Jarosław Kaczyński: Media w Polsce powinny być polskie - zdjęcie
14.07.20, 12:30Fot. Rafał Zambrzycki (Sejm RP) via Flickr, CC BY 2.0

Jarosław Kaczyński: Media w Polsce powinny być polskie

98

Wygraliśmy mimo walki na zasadzie jeden przeciwko wszystkim, przy niezwykle ostrej kampanii, często łamiącej wszelkie zasady” – powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński komentując wynik wyborów prezydenckich, w których zwyciężył Andrzej Duda.

Jak zaznaczył prezes PiS w rozmowie z PAP – dlatego zwycięstwo tak bardzo go cieszy. Dodał również:

Działał potężny, wydaje nam się, że także inspirowany z zewnątrz front medialny, a także front różnego rodzaju nadużyć, łamania prawa. Polegał przede wszystkim na masowym niszczeniu banerów z wizerunkiem Andrzeja Dudy, a reakcja na to ze strony odpowiednich służb był bardzo słaba”.

Jarosław Kaczyński został też zapytany o fakt niskiego poparcia dla Andrzeja Dudy wśród młodego pokolenia oraz o to,czy nie obawia się, że młodzi z elektoratu PiS odpływają. Prezes PiS odparł, że jego ugrupowanie nie lekceważy tego, co miało miejsce jeśli chodzi o młode pokolenie. Wskazał między innymi na tendencję wśród młodych ludzi do oczekiwania zmiany i nowości. Dodał również:

Nie można tutaj jednak również lekceważyć wpływu mediów czy opiniotwórczych ośrodków na młodych ludzi, którzy są z natury rzeczy mniej doświadczeni życiowo, nie mają we własnych życiorysach wielu elementów porównawczych, które mają starsi. Dlatego mogą być podatni na rozmaite działania perswazyjne”.

Jarosław Kaczyński podkreślił również, że w Polsce nie ma miejsca ograniczanie żadnych praw, szczególnie wolności słowa, która jest u nas mocniejsza niż w innych krajach Europy. Twierdzenia, że w Polsce mamy do czynienia z atakiem na demokrację czy wolności obywatelskie nazwał „oderwanymi od rzeczywistości”. Dodał też,że w Polsce widoczny jest niespełniany warunek demokracji, a więc równowaga w mediach między różnymi opcjami. Pytany o kwestię repolonizacji mediów powiedział między innymi:

Nie mamy zamiaru niczego ustawiać. Natomiast sytuacja w polskich mediach jest dość dziwna na tle innych państw, teraz już także tych bliskich nam, np. Czech. Tam to się zmieniło i my też uważamy, że to się powinno zmienić”.

Zaznaczył, że media w Polsce „powinny być polskie”. Powiedział też, że nie można zakazać im brania udziału w kampaniach, które jego zdaniem mogą być inspirowane zewnętrznie, ale:

Możemy doprowadzić, do tego, że mediów, które patrzą na rzeczywistość bardziej realistycznie, będzie więcej niż w tej chwili. W tym kierunku będziemy próbować działać”.

Wyraził nadzieję, że uda się doprowadzić do tego, że w Polsce będziemy mieć do czynienia z większym pluralizmem jeśli chodzi o rynek medialny. Zaznaczył jednak, że nie stanie się tak przez narzucenie tego siłą czy ograniczeniami prawnymi, ale „regułami, które wszyscy akceptują”. Dodał też, że obecnie nie ma żadnych prac nad dekoncentracją mediów, jednak nie wykluczył, że takie propozycje ze strony obozu rządowego się pojawią:

Będziemy się starali robić wszystko, żeby sytuacja pod tym względem się unormowała, ale nie zrobimy niczego, co by godziło w wolność mediów”.

Komentarze (98):

