Latkowski w TVP: trafiłem na chłopca, z którego skorzystał Zanussi - zdjęcie
21.05.20, 10:24

Latkowski w TVP: trafiłem na chłopca, z którego skorzystał Zanussi

126

Sylwester Latkowski zabrał głos na antenie TVP po premierze filmu "Nic się nie stało". Reżyser filmu wymienił kilka bardzo głośnych nazwisk osób, które miały być zamieszane w aferę pedofilską w Warszawie i Trójmieście.

- Wszyscy wiedzą, że ta sprawa dotyczyła jego, że jego nazwisko wypłynęło w śledztwie - mówił Latkowski na temat Zanussiego. - Problem w tym, że dwójka chłopców (ofiar - przyp. red.) została wywieziona z Warszawy, a jak wrócili, to już nic nie mówili. Jedną z najważniejszych spraw w sprawie pedofilii prowadził... komisariat policyjny. (...) Trafiłem do chłopca, który miał więcej niż 16 lat, z którego skorzystał Krzysztof Zanussi. Chłopiec miał 16 lat, więc to już nie była pedofilia - kontynuował Latkowski.

Latkowski wypowiedział się także na temat, jego zdaniem cenzurowanej przez Policję, "największej agencji gejowskiej w Warszawie" i biseksualnego celebryty z pierwszych stron gazet. Zdaniem Latkowskiego celebryta ten jest znana w środowisku z robienia "castingów" z udziałem nieletnich chłopców. Następnie miał on spośród tych chłopców wybierać najmłodszego na swojego kochanka.

Latkowski rozmawiał o tej sprawie z Edwardem Miszczakiem, jednym z dyrektorów TVN. Celebryta ten miał być podwładnym Miszczaka.

g/dorzeczy

Komentarze (126):

a tfu 2020.05.25 19:07
co za zboki pierd.....
Cos takiego2020.05.22 20:14
Do Jana- Pan Zanussi ma zone arystokratke, prawdziwa ksiezne.
dyzio2020.05.22 17:08
Czy to ten Zanussi, który przyznał dotacje do filmu Kler, bo jak powiedział, chciał oczyścić Kościół?
YETI2020.05.22 9:19
nie wierzę !!!Przecież to katolibski celebryta i tez przestępcą ?
kerr2020.05.22 5:31
Teraz już wiem dlaczego Zanussi tak mocno bronił Polańskiego :(
Jan2020.05.21 23:49
Teraz rozumiem dlaczego wiele lat temu taki przystojny facet jak Zanussi ożenił się z kobietą o naprawdę nienachalnej urodzie i już starszawej...he he he...
r2020.05.21 20:59
pedofil Zanussi z papieskiej rady kultury bronił pedofilię Polanskiego że "matka sama tego dla swojej córki chciała bo ją do Polanskiego przywiozła..." istotny katolicki głos przyjaciela Wojtyły i jemu podobnych
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 19:30
Zastanawiam się co taka lewacka gnida i różowa łajza jak ja robi na katolickim portalu ?
KASTA2020.05.21 18:44
Ręce precz od Zupełnie Nadzwyczajnej KASTY Ludzi !
and1232020.05.21 18:22
Nie rozumiem tych, którzy krytykują Latkowskiego. Co zrobiliście wy , aby chronić nasze dzieć przed zbokami wszelkiej maści. Dyskredytowanie człowieka, który próbuje złamać zmowę milczenia na ten temat świadczy albo o własnym zaangażowaniu w te sprawy, albo niepełnosprawności umysłowej.
Olej2020.05.21 18:08
Jestem zdegustowany i zniesmaczony. Akurat ten człowiek, wydawało się głębszej myśli i etyki, zadający w swoim kinie pytania o sens egzystencji, Boga, tak się sprzeniewierzył sobie ? Budujący kościół, zdystansowany do zgiełku i wrzasku tzw. głównego nurtu sztuki filmowej, w swoich filmach szanujący człowieka. Gdzie to wszystko ? Bohaterowie sukcesu, intelektualiści, ekranowi mędrcy i moraliści ? Gdzie to wszystko poukładać w prostych schematach prawidłowej konstrukcji człowieczeństwa, stanowionej z piedestałów dla prostego ludu ? Ludu którym salony nieustająco gardzą, szydzą zeń przy każdej okazji. Jaka to jest konstrukcja, i gdzie jest jej fundament gdzie i jaką drogą prowadzi aspirowanie do elit, i wreszcie gdzież one są, i czy są ?
