Kiedy otwarcie granic? Znamy możliwą datę - zdjęcie
28.05.20, 10:20Fot. via Pixabay - RainerPrang

Kiedy otwarcie granic? Znamy możliwą datę

3

Kiedy zostaną otwarte polskie granice? Wiceszef resortu Aktywów Państwowych poinformował dziś, że mogłoby się to stać 15 czerwca.

Artur Soboń w rozmowie na antenie radiowej "Jedynki" dodał jednak, że decyzja w tej kwestii zależy od decyzji premiera Mateusza Morawieckiego, która zapadnie po ocenie zagrożeń mogących z tego wynikać.

Dodał, że gdyby granice rzeczywiście udało się otworzyć za nieco ponad dwa tygodnie, pomogłoby to odżyć między innymi Polskie Grupie Lotniczej i spółce LOT. Biznes lotniczy – zaznaczył Soboń – nie mogąc prowadzić operacji lotniczych jest dziś „w dużo trudniejszej sytuacji, diametralnie różnej” niż przed pandemią. Przypomniał, że przed jej wybuchem miano dokonać zakupów innych linii lotniczych.

dam/PAP,Fronda.pl 

Komentarze (3):

SZUKASZ KACAPA? "LESZEK" RADZISZEWSKI KELLER!2020.05.28 14:21
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 1) 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 2) 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 3) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 4) 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 5) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 6) 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasz widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐈𝐍𝐍𝐄𝐉 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 !
M.2020.05.28 12:15
Pod warunkiem, ze nie zamkna granicy dla Polaków. Od wielu dni taka np. Hiszpania ma o wiele lepsze wskazniki zakazeñ niz Polska.
katolicka kretynizacja polski2020.05.28 12:03
A co z kwarantanną? bo to jest nienormalne! Niech testy robią a nie niewolę wprowadzają. Stać was na rozdawnictwo tysiaka na wakacje to chyba stać i na więcej testów. Bo nie wyobrażam sobie, że rząd może dawać pieniądze na wakacje jednocześnie mówiąc, że nie ma na testy.