Kontakt365.com2020.07.25 16:33
Polskie już są od dawna tylko polacy zaślepieni zagranicznym chłamem. https://kontakt365.com
Elektor2020.07.16 6:32
Kluczowe jest, aby władza była polska, działająca dla dobra Polaków. A tego niestety nie mamy.
Ciekawi mnie jedna rzecz2020.07.15 14:18
Hipotetycznie. Co się stanie kiedy już wszystkie grupy społeczne, które nie są mile widziane w Rzeczypospolitej Polskiej wyjadą? Wszystkie elyty, masoneria, żydokomuna, ruskie trolle, warszawka, krakówek, wykształciuchy, ludzie z maturą (bo matura to dla elektoratu pis duże osiągnięcie), geje, lesbijki, kasta, młodzi lekarze, pielęgniarki, niepełnosprawni, studenci, wykładowcy itd. Czy jeśli wszystkie te grupy opuszczą ten kraj mlekiem i miodem płynący, to będziecie szczęśliwi? Czy wtedy rozsiądziecie się wygodnie w fotelu i pomyślicie "warto było walczyć"? Czy może znajdziecie wśród was samych kolejnego wroga? :D
gniewosz682020.07.15 9:01
Media podczas kampanii zachowywały się skandalicznie - te wiernopoddańcze wywiady Holeckiej z Dudą, ta kampania nienawiści wobec Trzaskowskiego w TVP. A media w Polsce powinny być dobre. Obiektywne i odzwierciedlające poglądy Polaków - wszystkich, a nie tylko rządu i jego popleczników.
czekista2020.07.14 22:34
O tym mowilo sie od pieciu lat!!! I co zrobiliscie przez te lata? Jestem pewny, ze ten temat bedzie ponownie poruszany w 2025 roku. Jarus !!! Jestes lajdakiem !!!
Glaudiusman2020.07.14 22:12
To prawda, wszystkie bez wyjątku media muszą być polskie, tak jak w Reichu wszystkie są niemieckie.
ups2020.07.14 17:25
ups ;) https://www.forbes.pl/biznes/kkr-and-co-fundusz-private-equity-ktory-przejal-axel-springer/1ezrzhl
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.07.14 16:40
Otwieram pocorn, nie moge sie doczekac kiedy zaczniecie repolonizowac wrogie rzadowi media ktorego wlascicielem jest najwiekszy milosierny sojusznik w biznesie i nie tylko Trump. Beda jaja jak sie patrzy ;)
Olej2020.07.14 16:21
Szanowny Panie Jarosławie ! Z całym szacunkiem dla Pańskich działań i starań - proszę zrobić wszystko aby odbudować polskie służby specjalne, do poziomu pozwalającego realizować politykę państwa wszędzie tam gdzie dyplomacja potrzebuje ,,przedłużenia rąk'' a siła państwa projekcji wobec jego przeciwników. Proszę wzmóc nacisk na tę sferę władzy, która stanowi o państwie w sposób szczególny tak samo jak armia. Pole działania i oddziaływania polskich służb jest i powinno być przeogromne, w każdej dziedzinie ludzkiej aktywności mającej wpływ na nasz los i naszego narodu oraz państwa.
Seks kamerki2020.07.14 16:12
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.frircikvip.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Anonim2020.07.14 16:12
Aby nas zniszczyć, bolszewicy dewastowali wszystko co mądre, piękne i szlachetne, a promowali prymitywizm. Naziści niszczyli to co bolszewicy i tak ograniczali edukację, aby przypadkiem nie wykształcić myślenia, więc kompetencji, w jakiejkolwiek dziedzinie.
Anonim2020.07.14 16:07
Doskonale wiedzieli o tym bolszewicy i naziści.
Anonim2020.07.14 16:05
Bardzo byśmy prosili, żeby były też na wysokim poziomie, pod każdym względem. Zdolnych i wybitnych ludzi w różnych dziedzinach mamy wielu, dobrze aby mogli swe talenty wykorzystać dla naszego wspólnego dobra. Wojna kulturowa to ma do siebie, iż wygrać ją można tylko przy bardzo wysokim poziomie wiedzy i moralności społeczeństwa!
Felek2020.07.14 15:43
To jest bla bla bla, które już słyszeliśmy. Konkrety proszę!
antoni.s2020.07.14 15:26