POleci parę głów....2020.05.21 17:25
ZATOKA PEDOFILII I Q-REWSTWA. A ci celebryci, którzy oczywiście o niczym nie wiedzieli...., swoją tam obecnością, tylko to q-rewstwo tym zwyrolom nakręcali. Jak słyszę , że jedna i drugi nic nie wiedzieli o tym co się tam działo, to zadam Wam (drodzy forumowicze) pytanie - czy chodzicie na imprezy do jakiegokolwiek klubu, więcej niż dwa razy, nie wiedząc co się w nim dzieje? Nie zadalibyście sobie pytania, co w klubie do którego wstęp mają ludzie dorośli od 21 r.ż., robią nastoletnie dziewczyny? Tam kokaina i alkohol lały się strumieniami, loża kosztowała kilka tyś. złotych a jak ktoś przyjeżdżał tam toyotą to był wyśmiewany. Wiem, celebryci, aktorzy, adwokaci mieli tam wszystko za friko, a dla tych Krystków i Turków, było to kosztem prowadzenia tego burdelu. Niektórzy z tych celebrytów i adwokatów wykorzystywało to biedne dziewczynki i z pewnością byli nagrywani (tak postępuje mafia i spec służby, nauczyli się zbierać kompromaty od sowietów) i dlatego była zmowa milczenia, i dlatego teraz trzęsą ze strachu, co jeden z drugim naćpany i pijany mógł tam robić i co na niego mają. Dlatego należy pozyskać świadka koronnego (ci dwaj wyżej wymienieni oczywiście odpadają) i za informacje udo-opić tych bezdusznych do szpiku kości zepsutych zboczeńców i tych którzy ich ukrywają. A umoczeni tam są nie tylko celebryci, aktorzy, biznesmeni, ale także, lub aż, sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, policjanci, którzy wszystkich i siebie chronią. Wszystko zaś wiedzie do trójmiejskiej ośmiornicy PO
anonim2020.05.21 17:38
Taaa... "..., swoją tam obecnością, tylko to q-rewstwo tym zwyrolom nakręcal" Czy ma to zastosowanie również w kościołach ? Wsadzmy wszystkich parafian do pierdla.
anonim2020.05.21 18:57
durniu, a czy ty słyszałeś kiedykolwiek o marketingu, reklamie? wiesz dlaczego gwiazdy sportu czy showbiznesu wiecej zarabiają na reklamach niz na swej twórczości, czy osiągnięciach? reklamując jakiś towar/miejsce/wydarzenie dostają od reklamodawcy kase za przyciąganie gawiedzi, w tym wypadku durni którzy tych pustaków celebrytów uważają za bogów a zdjęcie z nimi za ikonę, i przy okazji jeszcze sobie małolate wyd....
Jan Radziszewski 2020.05.21 17:04
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
anonim2020.05.21 17:26
weź się nie wygłupiaj, wróżbiarstwo to grzech
r2020.05.21 21:03
Radziszewski lecz się i Bogiem mordy sobie nie wycieraj
Reytan2020.05.21 16:10
Pedofilia jest dozwolona tylko dla komuchow,dla obcych zabroniona I karalna. Komunisci wrzeszcza o ksiedzach,a sami daza tymczasem do depenalizacji tej zbrodni.
stan2020.05.21 15:36
Proszę zauważyć jak reagują na tym forum ludzie atakujący Kościół. Nawet po ujawnieniu mafii pedofilskiej, atakują Kościół - duchownych, nawet papieża, a przecież takie przestępstwa wśród kleru to prawie niedostrzegalne zjawisko (mierzone w promilach - gdy na 1000 pedofilów znajdzie się 1 duchowny).Proszę porównać działania i rozmiary pedofilów wśród kleru i tej mafii. Nie wytrzymuje krytyki. Mafia, to ludzie bez najmniejszych skrupułów, trudno nazywać ich ludźmi. Czy ci ludzie, zarzucający Kościołowi niestworzone rzeczy nie są przypadkiem pedofilami, skoro bronią celebrytów pedofili i starają się zmarginalizować zjawisko wykorzystywania nieletnich, ich deprawacji, łamania życia, doprowadzania dzieci do desperacji. I chcą deprawować małe dzieci od przedszkola, wchodzą podstępnie do szkól, łażą po ulicach obnosząc się ze swoimi zboczeniami. Jakimi ludźmi trzeba być, by bronić przestępców, zboczeńców?
