Ks. Piotr Glas: Kościół ukrywa światło Prawdy. Dlatego musi się zmienić! - zdjęcie
07.05.20, 09:15Fot. materiały prasowe

Ks. Piotr Glas: Kościół ukrywa światło Prawdy. Dlatego musi się zmienić!

84

- Towarzyszy nam wiele znaków, które dowodzą, że pewna epoka się kończy. Ale nie martwmy się! Zachowajmy wierność Bogu – powiedział ks. Piotr Glas w wywiadzie, który ukazał się niedawno. Właśnie trafiła do sprzedaży nowa książka ks. Piotra Glasa „Ocalenie w Maryi”, którą znajdziesz tutaj.

Ksiądz Piotr nie ma wątpliwości, że takie znaki jak trwająca epidemia przyspieszają koniec pewnej epoki, w której wielu z nas dorastało. Zwraca uwagę, że wszystkim nam towarzyszy niepewność. – Nie wiem nawet, jak będzie wyglądało moje kapłaństwo i posługa w Kościele za parę lat. Wszystko w rękach Pana Boga – mówi kapłan.

Ksiądz Glas zapowiada głębokie zmiany w Kościele, które mają się dokonać w najbliższym czasie. W jego opinii światło Prawdy, jakie mają nieść kapłani, jest dzisiaj ukryte pod korcem.

- W obecnych czasach niemal na wszystko, a w szczególności na naukę moralną Kościoła, którą powinniśmy głosić światu jako kapłani, jest jakiś paragraf, określany czasami jako polityczna poprawność lub ewentualnie zarzuca się nam mowę nienawiści. Oficjalnie akceptowalne przez świat jest tylko takie nauczanie, zgodnie z którym trzeba wszystkich kochać, akceptować ich grzechy i błędy oraz wszystkim mówić jedynie o dobroci i miłości. Tak, to prawda, że Jezus wszystkich kocha, ale gdyby i On nie mówił ludziom całej prawdy, to nie byłoby zbawienia. A Jezus mówił ludziom nierzadko bardzo trudne słowa, karcił za brak nawrócenia i w ostrych słowach mówił czym grozi nieposłuszeństwo woli Ojca – powiedział ks. Glas.

W opinii księdza Piotra Glasa Kościół będzie się bardzo zmieniał, ponieważ obecnie stracił moralny autorytet u wielu ludzi. Jak jednak będzie wyglądał w najbliższym czasie? – Nie wiem nawet, jak będzie wyglądało moje kapłaństwo i posługa w Kościele za parę lat. Wszystko w rękach Pana Boga, ale myślę, że każdy z nas, już niedługo, stanie wobec bardzo wielu trudnych decyzji, trudnych osobistych wyborów – mówi ks. Piotr.

Te wybory mają dotyczyć decyzji o nawróceniu i wejściu „na drogę prawdziwej wiary”. Ksiądz Piotr uważa, że odmieniony Kościół może być dużo mniejszy, ale zachowana depozyt wiary. - Kościół mógłby być o wiele mniejszy niż obecnie, a równocześnie mieć większą moc oddziaływania na ten świat i ludzi. Ta mała reszta biblijna może stać się zaczynem i dokonać więcej dobrego przy współpracy z Łaską Boża – powiedział ks. Piotr. Dodał też, że „zmiany w nas samych są konieczne, aby przetrwać”.

Ksiądz Piotr Glas nie ma wątpliwości, że Matka Boża – także w tym trudnym czasie – czuwa nad Polską. – Przecież Wielka Pokuta, która odbyła się na Jasnej Górze kilka lat temu, nie wydarzyła się przypadkiem właśnie tam u stop Maryi, gdzie dziesiątki tysięcy ludzi padło na kolana z krzyżami w ręku, błagając Boga o przebaczenie naszych win i win naszych przodków. Mogło to przecież odbyć się w Warszawie, w Krakowie, na jakimś placu, w jakiejś hali, a jednak zostało ofiarowane Matce Najświętszej. Myślę, że to Ona jest tutaj główną Reżyserką i Scenarzystką tego, co dzieje się w naszym kraju. Naszym obowiązkiem jest teraz to, byśmy tego daru nie zmarnowali – powiedział duchowny.

