest wielbłądem, PiS powinien przejśc do ofensywy i teraz on wyprzedzać ich o krok, a nie gonić, wszystko oczywiście w ramach prawa a nie lewa, jakie stosują ci zboczeńcy, oszuści i złodzieje - neokomuniści
Grzegorz2019.06.10 15:13
Tylko patrzeć jak tłumy zwolenników LGBT będą przychodzić pod Kościół Z pochodniami i widłami
Alojzy Cedzidło2019.06.10 23:25
Nie jestem pewien czy nie masz racji .Też mi się tak zdaje . Na razie ksiądz we Wrocławiu nożem oberwał.
edi2019.06.10 15:07
LGBT - JAKO ORGANIZACJA O IDEOLOGII NEOMARKSISTOWSKIEJ powinna zostać ZDELEGALIZOWANA JAKO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA WROGA POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i MUSI BYĆ ZWALCZANA PODOBNIE JAK KOMUNIZM !!!!!!!!
klaus2019.06.10 14:18
to nie są durnie ale bardzo wyrafinowani i cwani ludzie, bo jeśli ktoś im płaci za tego typu imprezowanie,za darmowe du.....e, kieruje ich na darmowe badanie czy nie są zarażeni hif, gdzie mają poparcie i w mediach i w sadach to co im może zrobić Państwo Polskie, a tyle jak w tym skeczu z Jasiem.
Palindrom2019.06.10 11:39
Pride parades (pride marches, pride events, pride festivals), Berlin Pride, Hamburg Pride, Cologne Pride — wszędzie "pride" czyli duma, chluba, ale i — UWAGA! —oto siedem grzechów głównych (seven deadly sins): 1. pride 2. greed 3. lust 4. envy 5. gluttony 6. wrath 7.sloth Skąd wzięła się i dlaczego akurat w Polsce nie "marsz dumy, czy też godności", a "marsz/parada równości"!? No i "lust" but not least dlaczego Polacy dali sobie wmówić, że to coś, to parada a nie PARODIA RÓWNOŚCI?
Mirek2019.06.10 7:50
Śp. premier Jan Olszewski w swoim ostatnim wystąpieniu sejmowym postawił dramatyczne pytanie : Czyja będzie Polska ?! . Chodzi o to czy Polska będzie należała do magdalenkowych zdrajców i złodziei , czy Polska będzie należała do Narodu ?!! . Obecnie jesteśmy w okresie przesilenia . Z jednej strony jest solidna , odpowiedzialna prawica...... Prawo i Sprawiedliwość a z drugiej lewactwo i zboczeńcy wszelkiej maści których jedynym programem jest żeby było tak jak było . To znaczy żeby było jeszcze gorzej jak było . Bo jak było to my dobrze wiemy . Tylko w ciągu 8 lat rządów PO - PSL rozkradziono 450 mld złotych - 262 mld z VAT-u plus 153 mld z OFE plus ponad 40 innych miliardowych afer . Różnica jest tylko taka że dzisiaj chodzi lewactwu i zboczeńcom wszelkiego typu aby zainfekować pedalstwem dzieci i młodzież ....aby z młodych mężczyzn zrobić męskie cioty niezdolne do logicznego myślenia i do jakiegokolwiek działania . Dlatego proszę wszystkich abyśmy w wyborach do sejmu i senatu głosowali na Prawo i Sprawiedliwość .
Alojzy Cedzidło2019.06.10 10:23
No to we mnie ma Pan , panie ,,Mirku" pewniaka . Za resztę bym nie ręczył . ,,Nocna zmiana " do dziś panuje w wiekszych miastach . Czy musiał paść rząd śp premiera Olszewskiego , nie wiem . Mam zbyt małą wiedzę , w tym polityczną . Mam jednak przekonanie , graniczące z pewnością , że gdyby nie upadł , Trzaskowski , i inni z nad grubej krechy dziś by nie demonstrowali .
Alojzy Cedzidło2019.06.10 0:07
Też myślę ,że trudno się połapać w tym co robia przeciwnicy PiS -u . Wniosek pierwszy - maja nas , Polaków za idiotów . Przekichali wybory do UE . Dlaczego nie zmieniaja metod ,,walki " o wygranie jesiennych wyborów , nie wiem . Może to ich ,,poziom sapiensu " jest tego przyczyną. No bo jak zrozumieć inaczej adorowanie Wałęsy . Robi z siebie na siłę pacjenta Tworek . A totalni i spólka , bez przerwy brawo mu biją. Obecne demonstracje kolorowych , obrażanie Polaków i ich przekonań za równoczesnym domaganiem się szacunku do swoich , to taka wałęsomania , tyle że bardziej niebezpieczna dla NICH niż gloryfikowani Bolka . Coś mi się widzi ,że liczą na przetrwanie Timmermansa . bo na powrót Tuska chyba przestali.