Sekielski, co ty na to? 2020.05.21 15:28
ŻADNA REWELACJA! Prawda jest bardziej niż prozaiczna. Tzw. celebryci, dziatwa tych z "sałata", od zamierzchłych czasów PRL-u szukali wrazeń w Trójmiescie. W podziemiach Grand Hotelu w Sopocie działała "dyskoteka" i pokoje na godziny, w lokalach wzdłuż Wełtawy, w okolicach "żurawia", wszystko było do nabycia, dyskoteka na "wyścigach"... Trójmiasto było tanie dla zboków z Niemiec, Szwecji ... Kompletne dno, jak do tej pory, nie doczekało się ani "sekielskich", ani "wielkiej literatury", a Trójmiasto było i ciągle jest "anusem moralnym" Polski. Szczecin w niemniejszym stopniu. Pedofilia-homoseksualizm kwitł za przyzwoleniem "władz" bo wladza czerpala zyski. Nagle się okazuje, że pedofilia-homosekualizm pomiędzy księżmi to NIC w porównaniu z syfem moralnym "szyszek" partyjnych PRL-u, ich ulubionych celebrytów, ich dziatwy "złotej" a raczej czerwonej. Zrobić wielkie pranie - publicznie. Nudnych jest kilku księży i kilku biskupów, nagle się okaże, że ci różni "wojewódzcy" (typowo żydowskie nazwisko), jego poprzednicy, czerwona dziatwa; michniki, kuronie to kompletny syf moralny HIPOKRYCI.
jokR2020.05.22 1:02
Faktycznie, pamiętam, że w latach mej młodości w Polsce już sam hotel oznaczał burdel. To było dla nas oczywiste a dla ludzi z Zachodu zaskakujące. Jak zobaczyłem pierwszy raz hotele w Turcji, czy Tunezji, pełne rodzin z dziećmi, to byłem w szoku
stan2020.05.21 15:20
Czy ktoś wie, dlaczego PO głosowało przeciwko ustawie STOP pedofilii?
Torchwood2020.05.21 15:44
Dlatego, że nie miała ona nic wspólnego z pedofilią.
stan2020.05.21 15:52
Czytałeś?
Dell2020.05.21 16:40
Nie czytał. Dowiedział się z tefaueniku. No chyba, że ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, ale o to go nie posądzam.
Darek2020.05.21 18:37
Ja czytałem, bo o mało co nie podpisałem listy poparcia tego bubla. Tam nie było nic o walce z pedofilią, wręcz przeciwnie ten projekt napisali pedofile chyba, bo wspierał on ich niecne poczynania. Obrzydliwe nazywać pedofilską ustawę tak projektem "STOP PEDOFILII", skoro właśnie pedofilię ten projekt promował zakazując edukacji seksualnej i przeciwdziałania przemocy seksualnej i wykorzystywaniu nieletnich.
Reytan2020.05.21 15:58
Komunisci zyja klamstwem,mordem,kradzieza I pedofilia,bo to sa pedaly.
Torchwood2020.05.21 13:51
Latkowski z długów się nie wygrzebie po procesach, które mu wszystkie pomówione osoby wytoczą. Jak się oskarża o przestępstwa, to trzeba mieć dowody - a Latkowski żadnych nie pokazał. Ciekawe, czy znowu ucieknie i będzie ukrywał się przed prawem w Rosji, jak robił w latach 90-tych?
stan2020.05.21 15:54
Dowody pokazuje się w sądzie, a nie przestępcom. Na prowadzenie sprawy wystarczą te, które pojawiły się w filmie, obrońco pedofilów?
romak2020.05.21 13:04
Zanussi to seksualny szatan
romak2020.05.21 12:41
Miszczak nawet obecnie ma żonę niedawno małoletnią. Tak kocha młodzież.
Felek2020.05.21 12:29
Gdyby Latkowski chciałby być naprawde wiarygodny i rzetelny w swoim dokumencie to zbadał by sprawe lepiej, przedstawił konkretne dowody i przede wszytskim nie wypuszczal zapowiedzi w dniu premiery filmu Siekielskich. Bo tak naprawde to wyszlo teraz tak: Hej patrzcie wsrod celebrytow tez sa pedofile, odwrocmy uwage na chwile od ksiezy. Pomijajac juz fakt ze jego dzielo nie umywa sie do sledztwa Siekielskich, to czemu wokol "dobrej zmiany" i PiS zawsze sa jacys ludzie z wyrokami albo z polświadka? Czy ktos moze mi to wyjasnic?
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 12:34
Sam jesteś z POwskiego półświatka, targowicki trollu.
stan2020.05.21 16:01
Porównaj skalę pedofilii w jednym i drugim kręgu. U Latkowskiego nawet nie tylko pedofilia, ale demoralizacja, narkotyki, doprowadzenie do samobójstwa. Dramat matki, targnięcie się na życie zbrukanej dziewczynki jest dla Ciebie sprawą niewiarygodną? W takim razie co do Ciebie przemawia?
