Kolejny obrzydliwy wpis Korwina o pedofilii. Tym razem chce poświęcać dzieci pedofilom, aby „ocalić” inne - zdjęcie
06.03.21, 22:08fot. yt/superstacja

Kolejny obrzydliwy wpis Korwina o pedofilii. Tym razem chce poświęcać dzieci pedofilom, aby „ocalić” inne

81

Lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke na temat pedofilii wypowiadał się już wielokrotnie i przeważnie w sposób obrzydliwy. Tak też stało się tym razem.

 

Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów – ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?” – napisał Korwin-Mikke na Twitterze.

Jego wpis sugerujący poświęcanie kilkudziesięciu dzieci w charakterze ofiar pedofilów po to, żeby inne dzieci miał „spokój” wywołał ogromne oburzenie internautów.

Poniżej wybrane wypowiedzi lidera Konfederacji o pedofilii.

- "Jestem przeciwnikiem zaglądania ludziom do komputerów, co oni tam mają pornografię dziecięcą czy coś. Nie, w swoim komputerze mogę mieć co chce"

- „Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać.”

- „Lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie”

- „Jak jakiś pedofil poklepie dziecko po pupie to nic się nie dzieje”

- „p. Polański wziął sobie do łóżka 13-latkę – bo wyglądała na zupełnie dojrzałą. Tym się nie brzydzę – być może zrobiłbym to samo”.

- „Osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy pedofila (pedofila – nie »gwałciciela«!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję (wychowanie seksualne w szkole). Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania”.

mp/twitter/superstacja/prawy.pl/pap/fronda.pl

Komentarze (81):