Euklides II2019.06.10 8:29
Myślę że chodzi im o sprowokowanie normalnie zachowującej się części społeczeństwa polskiego. Chcą aby ich ludzie zaatakowali, pobili itp. Potem rozgłoszą po Europie jaka jest w Polsce nietolerancja i ciemnota. Może poproszą o jakąś interwencję (może nawet siłową).
Alojzy Cedzidło2019.06.10 10:11
Pełna racja . Marzą o takiej ,,interwenci " rzadzacych Daruj szczerość ,ąle ponieważ umiesz mysleć przy pisaniu , domylam się ,że nie jesteś uczonym. Ja na mur nie jestem . . O moim myśleniu czy racji , lubię słyszeć od innych . Czy to powód , aby wmawiać w nas ,że jesteśmy idiotami.? A ,,totalni" i ich pomocnicy na tych forach , robia to bez przerwy . Wynik ? Przegrane wybory te a moze i następne . Ostatnie ,,demonstracje " antykościelne już dały efekt . Ugodzony nożem ksiądz przed wrocławskim kościołem. A ja ciagle nie mogę rozgryśc problemu . : Co jest z tymi totalniakami ? Kiedy zrozumią ,że robienie z siebie geniuszy , a z nas matołków ,,bezumnuch " zawsze się dla nich żle kończy .Myślę ,że masz rację . Czekają na akcję PiS-u , wzorowana na ich sposobach . Pozdrawiam.
Palindrom2019.06.9 23:54
Zaślepienie z mądrością niewiele ma wspólnego, a opętanie… Oj, będa mieli złote żniwa psychiatrzy i ciężkie życie egzorcyści.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 22:27
Ojeeej smuteczek marsz przeciwko życiu i rodzinie z wielokrotnie mniejszą frekwencją niż Parada Równości! Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: https://www.youtube.com/watch?v=6mRBzhJqbrE http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
ioio2019.06.9 23:13
Coś ci się śni , moskiewski dewiancie ?
Alojzy Cedzidło2019.06.10 0:45
A gdzie tu logika tej Twojej ,,dumy : Dumny GEJKU Przecież Oni walczą o podtrzymanie waszegoi ,,gatunku " ( ?) Przecież Rabiej w ciążę nie zajdzie . Nooo chyba że prezio Trzaskowski przekona Panią Walc lub jaka inną panią z Rady W -WY.
anonim2019.06.10 6:58
Pani Walc to już próchno i nawet walca nie zatańczy, a co mówić o czymś innym. Chyba, że sobie dokupiła niektóre części ciała. Mało forsy ma?
nikt2019.06.9 22:20
Nie oglądałam tego marszu , gdyż mnie nie interesował . Tak wyrywkowo .Nie jestem więc zorientowana czy ta odprawiana tam msza była autentyczna , czy też była parodią . Ja nie jestem Katoliczką lecz Chrześcijanką . Jeżeli była parodią , to słusznie Katolicy są oburzeni jej profanacją , gdyż należy ona do obrządków tej religii i stanowiła obrazę ich uczuć religijnych . Dla mnie profanacja wizerunku Matki Boskiej ( o ile miała miejsce ) jest obrazą moich uczuć chrześcijańskich , gdyż Jej Syn przyjął chrzest . Dla każdego dziecka obrażanie pamięci matki jest bolesne . To mnie , Chrześcijankę głęboko dotknęło . Tak samo Nergal niszczący na scenie Biblię, czy inni tzw " artyści " wyrażający rzekomo swe artystyczne wizje wyśmiewający to co inni czczą ? Aż tak brak wam inspiracji ? Jesteście aż taką miernotą ? Jan Paweł II nie jest dla mnie nikim ważnym , ale jak ktoś śmiał w ten sposób go poniżać ?