ZAMÓW NOWĄ KSIĄŻKĘ KS. PIOTRA GLASA „OCALENIE W MARYI” 

Komentarze (84):

Czes\\2aw2020.05.25 13:05
A co ukrywa ks. Glas?...
Cze\\\2aw2020.05.13 21:37
A co ukrywa P. Glas?...
MementoMori2020.05.13 13:11
Polecam książke pt: "Wielka apostazja" ks. Tim Joseph . Tam jest wszystko opisane co się dzieje na przestrzeni wieków aż do tego co będzie się działi https://wolna-polska.pl/wiadomosci/e-book-od-oli-wielka-apostazja-ks-tim-joseph-2016-04
MementoMori2020.05.13 12:02
Bogiem dla wielu stał się Szumowski z Billem Gatsem Nie ma obowiązku nosić maseczki ! Zobaczcie ulotkę https://drive.google.com/drive/folders/1d4hdyqVJDGaWu2rbnENtApHtmt3sbSmb
skuter2020.05.12 22:16
Różaniec to ratunek na każde zło Tylko głupcy tego nie rozumieją
gośka2020.05.12 21:40
ten znowu o zasmarkanej Maryjce...przez różaniec tego Widma co się ukazało wywalili mnie z roboty...Duch Święty to nowa Nadzieja!
Piotr2021.07.20 21:51
Pani jest dzieckiem diabła , jeśli mówi tak o Matce Bożej , Matce Jezusa , której potomstwo ma zmiażdżyć głowę węża ( Księga Rodzaju ) ! Niech ci Pan Bóg wybaczy te słowa ! Niech wybaczy , tym wszystkim którzy obrażają Matkę Bożą , obrażają własną Matkę , którą dał nam Jezus Chrystus pod Krzyżem ( Ewangelia według Świętego Jana ) , kto nie uznaje Maryi za Matkę , ten nie może uznawać Boga za Ojca ! I nie mów żałośnie o Duchu Świętym , o którym mówiąc takie podłe słowa bluźniercze nie masz najmniejszego pojęcia , nikt tak naprawdę nie ma w stu procentach w tej swojej pustej głowie pojęcia kim jest Duch Święty , ty wiesz dziewczyno kim jest Maryja ! Maryja jest Oblubienicą Ducha Świętego ! Wiesz co ty zrobiłaś ! Ty popełniłaś grzech świętokradzki przeciw Duchowi Świętemu , obrażając Ducha Świętego obrażając Jego Oblubienicę Maryję ! Boże Kochany ! Ty widzisz i nie grzmisz , co ten dzisiejszy świat robi !
