Kaczyński: Nie będzie 'planu Rabieja'. Ochronimy polskie dzieci! - zdjęcie
14.09.19, 20:35Zdj. Twitter/PiS_ORG_PL

Kaczyński: Nie będzie 'planu Rabieja'. Ochronimy polskie dzieci!

76

Na konwencji regionalnej w Pile lider Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński podkreślił, że obecnemu rządowi zależy, aby na rozwoju kraju skorzystali wszyscy Polacy. 

"Jak wspólnie określić te wszystkie przedsięwzięcia wspierane przez rząd? (…) Jak spojrzeć na to przedsięwzięcie, które dzieje się tutaj, w tym okręgu wyborczym, ale także dzieje się w całym kraju?"-zastanawiał się Kaczyński. Lider PiS wskazał, że rząd chce poprzez wsparcie biznesu na różne sposoby spowodować, "by Polska rozwijała się ciągle w dobrym tempie, szybkim tempie, by różnica w poziomie życia i komforcie życia między naszą ojczyzną a tymi, którzy są na zachód od naszych granic, była ciągle redukowana. Żeby w pewnym momencie, nie tak bardzo odległym, była ona zredukowana do zera"-powiedział Kaczyński. 

Były premier ocenił, że zadanie jest gigantyczne, choć możliwe do realizacji, co potwierdzają eksperci. 

"Za 14 lat poziom przeciętny Unii Europejskiej, za 21 lat - Niemcy. A nasz pełen dynamizmu i znakomitych zdolności premier mówi: to będzie jeszcze szybciej i to powinno być jeszcze szybciej"- ocenił polityk. Jarosław Kaczyński wskazał również, co odróżnia PiS od poprzedników:

"My chcemy, by korzystali wszyscy. Co więcej, my wiemy, że ten plan jest do zrealizowania tylko wtedy, jeśli wszyscy będą z niego korzystali. On jest niemożliwy do zrealizowania w strukturze społecznej, którą budowano dotychczas, w strukturze społecznej, w której była grupa profitentów (…) i ta pozostała część społeczeństwa, która nie korzystała albo często ponosiła bardzo poważne, negatywne konsekwencje zmian:-powiedział prezes PiS, dodając, że jego partia w całości odrzuca „głęboko niesprawiedliwy i głęboko nieefektywny” model forsowany przez poprzedników. Również podwyższenie płacy minimalnej nie jest "gestem wyborczym", ale  „racjonalnym planem zmierzającym do tego, by ta choroba gospodarki, która się nazywa 'postkomunizm'- gospodarka postkomunistyczna, a niektórzy mówią postkolonialna - żeby to się raz na zawsze skończyło”.

"Polska musi być krajem, gdzie gospodarka opiera się na wysokich technologiach, a nie na niskich płacach. To nie jest przeciw komukolwiek, to jest za tymi wszystkimi, którzy chcą i potrafią pracować. W różnych rolach społecznych, w różnych miejscach. Ale powtarzam: chcą i potrafią - bo na takich ludziach opiera się rozwój każdego kraju i na takich ludziach musi się opierać także rozwój Polski"- podkreślił polityk. 

Dużo uwagi podczas konwencji w Pile Jarosław Kaczyński poświęcił również polskim rodzinom. Raz jeszcze podkreślił, że państwo musi dbać o rodzinę, bo „monogamiczna rodzina oparta na związku kobiety i mężczyzny (…) jest dziś atakowana na różne sposoby”.

„Musimy ten atak odrzucić”-zaznaczył. Jednocześnie były premier zapewnił, że nie zapomina o rodzicach, najczęściej matkach, wychowujących dzieci samotnie. 

"Z pełnym szacunkiem odnoszę się do rodzin, w których mamy matkę i dzieci, czy rzadziej ojca i dzieci. To też są rodziny i niczego im nie odbieramy(...) Rodzina przede wszystkim jest tą komórką społeczną, która nie tylko przekazuje życie, ale także przekazuje podstawowe normy kulturowe i cywilizacyjne. To jest najistotniejsze i dlatego jej bronimy i będziemy jej bronić"-powiedział. W ocenie Jarosława Kaczyńskiego, w Polsce ma miejsce atak na rodzinę, a zwłaszcza na dzieci, "próba ich seksualizacji od najmłodszych lat, próba wyrwania ich rodzinie, podporządkowania ich kulturze edukacji, na którą rodzina się nie zgadza”.