Repolonizację mediów w polsce proponuję zacząć od radia maryja,które to radio jak nie wszystkie pisiory wiedzą, należy do redemptorystów,którzy to, o czym pisiory w ogóle już nie wiedzą ,a jeżeli wiedzą to opędzają się od tej wiedzy jak od trądu,którzy to swoją siedzibę mają w watykanie,który to,o czym akurat wiedzą wszyscy,jest światową stolica największej i najsprawniej zorganizowanej i zhierarchizowanej organizacji mafijnej świata.
Nauczycielka2020.07.14 15:44
Uspokój się, i uzmysłów, że nieprzyjmowanie białka zwierzęcego powoduje rozchwianie nastroju i podatność na perswazje i propagandę. Poza tym, mimo wakacji, weź korepetycje z polskiego i napij się bilobila, gówniarzu
Anonim2020.07.14 19:13
Chciałem się odnieść, ale nie bardzo mam do czego,w twoim wpisie zupełnie brak treści,z ciebie taka nauczycielka jak ze mnie gówniarz.
gniewosz682020.07.15 9:04
Jako nauczyciel wstydzę się za panią.
ja tylko wtrącę2020.07.15 13:58
Przyjmowanie białka zwierzęcego zwiększa ryzyko raka jelita grubego i chorób serca, czego białko roślinne nie robi. Na zdrowie :*
Ed2020.07.14 15:25
zrobić jak np. we Francji, udział obcego kapitału w tv, portalu czy gazecie nie może przekraczać 40 %
Flaga państwa przy tytule2020.07.14 15:12
idziemy do kiosku, widzimy stertę gazet i wiele tytułów, np. fakt i flagę Niemiec i Szwajcarii ... Komuś, kto ma IQ wyższe niż korpoludki z integracji albo fani Kiepskich, te flagi dadzą wiele do myślenia
Urszula2020.07.14 15:10
Dzieje się: Spisek w PiS. Mateusz Morawiecki na celowniku". Przeciwko premierowi występują Szydło, Ziobro, Kurski i Brudziński. Ponoć działał na szkodę Dudy. Cel tej bandy czworga - pozbawić Morawieckiego stanowiska premiera.
poważnie???2020.07.14 15:13
to otwieraj szampana, i z radości schlaj sie do nieprzytomności
Urszula2020.07.14 15:23
Myślisz, że jak ty jesteś moczymorda to inni też? Wyobraź sobie, że jestem abstynentem. Wiem, wiem, w Polsce to nie jest poważne bo w Polsce chleją wszyscy, a ten co nie pije to jest podejrzany. No taka gmina.
poważnie??2020.07.14 15:34
jesteś abstynentem, czy abstynentką? gdzie żeńskie końcówki, trollu? Jak upada rząd PiS to powinieneś świętować, to zdaje się już 8678 koniec PiS-u, Misiek nawet książkę o tym napisał, więc jak nie pijesz to se kreskę ściągnij z radości, 'oświecony' prostaku
Urszula2020.07.14 15:43
Dla ciebie tłuku ważne są detale. Jesteś tępakiem, który jedyne co potrafi to ubliżać innym. Czy ja cię zaczepiłam? Coś się przyssał do mnie? O takim jak ty mówią: czepiło się g...wno okrętu i mówi płyniemy. Więc ciąg się, flaku, bo nadepnę. Pismatoł i nic więcej.
poważnie?2020.07.14 15:49
nie jesteś dla mnie symetrycznym adwersarzem, tefauenowski mankurcie
czekista2020.07.14 22:39
Juz za komuny wiedziano, ze " kto nie pije, kapuje ".
ASTOM2020.07.14 15:17
Ta? NIEmożliwe..... Info z pierwszej, czerwonej, tefałenowskiej ręki???
gosc2020.07.14 16:05
sluchaj no orszula!!! ja slyszalam ze trza koki zostal z walizkami sorry z jedna walizka wygnany z domu PODOBNO to za ten samba braziliana PIECIOGWIAZDKOWY HOTELS COPAKABAMA gdzie byl onegdaj i zrobil sobie dobrze jak rowniez dobrze zrobil ksiegowej!!!coz goska widac bylo po tej wiadomosci wziela dziecka pojechala do mamusi RJIO de ZANEJRO musial tam skonczyc przed cisza!!w rybniku ludzie mowia ze tesciowa pokazala jedna gwiazdke i musial zmykac w poplochu dobrze ze ochroniarz byl TO URATOWALI chlopa!!!no i co ty na to orszula????dobrze ci sie zrobilo????
pojechał poruchać za 63 koła?2020.07.14 16:15
ale tam chyba trójkąt wchodzi w grę. Urszula powinna zapytać w swych redakcjach, jak to w tym Rio naprawdę było, bo jak to prawda, to to będzie koniec gabinetu cieni PO