Albert2020.05.21 12:16
Aha. Czyli świadek w filmie Sekielskich jest niewiarygodny, bo jest przestępcą, natomiast film nakręcony przez przestępcę jest absolutnie bez zastrzeżeń? Hipokryzja katoprawactwa w całej krasie.
Sprytny ninja2020.05.21 12:12
Panie Zanussi - w Imię Boga - mów prawdę! Ile jeszcze życia zostało (1939r.) ??? Może warto się rozliczyć, dla dobra innych. Trzymam kciuki i nie tylko za odwagę.
Glaudiusman2020.05.21 12:07
Wszystkie przypadki zboczeń seksualnych, nie tylko pedofilii ale homoseksualizmu i innych plugawych zboczeń seksualnych powinny być ścigane, niezależnie kogo dotyczą, ujawniane, piętnowane, tak aby sprawca czuł się naznaczony do końca życia. Musi też ponieść surową odpowiedzialność karną. To są jedne z najgorszych przestępstw i są zagrożone najwyższymi sankcjami z piekłem włącznie. Więc nie należy się z takimi typami cackać, tylko bezwzględnie ujawniać i podawać opinii publicznej. Niech wreszcie ci celebryci z TVN i GW znikną gdzieś w pace.
Piotr Nowak2020.05.21 12:05
Ciekawe że TVP ściek-info będzie dzisiaj cały dzień maglować ten temat, a obu filmów Sekielskich jakoś nie zauważyli. Cud normalnie cud! :D
2020.05.21 21:28
w cloace maximie - TVN nic o swoich pedofilach nie mówią, a szkoda bo tam ich pupilek z młodziutkimi chłopcami ponoć robił takie rzeczy że się nóż w kieszeni otwiera. A właściciel tegoż TVN nie kazał go oczywiscie ruszać, bo co tam jacyś gówniarze z patologicznych rodzin. A poza tym spad stąd, homosowiecie
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2020.05.22 3:04
Nie buj siem Pietrek ja nic nie powiem. To było dawno i nieprawdam hihihi. On teraz w Telewizii TVN hihihi.
ladychapel2020.05.21 12:01
Sylwester Latkowski pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze (był wtedy prezesem firmy brokerskiej). W więzieniu spędził w sumie 19 miesięcy. Wcześniej poszukiwany był w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie. W latach 1993-1998 ukrywał się w Federacji Rosyjskiej.
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 12:24
Brawo Panie Latkowski ! Jechać po lewackiej bandzie , aż do kości ! Nie interesuje mnie Pana przeszłość tak chętnie w tej chwili używana przez lewactwo do swojej obrony. Twierdzę stanowczo, że to gówniana obrona, bo co ma piernik do wiatraka ? Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Albert2020.05.21 12:28
O tak. Już nie mogę sie doczekać, jak to katoprawactwo będzie jechać po lewackiej bandzie. Przedsmak tego, jak katoprawactwo potrafi działać, dały wszystkim szopki z "oskarżeniami" Grodzkiego. Których efektem było wypłynięcie na wierzch paru pisiorskich łapówkarzy i malwersantów, z Kuchińskim, Karczewskim i Kogutem na czele. Szykuje się niezły kabaret, jak się zaczną wysypywać prominetne pisiory - pedofile.
Darek2020.05.21 11:53
Latkowski oskarżając Zanussiego o pedofilię przyznaje że "chłopiec" o którego chodzi "miał więcej niż 16 lat" czyli może to być 17 latek - w pełni dojrzały seksualnie młody mężczyzna, którym żaden pedofil nie byłby już od wielu lat zainteresowany, ale równie dobrze może chodzić o 40 letniego "chłopca" bo też spełni to kryterium wieku powyżej 16 lat. Poziom żenady Latkowskiego oszałamiający, żal tylko ofiar tragedii sprzed lat, które zostały perfidnie użyte w celu haniebnego procederu przykrycia i odwrócenia uwagi od problemu pedofilii.
Karol2020.05.21 14:57
Cagnij dalej twoje " madrosci ", a dojdziesz do "slusznego " skadinad wniosku, ze ten " chlopak powyzej 16 lat ", mial blisko 100-owy ! Napisz, gdzie sie rodza tacy debile !
toni2020.05.22 10:56
Przykro mi ale muszę stanąć w obronie lewaków w ich środowisku nie spotkałem anie jednego zboczeńca ! Bo zboczenie jest u nich w kodzie genetycznym normą !!!