"My się nie zgadzamy i się nie zgodzimy. Nie będzie małżeństw homoseksualnych, a tym bardziej nie będzie adopcji dzieci. Natomiast będzie w Polsce wolność, wolność we wszystkich dziedzinach, wolność nieograniczona przez poprawność polityczną. Ta poprawność już w różnych miejscach Europy bardzo tę wolność ograniczyła. U nas tego nie będzie, nie zmuszą nas byśmy przyjmowali tego rodzaju rozwiązania. Polska będzie wolnym krajem"-powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości. 

"Jest taki zamysł funkcjonujący w naszym życiu publicznym, który ma już swoją nazwę od nazwiska pewnego pana. To jest tzw. plan Rabieja. Najpierw związki. Jak one się nazywają? Partnerskie, no właśnie, partnerskie. Później małżeństwa homoseksualne, a w końcu adopcja dzieci. Czyli dzieci jako przedmiot zabawy, przedmiot satysfakcji dla pewnych ludzi"-ocenił polityk. 

"Otóż nie. Nigdy nie. Dzieci są podmiotem, dzieci muszą być chronione, dzieci są wielkim skarbem, największym skarbem narodu"-zapewnił. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (76):

Jan2019.09.16 14:47
Zaraza tęczowa to jest niwa ideologia, która jest odbiciem totalitarnego systemu komunistycznego. Kto tego nie rozumie to jest prymitywnym człowiekiem.
rp2019.09.15 19:31
PAN KACZYNSKI ma racje rece precz głupie pedalstwo od naszych dzieci rabiej i cala zaraza lgbt trzeba w koncu pogonic pedala z polski zboczenców niech przyjmie sobie teczowy timmermans
Urszula2019.09.15 11:01
:D:D:D "Nie wiedziałem, że są urządzenia pokazujące, jak człowiek wygląda w środku". Kaczyński zdumiony postępem." "Nieśmiało można wtrącić że ultrasonografy zawitały do szpitali na przełomie lat 60-70. ubiegłego wieku, rentgen to natomiast lata 30. XX w., od wielu lat w medycynie stosuje się też np. endoskopy. Na szczęście podróże kształcą i Jarosław Kaczyński teraz zapoznał się z osiągnięciami techniki." I ktoś taki rządzi Polski!
z byka go2019.09.15 9:24
Może Kaczyński obrobisz nasze dzieci przed czarną hołotą, co? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25192557,dom-duszpasterski-w-krakowie-zmienia-zasady-po-prowokacji-zarezerwowano.html#s=BoxOpImg4 bo jak widać tam się nic nie zmienia.
Grzegorz z Domaradza2019.09.15 9:34
Tak się dzieje niestety jak dewiańci homoseksualni zostają wyświęcani. Zbok zawsze będzie zbokiem czy jest księdzem czy tęczowym trolem na frońdzie.
Jan2019.09.15 7:01
Plan Rabieja, czyli "dewiant+"
gumowa kaczka2019.09.15 5:53
pozdrawiam wszystkich ,którzy MUSZĄ pracować na tych co się im się NIE CHCE Koniec pisowskiego syfu coraz bliżej.
Max Fiend2019.09.14 23:56
Grzegorzu z Domaradza: Kogo chcesz okłamać? https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wzrost-ubostwa-w-polsce-przyczyny-polityka-insight/vdl5pg7
Grzegorz z Domaradza2019.09.15 9:26
To źródło znalazłeś wiarygodne. Ten portal jest skompromitowany od czasu peanów na cześć byłego ministra Rostowskiego a teraz Rosiu może mieć trybunał stanu. Zresztą mam rację PIS i tak wygra .
Max Fiend2019.09.15 13:24
Od kiedy to GUS jest skompromitowany? Portal podał rzetelne dane.
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 23:53
Trzeba powiedzieć wprost. Sodomickie zboki won z Polski. Najlepiej wyjedźcie do jakiegoś kraju muzułmańskiego tam was moment zresocjalizują. Jak zapytacie ? Poklikajcie w Google zobaczycie co robią z sodomitami.
