Komorowski prosi o wsparcie byłych komuchów - zdjęcie
12.05.15, 08:51fot. prezydent.pl

Komorowski prosi o wsparcie byłych komuchów

10

Wszyscy, którzy nie wiedzą czy Bronisław Komorowski powinien lub nie zostać wybrany na prezydent, niech otworzą szeroko oczy i zobaczą prawdziwe oblicze przyjaciela byłych komuchów. 

- Opowiadam się za doświadczeniem i przewidywalnością - powiedział były prezydent Aleksander Kwaśniewski, udzielając poparcia w II turze wyborów prezydenckich Bronisławowi Komorowskiemu. Kwaśniewski powiedział również, że ceni to co udało się zrobić Andrzejowi Dudzie, ale "chcę także jasno powiedzieć, iż oceniając otoczenie międzynarodowe, w którym jesteśmy, oceniając sytuację w naszym regionie, dzisiaj dla Polski właśnie doświadczenie, zebrany przez minione kilka lat kapitał, znakomite kontakty (...), że to wszystko jest dla Polski najważniejsze. Mając do wyboru doświadczenie czy zmianę, przewidywalność czy ryzyko, ja zdecydowanie opowiadam się za doświadczeniem i przewidywalnością. Z pełnym przekonaniem namawiam do głosowania na Bronisława Komorowskiego i 24 maja będę na niego głosował".

Bronisław Komorowski od razu podziękował za poparcie Kwaśniewskiemu: Komorowski powiedział, że poparcie udzielone mu przez Kwaśniewskiego jest dla niego niezwykle ważne, gdyż jest to "głos człowieka doświadczonego, który wie doskonale, na czym polega prezydentura, na czym polega rola i znaczenie prezydenta w Polsce". - Dla mnie niesłychanie ważne jest również to, że pan prezydent Aleksander Kwaśniewski zawsze prezentował postawę, która jest także i mnie bliska - podkreślił Komorowski.

Czyli Komorowski idzie drogą Kwaśniewskiego. Dla nas to znak, że mamy do czynienia z człowiekiem, dla którego najważniejsze jest dbanie o interes ludzi WSI, ochrona byłych komunistów, walka z religią, z opozycją itd. '

Komorowski powiedział również, że "między nim a Kwaśniewskim zawsze było "wspólne myślenie o tym, że jest ważna kontynuacja spraw państwa polskiego, że jest także istotne dawanie dobrego przykładu, że w relacjach między prezydentami kształtuje się postawy społeczne, akceptacji dla ludzi o różnych poglądach, dla różnych wątków ideowych".

Głos oddany na Bronisława Komorowskiego to głos oddany na stary układ.

moad/Onet.pl

Komentarze (10):

anonim2015.05.12 9:08
Głos oddany na Dodę to głos oddany na Kaczyńskiego, Macierewicza... Dlatego z "bulem" zagłosuję na Komora
anonim2015.05.12 9:14
Stolzmann podobnie jak bUll uczestniczył w spektaklu opluwania Polaków w Jedwabnem. Nie dziwi nic ...
anonim2015.05.12 9:49
To się chyba nazywa pocałunek śmierci.
anonim2015.05.12 10:11
Tonący komucha się chwyta.
anonim2015.05.12 10:30
Przyjdź Duchu Święty! Akurat 24 maja jest Twoje Święto! W 1979 roku nieźle zawiało...W 2015 powtórka. Co daj Panie Boże. Amen.
anonim2015.05.12 11:07
Robak popiera robaka. Gaz lub pestycyd powinien pomóc. Najlepiej cyklon b lub sarin.
anonim2015.05.12 11:07
Robak popiera robaka. Gaz lub pestycyd powinien pomóc. Najlepiej cyklon b lub sarin.
anonim2015.05.12 13:01
Do @Mar-cin, młodyś ,ale na DODĘ nikt jak dotąd nie głosuje, wierz mi na słowo. Jednak zapłacisz nowym kombatantom z lasów państwowych.Komor je wreszcie przy Twym wsparciu sprzeda, a 68 mld. będzie przesyłać na konta całego świata, gdzie poszkodowani przez III Rzeszę pilnie na nie czekają. Wiesz o sprawie, czy wolisz nie wiedzieć nadal?
anonim2015.05.12 13:08
Niektórzy odzwyczaili się od obiektywizmu, a na samo nazwisko Macierewicz dostają alergii lub ślinią się jak nie przymierzając pies Pawłowa. Czy lista Macierewicza tak wielu wpędza w popłoch? Czego się boją?
anonim2015.05.12 14:27
Dobrali się wprost fenomenalnie... Tak jeden, jak i drugi, jako prezydent wielokrotnie kompromitował swój kraj na arenie międzynarodowej... Ponadto obaj Panowie to reprezentanci skrajnie szkodliwej dla tego kraju sitwy, skostniałego systemu władzy...