Sprytny ninja2020.05.21 11:51
Jak to jest ??? Jak ksiądz - to drań, do więzienia, …. Jak to jest ??? Jak celebryta - to draniem jest dokumentalista i to jemu grożą więzieniem Lemingi z W-wy niestety nie pojmą.
Felek2020.05.21 12:21
No bo niewielu księzy tak naprawde wsadzono do wiezienia. Najczesciej przenosza ich na inna parafie...
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 12:28
Mentalność typowa dla czerwonej hołoty.
Reytan2020.05.21 15:56
Komunistow na stosza pedofilie.
Sprytny ninja2020.05.21 16:19
Nei łozmem oc napisaes
asddsa2020.05.21 11:49
Ciekawe co tam słychać u twórcy "Tęczowego Musicboxu". Nastała niezręczna cisza.
Janka2020.05.21 11:49
Miał być film o pedofilii wśród celebrytów, a nie pokazał ani jednego przypadku pedofilii i ani jednego celebryty pedofila. Odgrzewany kotlet o tragedii o której napisano i powiedziano więcej przed laty niż w tym żałosnym gniocie.
Reytan2020.05.21 15:54
Ty tez jestes pedofilem,ty swinio.
JS2020.05.21 11:45
Jeszcze raz to napiszę. Uwielbiani przez gawiedź telewizyjną czy estradową, kinową ulubieńcy, to nie jednokrotnie DRAPIEŻNIKI seksualne ! Utrzymują jednak oni swój nienaganny wizerunek dla świata ale gdy przychodzi noc przemieniają się w agresywnych i wulgarnych seksoholików bez zahamowań, którzy chcą się wyżyć seksualnie na swoje ofiary upatrują niewinne, nietknięte dzieci, osoby małoletnie. Oni chcę więcej od życia bo mają pieniądze a niech ich ktoś zaatakuje, oskarży to rzucą się swoimi adwokatami jak lwy do gardeł. Demaskujmy tych przestępców ! Pozdrawiam
Jahu2020.05.21 12:47
Na Boga, Jaśku skąd takie info? Pora uderzyć do prokuratury, a nie trzymać wiedzę dla siebie.
JS2020.05.21 13:37
Takie info można znaleźć w sieci ale nie zbite dowody trzeba mieć w ręku. Mel Gibson, Jim Carrey ujawnili rąbka tajemnicy uwielbianych twórców Hollywood. Pozdrawiam
Pat2020.05.21 11:39
No i gdzie teraz środzina ,Hartmann i cała reszta rozwrzeszczanych pseudo mędrców???
Oszust oskarza2020.05.21 11:38
Wiarygodność Latkowskiego – kim jest reżyser dobrej zmiany. Nie zawsze zajmował się dziennikarstwem. Reżyser pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze (był wtedy prezesem firmy brokerskiej). W więzieniu spędził w sumie 19 miesięcy. Wcześniej Sylwester Latkowski poszukiwany był w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie. Był ścigany za “udział w zorganizowanej grupie przestępczej” Według ustaleń prokuratury brał udział w sprowadzeniu do Polski wynajętych na Litwie egzekutorów i zlecił im pobicie dłużnika. Ścigany za “udział w zorganizowanej grupie przestępczej” wyjechał do Niemiec, a potem przebywał w Szwecji i w Rosji.
Mark III2020.05.21 11:44
Za to Sekielski to mistrz uczciwości :):):)
anonim2020.05.21 11:49
O tak Selielski to uczciwy ,ale o tym Oszust oskarza nie napisze .
Reytan2020.05.21 15:52
Komunisci pedofile klamia ZAWSZE.
ja22020.05.21 11:31
W krajach protestanckich w ogóle nie ma pedofilii, bo tam jest pełna akceptacja tych czynów i protestanccy duchowni w większości to ludzie związani z masonerią , dlatego im wszystko jest dozwolone.
Piotrek2020.05.21 11:38
Protestanci często mają o wiele większe standardy moralne od katolików, przede wszystkim znają znacznie lepiej Biblię i bardziej świadomie przeżywają własną wiarę.
anonim2020.05.21 11:45
Znają znacznie lepiej Biblię ,nie powiedziałbym ,a zresztą znać to nie znaczy rozumieć i wypełniać .Biblię można znać na pamięć ,cytować wersety i nie rozumieć ,a tak właśnie mają protestanci .