Darek2019.09.15 2:42
Pomijając fakt że nie znasz znaczenia słowa "sodomita". Czy właśnie wzorem faszystów z II RP i nazistów III Rzeszy ogłosiłeś postulat wydalenia z kraju mniejszości?
Grzegorz z Domaradza2019.09.15 9:23
Ty Dareczku czy wróciłeś już z Estonii?
Grzegorz z Domaradza2019.09.15 9:32
Za zoofilów was nieuważam ale reszta opisu się zgadza. Ale masz rację ja też wolę was nazywać wprost czyli zboczeńcy lub dewiańci seksualni.
Olej2019.09.14 23:42
A co do tego co wypełzło na ulice naszych miast i się lewatywi, wyślinia w obleśnych aktach zarośniętych mastodontów. Powodując publiczną antyestetykę. Powinno się to zagnać do swoich pieleszy sypialnianych i niechaj sobie tam dokazują do woli, bez publicznego psucia krajobrazu i kreowania obrzydliwości. Ich obrzydliwość ich sprawa, bez podnoszenia tego do rangi problemu narodowo-społecznego. Bo ani ich tak dużo ani my tacy ześwinieni byśmy mieli sobie nimi zawracać głowę i uwagę. Paszli w cholerę won ! Nie miłe nam biustonosze na męskich łbach, w samym centrum publicznej uwagi !
Olej2019.09.14 23:27
"Za 14 lat poziom przeciętny Unii Europejskiej, za 21 lat - Niemcy. O ile nam nasi sąsiedzi pozwolą nie napadając nas uprzednio. Świat aż tyle czasu nie ma, gęstnieją konflikty, zbliża się masa krytyczna. Dynamika ekonomi i polityki powoduje, że i Niemcy nie będą stać w miejscu, tak samo jak i Europa. Zapowiedzi; dziesiątej potęgi, drugiej Japonii, zielonej wyspy już gdzieś kiedyś wybrzmiały wywołując salwy śmiechu. Dlatego też zalecana jest powściągliwość w deklaracjach i umiar w optymizmie. Przy całym szacunku do Pana Jarosława przed Polską bardzo trudny czas, pośród czasów niełatwych.
zibi2019.09.14 22:39
JEDNYM SLOWEM LGBT I LEWACTWO WON Z TEGO KRAJU POLSKA TO KRAJ CHRZESCIJANSKI AKCEPTUJACY RELIGIE O PODOBNYCH WARTOSCIACH O KTURE WALCZYLISMY PRZEZ CALE WIEKI LIBERALOWIE MASONI KOMUNISCI I PEDALSTWO WYPAD NAD SYNAJ Z TAMTAD WASZE KORZENIE
Sebastian Lorenc2019.09.14 22:47
Napisz 100 razy "który", "stamtąd" może zapamiętasz.
Wybrany2019.09.14 22:51
zamilcz antysemito , i tak padniecie w końcu i zrobicie tak jak wam karzemy
zibi2019.09.14 23:00
CO NAJWYZEJ MOZESZ MI ZROBIC LODA ICKU
Darek2019.09.15 2:45
Przez całe wieki to Kościół Katolicki walczył z Polską i Polakami. A Ty uleghłeś neonazistowskiej proagandzie, rozumiem że otumanienie motłochu było łatwe w latach 30 XX wieku, ale nijak nie mogę pojąć jak to się udaje wobec powszechnego i łatwego jak nigdy dostępu do wiedzy.
gumowa kaczka2019.09.15 6:09
Wszystkie pisiory to jedna rodzina debili nie potrafiących nawet pisać ,KTURY idiota nie wie ,że Z TAMTĄD pisze się troche inaczej. Typowy analfabeta wyborca kurdupla
www2019.09.14 22:28
Postulujmy 500+ dla każdego dziecka, które urodzą homo-pary!!! 500+ dla dziecka urodzonego przez Rabieja! 500+ dla dziecka urodzonego przez Biedronia! Sprawiedliwość musi być!
Naczelny2019.09.14 22:38
500+ dla każdego dziecka zgwałconego przez księdza!
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 23:50
Ty Paszczak chyba sam jesteś ofiarą gwałtu. Współczuję ale udaj się do psychologa lub psychiatry. Wymagasz pomocy.
www2019.09.15 8:40
A 500+ dla dziecka zgwałconego przez osobę świecką, to już nie? Dlaczego nie?
Darek2019.09.15 2:51