przemyśl-72021.03.8 15:22
Gdyby odciać go od mediów ,to pacan przestałby głowę zawracać.Obraża ,przy korycie ,znalazł sposób na życie.
PRAWDA2021.03.8 8:47
Korwin wspomina jak przekrecił Ban na 1,5 miliona ==OTO Jak ==Kupił Rusiny Zamku i wzioł pozyczke na 1,5 miliona i nie spłacił bo zastaw to ruiny zamku --Korwin dobry w Biznesie ===
Do Frondy2021.03.8 6:52
Czy wy nie widzicie, że wasz portal stał się tubą propagandową międzynarodówki lewackiej ------ przecież tutaj komentarze zamieszczają sami paranoicy z psycho-lewicy.
Polak2021.03.8 6:44
Krul przemówił językiem biskupów.
Skrzypek na dachu2021.03.7 21:48
Brawo JKM masz racje ze trzeba potempiac tych najgorszych deprawatorow falszywych uzurpatorow serijnych jak Papiez Franciszek i Joe pedzio Biden .
antoni.s2021.03.7 19:58
I dlatego właśnie należy zakazać mówienia o pedofili, zwłaszcza wśród księży, episkopat gorąco poprze ten pomysł.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 15:19
Ten kabotyn i wrog katolicyzmu jest masonem najwyzszego,48,stopnia wtajemniczenia ze szkockiej LOZY Windsor.
man.of.Stagira2021.03.7 14:05
Pan Korwin-Mikke ZAWSZE intuicyjnie jest bliski oczywistej prawdzie która NIE dociera do 99,99 tych którzy go słuchają // Przy pewnej interpretacji wszystkie jego 'kontrowersyjne' wypowiedzi stają się oczywistą oczywistością // NIESTETY, darowi wymowy nie towarzyszy dar objaśniania a ja go wyręczał nie będę bo mi nie po drodze z jego wizją Polski // Ale rację zazwyczaj miał (myślę o jego wypowiedziach sprzed 20-30 lat nawet) // Taki jest ten gentleman...
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:44
Korwin jest niemoralna swinia i wrogiem Polski. Reprezentuje w czystej postaci moralnosc zydowsko-protestancka,czyli tylko bogaci sa ludzmi i wszystko im wolno. Trzeba byc wrogiem wszystkiego co przyzwoite,i wszystkiego co polskie i katolickie,zeby byc kurwinista.
man.of.Stagira2021.03.7 14:48
Pan Korwin-Mikke ZAWSZE intuicyjnie jest bliski oczywistej prawdzie która NIE dociera do 99,99 tych którzy go słuchają // Przy pewnej interpretacji wszystkie jego 'kontrowersyjne' wypowiedzi stają się oczywistą oczywistością // NIESTETY, darowi wymowy nie towarzyszy dar objaśniania a ja go wyręczał nie będę bo mi nie po drodze z jego wizją Polski // Ale rację zazwyczaj miał (myślę o jego wypowiedziach sprzed 20-30 lat nawet) // Taki jest ten gentleman...
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 15:05
Chorzy psychicznie,prowokatorzy i Zydzi na pewno czuja sie bliscy moralnosci Kurwina. Jego pogarda dla narodu polskiego,i dla ludzi,ktorzy sa nie sa milionerami,to czysta zydowska masoneria i poganskie plucie na milosierdzie katolickie dla wszystkich bliznich.
AAAtomek2021.03.7 13:49
Korwin-Mikke? Czyli prawica. Nic mnie u nich nie zdziwi.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:45
Komuna Konfederacja Jedna Ruska Swinska Racja.
Paweł2021.03.7 12:33
Czyli podążając tokiem myślenia starego pierdzi..a Korwina( 80 -tka na karku ) Wszystkie kobiety , które nie były klepane po tyłkach i nie macane po piersiach przez pedofili nie mają uczucia wstydu i napięcia erotycznego i zdolności kochania. A co z jego tzw. żonami ? Dawał je najpierw pedofilom , a później brał dla siebie ?
gumowa kaczka2021.03.7 12:02
ludziom z konfederacji nie należy odbierać głosu ale częściej cytować , pozwalać mówić i to swobodnie .O hitlerze też niech mówią
Michał Jan2021.03.7 12:39
Bardzo słuszny postulat. Nieliczna szansa na dowiedzenie się czegoś innego niż to, co "starsi i mądrzejsi" chcą, żebyś wiedział.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:46
Konfederacvja dazy do POwrotu Komuny na rozkaz lesbijki Putina.
paweł2021.03.7 10:44