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.12 16:54
Mam 32 lata, szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się z tobą na seks. Jestem strasznie napalona ponieważ od roku jestem samotna. Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej. Jeśli byłbyś chętny spotkać się na seks i zobaczyć więcej moich fotek odezwij się na mam tam nick Weronika88 Najlepiej dodaj mnie do znajomych na www.exslove.com.pl i napisz kiedy masz czas się spotkać i zabawić :
Ma\305\202gorzata2020.05.12 14:38
>Piotr Glas – polski ksiądz katolicki, były egzorcysta diecezji katolickiej w Portsmouth na południu Anglii .> można dodać aktywnie ewangelizujący po NOWEMU z umiejętnym wykorzystaniem tradycji i uczuciowości wiernych w Polsce. Nie podlega pod Biskupów Polskich i nie ma uprawnień do sprawowania egzorcyzmów na terenie Polski co potwierdził rzecznik KEP. Jednakże prowadzący bogatą działalność literacką i tworzenie literatury religijnej na rynku wydawniczym. W dobie PROTESTANTYZACJI Kościoła Polskiego i BEZ FORMALNEGO NADZORU działalności prezbiterow z ZEWNĄTRZ > Anglii Ks. Glass jest nie tylko nowoczesnym ekumenem ale i sprawnym biznesmenem na rynku religijnym. Jeśli x. Glass oświadcza, że " Nie wiem nawet, jak będzie wyglądało moje kapłaństwo i posługa w Kościele za parę lat." To nie należy się dziwić. Dziwne , że nie CHCE WRÓCIĆ do swojej angilskiej parafii i swoich wiernych . Warto zauważyć, że wspomniane wydarzenie "Wielka Pokuta" miało wymiar nie tylko medialnej pokuty ale wymiar ewnagelizacyjny głoszenia katechez w duchu protestanckim. Jeśli x. Glas zapowiada jak PROROK głębokie zmiany w Kościele to jest to DZIWNE , gdyż jako POSOBOROWY prezbiter bez problemów przyjął , zakceptował, i posłusznie wdrażał te REFORMY i ZMIANY w Kościele J.P>II. W innym wypadku Jego działalność byłaby na cenzurowanym KEP. Dramat już sie DOKONAŁ był nim II Sobór Watykański.
John2020.05.13 1:26
Po popisowym zachowaniu KEP w czasie pandemii to rzeczywiście trudno przewidzieć czym nas jeszcze zaskoczy KK w najbliższych latach.
Poszukujący Prawdy2020.05.12 13:54
A propos niedzieli. Osoba wierząca nie potrzebuje żadnego niedzielnego obowiązku żeby pójść do kościoła. Ja uwielbiam Eucharystię, zwłaszcza w dni powszednie często chodzę jak tylko mam okazję, a że mieszkam w Krakowie to mam duży wybór. Polecam Kolegiatę Akademicką św. Anny. Samo słowo obowiązek jest bezsensu, jak można kogoś zmusić do wiary, To Łaska Boża, a nie jakiś przepis tym rządzi. No i co z wolna wolą ???!!!
lila2020.05.13 0:46
Też tak myślę.
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.11 18:53
Mam 32 lata, szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się z tobą na seks. Jestem strasznie napalona ponieważ od roku jestem samotna. Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej. Jeśli byłbyś chętny spotkać się na seks i zobaczyć więcej moich fotek odezwij się na mam tam nick Weronika88 Najlepiej dodaj mnie do znajomych na www.exslove.com.pl i napisz kiedy masz czas się spotkać i zabawić :
Marek2020.05.11 3:24
Szczęść Boże, Księże Piotrze!
John2020.05.11 1:59
Świetny odważny kapłan, takich zanurzonych w prawdzie i bezkompromisowych nam teraz potrzeba. Trzęsącym portkom i poprawnym politycznie mówimy stanowcze NIE! PS. Dobry kandydat na prymasa.
Bronka2020.05.10 19:03
Apel Kardynala Gerharda Ludwiga Müllera do Katolikow i ludzi dobrej woli o sprzeciw , przeciwko wprowadzaniu rzadu swiatowego pod przykrywka pandemii, ograniczaniu praw obywatelskich i "wyszczepieniu bydla". veritas liberabit vos.info/apel/ Prosze podpisac.
Reytan2020.05.10 17:59
Komunistyczni mordercy zamordowali juz kilka milionow Polakow,a teraz zbieraja sie do dokonczenia tego krwawego dziela.
anonim2020.05.10 16:57
Pobłażanie naszym błędom i słabościom nie jest objawem miłości, to objaw albo obojętności, albo wręcz niechęci, na zasadzie: czym gorzej postępujesz, czym niżej upadasz, tym lepiej, będę większy, lepszy, doskonalszy! Wbrew słowom wieszczek z Madjugorie, takie postępowanie nie świadczy o dobroci Papieża Franciszka, nie jest on lepszym Bogiem, lepszym Chrystusem.