Piotrek2020.05.21 12:00
W moim życiu poznałem wielu katolików, protestantów, czy mormonów - piszę o tym, czego doświadczyłem osobiście. Wśród katolików wiara jest żywa i autentyczna tam, gdzie są wspólnoty młodzieżowe, czy neokatechumenat - i generalnie tak właśnie żyją protestanci. Statystyczny polski katolik - czy chociażby taki frondowy z chrześcijaństwem ma niewiele wspólnego.
Reytan2020.05.21 15:50
Pedofil Piotrek laczy komunizm z protestantyzmem I slusznie,bo nazizm I komunizm zrodzil sie z protestantyzmu I zydostwa.
Piotrek2020.05.21 16:15
Pójdziesz do piekła za te kłamstwa.
stan2020.05.21 15:47
Dlatego zabiegają o wykreślenie pedofilii z rejestru zboczeń. Tak było w latach 70. z homoseksualistami.
w polityce i show biznesie2020.05.21 11:25
No to się zaczęło, podpora medialno - celebrycka PO i lewicy zaczyna się sypać. Już widać po co im seks edukacja w szkołach, promowanie zboczeń przez WHO takich jak obrzydliwa masturbacja dzieci.
Urszula2020.05.21 11:37
Cała Polska to pedofile. Co tam celebryci, księża i inne zakonnice. Wszyscy Polacy to pedofilscy zbrodniarze. Jesteś artystą to jesteś pedofilem. Jesteś w PO to jesteś pedofilem. Jesteś lewakiem to jesteś pedofilem. Po co się rozdrabniać. Jesteś Polakiem to jesteś pedofilem. Nie jestem Polką.
widz2020.05.21 15:30
GłuPOty też nie brakuje....jak widać
Reytan2020.05.21 15:46
Ubeczka Urszula smierdzi gownem z ust.
stan2020.05.21 16:03
Nie musiałaś pisać, że nie jesteś Polką. Wiemy o tym o dawna.
Precz z komuną2020.05.21 11:22
Komuchy chciały zniszczyć KK pedofilią a sami pedofile che che http://siodma9.pl/wiadomosci/item/2635-sebastian-karczewski-mamy-problem-nie-z-plaga-pedofilii-w-kosciele-ale-z-plaga-falszywych-oskarzen-o-pedofilie
Bartosz2020.05.21 11:13
Pedofilska afera wśród celebrytów z TVN nie byłaby możliwa bez POlitycznej ochrony ze strony Tuska, Schetyny , Budki, Trzaskowskiego i innych członków zorganizowanej grupy przestępczej o nazwie "Platforma obywatelska".
Urszula2020.05.21 11:33
No ja też ich ochraniam choć nie jestem z PO, ale ich ochraniam. Czemu mnie nie wymieniłeś? Jesteś okrutny. :(
Marian2020.05.21 13:37
Proszę bardzo, Ciebie też dodajemy.
qwerty2020.05.21 14:58
Jak chcesz ochraniać to sie najpierw POdmyj!!
stan2020.05.21 15:43
Doprawdy, po czymś takim nadal identyfikować się z partią, która głosuje przeciwko ustawie "Stop pedofilii", to chyba trzeba nie mieć rozumu lub być zeprawowanym człowiekiem. Zupełnie Cię nie rozumiem, więc zapytam - dlaczego piszesz, że "ochraniasz"?
Maria Blaszczyk2020.05.23 16:39
Ustawa "Stop pedofilii" jest ewidentnie propedofilska.
Prokurator2020.05.21 11:34
Najpierw gwałcili a póżniej defilowali w paradzie równości.
Piotrek2020.05.21 11:36
Od jakichś pięciu lat w Polsce rządzi PiS - najwyraźniej też chroni.
Jahu2020.05.21 12:43
#Kaczyński
Jahu2020.05.21 16:25
Ty gnojku, nie wiem czy wiesz, ale nick jest chroniony prawnie.. jeszcze raz użyjesz mojego nicka to doczekasz się problemów.
Reytan2020.05.21 15:44
Piotrus ty pedofilu niemowlat.
hrabia Potocki2020.05.21 17:20
Jak sa takie sady to czego oczekujesz padalcu
TVP i my z PIS musimy sluzyc jednemu Panu2020.05.21 11:11
W TVN tych zepsutych 'celebrytow' pelno, ale i TVP powinno sie nieco oczyscic - wciaz mamy w programach rozrywkowych TV publicznej albo lewicowych pieszczochow komunizmu ktorzy trzymaja 'stolki' od 4o lat, chociaz promuja hymny gejowskie - "zabilem w sobie czlowieka, wybralem Beelzebuba i jestem z tego dumny, bo NOTHING matters, albo bluznia ..'god - I'm your Venice B..itch' , f,ucking Rockwell (Lana del Ray). Dobrze ze z Trojki odeszli czciciele takowej muzyki (jeden to nawet TW - tajny wspolpracownik komunistycznej SB), ale telewizja tez musi sie naprawic, koniec z promocja demoralizacji, bluznierstw , wulgaryzmow...
