Jezus zapewnił mistyczkę, że będzie królował Polsce - zdjęcie
16.11.20, 10:20Fot. fotograf nieznany - Archiwum sióstr Zmartwychwstanek via Wikipedia, domena publiczna / Pixabay - hebimoh

Jezus zapewnił mistyczkę, że będzie królował Polsce

44

Pan Jezus: Jestem Królem wszystkich królów, a ty jesteś moją królową i jako taka masz prawo do skarbów moich, możesz nimi rozporządzać, ile i kiedy zechcesz, dla siebie i dla innych.      

Jezus o swoim Królowaniu do mistyczki Kunegundy Siwiec

Pan Jezus: Polska będzie moim królestwem. Będzie wielka, będzie dobra i radość Mi sprawiać będzie. Córko moja, spoczywaj w Sercu moim, bo Ja w twoim odpoczywam. Spełniaj moją wolę, a Ja twoją spełniać będę, tu na ziemi i w niebie. Ufaj Mi, bo wszystko mogę.

Matka Boża (3 maja): Przyszedł czas na powstanie Polski. Ja będę Królową, a Syn mój będzie obwołany Królem

Pan Jezus: Córko moja, obrałem tron w królowaniu w sercu twoim, jakby w niebie. Przychodzę z moimi skarbami, abyś nimi dzieliła się z innymi. Nie zasypiaj z nimi. Daję ci [je] jak córce królewskiej

Pan Jezus: (I sobota miesiąca): Kiedyś Mi oddała serce na własność, [Ja] w nim króluję i znajduję odpoczynek. Bądź Mi posłuszna i wykonuj, co ci każę. Pragnę upodobnić ciebie do Siebie. Chcę jednoczyć się z tobą.

Pan Jezus: Matka moja i była, i jest, i będzie Królową Polski!

Święta Teresa od Dzieciątka Jezus: W trudnościach, jakie przechodzisz, bądź zawsze spokojna, jakby nic nie zaszło, bo w twoim sercu Pan Jezus odpoczywa. Każdy człowiek, który chce zasnąć, pragnie spokoju. Pan Jezus w duszy spokojnej jakby zasypiał. Siostro moja, ty mi pomożesz kochać Oblubieńca naszego, gdy pójdziesz drogą wskazaną ci z dobroci i miłosierdzia Bożego, przeze mnie, a ja ci pomagać będę kochać Pana Jezusa i wspierać cię będę moimi prośbami. Siostro moja ukochana, jesteś królową, bo cię wybrał Pan Jezus na oblubienicę swoją. Droga, którą idziesz, jest drogą królewską. Idąc nią na pewno trafisz do Chrystusa Króla. Droga ta dostępna jest dla każdej duszy

Pan Jezus: Jestem Królem królów, a królowie pozostają w mojej obecności jako prości ludzie, zaś kapłani są moimi zastępcami.

Pan Jezus: Jestem Królem wszystkich królów, a ty jesteś moją królową i jako taka masz prawo do skarbów moich, możesz nimi rozporządzać, ile i kiedy zechcesz, dla siebie i dla innych.

Pan Jezus: (Uroczystość Chrystusa Króla): Kapłani są królami mojego Królestwa. Majątkiem ich są dusze. Módl się za kapłanów, bo oni sprawują mój urząd, są jakby kielichami, z których krew moją wylewają na dusze. Módl się, aby urząd sprawowali z wielką pokorą i w miłości. Przez okrutne cierpienia wysłużyłem zasługi krwi mojej. Królowa przez zaślubiny z królem ma prawo do majątku królewskiego. Przez łączenie się ze Mną w Komunii św. otrzymujesz na własność moje zasługi, moje skarby. Daję ci prawo do wszystkich moich skarbów. Możesz z nich czerpać dla innych i dla siebie, ile chcesz i kiedy chcesz. Przez moje zasługi i miłość jedno się stajemy w łączności. W sercu masz zapoczątkowane niebo na ziemi, a w niebie szczęściu nie będzie końca. Jako ziemska oblubienica króla stara się we wszystkim mu przypodobać i w tym jest pilna, tak ty pilnuj czasu na ziemi, nie zajmuj umysłu sprawami niepotrzebnymi, ale staraj się zdobyć jak najwięcej miłości i jak najwięcej dusz, byś mogła zdobyć jak najwięcej mojego majątku – dusz moich, a tym zadowolisz moje pragnienie. Cierpienia, jakimi cię nawiedzam, należą do skarbów moich. Ponoszone z miłości dla Mnie i złączone z moimi [cierpieniami] stają się dowodem najwyższej miłości. W tym okażesz Mi najwyższą miłość, że zniesiesz cierpienia z radością. Łatwiej [jest] wykonywać inne cnoty. Gdy król ma jakieś strapienie, królowa przeżywa je razem z nim. Razem przeżywają smutki i radości. Daję ci odczuć radość moją. Boleść i cierpienia podzielaj ze Mną i wstępuj w moje ślady. Podzielaj ze Mną i pracuj w mojej winnicy, bądź bardzo pilna i wierna, a Ja będę nagrodą twoją. Nie sama pracujesz, ale ze Mną i moją łaską. Jestem twoim kierownikiem. Mnie się radź, co i jak masz wykonywać, a Ja wspomogę cię łaską, i [wszystko] przeze Mnie wykonywać będziesz, a Ja przez ciebie. Miłość jest sternikiem, który przejdzie przez największe nawałnice. Pełnij moją wolę, jak Ja pełniłem wolę Ojca mego.