Hity kinowe online 2020.05.10 11:29
Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu! https://filmvod.pl Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie! Kosz do serwisu to 19,99 jednorazowo!
Jan Radziszewski 2020.05.10 9:10
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni… ..Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
Reytan2020.05.10 18:01
Jestes komunistycznym prowokatorem.
espada2020.05.10 22:57
DOKLADNIE tO samo czytalam juz gdzies indziej. NIE BRAC SZCZEPIONEK BO ZATRUJA NAS
Antonio2020.05.10 1:02
Kościół Święty Matka Nasza miał 2000 lat aby się zmienić i dojść do jakiejś tam doskonałości czy świętości. Jeżeli dotychczas nie zdołał tego uczynić, to należy sądzić że nigdy już tego nie osiągnie. Poza tym, twierdzenie, że Kościół musi się zmienić zakrawa na małą herezję. Mógłby jaki nierozgarnięty czytelnik dojść do wniosku, że Kościół jest niedoskonały,a tymczasem w wyznaniu wiary jest wymieniany nie dość, że zaraz po Duchu Świetnym, ale też należy w rzeczony Kościół bezwarunkowo wierzyć. Jak można wierzyć w coś co wymaga od dwóch tysięcy lat ciągłych zmian i napraw? Ale obecne zamknięcie w wielu krajach kościołów na cztery spusty i nie odprawianie mszy świętych to dopiero jest numer!
Reytan2020.05.10 18:02
Jestes czerwonym, kundlem.
Marta2020.05.9 23:21
PROSZĘ KSIĘDZA JA TAK CZEKAŁAM I MÓWIŁAM O KSIĘDZU........ NIECH KSIĄDZ POWIE JAKIEŚ SŁOWA OTUCHY W TYM TRUDNYM .......CZASIE.... BARDZO KSIEDZU DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO CO KSIĄDZ........ MÓWI GŁOSI PISZE I ŻYJE GŁĘBOKĄ WIARĄ......OBY WŚRÓD KAPŁANÓW BYŁO WIĘCEJ,,,,TAKICH ...... MARYJNYCH SZALEŃCÓW POZDROWIENIA......TEZ Z ANGLII MANCHESTER
STANISLAW2020.05.9 22:26
Tytuł artukułu wzięty z pism świadków Jehowy. Tys piuknie, jak powiedział Jasiek z Gorcuf!
MementoMori2020.05.9 11:45
https://veritasliberabitvos.info/apel/ APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA
alojzy2020.05.9 11:05
ten facet dość marne bajki opowiada
edi2020.05.9 7:23
Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie ; Zbawienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2020.05.9 1:41
W Polsce takim wpływowym masonem satanistą wśród hierarchii kościoła jest abp prymas Polak (Gniezno)
ja22020.05.9 1:18
Bergolio Franciszek jest masonem i satanistą wplątanym w promowanie homoseksualizmu w lawendowej hierarchii wpływu kardynałów watykańskich. Mianuje tylko takich nowych biskupów , którzy niszczą kościół i a wrogami zbawienia przyniesionego przez Jezusa Chrystusa. Współdziałają oni ze światową organizacja satanistycznych masonów. Celem ich jest zniewolenie ludzkości, uczynienie z ludzi niewolników dla potrzeb satanistów, zniszczenie kościoła katolickiego przez powołanie w jego miejsce jednej globalnej religii satanistycznej - tolerancyjnej na wszelkie zło... Początkiem było podpisanie aktu z Abu Dabi (z mahometanami)... W najbliższym czasie będzie podpisanie w Hadze (Niderlandy) pokoju przez Franciszka miedzy wszystkimi religiami. A jakże,przecież akt satanizmu musi się nazywać pokojem i tolerancją ! To nie są bajki... to są fakty.
heinrich2020.05.8 15:16
Światło prawdy to Jezus. Pasterzami -mamony, mają niewiele wiary. Czy kasa , kasa,to ich jedyny cel????
riti2020.05.9 8:52
Apostołów posłał PAN.
