Kotoryj cark durak... o ataku Kulczyckiego na Warzechę - zdjęcie
08.02.15, 08:16Łukasz Warzecha (fot. archiwum)

Kotoryj cark durak... o ataku Kulczyckiego na Warzechę

10

Jest taka rosyjska anegdota: jakiś kupiec powiedział, że car jest dureń. Ktoś doniósł do ochrany i wyszedł z tego sąd. - Wysoki sądzie, owszem, powiedziałem, ze car jest durak, ale to nie było o naszym, Wysokoje Błogorodje, carze rosyjskim, tylko o niemieckim – tłumaczył się oskarżony. Ale sąd uznał, że to jednak była obraza cara rosyjskiego i wydał wyrok skazujący, nie wiem już, na Sybir czy na grzywnę, a w uzasadnieniu wyroku powiedział tak: - kotoryj car durak, sud łuczsze znajet...który car jest durniem sąd wie lepiej...

Przypomniała mi się ta anegdota gdy zobaczyłem w telewizji publicznej atak redaktora Kulczyckiego na redaktora Warzechę.

Redaktor Warzecha jeszcze nie dokończył swojej wypowiedzi, że porównywać Dudę do Komorowskiego, to jak nowoczesne porsche do starego poloneza – a Kulczycki w sekundę uznał to za opłacony przez sztab Andrzeja Dudy atak na Bronisława Komorowskiego.

Nawet nie zapytał Warzechy, który kandydat to nowe porsche, a który stary polonez. Kotoryj car durak, redaktor Kulczycki łuczsze znajet... Bo to widać...

Janusz Wojciechowski

PS. Ktoś w komentarzach interesująco zauważył, że to moskwicz raczej, niż polonez...

Komentarze (10):

anonim2015.02.8 8:41
Podobno media to wolne i bezstronne, za opłaty podatników utrzymane. Że kanalie tam siedzą to wiadomo ale żeby aż tak?
anonim2015.02.8 8:53
zankomite!
anonim2015.02.8 10:28
Przypominam wam duraki (w tym języku rozumiecie), że Kulczycki pracuje w Tv publicznej, a nie michnikowo postkomunistycznej.
anonim2015.02.8 11:02
Do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=fpHqXoTnInc
anonim2015.02.8 11:47
Red. Kulczycki jak zwykle czujny, zwarty i gotowy! Tylko nie wiadomo do czego._D
anonim2015.02.8 12:11
A, cóż to za gorący news, że aż go warto umieścić na Frondzie ? Coś ktoś komuś powiedział, albo nie zdążył powiedzieć ....... tego nawet pudelek nie puszcza :)
anonim2015.02.8 13:14
Przeciez nie od dzisiaj wiadomo że TVP Info jak i TVP w całości to funkcjonariusze medialni rządzącej koalicji. Ten pan wykazał się rewolucyjną czujnością w obronie kandydata którego prefeuje i wspomaga ta zgraja. Właściwie nic w tym nie byłoby dziwnego gdyby nie to że to tzw telewizja publiczna. Tyle że publiczność tej telewizji opiera się na tym że społeczeństw płaci na tą zakałę w całości, a reprezentuje ona interesy władzy i lemingozy z nią związanej. Sytuacja analogiczna jak za komuny i wcale bym się nie zdziwił gdyby na murach znowu pojawiły się napisy TVP KŁAMIE.
anonim2015.02.8 18:05
TVP jest telewizją starych komunistów którzy dają dupy szwabom
anonim2015.02.9 6:55
"Janusz Wojciechowski. podobnie jak Warzecha w imię chrześcijańskiej miłości bliżniego obrzuca gów.......... wszystkich przeciwników.NIC NOWEGO" To oświeć mnie i POwiedz: "który to wyklepany Polonez???????..........., a który Porche 911........
anonim2015.02.9 10:13
Janusz Wojciechowski. podobnie jak Warzecha w imię chrześcijańskiej miłości bliżniego obrzuca gów.......... wszystkich przeciwników.NIC NOWEGO" Czy mogą występować u katoli inne uczucia niż chrześcijańska miłość bliźniego ? Nie gó... ,tylko samochodem i nie obrzuca ,tylko porównuje, do tego trafnie.