Ależ homo-pary już dostają 500+ na swoje dzieci, sam znam 3 takie pary, którym świadczenie przysługuje. To w ogóle dziwna sytuacja, bo z jednej strony pieniądze które przyznaje taki rząd s z natury brudne, z drugiej niepobieranie takiego świadczenia to okradanie własnego dziecka. Jedna para homo pobiera, pozostałe 2 nie pobierają właśnie z powodów moralnych, ale w sumie wśród par hetero podobnie to wygląda - uważam że pobierać powinni mimo wszystko wszyscy bo osłabianie ekonomiczne swoich rodzin nie jest korzystnym zjawiskiem, nawet ze szlachetnych pobudek.
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 22:09
O następny trol Max Friend błysnął wypowiedzią. I kto ci w to głąbie uwierzy ludzie widzą że jest im lepiej. Teraz cała ta banda schetynki może obiecywać złote góry i tak już przegrali.
Darek2019.09.15 2:59
Nie każdemu jest lepiej, masa firm technologicznych musiała w zeszłym roku uciekać z Polski - sam przeniosłem się do Estonii, znajomi na Maltę, bo w tym kraju jak nie produkujesz ziemniaków tylko oprogramowanie to masz na karku wszystkie mozliwe urzedy a mozesz nawet okazac sie przestepcą jesli zajmujesz sie algorytmami kryptograficznymi. PiS boi się i niszczy wszystko czego nie rozumie już nie tylko w wymiarze społecznym ale nawet ekonomicznym, to jest chore totalnie. Niby się cieżę że nie mam już żadnych problemów po przenosinach za granicę i że moje podatki nie idą na 500+, ale z drugiej strony straszna szkoda że caą moja praca pójdzie na utrzym,anie obcego państwa które nigdy nic dobrego dla Polaków nie zrobiło, niestety pozostanie w kraju równałoby się z zamknięciem działalności.
Grzegorz z Domaradza2019.09.15 9:30
Dobra przestań się użalać jak sobie nieradziłeś to innej pracy nie brakuje. Napisz telefon a ja ci pracę znajdę u Trzaskowskiego. Potrzebują teraz do czyszczenia gówien z zepsutego rurociągu.
Max Fiend2019.09.14 22:04
Taki propagandowy rozwój a liczba obywateli żyjących w ubóstwie w Polsce przekroczyła za rządów PiS dwa miliony. Kogo Kaczyński chce oszukać?
Janosik2019.09.15 0:01
Jeszcze nie wiesz kogo ?! No to jesteś taki tępy jak Czaskowski. Otórz, Kaczyński chce oszukać całe śmierdzące lewactwo (razem z tobą ) i całą czerwoną i tęczową zarazę. On, tzn. Kaczyński już 4 lata was ciula ! A wy postarzeliście się o te 4 lata i robicie jak barany to czego on chce. To zdumiewające !
do pički materi2019.09.14 21:36
Nie dajecie sobie rady z zagnieżdżonymi cudzysłowami? Tak: „Może «fronda» nie może” — zapytał Frądel.
M.2019.09.14 21:27
Na marginesie, pamietacie jak papa Rydzyk nazywal Pania Prezydentowa Kaczyñska? To sobie przypomnijcie, kato-kundle. Nie ma za co :)
o, yenny2019.09.14 21:38
A tak „czarownica jedna” — rzekł ojciec Rydzyk.
M.2019.09.14 21:52
Nie tylko. "Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza".
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 22:06
Jak to wszystko pamiętasz trolusie. Tobie też zapamiętają. Cała ta sytuacja była wynikiem emocji za co Rydzyk przepraszał a świętej pamięci prezydentowa została zmanipulowana przez to grono chorych feministek które sobie z nią zdjęcia strzelały. Zresztą tyle ci kundlu zostało oczerniać innych tylko tyle potrafisz.
Naczelny2019.09.14 22:34
Ile Ci Ziobro za wpis płaci? Bo raczej sam z siebie taki durny nie jesteś.
M.2019.09.14 21:24