Kobieta2020.05.8 13:21
Jezus zaczął wskazywać swoim uczniom na to, że musi iść do Jerozolimy i wiele wycierpieć od starszych i arcykapłanów, i uczonych w Piśmie; że będzie zabity i trzeciego dnia zmar­twychwstanie. A Piotr wziął Go na bok i począł robić Mu wyrzuty: „Panie, niech Cię Bóg broni! Nie przyjdzie to nigdy na Ciebie”. Lecz On odwrócił się i rzekł do Piotra: „Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo nie myślisz o tym, co Boże, ale o tym, co ludzkie”. Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: „Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. Cóż bo­wiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego razem z aniołami swoimi, i wtedy odda każdemu według jego postępowania”.
gośka2020.05.7 21:16
ocalenie w Duchu Świętym! mnie uleczył Duch...podpowiedział tabletkę...natchnął osobę aby mi ją przyniosła...a księża ignorują Go w modlitwie o cofnięcie pandemii...On ratuje przed piekłem i tylko On...Jezus nie reaguje ani Jego Matka...odrzucacie łaskę OCALENIA
ja katolik2020.05.9 2:27
Ty gośka naprawdę jesteś demonicznie zniewolona , a może nawet opętana !
violencja2020.05.7 20:52
Nie upadajmy na duchu , będzie nas mniej , ale przez krótki czas " Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą".Te słowa Jezusa zawsze mnie umacniają. I jeszcze malutki tekst: Kiedy Chrystus wstąpił do nieba i zasiadł po prawicy Ojca , przystąpili do Niego zatroskani aniołowie z zapytaniem o przyszłe losy Królestwa Bożego na ziemi<. -Mam tam przecież swoich uczniów -odpowiedział Syn Boży . Ale aniołowie widząc ,jak słabi , jak mali i zawodni są Jego uczniowie , nie chcieli uwierzyć w tak kiepskie rozwiązanie i nalegali dalej: -Panie , naprawdę nie masz żadnego innego lepszego planu? -Nie , innego planu naprawdę nie ma i nie będzie-odparł Jezus./Ramotki/ Tak ku pokrzepieniu serc.
Jan Radziszewski 2020.05.7 20:48
Towarzysze diabłów, żydzi i bracia masoni sataniści Muzułmanie poganie bałwochwalcy buddyści ect tj. wasz cezar /J 19,15) już wkrótce rozraduje się z was wielce jak z Judasza i bezbożnych żydów którzy z głupoty 2000 lat temu wpadli do PIEKŁA jak śliwka w kompot i to za nie długi czas tj krócej niż 3,5 roku tj przed wybuchem III wojny światowej , staniesz bezbożniku konsomolcu na Sądzie Ducha św i poznasz Prawdę, że durakiem byłeś nie wierząc w Istnienie Pan Boga i jak się prawdziwie nie nawrócisz diabły po tym terminie tj 3,5 roku zabiorą cię w ogniu Piekielnym /Łk 17,26.30 do PIEKŁA /Ap 20,15) już na zawsze na całą nigdy nie kończącą wieczność
ŚWIATŁO PRAWDY JEST UKRYTE POD SUTANNĄ2020.05.7 20:17
A MORALNY AUTORYTET U LUDZI KOŚCIÓŁ KATOLICKI STRACIŁ JUŻ DAWNO TEMU. POZA TYM CIESZĘ SIĘ ŻE WRÓCIŁEŚ GLAS, TY PASOŻYCIE SPOŁECZNY. ZNALAZŁEŚ JUŻ SOBIE JAKĄŚ UCZCIWĄ PRACĘ?
Agnie2020.05.7 19:59
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Sanitariusz Pogotowia2020.05.9 19:18
Agnieszka Dz. to ty?????????