mordechaj2019.06.9 21:49
Może Matka Kurka zajmie się REALNYM problemem. Problem jest taki, że "zwolennicy życia" nie chcą mieć dzieci. W najbardziej katolickich i propisowskich województwach w Polsce jest NAJNIŻSZY przyrost naturalny w Polsce. Jest UJEMNY. Natomiast w województwach, gdzie głosuje się na PO, jest NAJWYŻSZY przyrost naturalny w Polsce. W województwach głosujących na PiS :Świętokrzyskim jest ujemny przyrost naturalny minus 0,50%. To samo w Lubelskim minus 0,41% czy Podlasiu minus 0,25%. Dodatni przyrost jest tylko w Małopolsce plus 0,27%. Natomiast w województwach, gdzie głosują na PO wygląda to następująco: Pomorskie plus 0,40%, Mazowieckie z Warszawą plus 0,35%, Wielkopolskie plus 0,14%. Więc nie pouczajcie wyborcy PiS wyborców PO, jakie mają być rodziny i co Polacy mają robić. NIE MACIE DO TEGO ŻADNEGO PRAWA.
Melona2019.06.9 22:05
Czy Bulowa zasada - brać 500+ ale na PIS nie głosować - działa? A więc podziw dla "ośmiorniczek"! I za ogromne poparcie w zakładach karnych!
mordechaj2019.06.9 22:31
PiS chce pouczać innych, jego kołtuński elektorat też. A jak przychodzi do FAKTÓW, to okazuje się, że są gorsi od tych, których próbują pouczać. To hipokryci.
Maryla2019.06.9 23:08
KELLERZE, MORDOCH ....WY ! ZAMKNIJ W KOŃCU DZIOBA I SKOŃCZ Z DEWIACKIM PISANIEM! NIKOGO TO OBCHODZI! NIKT CIĘ NIE PYTA O OPINIE, BO TY SIĘ NA TYM NIE ZNASZ, TYLKO NA GÓ.....IE SIĘ ZNASZ! w TYM PRACUJESZ !
anonim2019.06.10 6:54
Ale naukowiec! Wnioski też bardzo "naukowe".
JR2019.06.9 21:10
Czy mi się wydaje? Trzaskowski krzyczy do mikrofonu bo mu któryś pedał w d.....ę wsadził?
JR2019.06.9 20:58
Ta hołota z tzw. totalnego upadku jest durna. Mają jeden cel: obalić PIS aby dostać się do koryta i dalej kraść. Tylko są tak durni, że nie potrafią sklecić programu. Samymi kolorami nic się nie osiągnie, bo zboczeńców jest procentowo mało. Puknijcie się w te zboczone łby i dajcie ludziom spokój. Nasi przodkowie o wolność Ojczyzny oddawali życie nie po to by złodzieje Ją sprzedawali. Czy wy to rozumiecie? Czy zamieniliście głowy z bydłem i nic do was nie dociera.
edi2019.06.10 14:49
LGBT (GENDER) - JAKO ORGANIZACJA O IDEOLOGII NEOMARKSISTOWSKIEJ powinna zostać ZDELEGALIZOWANA JAKO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA WROGA POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i MUSI BYĆ ZWALCZANA PODOBNIE JAK KOMUNIZM !!!!!!!!
justine2019.06.9 20:52
Moim zdaniem to o wyborach decyduje wyłącznie KASA a różne ekscesy ludzie mają w d i nie ma to najmniejszego wpływu na wynik wyborów.
Maryla2019.06.9 23:02
Justyno, co ty piszesz! Tylko Kasa??? A czy ty masz już dzieci!, czy sama jeszcze nim jesteś !? JAK MOŻNA DLA KASY POŚWIĘCIĆ DZIECKA PRZYSZŁOŚĆ! JAK MOŻNA POZWOLIĆ NA DEMORALIZACJĘ DZIECI W SZKOLE? TO RODZINA U CIEBIE SIĘ NIE LICZY?? OPAMIĘTAJ SIĘ!
Icek2019.06.9 20:35
Ogromnie się cieszę z kolejnego marszu zboczeńców razem z czaskosiem, biedroniem i innymi intelektualnymi idiotami!!!!!! Każdy marsz, kazda wypowiedź czaskosia to wzrost poparcia dla zjednoczonej "faszystowskiej" prawicy !!!!!!
Saki faki2019.06.9 20:28
O, matka kurka z chłopakiem, fajne zdjęcie, buziaki :-0
Jam2019.06.9 20:22
Gołym okiem widać, że PO nie jest reprezentantem polskich interesów. Zarówno w szeroko rozumianej działalności politycznej, jak i na płaszczyznach gospodarczej i ideologicznej są wykonawcami zleceń z zewnątrz. Za "trzydzieści srebrników" sprzedadzą Boga, Polskę i Polaków. Z resztą ta zdrada trwa już od dawna.