Korwina trzeba cytować i słuchać w całości. Zdania wyrwane z kontekstu brzmią kuriozalnie. Frondabardzo często rzuca takie wybiórcze cytaty. Dla klikalności postępujecie dokładnie tak samo jak aktywisci LGBTQ, tylko w przeciwną stronę. Wstyd.
Michał Jan2021.03.7 11:18
Problemem JKM jest to, że nawet całość jego wypowiedzi może być w pełni zrozumiała, jeżeli zna się dokładnie śledzi jego historyczne publikacje. Stąd bierze się przeciw-skuteczność jest wypowiedzi typu TT.
Michał Jan2021.03.7 11:19
Co, oczywiście, nie znaczy, że trzeba się z nim zgadzać. Ale warto nie zgadzać się z tym, co miał na myśli, a nie co się na pierwszy rzut oka wydaje.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:48
Kurwin mowi to co cala Konfederacja MYSLI. Jest to zaprzeczenie i walka z moralnoscia katolicka i cala historyczna tradycja Wolnej Polski.
Ziomal2021.03.7 10:05
Co za hipokryzja? Jak facet prezentuje szczerze i otwarcie katolickie poglądy na sprawy pedofilii to od razu obrzydliwe.
Michał Jan2021.03.7 10:22
Na jakiej podstawie twierdzisz, że JKM prezentuje katolickie poglądy? Na podstawie liczby rozwodów?
Ziomal2021.03.7 13:37
Na tej podstawie że można ukrywanie pedofilów w sutannach usprawiedliwiać dobrem kościoła katolickiego, a każdego kto o tym mówi, odsądzać od czci i wiary mówiąc że to atak na kościół.Jeśli zatem bagatelizowanie pedofilii jest częścią strategii kościoła katolickiego to JKM ma rację wedle tej mentalności.
Anonim2021.03.7 15:54
Nie było żadnego "ukrywania" pederastów w sutannach. Jest za to ohydne, masowe ukrywanie/tuszowanie przez LEWICĘ pedofilii związanej z homoseksualizmem.
Ziomal2021.03.7 18:55
W każdym kraju, w którym przeprowadzono rzetelne śledztwo przez świeckie komisje, które uzyskały dostęp do archiwów kościelnych, ujawniono setki przypadków ukrywania pedofilii przez władze kościoła katolickiego od USA, poprzez Irlandię, Holandię a skończywszy na Australii. Kościół sam z siebie się nie oczyści, bo władze kościelne utrzymują że podnoszenie tego tematu to atak na kościół, poza tym wielu biskupów jest w to uwikłanych. A homoseksualizm, to najbardziej jest rozpowszechniony wśród populacji księży co dawno już zostało wykazane. Dzięki temu ludzie którzy boją się ujawnić swoją orientacje chowają się za sutanną przed pytaniami członków rodziny.
Anonim2021.03.7 19:21
Tylko kretyn może uważać za rzetelne śledztwa prowadzone przez jawnie katożercze i wrogie Kościołowi "komisje". Ujawniono całą masę sfałszowanych zeznań, sfałszowanych dokumentów, sfałszowanych dowodów. Massmedia prowadziły (i nadal prowadzą) regularną nagonkę, fałszywie przedstawiają Opinii Publicznej fakty, ukrywając 99,55% przypadków pedofilii występującej w instytucjach państwowych i wśród świeckich. W przypadku USA, jak policzono, liczba artykułów prasowych była - w przeliczeniu na jeden przypadek molestowania przez homoseksualnego księdza 42 tysiące razy większa od artykułów o molestowaniu w murach szkół państwowych. To jawne polowanie na czarownice, co WYKLUCZA rzetelność dochodzeń.
Ziomal2021.03.7 23:04
Tylko skończony debil może zaprzeczać tak oczywistym faktom na taką skalę, bo ustawić to można dwie, trzy aferki, a nie kilkaset i to na całym świecie. W dodatku nie mówimy o przypadkach pedofilii które zdarzają się w każdym zawodzie, a o bezczelnym systemowym ukrywaniu i ignorowaniu faktów przez ludzi którzy powinni chronić najmłodszych, którzy pod pozorem ochrony "dobra kościoła" okłamywali i chowali sprawy do archiwów na wieczne nigdy. Tłumaczenia na zasadzie że dziecko samo prowokowało, albo że każdy może mieć pokusy świadczy tylko i wyłącznie o złych intencjach władz kościelnych. To bezczelne plucie ofiarom w twarz.
Anonim2021.03.8 10:44
Właśnie ci wykazałem, że systemowe i instytucjonalne UKRYWANIE i PROMOCJA pedofilii to sprawka LEWICY. No i nie wiem dlaczego uważasz, że są jakieś "ofiary". To że nastoletni chłopaczek orientacji gejowskiej dobrowolnie i przez lata świadczy usługi seksualne starszym homoseksualistom nie czyni go "ofiarą". W sumie masz rację, takim chłopaczkom należy się może nie "plucie w twarz" bo oni może tak lubią (+100$) ale surowa reprymenda na pewno.