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk oferuje 2020.05.7 17:18
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
Marek2020.05.7 16:56
Prawda Ja Cię kocham ,ale jak nie będziesz mnie słuchał, to sprawię ,iż Będziesz cierpiał niewyobrażalne męki.
riti2020.05.9 8:51
A Mareczek by to wymyslił lepiej ... ot mamy problemik
Reytan2020.05.10 18:08
Mareczek z uszu ci smierdzi.
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.7 16:35
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.paniedzis.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Tereska2020.05.7 22:50
Wstydź się! A nie chwal i zapraszaj do cudzołóstwa!
NIK2020.05.9 21:33
Jesteś aż tak odrażająca i szpetna ?
IPN BU 0604/854 - zajrzyj tu, Keller to kapuś 2020.05.7 14:49
Menda obrzezana 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 gudłaj 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐤𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐮𝐜𝐡𝐚 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), skąd u niego takie zboczenie? 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. - "Ja słysząc lub widząc Kaczyńskiego myślę c h u j ..." - marzenia 𝐋𝐞𝐜𝐡𝐚 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤. Oto kim jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - prawdziwa 𝐤𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐮𝐜𝐡𝐚.
katolicka kretynizacja polski2020.05.7 14:43
dla kościoła światło Prawdy to kasa, przywileje i zakłamanie także nie mają się czym zbytnio chwalić!
AS2020.05.8 17:50
Oj, wiśniaku, wieśniaku...
MementoMori2020.05.13 13:09
Kościół broni prawdy, przed fałszem które promują okultyści dla kasy tak samo jak zwolennicy ONZ , A Bailey, Robert Muller , Soros itd... A i na szczepionkach i maseczkach i rzekomym koronawirusie sporo można zarobić , zwłaszcza ten który ma brata z firmą farmaceutyczną. https://www.youtube.com/watch?v=l_YokAGUnbM https://www.youtube.com/watch?v=zmhVS25LAGM Bill Gates i książka pt "How to lie with the statistics" https://external-preview.redd.it/LgookZ546A5Bn7vcI5GEzplJZ8ONWzFGBP8zG7ZJsfQ.jpg? auto=webp&s=b4a2bb9e910db16afe0e429df2f312159759e62f Richard Dawkins ewolucjonista... http://pressmania.pl/szumowski-pod-wrazeniem-idei-billa-gatesa-polski-minister-zdrowia-uczestniczy-w-operacji- false-flag/ Ulotka i rozporządzenie ws maseczek https://drive.google.com/drive/folders/1d4hdyqVJDGaWu2rbnENtApHtmt3sbSmb http://isip.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200000697/O/D20200697.pdf
JS2020.05.7 11:37
TAK ! Ks. Glas mówi rzeczy o których Kościół MILCZY ! Nasi duszpasterze postawieni a właściwie, którzy sami siebie postawili wysoko w hierarchii Kościoła, przestali nas OSTRZEGAĆ ! Nie potrafią rozpoznawać znaków a jak już coś ich przekona to cicho siedzą ! A jak Bill piekielne Bramy zacznie nas masowo szczepić nie wiadomo czym (a właściwie wiadomo czymś do depopulacji) i znakować niewidzialnym tatuażem z luceferazą bez którego to znaku nie będziemy mogli ani kupić, ani sprzedać, ani wejść do urzędu, ani pójść do lekarza, dzieci pójść do szkoły a my do pracy to też nic nie powiedzą ??? Jezus Królem Polski albo nas nie będzie ! Pozdrawiam
F232020.05.7 11:59
Poradzimy sobie [cool][czesc]
PiS to partia korupcjogenna i masońskie bajania2020.05.7 11:24
Marksiści udający katolików musza zostać zdemaskowani! https://prawy.pl/108293-terlikowski-chroni-chiny-przed-oskarzeniami-trumpa/ https://dorzeczy.pl/5318/krzywda-i-thriller-arcybiskupa-wielgusa-wersja-rozszerzona.html
Niepokorny2020.05.7 16:14
Przez rok słuchałem wykładów prof. Wielgusa i niewielu wykładowców spotkałem później takiej klasy jak on. Cenię go wielce. Proszę tylko zauważyć jedną znamienną rzecz; nikt nigdy, albo nie wiem o takich przypadkach, nie przyznał się do kontaktów z sb dobrowolnie. Dla mnie Kaczyńscy, ówczesne władze są mniej winne tej sytuacji, a bezpośrednią rolę widzę wewnątrz hierarchów kościelnych.