Kunegunda Siwiec, (ur. 28 maja 1876 w Stryszawie, zm. 27 czerwca 1955 tamże) nazywana Kundusią, to świecka karmelitanka ze wspólnoty wadowickiej, która zmarła w opinii świętości w 1955 r. To mistyczka oraz Służebnica Boża Kościoła katolickiego.

Urodziła się ona 28 maja 1876 r. w Stryszawie (koło Suchej Beskidzkiej) w bardzo pobożnej rodzinie Jana i Wiktorii Siwiec. Była dziesiątym z jedenaściorga ich dzieci. W domu rodzinnym otrzymała chrześcijańskie wychowanie i wyrosła na żywą, wesołą, ładną i religijną dziewczynę.

W dwudziestym pierwszym roku życia w nowopowstałej parafii p. w. św. Anny w Stryszawie pod wpływem nauk misyjnych o. Bernarda Łubieńskiego, redemptorysty, obecnie Sługi Bożego, Kundusia doznała głębokiego nawrócenia. Zmieniła swoje plany życiowe i oddała się na wyłączną służbę Bogu, jednak nie w klasztorze lecz w świecie.

Żródło tekstu:   http://kundusia.pl/

Komentarze (44):

Tadeusz2020.11.18 15:54
Jezus na pytanie Piłata, czy jest królem powiedział, że jego królestwo nie jest z tego świata. Czy coś się zmieniło z nastawieniu Jezusa czy Polska nie jest z TEGO ŚWIATA? W związku z tym, że ani jedno, ani drugie, wygląda że pani Kunegunda miała urojenia tak jak cała reszta zwolenników samowolnego koronowania Jezusa. BT ew. Jana 18. (36) Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd. (37) Piłat zatem powiedział do Niego: A więc jesteś królem? / Odpowiedział Jezus: / Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu.
do teresa,,,2020.11.18 4:43
puknij sie w ten pusty łeb!
Teresa2020.11.16 20:32
Jezus po to się narodził , aby być królem , bo on jest Królem . Wyznając przed Piłatem Jezus mówił : Tak, jestem królem, dodaje zaraz: Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Królestwo Jezusa jest Królestwem Prawdy, a więc usunięcia wszelkiego fałszu, całego oszustwa szatana, w którym od grzechu pierworodnego pogrążony jest świat.
Mam ubaw2020.11.16 19:17
Hahaha nie wierze, ze istnieją oszołomy, którzy chcą uczyć królem Polski kogoś, kto żył 2000 lat temu hahah zidiocenie katolstwa nie ma granic.
Anonim2020.11.16 20:33
Poznasz głupiego po śmiechu jego.
7772020.11.17 8:47
Żałosny jest ten twój ubaw, konieczne ekspresowe douczenie, aby uniknąć dalszej rażącej kompromitacji.
Anna2020.11.17 15:53
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni..... :)
ALEKS.2020.11.18 1:01
TY JESTEŚ PIERWSZYM I JEDYNYM OSZOŁOMEM! BĘDZIESZ SIĘ ŚMIAŁ, ALE WILCZYM RYKIEM! ZOBACZYSZ!
🎃Jaceniacka2020.11.16 18:50
Do roboty mistyczki ! Z taką facjatą chłopa nie zaznała w życiu i bóbr zarósł jej pajęczyną.
Anonim2020.11.16 20:26
A tobie tylko jedno w głowie. Może ty i lepiej wygladasz, ale wygląd to nie wszystko to tylko opakowanie ,a w środu jesteś gnojem i to jest gorsze niż brak urody.
Nie będzie Intronizacji2020.11.16 17:06
dopóki intronizatorzy nie udowodnią, że starożytny kandydat na króla nadal żyje i jest zainteresowany!
Anonim2020.11.16 16:37
A można zgłaszać inne kandydatury? Ja proponuje Rumburaka.