Dam2021.03.7 20:54
Oczywiście nie mogło ciebie zabraknąć, naczelny obrońco gwałcicieli dzieci w sutannach. Nie wstyd ci w lustro patrzeć? Czy może też należysz do tychże?
Michał Jan2021.03.7 9:54
Kolejny apel JKM o to, żeby naszym życiem nie sterował margines. Niestety, w demokracji takie wpisy są totalnie niepolityczne.
Michał Jan2021.03.7 10:02
Dla naszego "bezpieczeństwa" daliśmy się zinwigilować (komórki) i zmonitorować (kamery, więcej kamer!), a teraz jeszcze dajemy sobie ograniczać życie i nosimy kagańce na pustych ulicach. Z powodu garstki terrorystów (ile osób ginie w zamachach terrorystycznych rocznie?) i kryminalnego marginesu pozwoliliśmy traktować nas z góry, jako podejrzanych. Z powodu znęcania się nad rodzinami przez właśnie margines, pozwoliliśmy ingerować administracyjnie w nasz mir domowy. Nawet regulacje na drogach dostosowane są do największych lapetów za kierownicą. Tak ma wyglądać kraj, który chce awansować cywilizacyjnie i gospodarczo?
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:52
Michsl Jan to Konfederacja i walka z demokracja i z Niepodlegloscia Polski i mordowanie katolikow. Kabotyn Kurwin zdradza to co oni mysla.
Tom Bombadil2021.03.7 9:12
Starość bywa straszna!
Michał Jan2021.03.7 10:03
Prawda, rzucona w oczy, najwyraźniej także.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:54
Konfederacja to rosyjska agentura zwalczajaca panstwo polskie.
I cyk na inna parafię2021.03.7 8:59
A to ciekawe. Bo kiedy księża walą w d.u.p.a.l.a ministrantów to jakoś jest w porządeczku:)
Fredro2021.03.7 8:28
A może to stare bydle przeznaczyć, wraz z tzw. konfedeeracją, na kompost?
NaziBarbi2021.03.7 8:28
Miło mi poinformować, że dzisiaj w Amsterdamie biorę ślub z moją ukochaną konfederatką Julią.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 14:56
Kolejnych dwoch wrogow Polski ,niech zdychaja w tym raju pedofilow.
Skrzypek na dachu2021.03.7 21:57
Gratulacje i sto lat wam zyczymy ja i Golda .
Anonim2021.03.7 7:40
Przecież to strategia KK przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Nie podoba wam się, że ktoś to zaproponował głośno?
Anonim2021.03.7 7:29
Ma racje! Jedność Świętego Kościoła Powszechnego jest WAŻNIEJSZA niż jakieś tam rzekomo zgwałcone dzieci!
Anonim2021.03.7 10:07
Oczywiście, nie wiem dlaczego okoliczność, że małoletni geje wchodzą w naganne relacje z gejami starymi ma być powodem do zniszczenia cywilizacji na kontynencie europejskim i dokonania ludobójstwa na pół miliardzie ludzi, co będzie nieuchronnym skutkiem zlikwidowania europejskiego chrześcijaństwa.
ada2021.03.7 4:40
Przeciez to swir-kazdy widzi.Powinno sie takiego zamknac w psychiatryku a nie zezwalac wypowiadac publicznie.
Anonim2021.03.7 1:55
Korwin wie co robi. Wie że takie wpisy wywołają obrzydzenie u wyborców Konfederacji. Tak chce osłabić Konfederację. Wystarczy że stracą 2% i już ich nie będzie w parlamencie. Kaczyńskiemu nie zagrożą. A Żydzi w Polsce będą nadal robić super interesy kosztem Polaków
Anonim2021.03.7 1:19
"Kolejny obrzydliwy wpis Korwina”. Korwin, z takich wpisów żyje. W polityce jest całe życie i zawsze na krawędzi, ale nie poza nią. I jeszcze dobrze z tego żyje. Jeśli ktoś myśli, że polityka jest dla ludzi normalnych, to jest nienormalny.
Darek2021.03.7 1:09
Korwin widać chce się przypodobać Kościołowi. PiS niedługo upadnie, więc to nie taki głupi ruch. Może i Kościół poprze Konfederację by chronić pedofili w koloratkach, bez ochrony Kaczyńskiego, PAD i Ziobry pedofile będą mieli przekichane po zmianie władzy, więc w sumie Korwin mądrze kombinuje.
pw2021.03.6 23:37