F232020.05.8 9:45
Chiny wiedzą, że pozostawienie Katolikom swobody oznacza w niedługim czasie skandale pedofilskie i homoseksualne. Chwała wielkim Chinom!
STANISLAW2020.05.7 11:12
A dlaczego dla Kościoła Jezusowego nie dostrzega mocy Jezusa? Przecież jesteśmy latoroślami jego krzewu! Zaufajmy Mu - zadba o swoją własność!
comic2020.05.9 8:33
Zdaj sie na Pana w swej drodze,Jemu zaufaj, a On reszty dokona./psalm 37/
matis892020.05.7 11:07
Ks. Glas mówi o oderwanej reszcie Kościoła, tylko czemu nie dokańcza że oderwana będzie od Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika który prowadzi ludzi do zguby, fałszywej Religii Światowej i fałszywych nauk.
metro 2020.05.7 18:25
Jeżeli jest fałszywy to znaczy, że Duch Święty nie wybiera papieży.
matis892020.05.7 19:18
Bergoglio nie jest papieżem i nie jest katolikiem. To masoński uzurpator. Papież katolicki jest tylko jeden, uwięziony Benedykt XVI dopóki żyje.
F232020.05.8 9:43
Ks. Glass sam jest odklejony od rzeczywistości. Na szczęście niebawem zostanie suspendowany jak Natanek.
VVV2020.05.7 10:54
"Kościół ukrywa światło prawdy", nie ma czegoś takiego jak światło prawdy. Jest prawda i fałsz. Czyli mówiąc wprost, Kościół ukrywa prawdę. Nie można tak zwyczajnie napisać?
Jozek2020.05.8 16:00
Ewangelii nie czytalo? O ukrywaniu swiatla pod korcem...
VVV2020.05.11 12:59
Czytało, czytało i są tam niezwykle, malownicze metafory i cudowne historie. A wracając do realu, zacytuję ks. prof. Tischera: jest prawda, tyś prawda i gówno prawda. Wszystkim pięknego dnia.
anonim2020.05.7 10:44
Ja to się tylko zastanawiam, o ile byłoby łatwiej, gdybyśmy Maryję i Chrystusa naprawdę koronowali. Skutki tego zaniechania poznamy pewnie po śmierci.
lila2020.05.8 0:36
Po co kogoś koronować, kto już był i jest Panem i Władcą nie tylko Polski, ale całego Wszechświata i nic, a nikt tego nie zmieni...
Polak katolik2020.05.7 10:33
Ks Glas. Cyt. "żyjemy w czasach apostazji - ktokolwiek podrożuje ten widzi.., że jeszcze nigdy w historii Kosciola nie było odejscia od wiary i od Boga na taka skale. W Stanach Zjednoczonych w dużej mierze wiara to jest biznes...W Ameryce Poludniowej wiara jest bardzo pomieszana z okultyzmem, podobnie w Afryce. Sytuacja jest bardzo trudna, dlatego trzeba dzis mowic prawde. Ludzie sa pogubieni, nie wiedza dokad isc, kogo słuchac. ..W niedziele wszyscy udaja, że sa przyjaciołmi Jezusa, a od poniedziałku do soboty wszystko zawieszaja, żyja tak jakby Boga nie było. Tymczasem tak byc nie może, bo albo należysz do Pana Boga, albo do drugiej, ciemnej strony. Nie można sobie chodzic własnymi scieżkami i wyznawac wlasnej filozofii." ... obserwuje sie wysyp wszelkiej masci uzdrowicieli, rzekomo uzdrawiają, ale strzeż sie ich bo ...głosza oni SIEBIE, ewangelie sukcesu, negują krzyz.... uwazajcie na fałszywych prorokow... Nie pozwołmy sie zatruwac.... "To bardzo niebezpieczne narzedzie ... - wsączac trucizne pod zasłoną pieknych tresci"... Fragmenty zaczerpniete z '40 Dni Walki Duchowej" ks.Glas. Bardzo polecam wszystkim katolikom. Szczesc Boże.