Przypominam frondowskim scierwom i szczekaczom , ze KOSCIÓL KATOLICKI popieral Targowice oraz byl wymownie neutralny wobec poczynañ Hitlera. Nie ma za co, szczurki.
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 21:34
Przestań kłamać kundlu. Kilku biskupów poparło Targowicę tak samo jak teraz kilku zdrajców Ewangelii biskupów popiera tęczowych , ogół kleru był zawsze z narodem polskim. A do Hitlera nie mieszaj Kościoła który poniósł straszne ofiary podczas wojny i okupacji.
M.2019.09.14 21:51
Taaaaaaaaa... Klapki na oczach, woda w usta ... taki byl Watykan. I tak samo twój "buk", który mial wszystko w dudzie
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 22:01
Nie bluźnij idioto. Bo sam sobie karę gotujesz.
Darek2019.09.15 2:40
Prymas Polski i biskupi największych diecezji to margines? Papież też był marginesem? Skoro papież i prymas nie wyrażają według Ciebie woli Kościoła to kto niby wyraża? W NSDAP i też zdarzali się porządni ludzie, ba może nawet i byla ich połowa, ale to nie zienai faktu że NSDAP nie była "zawsze z narodem polskim" tak samo jak Kościół. Wręcz przeciwnie, zawsze to byłą narodowi polskiemu wroga. A straszne ofiary Kościoła podczas wojny i okupacji - to była grupa która poniosła statystycznie najmniejszą szkodę podczas okupacji - mniej stracili tylko volksdeutsche. Byli oczywiście pojedynczy księża bohaterowie, tak jak w każdej grupie, ale M. pisał o Kościele Katolickim jako organizacji, a jako organizacja zawsze była antypolska. Papież nawoływał do rozbiorów Polski, potępił wszystkie polskie powstania i dążenia narodowo-wyzwoleńcze. Wymowne że pierwszym państwem z którym Watykan podpisał konkordat na świecie byłą III Rzesza, natomiast ten sam Watykan nie chciał uznać państwowości polskiej po uzyskaniu przez nas niepodległości i uczynił to jako jedno z ostatnich państw na planecie - dla porównania w przypadku faszystowskich satelitów III Rzeszy w postaci Chorwacji czy Słowacji Watykan niemal ścigał się w uznaniu ich podmiotowości i konkurować mógł tylko z samą III Rzeszą i państwami okupowanymi. Nota bene państwo Watykan zalegalizował i w sumie utworzył faszystowski rząd Mussoliniego. Fakty są jakie są i tego nie zmienisz. To nie znaczy że twój proboszcz musi być faszystą albo że każdy ksiądz to nazista, bo to bzdura, chodzi o fakty historyczne i o prawdę. Nie podoba mi się że wychwalanie zbrodniarzy jak chodiażby prymasa tysiaclecia naczelnego nazisty II RP późniejszego niby bohatera prymasa Polski Wyszyńskiego, którego nawoływania do rozwiząnia kwestii żydowskiej, pochwała segregacji rasowej i zachwyt nad działaniami Hitlera nagle przestają by istotne, bo przecież z komuną walczył - nota bene o swoje walczył - o swój własny dobrobyt, o wino i o pałac, a zobacz jaka się w okół tej jednej tylko osoby kłamliwa i ckliwa historyjka zrobiła.
Grzegorz z Domaradza2019.09.15 9:40
Stek kłamstw przeinaczeń i półprawd jakie napisałeś idą na rekord świata. Chyba ci się niektóre artykuły z Wiki pomerdały Daruniu. A już teks że NSDAP nie zawsze była z narodem polskim to już szczyt głupoty albo perfidne uwłaczające mi jako Polakowi kłamstwo. Także zamilcz kundlu i niewyszczekuj tak ordynarnych kłamstw bo sam pozbawiasz się praw honorowych przynależnych człowiekowi.
ochrona przed pedofilami w sutannach2019.09.15 8:28