Konfederacja się rozsypie bo tam są ludzie tacy jak Braun , Wilk, Korwin, ludzie niepoważni, skrajni i rusofilscy. Dla mnie takie środowiska jak prorosyjska endecka myśl polska to PRL. Wystarczy posłuchać co mówi o wyklętych prof Anna Raźny. To jest prorosyjska ogłupiała prawica. A jeszcze jest niejaki Olszański co się nazywa Jabłonowski, po prostu zwykły pacjent psychiatryczny, wykorzystywany przez narodową esbecję. Tygdonik Najwyższy Czas Korwina i Myśl Polska to zaplecze putinowców.
Elektor2021.03.7 9:20
PRL bywała "proradziecka". Ale nigdy nie była prorosyjska! Chodziłem do szkół za PRL, więc wiem również co wbijano do głów. Socjalizm, przyjaźń z ZSRR i zaciekłą antyrosyjskość!
Anonim2021.03.7 10:11
Kretyni nigdy nie pojmą, że "radziecki" do "rosyjski" ma się tak jak "unioeuropejski" do "polski i katolicki". Za 70 lat, gdy już trupy wymordowanych przeciwników UE zamienią się w glebę, kolejne pokolenia lewaków udowodnią wszem i wobec, że UE była kierowana przez "ludzi ochrzczonych czyli ortodoksyjnych katolików", tak jak dziś tak mówią o nazistach.
katolicja deratyzacja Polski2021.03.7 15:02
Qurwy z Konfederacji to kolaboranci nie tylko rosyjscy. Kurwin byl kolaborantem komunistycznym ,nalezal do partii pzaprzyjaznionej z PZPR,czyl;i masonskim Stronnictwem Demokratycznym. Poparl Jaruzelskiego i Stan Wojenny,a w PRL plywal jak paczek w masle. Przywodcy z Konfederacji ubeckiej oczekuja kolejki do Jaruzelskiej,Kurwin,Braun,Michalkiewicz,czyli endecki oddzial KGB w calej krasie.
man.of.Stagira2021.03.6 23:08
Rabini z Konfederacji dzisiaj uganiają się za amantadyną, polują na projektanta eksperymentów na ludziach dr Mengele wraz z izraelskim wywiadem biorąc pod lupę RZąd RP 2021 r., biorą udział w poszukiwaniach zaginionej Tutki-151 znad Smoleńska, tropią krwiożerczych żydów USA których odciski palców zauważyli na ACT 447 lub bohatersko nadstawiają swoje PŁUCA na działanie towarzyszki sars-cov-2 !!! // Rabinicznym TW z GW i bohaterom Konfederacji mówimy nasze 'Shalom'!
man.of.Stagira2021.03.6 22:48
Pan Korwin-Mikke ZAWSZE intuicyjnie jest bliski oczywistej prawdzie która NIE dociera do 99,99 tych którzy go słuchają // Przy pewnej interpretacji wszystkie jego 'kontrowersyjne' wypowiedzi stają się oczywistą oczywistością // NIESTETY, darowi wymowy nie towarzyszy dar objaśniania a ja go wyręczał nie będę bo mi nie po drodze z jego wizją Polski // Ale rację zazwyczaj miał (myślę o jego wypowiedziach sprzed 20-30 lat nawet) // Taki jest ten Pan.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 15:16
Konfederacja to zaciekla walka z moralnoscia katolicka i z 1000-letnia kultura polska.
Anonim2021.03.6 22:46
Niech jako pierwszy odda swoje tyle ich ma że nie wie ile .DEBIL
Po 11 ...2021.03.6 22:45
No nie. Ten Korwin gada jak biskup. Wygląda jak biskup. Kropka w kropkę. Jak (przez jakąś pomyłkę, zaniedbanie) nie jest biskupem, to domagam się, co oczywiste, purpurowej czapeczki dla niego, NOW!. Santo subito!!!
TOM2021.03.6 22:39
Każde zło trzeba zwalczać , czy to PEDOFILIĘ ,czy to PSEUDO- EDUKACJE SEKSUALNĄ.
Po 11 ...2021.03.6 22:41
Każda edukacja to ZŁO. Tylko studiowanie Koranu, ups, nie, nie ... tylko studiowanie Biblii, oczywiście, żywego słowa Boga to droga do szczęścia. Amen.
Anonim2021.03.6 22:46
Seksedukacja - wbrew nazwie - nie jest żadną edukacją, tylko wpajaniem określonych patologicznych zachowań prowadzących do strasznych następstw. Chcesz niszczyć dzieci? Niszcz swoje.
Po 11 ...2021.03.6 23:02
:))) Ale jaja. Jakie są te patologiczne zachowania prowadzące do strasznych następstw w krajach gdzie jest prowadzona efektywna edukacja seksualna, np. w Szwecji, która była pierwsza w tym temacie????? No jakie???
Anonim2021.03.6 23:17
Na przykład takie, że w UE wśród osób 14-29 lat już 16% deklaruje się jako dewianci seksualni. Jak widać, jeśli się odpowiednio długo molestuje kilkulatka, można uzyskać spory odsetek 7-letnich gejów.