JR2019.06.9 21:05
Trzeba dodać- brudnych interesów.
nikt2019.06.9 20:15
Wiem , że media są tendencyjne dlatego warto obserwować jedną i drugą stronę . Właśnie oglądałam w TV 1 scenę ( wiem oczywiście , że wybiórczą ) z tego marszu równości gdy mówiła do mikrofonu jedna z pań , panów ? Świetne . Od razu przemknęła mi myśl " z jakiego zamtuza ta b....l mama się wyrwała ". Wiem , że nie powinnam tak myśleć . To człowiek jak każdy inny , ale myśli przychodzą do głowy niezależnie od woli . Przepraszam jeśli kogoś obraziłam .
nikt2019.06.9 23:21
Muszę dodać , że owa pani , pan wyglądała tak wulgarnie i miała tak wulgarny wyraz twarzy , że to jedyne co przemknęło mi przez głowę . Już wcześniej pisałam , na temat wulgarności i wyuzdania widocznego w tych marszach więc nie patrzę na nie . Ta dzisiejsza migawka mnie w tym tylko utwierdziła .
Facet2019.06.9 23:27
A my faceci lubimy takie wulgarne dziewczynki z warami obciągarami niegrzeczne, dużo się do tego nie przyznaje i co za problem
Majestic2019.06.9 20:11
POKO zabiera sie za to wszystko od d... strony, nie przejdzie w Polsce lewackie zboczenie.
katolik który wyssał wiarę z lędźwi księdza2019.06.9 20:05
wyśmiewanie religii jest obowiązkiem każdego normalnie myślącego człowieka!
Małgorzata2019.06.9 20:09
Podejrzewam ,że nie tylko wiarę ale i rozum. A czemu księża ci nie pasują skoro lubią to co ty?
Majestic2019.06.9 20:13
normalność w ustach kogoś kto wcześniej miał w nich kogoś z lgbt to groteska.
Ukasz2019.06.9 21:30
Jesteś frustratem. Z tego bierze się Twoja motywacja.
nikt2019.06.9 23:32
Nie , nie wyśmiewanie lecz rozsądne argumenty i zdrowa krytyka . Wyszydza ktoś komu brak argumentów gdyż nie potrafi myśleć , czyli człowiek bardzo ograniczony .
Alojzy Cedzidło2019.06.9 23:42
Coś ty chłopie cycal ? Jesteś pewny ,że to były ,,lędzwia " księdza . , Ubliżyłeś swojej matce , A to juz tragedia . Nooo ..,chyba ,że cie adoptowali partnerzy . To juz mogłeć ,,cycać " co innego. I tu tkwi twoja ,,NORMALNOŚĆ"
Palindrom2019.06.10 0:01
Do czasu, aż się zdziwi. Oby nie za późno. Piekło pełne jest zdziwionych…
and2019.06.10 6:42
Następny ruski trol
Cogito tego sum2019.06.9 20:01
W Warszawie narodził się pod patronatem Trzaskowskiego tęczowy satanizm i czarne msze.
NiechLewatywaBędzieWamDrogowskazem!!!! 2019.06.9 20:00
NiechLewatywaBędzieWamDrogowskazem!!!! Warszawa przeżyła najazd barbarzyńców jak Rzym najazd Wandalów w 455
anonim2019.06.9 19:59
W Polsce tęcza jest znakiem zakazanym, niczym swastyka! Chory kraj i katole którzy muszą mieć zawsze jakiegoś wroga!
Majestic2019.06.9 20:04
Sierp i mlot przekreslony to propagowanie faszyzmu zdaniem pani Gawor ktora byla w PRL ... doczytaj sobie. A swastyka w barwach teczowych juz nie jest taka straszliwa nie, wystarczy troche farbek i talent pani Podlesniej i swiat nabiera innych barw.
anonim2019.06.9 21:03
Dzielnicowy, nie ubliżaj! Chory to ty jesteś idioto.
PePe2019.06.9 21:49
Naziści sprofanowali swastykę, która dawniej symbolizowała zupełnie coś innego, komuniści sierp i młot, a wy profanujecie tęczę. Szkoda.
Alojzy Cedzidłó 2019.06.9 23:32
A tow , Dzielnicowy to z ORMO czy z MO .? Bo tacy to zwyklę spici , patrzyli w dół , a tam tęczy nie wypatrzy , tylko sztandar pedalstwa . , Tęcza jest na d zięmią , i ma inne kolory.