gumowa kaczka2020.11.16 17:14
Czech na tronie Polski ,no nie wiem
Anonim2020.11.16 16:37
Jezus królem Polski od krzyżowej Ofiary i zmartwychwstania. Nie upowszechniajcie tu zabobonnej wiary ani fałszywych objawień!
Po 11 ...2020.11.16 16:20
Towarzyszu Darek (towarzysz od 1965r.) jesteście w błędzie. 1. macie obywatelstwo, ale Polakiem to wy nie jesteście 2. Karanym bylibyście gdyby nie "gruba krecha' i opublikowane archiwa SB 3 . Polska jest krajem Polaków i to Polacy decydują, czy jesteśmy tym czy innym. Żydowska kiepeła tego nie pojmuje, że Polinu nigdy nie było i nie będzie, a wy I-szym sekretarzem.
Darek2020.11.16 14:56
Nie mógłby być królem Polski z trzech, choćby powodów: 1. nie ma polskiego obywatelstwa, a takie jest wymagane, żeby zajmować stanowiska państwowe, 2. był karany, a wymagana jest niekaralność, 3. Polska jest republiką, nie królestwem.
Samanta2020.11.16 16:14
1. otrzymanie obywatelstwa przez elity polityczne to zwykła formalność. Polaków tam nie uświadczysz, a większość ma właśnie pochodzenie, jak Nasz Pan. 2. Był karany, ale proces był nielegalny. Świadkowie byli podstawieni, a poza tym sama rozprawa odbywała się wbrew prawu nocą. 3. Kogo obchodzi konstytucja? wszyscy ją łamią - i z prawa i z lewa. To nie jest żadna przeszkoda zmienić ustrój.
Darek2020.11.16 19:27
1. ten "Wasz Pan" był Aramejczykiem, 2. proces był zgodny z rzymskim prawem, a - jak twierdzi większość z Was - jesteśmy częścią tzw. "cywilizacji łacińskiej", 3. rękę na Konstytucję podnoszą przestępcy, czego świadkami jesteśmy od pięciu lat.
"proces był zgodny z rzymskim prawem"2020.11.16 19:56
I GO UNIEWINNIŁ! NA śmierć GO wysłali Żydzi! "UKRZYŻOWAĆ GO!" - krzyczeli.
tm do Darek2020.11.16 20:00
Jakim rzymskim prawem? Człowieku-ogarnij się lub doucz! Piłat (sędzia) nie prowadził sprawy i był przeciwny wydaniu kary śmierci. Zrobił to niestety będąc zaszantażowany przez Sanchedryn który faktycznie i niezgodnie z żydowskim prawem przeprowadził przewód sądowy. Zresztą zemścił się (Piłat) na Żydach, Sanchedrynie pisząc w wyroku że Jezus jest ich KRÓLEM.
matis892020.11.16 13:49
Tyle że lewacki PIS wybrał królowanie antychrysta wspierając satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do znamienia Bestii. Państwo bezgotówkowe do Znamienia jest na wieczne potępienie dusz jak mówi Biblia i na to gra lewacki PIS.
Bestia2020.11.16 16:14
A odpierdulta się ode mnie. Zawsze swoja zasraną niekompetencję i głupotę zwalacie na mnie.
łoł2020.11.16 13:33
Ileż tu ludzkich miernot, jedno sezonowych robaków, którym wydaje się, że są wielcy i mogą konkurować, ba, mogą szydzić z Boga. Jak bańka mydlana, skończy się wasz marny i bezwartościowy żywot, a Jezus powie "nie znam was...", czyli po naszemu : "nie jesteście z mojej rodziny ludzkiej".
lol2020.11.16 14:44
Iluż tu idiotów, którzy wierzą w debilne albo oszukańcze teksty debili albo oszustów i klękają przez wymyślonymi bożkami. Problem w tym, .że kiedy po śmierci ich niebyty trafią do nicości nie dotrze już do nich, jak idiotyczna była ich religia.