robaczek 2.02020.05.21 11:10
PISIURKI!!!! odwracamy kota ogonem !!!! ;] BRAWO WY!!!! bronić czarnych pedofili i nieudaczników z PIS!!! dawać armia mentalnych podnóżków!!! WÓDZ WZYWA!!!!!! ;] alez wy tępi jesteście!!!!!
asddsa2020.05.21 11:53
Jak ścigać pedofilów - to wszystkich! Polańskiego i innych tFUrców też! Tego od "Tęczowego Musicboxa" też. Nie damy zrobić z wszystkich księży pedofilów (przez nienawidzących Kościół, lewaków). Ich jest 1% spośród wszystkich księży. Zobaczmy ile % pedofilów jest wśród innych grup społecznych. Także chronionych przez lewackie mendia. PS.": Nie jesteśmy tępi :)).
robaczek 2.02020.05.21 15:57
Liczyłeś ten 1 % czy proboszcz podał statystyki? ;)
Karol2020.05.21 14:49
Takiego tepego cwela jak ty, to trudno znalesc !!!
robaczek 2.02020.05.21 15:58
Lubię wasze argumenty. Takie przemyślane :)
killpedryll2020.05.21 16:41
tępy to jesteś ty koprofagu
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 11:09
wszystkie te rewelacje w trybie przypuszczającym byleby tylko narobić smrodu... zero rzetelności dziennikarskiej, ale co można było się spodziewać po PiSowskim aparatczyku!
Prokurator2020.05.21 11:22
Zamilcz miłośniku pedofilii.
Piotrek2020.05.21 11:32
Dokładnie o tym mowa - o bezmyślnym rzucaniu oszczerstw.
ll2020.05.21 15:36
a ty piotruś za przyzwoitkę robisz... i skąd wiesz że to oszczerstwa i że rzucane ...?
AS2020.05.21 15:23
Wieśniak to się zna na rzetelności.
stan2020.05.21 15:38
Na jakiej podstawie twierdzisz, "zero rzetelności dziennikarskiej"? Lakowski nie jest w PiS. Nawet tego nie wiedziałeś?
Reytan2020.05.21 15:42
Komunisci nie znosza innej kapieli jak w gownie. Smierdzle to kretynizacja I piotrek,im idzie z ust.
maravilioso2020.05.21 23:52
Jesteś zboczeńcem ?
Genowefa z Pakusławic2020.05.21 10:57
Zbokole ujadają!!! Jest podstawowa różnica między lewakami którzy zbyt często z natury są zbokami a domniemanymi księżmi pedofilami których w zasadzie nie ma wcale!!! Trzeba wziąć pod uwagę że ksiądz jako osoba o wysokich walorach moralnych, po wspaniałej formacji w seminarium, jako osoba duchowna a więc wartościowsza od świeckich musi nauczyać, musi naprowadzać na prostą drogę owieczki i czasami jest zmuszony użyć grzechomierza w dobrym celu! On nie chce! Ale dla dobra owieczki czasami musi grzechomierzem na dobrą drogę poprowadzić!
Helga Geerhart2020.05.21 11:19
Ja bym posunęła się jeszcze dalej. Proboszcz powinien przed udzieleniem ślubu sprawdzić dziewictwo i rozdziewiczyć, żeby jakiś pijany szatan nie dokonał tego na weselu. A wikary, powinien poprawić i utrwalić - albowiem nigdy nie ma pewności, że grzechomierz proboszcza zrobi to tak, jak trzeba.
toni2020.05.22 10:50
Widzę że nienawiść wam odbiera racjonalne myślenie, a z tym naprawdę trudno się żyje, szczerze wam współczuję. Piszę wy bo to się też odnosi do pozostałych lewaków, którzy w dekalogu mają Marksa
w polityce i show biznesie2020.05.21 11:42
Helga, potraktuj sprawę poważnie. Dobro dzieci i ich ochrona jest naszym obowiązkiem. To nie temat przy którym masz okazję zaprezentować swoje spróchniałe uzębienie. Brońmy dzieci, brońmy dobre imię szkalowanych tak często niesłusznie kapłanów. Owszem i tu są czarne owce ale akurat w Kościele jest ich najmniej. I nie można tłumaczyć tego tym że wśród celebrytów to norma.