czekista2020.07.14 22:43
63 kola ???? Musiala byc to " ostra d*pa.!!!
morddchaj2020.07.14 15:04
Kaczyński w wyborach stoczył kolejną "samotną walkę" :))). Ta "samotność" polega na tym, że masz do dyspozycji: rząd, Sejm, Prezydenta, wojsko, policję, służby specjalne, budżet kraju, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Polonia, TV Republika, TV Trwam, Radio Maryja, Wpolityce, Frondę, DoRzeczy, Polskie Radio Program I, Polskie Radio Program III. Sprzyjają ci uchodzące za "niezależne: Polsat, Polsat News, Dziennik, Wirtualna Polska, Interia a i w podobno "wrażym" RMF FM i Onecie masz swojego Mazurka, co robi partyjną robotę. "Samotna walka" jest też wtedy, kiedy wbrew zasadom międzynarodowym cywilizowanego świata kandydaturę Dudy ( twojej marionetki) popiera Prezydent USA. Najzabawniejsze ale i najtragiczniejsze jest to, że bardzo duża część Polaków wierzy w te BREDNIE. Poważnie.
identyczna sytyacja była jak rządziło PO, PSL, SLD2020.07.14 15:22
czyli od 1989 r. z przerwą na rząd PC i teraz PiS, przez 24 lata. A wcześniej od 1944 i manifestu PKWN, tylko wtedy PO, PSL, SLD występowały pod innym wspólnym szyldem PPR a później PZPR i ZSL PS JADĄC NIESIOŁOWSKIM - "SE WYGRACIE, TO SE BEDZIECIE RZĄDZIĆ" ty czerwony, zboczony i zakłamany ch....
mordechaj2020.07.14 15:34
Pragnę jescze dodać, że politykiem który zrobił największą karierę w historii tak znienawidzonej przez PiS III RP był Lech Kaczyński. W ciągu zaledwie 20 lat był : zastępcą Lecha Wałęsy w "Solidarności" (pod koniec), ministrem stanu, posłem, senatorem, ministrem sprawiedliwości, Prezesem NIK, prezydentem Warszawy , Prezydentem Polski. I to wszystko się działo dlatego, bo był bardzo pokrzywdzony i prześladowany przez III RP :)))) Na koniec, nie wiadomo dlaczego, ale w ramach wielkiego pokrzywdzenia, jego ciało spoczęło na Wawelu. Każdy z Polaków chciałby być tak prześladowany przez III RP i "układ" :) , jak Lech Kaczyński.
taa?2020.07.14 16:11
Zapomniałeś o Tusku. To Tusk zrobił największą karierę, tylko nie zawdziecza jej sobie tylko STASI, tak samo Graś, do dziś ich akt maja top tajność w BND. Dlaczego Modzelewski mówił że Kaczyńscy nie nadają się do kiszczako-geremkowej koncesjonowanej opozycji, wiesz? Bo mówił, że są za uczciwi i ideowi. Nie zapominaj o karierach Michnika, Kuronia, Frasyniuka, czy wreśzcie Bigosa, który gdy był jeszcze ministrem obrony się chwalił że zostanie prezydentem RP. Tak, cała prawda o tej ugadanej z Kiszczakiem "opozycji"- agenturze wpływu, której symbolem był Wałęsa, wyjdzie na jaw. Są ku temu symptomy, choćby zmiana w SN, bo pewnie wiesz że w żadnym cywilizowanym kraju dwa razy skazać za to samo nie można. A teraz się to powolutku zmienia...,
mordechaj2020.07.14 16:17
do @ taa? - Mylisz się. Największą karierę w III RP zrobił Lech Kaczyński. Tusk był tylko posłem, senatorem, wicemarszałkiem Senatu, premierem, przewodniczącym PE. Komu Lech Kaczyński natomiast zawdzięcza swoją zawrotną karierę w III RP: posła, senatora, ministra sprawiedliwości, prezesa NIK, prezydenta Warszawy, Prezydenta Polski jest ścisłą tajemnicą, jak się domyślasz :)))
Zbych2020.07.14 14:41
A ja uważam, że skoro większość Polaków kupuje durną prasę i ogląda durne media, to nie są oni warci miana Polaka i lepiej niech się pakują
Anonim2020.07.15 14:08
Kij z prasą i mediami! Połowa PiSowskiego elektoratu nie ma matury i to jest dramat. To jak Ty chcesz wymagać, żeby czytali cokolwiek, skoro egzamin dojrzałości w wieku lat 17-18 był zbyt trudną przeszkodą.
olo2020.07.14 14:33