Hundal biskup pomagał uciekać nazistom a papież Pius powiedział że powstanie listopadowe to bunt przeciw legalnej władzy
z byka go2019.09.15 9:27
Ale wiesz,że W Watykanie pomagano po wojnie nazistom w ucieczce do Argentyny? Wiesz również,ze każdy rozbiór Polski został przyklepany przez papieża?
Cogito ergo sum2019.09.14 21:23
Rabiej ma du.ie nasze dzieci. On sobie bryka z partnerem w wygodnym łóżiu. Takich ma Wawa preziów. Gnojki
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 21:11
Jak zwykle specjalista od wszystkiego niejaki Dzielnicowy zabrał głos. Jak ci nie pasuje że zarobisz więcej to wynocha do Rosji. Tam zobaczysz jaki dobrobyt ma zwykły człowiek.
Janosik2019.09.14 21:14
Grzesiu, już odpowiedziałem temu mylycjantowi debilowi.
marianl2019.09.14 21:19
Proszę go nie komentować to czysty c...ul!
BiegunkaProrocza2019.09.14 23:42
Już Ci pisałem wcześniej: Umyj sobie siusiaka, bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.16 9:35
Przestać już chrząkać tą odbytnicą. Idź śmierdzieć gdzie indziej.
anonim2019.09.14 21:06
Pokurcz jakoś nie zauważył, że podnoszenie pensji bez wzrostu wydajności pracy prowadzi prosto do sytuacji jaka mamy w Wenezueli. To przecież tam rząd ciągle podwyższa zarobki. I dlaczego jest tam tak źle! Ba, coraz gorzej! Pytam cię żoliborska kanalio! dlaczego Wenezuela jest coraz biedniejsza chociaż jej obywatele zarabiają coraz więcej pieniędzy!?
Janosik2019.09.14 21:12
Ty przygłup-mylycjant, to ciebie i was wszystkich śmierdzących lewaków nie dotyczy. Wy będziecie wywiezieni na grecką wyspę, która z czase stanie się waszą wyspą i waszym domem. A my debilu pozostaniemy w tej "Wenezueli" !!! A teraz odpowiedz: Odpowiadam ci ty lewacka kanalio, że wzrost płacy minimalnej ciebie nie dotyczy ! Ty i tacy jak ty będziecie nadal pracować na stawce PO 1750 zł. Do czasu wyjazdu na wyspę. Zrozumiałeś debilu ?!!!
2019.09.14 21:23
Spoko spoko. Czopku :) Ty żyjesz w jakieś równoległej rzeczywistości, albo ci za to płacą. Śmieszny debilku :)
M.2019.09.14 21:24
O jezu, to sie wysililes, szczurku
asia2019.09.14 22:02
za kogo się uważasz, że obrażasz innych , dotychczas obowiązywały zasady , które ogólnie przestrzegano. Pojawiła się hołota która myśli , że jak rzuci mięsem i obrazi innych to wyrazi swój "geniusz" Co do Wenezueli to tam szukaj odpowiedzi,Co do naszego kraju jak dotychczas PIS spełnia nasze oczekiwania i bardzo dobrze , że chcemy wyjść z bytu " biednych pracujących" z 30 lat ciągłego się rozwijania, Ile lat opozycja zaniżała płace , ile lat rozwijały się afery WAT Zresztą wasz Biedroń płakał na temat niskich płac :  Wiele kobiet musi dojechać do ginekologa kilkadziesiąt kilometrów. Jak maja to zrobić? Kiedy często zarabiają minimalną krajową? – pytał. – 
lech2019.09.14 22:30
Może wy macie , bo my nie mamy.
Słowianin2019.09.14 22:49
nie ty szwabska świnio lepiej być tanią siłą roboczą dla niemców co ? być niewolnikiem niemieckiego przemysłu i pracować za grosze na emerytury dla gestapowców i folksdojczyków ..
Spoko2019.09.14 21:00