F232020.05.7 11:58
Ludziom otwierają się oczy na prawdę o instytucji i hierarchii kościoła. Stąd tyle apostazji.
Cottonfield2020.05.8 2:16
Nic nie zrozumiałeś
F232020.05.8 9:42
Świetnie rozumiem i cieszę się z tych pozytywnych wieści.
metro 2020.05.7 18:22
A samodzielnie to już nie potrafisz myśleć?
ladychapel2020.05.7 9:30
KK jest niereformowalny
Czyli2020.05.7 16:27
Czyli to znaczy, że jest taki sam jak 1000 czy 2000 lat temu????
Stały czytelnik2020.05.7 16:48
Nie chce przyznać, że Boga nie ma, że jest 56 płci, że zabijanie dzieci jest dobre... Nadal głosi, że Jezus Chrystus umarł za Twoje grzechy i nadal ma nadzieję na Twoje nawrócenie. Niereformowalny.
Jan Radziszewski 2020.05.7 20:33
za nie długi czas tj krócej niż 3,5 roku tj przed wybuchem III wojny światowej , staniesz na Sądzie Ducha św i poznasz Prawdę że durakiem byłeś nie wierząc w Istnienie Pan Boga i jak się prawdziwie nie nawrócisz diabły poi tym terminie zabiorą cię w ogniu Piekielnym /Łk 17,26.30 do PIEKŁA /Ap 20,15)
F232020.05.8 9:41
Reformowalny, ale spóźniony. Niech zdycha.
Jan Radziszewski 2020.05.7 20:49
Towarzysze diabłów, żydzi i bracia masoni sataniści Muzułmanie poganie bałwochwalcy buddyści ect tj. wasz cezar /J 19,15) już wkrótce rozraduje się z was wielce jak z Judasza i bezbożnych żydów którzy z głupoty 2000 lat temu wpadli do PIEKŁA jak śliwka w kompot i to za nie długi czas tj krócej niż 3,5 roku tj przed wybuchem III wojny światowej , staniesz bezbożniku konsomolcu na Sądzie Ducha św i poznasz Prawdę, że durakiem byłeś nie wierząc w Istnienie Pan Boga i jak się prawdziwie nie nawrócisz diabły po tym terminie tj 3,5 roku zabiorą cię w ogniu Piekielnym /Łk 17,26.30 do PIEKŁA /Ap 20,15) już na zawsze na całą nigdy nie kończącą wieczność
Gabcio2020.05.8 23:41
Chyba że nosisz reformy i chcesz je zdjąć...
chamlet2020.05.7 9:26
Ależ nie! Wierni czekają na słowa Prawdy. Nie chcą żadnej poprawności politycznej.
aaa_kotki_dwa2020.05.7 11:36
Toteż napisano, że wiernych zostało już niewielu. Kiście się w swoim katolickim henoteistyczno-manichejskim bełkocie na zdrowie. Z panem bogiem.
Szczęsliwy2020.05.7 21:42
Tak właśnie zapowiedziano przed wiekami. Wy idziecie na zatracenie, a my idziemy do domu Pana.
F232020.05.8 9:40
To w*pierdalać do domu Pana i nie smrodzić. Nie życzymy sobie żadnych Jahwejskich akcentów.