Po 11 ...2021.03.6 23:30
Naprawdę? Naprawdę aż 16% deklaruje się jako katolicy??? Nie wierzę. Masz jakieś wiarygodne badania? No nie, 16% katolików w UE ..... kurcze, nie uwierzę jak nie zobaczę. Dawaj badania!
Anonim2021.03.6 23:36
Naprawdę. Naprawdę 16% przerobiliście na gejów i lesby. Ja się tylko zastanawiam, na jakiej podstawie pontoniary i pontoniarze uważają, że unikną odpowiedzialności karnej za swoje sprawki? Naprawdę wierzą, że dobry fart do niszczenia dzieci będzie trwał wiecznie? Pisss nie jest wieczny, Naczelnik ma już swoje lata, nie będzie ich chronił bez końca.
sok z banana2021.03.6 22:34
jeżeli korwin ma dzieci to niech da przykład i powie, które z nich odda pedofilom
man.of.Stagira2021.03.6 22:33
Pan Korwin-Mikke ZAWSZE intuicyjnie jest bliski oczywistej prawdzie która NIE dociera do 99,99 tych którzy go słuchają // Przy pewnej interpretacji wszystkie jego 'kontrowersyjne' wypowiedzi stają się oczywistą oczywistością // NIESTETY, darowi wymowy nie towarzyszy dar objaśniania a ja go wyręczał nie będę bo mi nie po drodze z jego wizją Polski // Ale rację zazwyczaj miał (myślę o jego wypowiedziach sprzed 20-30 lat nawet) // Taki jest ten Pan.
Darek2021.03.7 1:12
Niektóre z jego dorosłych już dzieci znam osobiście i to wielkie zaskoczenie - są to świetni dobrze wychowani ludzie, pozbawieni kompleksów i radzący sobie w życiu. Może i Korwin gada głupoty, może nie jest też stały w małżeństwach, ale swoje dzieci potrafił wychować, a jeszcze nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa.
katolicka deratyzacjka Polski2021.03.7 15:14
Kurwin NIGDY nie zajmowal sie swoimi dziecmi,to klamstwo typu zydowskiego,tak bardzo totalne !
hehehe2021.03.7 7:25
Amen. I w tej ostatniej jego wypowiedzi też jest sporo logiki :-)
katolicka deratyzacja Polski.2021.03.7 15:11
he,he,idiota,he,he...
Anonim2021.03.6 22:33
Nie zapominajmy, że powszechne ganianie za "pedofilami" powoduje trzy zjawiska - rozpowszechnia pedofilię wmawiając kolesiom, że to takie powszechne, właściwie "normalne". Reklama działa bez względu na opinie kretynów udających "oburzenie". Drugie zjawisko - uczy dzieci chorobliwej podejrzliwości co uniemożliwia im zawieranie prawidłowych relacji z dorosłymi. Trzecie zjawisko - oswaja dzieci z tematem. Takie oswojone są wielokrotnie łatwiejszym celem dla pedopodrywacza. Jak widać "łowcy pedofilów" są bezpośrednio i osobiście odpowiedzialni za niewyobrażalne zbrodnie. Zniszczyli z całą pewnością wielokrotnie więcej dzieci niż wszyscy "pedofile" na kupę.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 15:11
Mowisz,ze mowienie o pedofilii ulatwia robote pedofilom. No,coz jestes taki samym kretynem ,jak twoj Kurwin,no i sam pewnie pedofilem.
Anonim2021.03.8 10:45
Udowodnij, a jeśli nie to kretynem jesteś ty. Nigdy nie słyszałeś jak dzieci bawią się już nie w "policjantów i złodziei" ale w "pedofila"?
Po 11 ...2021.03.6 22:30
Ten Korwin to jakiś biskup? Nie? To dlaczego tak gada?
Anonim2021.03.6 22:34
Żeby kretyni nierozumiejący niczego mieli nad czym dumać.
Po 11 ...2021.03.6 23:03
No i co ci wyszło z tej rozkminy?
Anonim2021.03.6 23:23
No i co ci wyszło z tej rozkminy?
Anonim2021.03.6 22:26
Przecież mówi prawdę - seksedukacja, szczególnie wg WHO, jest dużo bardziej szkodliwa niż pedofilia. Bo ile dzieci może skrzywdzić pedofil? kilkoro. A seksedukacja niszczy WSZYSTKIE i odpowiada za liczne okaleczenia pod pozorem "uzgadniania płci". Jest tych okaleczonych i totalnie zmasakrowanych dzieci kilka razy więcej niż ludziów skazanych za pedofilię.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.7 15:06
Konfederacja to epidemia wymozdzania.
Stary, ale jary!2021.03.7 19:29
https://youtu.be/d9DUqjNMZ60
Anonim2021.03.6 22:18
Lok-Down?