Metodyczny Metodysta2019.06.9 19:54
A owym ewentualnym mocodawcom o co by chodziło w tym przypadku? Nie chcą obalenia znienawidzonej władzy PiS? Obstawiam raczej chorobliwe zaczadzenie ideologiczne. Oni naprawdę myślą, że tak się zwycięża. Ewentualnie już się pogodzili, że w tym roku władzy nie zdobędą, nastawiają się na długi marsz, a do tego trzeba zbudować twardy elektorat.
Ciemnota to kupi2019.06.9 19:52
Lewacką inicjatywa to kokoszka światli ludzie w przeciwieństwie do średniowiecza wioskowego gdzie nawet skazanego pedofila bronią Mogą mu dzieci pdsylac tylko czy one za pare lat to nie przeklną swoich debilnych rodzicow
Palindrom2019.06.9 23:58
Ciemnota, średniowiecze, ludzie światli… Czy wiesz, że twoje lustro cię oszukuje?
tretka2019.06.9 19:52
Myślę, że jest dokładnie tak. Soros płaci i wymaga. A im chodzi najbardziej o szmal. No i wszyscy są zadowoleni
priam2019.06.9 19:45
Przed tym byli durni a teraz są jeszcze durniejsi !!! Jak chcą wychowywać dzieci to niech se sami narodzą jak potrafią. Póki co to potrafia tylko kolkii nerkowe spłodzić
Małgorzata2019.06.9 20:07
I hemoroidy!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 19:42
Ojeeej smuteczek marsz przeciwko życiu i rodzinie z wielokrotnie mniejszą frekwencją niż Parada Równości! Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: https://www.youtube.com/watch?v=6mRBzhJqbrE http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
Metodyczny Metodysta2019.06.9 19:51
Trzeba było nic rano nie wciągać, toby ci się nie dziesięcioiło w oczach. Wyguglaj sobie zdjęcia z Marszu Niepodległości 2017, to zobaczysz, ile miejsca zajmuje stutysięczna manifa.
Inigo2019.06.9 19:57
Kupa, kupa i jeszcze raz KUPA- tylko do tego są odbyty, idioto.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 20:00
Śmiierdzielu jak zaczniesz myć duupsko to może znajdziesz inne zastosowanie😂😂😂😂
Zibi442019.06.9 20:13
Przed hifem i innymi chorobami słusznymi dla zboczków higiena cię nie ochroni.No szalej dalej i zarażaj takich jak ty. Fuj, fuj, fuj
Majestic2019.06.9 20:07
Ze wszystkich dziur wyciganeli tych zbokow na parde, ale to malo, bo w kraju wiekszosc jest normalna i zboczen nie popiera, wiec nie ciesz sie bo wyglada to marnie.
Zibi442019.06.9 20:07
Chłopaku a czy czasem nie żałujesz że twoi rodzice nie byli homseksualistami? Bo ja i pewnie sporo ludzi na forum, tak. No i dlaczego nie byli, twoi rodzice uświadomieni że były już za ich czasów dostępne środki antykoncepcyjne. No bo trudno mi uwierzyć że coś takiego jak ty powstało z miłości.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 20:25
Nie miałbym nic przeciwko jakby moi rodzice byli homo. Kochałbym ich tak samo.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.06.9 20:38
No tyłem byś nie wszedł.
Mirek2019.06.9 20:36
Nawet nie czytam twoich bredni tylko od razu walę minusik :)
pc2019.06.9 20:50
Ilu gejów usiądzie na jednym taborecie? Czterech.
PIS TO POLSKA PO TO NIEMCY ROSJA I IZRAEL2019.06.9 19:42
TARGOWICA TO NIC INNEGO JAK ZYDOKOMUNA TO SA POTOMKOWIE ZYDOWSKIEJ UBECJI.
Ciemnota to kupi2019.06.9 19:53
PiS to debile średniowiecza pijaki i złodzieje i Tyle w temacie
JR2019.06.9 21:00
Tyle w temacie, że jesteś głupi jak but z lewej nogi. Czy cię nazwać debilem? To za mało!
Alojzy Cedzidło2019.06.10 23:10
To i tak dużo jak na takiego Yntelygenta . Głowa od myślenia cie nie boli
nikt2019.06.9 23:39
Uściślę to . PO to niemiecki , rosyjski i polski Izrael . PiS to samo i trochę Polski . Chodzi o elity rządzące oczywiście . Reszty członków partyjnych nie znam .
Nio ... chyba nie2019.06.9 19:39
https://www.dailymotion.com/video/x7anfve ?????? Nie jestem robotem