Piotrek2020.05.21 11:54
Ale chyba nikt w tym miejscu pedofilii i pedofili nie broni. Pedofila jest złem - niezależnie od tego czy dopuszcza się jej Roman Polański, czy ksiądz Jankowski.
Genowefa z Pakus\305\202awic2020.05.21 11:57
Zapamiętaj sobie komuchu że ksiądz Jankowski był wielkim Polakiem!!!
Piotrek2020.05.21 12:08
Zapamiętam, co napisałaś. Tylko żebyś ty do jutra o tym nie zapomniała.
J.P2020.05.21 13:40
Wielkim bucem oplywajacym w luksusy w czasach gdy dzieci jadły suchy chleb z cukrem...
Reytan2020.05.21 15:39
UWAGA,Piotrek to smierdziel komunistyczny I kretyn.
Piotrek2020.05.21 16:12
Człowieku zajmij się sobą: własną edukacją i uczciwą pracą, bo to, co robisz, uwłacza twojej godności.
UHty2020.05.21 12:25
Co to jest grzechomierz, penis?
Marian2020.05.21 13:35
Chu_y_ek lewaka.
Jerzy 2020.05.21 15:14
Genowefa z Pakusławic Zydowskie bzdety typu tok FM i GW !
PiS to masoneria2020.05.21 10:45
Oto degenerat, który chcial pozować na Kieślowskiego ale autentyzmu anie tej kropki nad i czyli ducha w jego filmu nie ma.....Ale za to napompowany przez salon jak Wajda w okresie schyłkowym.
Bartosz2020.05.21 11:14
Nie ćpaj przygłupie
Helga Geerhart2020.05.21 11:25
W czasach PRL-u Zanussi uchodził za rezysera katolickiego. Zmieniło się coś?
Piotrek2020.05.21 11:30
Najwyraźniej - na frondzie wrogowie zmieniają się co 5 minut - taka natura fanatyków.
anonim2020.05.21 11:39
Ze ktoś uchodzi za katolika nie znaczy ,że nim jest ,PiS też nie jest katolicki ,pokazuje się tylko w kościołach ,żeby katolicy na nich głosowali i głosują ,bo tak pięknie modlą się przecież przed kamerami.
Piotrek2020.05.21 12:06
Wiesz z tym byciem katolikiem, to kryteria są bardzo nieostre - raz wystarczy chodzić do kościoła i katolicy w Polsce to 90%, a innym razem okazuje się, że np. taki Giertych czy Wałęsa to żaden katolik.
stan2020.05.21 21:47
Nie pomyliłeś z Kieślowskim? Zresztą co tak daleko siegać. Obecnie Michnik i Hartman piszą w listach do papieża "my, katolicy..." . Oceń sam ich prawdomówność.
Helga Geerhart2020.05.21 21:55
Michnik - zawsze deklarował katolicyzm. Hartman - nie.Kieślowski - Nie wiem.
w polityce i show biznesie2020.05.21 11:38
PiS nie ma nic wspólnego z masonerią. Cele PiS stoją w całkowitej sprzeczności z celami wolnomularstwa. Celem masonerii jest zniszczenie chrześcijaństwa i wspólnej własności. Ma ona te same cele co lewica i część liberałów. Stąd ten sojusz komunistyczno - masoński. To dlatego prezydentem Warszawy jest potomek komunistycznych pachołków który jest stypendystą Sorosa i uczniem Geremka. To bylby zbyt duży zbieg okoliczności (proszę zauważyć, że to pan Rafał zmienił nazwę ulicy im. Jacka Kaczmarskiego na Zygmunta Modzewlewskiego paskudnego komunistycznego zbira, na warszawskim Mokotowie, to on przywrócił nazwę Armii Ludowej). Proszę to przeanalizować i wysłuchać tego co mówią sami wolnomularze o sobie i czym się chwalą organizując np. wystawy w Muzeum Narodowym. Masoneria jest bardzo zamożna i uparta. Wystawia w obecnych wyborach swoich trzech kandydatów, z których dwaj sami się niemal do tego przyznają. Ostatnio widzieliśmy sponsorów Hłowni, Czaskoski sam chwali się że jest członkiem Bildelberga. Trzeci pochodzi z partii najmocniej opanowanej przez masonerię. Jak to partia? Wystarczy poczytać.
Reytan2020.05.21 15:35
Zanussi byl katolikiem ze zlecenia SB.
suw2020.05.21 19:07
Już ci pisałem, zamilcz przygłupie !