Jarosław Kaczyński - lider PiS, to jeden z największych patriotów polskich, najlepszych i najmądrzejszych polityków w Polsce. Stoi on twardo na straży wartości cywilizacji łacińsko-chrześcijańskiej oraz prawa i sprawiedliwości dla wszystkich Polaków. Niech Pan Bóg ma Go w swojej opiece ! *** Oczyścić Polskę z komunistycznego śmiecia, z Czyskowskich, Rabiejów, Brejzów, Zdanowskich, Neumannów czy Gawłowskich ....Oni nie są Polakami. Proponuję więc eksperyment, aby od Greków kupić jedną z wysp i zapewnić tym ludziom, wraz z lewackimi politykami, darmową podróż na tą wyspę (one way ticket). Niech tam budują własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, ich wolność i demokrację, ich wiarę w neomarksistowską ideologię .....
2019.09.14 21:15
Pisowski czopku. Zmień lekarza, bo zadławisz się wazeliną :)
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 21:21
Co tam Piotruś partner cię porzucił że masz taki ślinotok.
anonim2019.09.14 21:55
Jak tam twoja Demon zeebie? Dalej ci doopy daje?
anonim2019.09.15 5:50
z NAWIĘZKĄ głupku
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 20:58
No co tęczowe trole. Nie ujadacie jeszcze ? Możecie sobie tylko tak jak ten wasz sodomita rabiejek dawać zdjęcia na fejsa po obrzydlistwach jakie wyczyniacie z tymi waszymi partnerami zbokami , ale od dzieci wam wara. Zresztą macie radę w Ewangelii co lepiej wam zrobić jakby wam przyszła ochota krzywdzić dzieci. Poczytajcie sobie o kamyczku u szyi. Jesteście po prostu bandą skrzywionych psychicznie zboczeńców którzy chcą po prostu krzywdzić seksualnie dzieci pod płaszczykiem adopcji. I to tyle na ten temat.
Janosik2019.09.14 21:06
Minister Sprawiedliwości Ziobro wprowadził rejestr pedofili, trochę się uspokoiło. W szkołach rodzice muszą kontrolować czego uczą się ich dzieci. Sądzę, że opanujemy sytuację, ale wiemy, że będą jątrzyć dalej. Co do kamyczka u szyi zaś, to powiem, że oni znają to bardzo dobrze, bo zastosowali to już dawniej podczas mordu na Popiełuszce !
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 21:09
Słusznie napisałeś. Opanujemy sytuację. Przełom z tą całą sodomią zacznie się od Polski już to widać
z byka go2019.09.15 9:25
Szkoda,ze w tym rejestrze zabrakło zboczeńców z koscioła.
2019.09.14 21:14
Piso-kato-czopku :) Ty zdajesz sobie sprawę z tego że ludzie nie dzielą się na piso-lizów i homoseksualistów? Większość ma w d... wasze psychozy. Ja hetero popieram roszczenia LGBT, bo uważam was kato-faszyści za radykalnych psychopatów. I sorry. Nie jestem sam. :)
M.2019.09.14 21:26
Nie jestes :D To te kato-radykalne szczurki sa marginesem marginesu. Spodem dna szamba... BTW, Frondziu, pamietasz jak papa Rydzyk nazywal Prezydentowa KAczyñska?
Cool2019.09.14 22:29
Nie jesteś sam,to prawda! ... jest was tylu, że ledwo mieścicie się w kilku autobusach! :-)
rp2019.09.15 11:18
Ty jesteś głupi i żaden pedal nie dostanie dzieci do wychowania bo najwięcej pedofilii jest lgbt
Wybraniec .2019.09.14 22:46
To proste jeśli polska jest winna żydom wiele pieniędzy i jest u nich zadłużona to jest u nich w kieszenie więc wszystko co polskie i wszyscy polacy należą do żydów dzieci też .Najpierw spłaćcie długi a potem zobaczymy co dalej .
BiegunkaProrocza2019.09.14 23:41
Umyj sobie siusiaka, bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.
Grzegorz z Domaradza2019.09.14 23:48
Jak zawsze u zboków wychodzi z was fiksacja genitalna.
BiegunkaProrocza2019.09.15 0:32
Polak nie powinien chodzić z gorgonzolą pod kapturem. Poświęć się dla ojczyzny i umyj, a nie wymyślasz jakieś fiksacje.