Marian2020.11.16 13:31
Jeżeli tak to o dalsze losy Polski jestem spokojny. W odwodzie stoi jeszcze nasza husaria.To tak na wszelki wypadek, gdyby akurat Pan Jezus nie miał czasu.
ble2020.11.16 17:15
husaria spod Empiku
ladychapel2020.11.16 13:16
Żadne objawienia prywatne, także te, które zostały uznane przez Kościół katolicki za autentyczne, „nie należą do depozytu wiary” (KKK 67). Katolik nie ma więc obowiązku w nie wierzyć. Żyjący w XVI stuleciu św. Jan od Krzyża – w jednym ze swych najważniejszych dzieł, zatytułowanym „Droga na Górę Karmel” – zauważył, że skoro przez swego Syna Bóg powiedział nam wszystko naraz i nie ma już nic więcej do powiedzenia, to: „Jeśli dzisiaj ktoś chciałby Go jeszcze o coś pytać lub prosić o jakąś wizję albo objawienie, nie tylko postępowałby nieroztropnie, lecz także obrażałby Boga, nie mając oczu utkwionych jedynie w Chrystusa, bądź szukając poza Nim innej rzeczy albo nowości”.
też CHCĘ KRÓLOWANIA JEZUSA2020.11.16 13:02
ale nie hierarchów i Kaczyńskich, i PISowców, CHCĘ WIELKIEJ POLSKI, a wielka to też taka co się dzieli tym co ma i co wy na to? skończy się tylko branie...
Anonim2020.11.16 13:31
taa, i pewnie zapewni ci to Konfederosja....
Anonim2020.11.16 12:42
Teraz to mu chyba wstyd że Polskę.
kefas2020.11.16 12:22
też chcę takie zioło.
Anonim2020.11.16 12:41
Nie ma szans. "Watykański Turbomózgotrzep" został zabroniony ze względu na spustoszenie, jakie czynił w mózgu.
Ponboczek2020.11.16 15:47
... a zielnik , u tjebja jest ..???
Anonim2020.11.16 12:17
Przegląd Psychiatryczny nr 298.
on2020.11.16 11:22
Dobre sci-fi chociaż często odgrzewane. Może coś o Lewiatanie napiszecie?
Natalja Siwiec2020.11.16 11:16
Ale my nie życzymy sobie obrzezanego monarchy w Polsce.
Marek2020.11.16 17:33
Kobieto czy prochy ci mózg wyżarły !!!
Don Rocco2020.11.16 10:49
Mistyczka Kunegunda Siwiec biegle posługiwała się staro aramejskim rozmawiając z Jezusem, chociaż nigdy nie uczęszczała do szkoły, czytać i pisać nauczyła się od miejscowego górala. Z biegiem lat nieużywana umiejętność pisania zanikała, aż w końcu Kunegunda Siwiec zaczęła uchodzić wśród mieszkańców za osobę niepiśmienną. Pracowała w polu, siała zboże, pasała bydło, pomagała w pracach domowych....:))
To jeszcze nic!2020.11.16 10:42
Na YouTube są świadectwa osób, które utrzymują telepatyczny kontakt z mieszkańcami Plejad i Kasjopei!
Anonim2020.11.16 10:39
Nie tak dawno była w Krakowie elekcja, wybraliśmy Chrystusa królem.
Anonim2020.11.16 12:16
Żyda???? Na króla Polski??? NIGDY!!!!!
"Jezus zapewnił..."2020.11.16 10:36
I co z tego? Jezus zapewnił swych starożytnych uczniów, że powróci zanim "przeminie" ich pokolenie.
Po 11 ...2020.11.16 10:34
Kunegunda była królową i jako taka miała prawo do skarbów Jezusa i mogła nimi rozporządzać, ile i kiedy chciała, dla siebie i dla innych? I co zrobiła?
Anonim2020.11.16 10:32
Można odnieść wrażenie, że jezusa interesuje tylko kasa i władza, tak jak agentów KK. ciekawe...