myślę że udział niemieckiego kapitału w polskich mediach powinien być proporcjonalny do udziału polskiego kapitału w mediach niemieckich
Media PolskoPiSowskie2020.07.14 13:52
Przepraszam Panie Kaczyński, a w których to mediach polskich można będzie krytykować głupoty rządzących???
stary frondziarz2020.07.14 14:02
Cóż… za PRL-u słuchało się RWE, BBC i VoA. Teraz jest łatwiej. Chyba, że zablokują internet jak w ChRL.
Suweren2020.07.14 14:25
- A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie. - Skończyłem z pierdzeniem, już na dobre, sram gdzie tylko się da!
Suweren2020.07.14 14:40
Wolę wypróżniać się gdzie się da, niż każde kacze gówno łykać ze smakiem. Chcesz też moje?
NY2020.07.14 14:34
w bolszewickim TVN i Polsacie
no ale2020.07.15 14:31
jeśli wszystkie media będą partyjne to nie będzie tvn i polsatu :( I wtedy gdzie będzie można dowiedzieć się o San Escobarze? :(
Suweren2020.07.14 13:52
Koreinizacji ciąg dalszy. Niech żyje Kim Ir Kacz!
ceramik2020.07.14 13:47
Słuchajcie Kaczyński. Jesteście do teraz Małym Wielkim Wojownikiem. Obiecujecie wolne sądy, media i uniwerki od dawna.Jeżeli nic nie zrobicie, to z Wielkiego Wojownika zmienicie tytuł na Wielkiego Szmaciarza. Z całym do pana szacunkiem, ale kocham swoją Ojczyznę i nie będzie to panu darowane.
Władysław2020.07.14 13:40
Panie Prezesie, ile czasu musiało upłynąć, aby spostrzegł Pan to, co wszyscy Polacy widzą od dawna. Większość ludzi kupuje "kolorową prasę", wszelkiego typu "tabloidy" i brukowce bezrefleksyjnie. Oni nawet nie zauważą zmiany właściciela, czy wręcz jego narodowości. Tym bardziej proces ustawowej repolonizacji mediów w Polsce należy zacząć bezzwłocznie. Mamy polski rząd, polski sejm, polskiego prezydenta i TK; jedynie senat pod kierownictwem feldmarszałka Grodzkiego, na którego "30 dniach" można polegać, jak na karnych Lewandowskiego. jest obecnie jedynym hamulcowym. Nie ma na co czekać. Właśnie teraz, po wygranych wyborach, kiedy ta cała agentura zwana opozycją jest w rozsypce, od razu należy zacząć proces polonizacji mediów. Jak nie my ich - to oni nas. Tu nie ma remisu. A prezydent Duda dostał właśnie od Polaków, którym służy, polecenie wykonania tego zadania. Do końca, a nie tak jak sprawa sądownictwa.
Tego nie dowiesz się z Frondy2020.07.14 13:40
"Wyrażamy nasze głębokie zaniepokojenie wynikające z ataku na naszego szanowanego kolegę, korespondenta dziennika "Die Welt", Philippa Fritza. Niezłomnie wierzymy w wolność mediów i w otwarty dialog jako podstawę publicznego dyskursu" - czytamy w oświadczeniu zagranicznych korespondentów i wydawców w Polsce. O niemieckim dziennikarzu wspomniał w trakcie wiecu wyborczego na początku lipca prezydent Andrzej Duda.
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.07.14 13:51
W naszym kiosyku Róchu "u Stacha" mamy filmiki z klasyką radziecką oraz, jak zwykle, wiadomości z kraju i ze świata - wszystkie goovno warte.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼 nie żyje2020.07.14 13:39
R.I.P.
Ukasz2020.07.14 13:32
No trzeba się wziąć za tę wielogłową, niemiecką hydrę.
Apateista2020.07.14 13:22
Czekam juz na polski Facebook :-)
suluben2020.07.14 13:25
Już przecież był i jakoś tam jest - Nasza-klasa.pl, działająca od 2007, obecnie nk.pl
Natalja Siwiec2020.07.14 13:38
NK jest już trwale zintegrowany z FB
Apateista - onanista2020.07.14 13:26
Zacznij od polskich znaków.
Był i zdechł pod płotem2020.07.14 13:41
Nazywało się toto "polfejs".
Bartek2020.07.25 16:31
Bez obaw. Polfejs jest teraz pod inną nazwą i tyle w temacie :)
Andy Garcia2020.07.14 13:21
Jasne jak łupież na ciemnej marynarce prezesa. https://www.youtube.com/watch?v=bSb12i2KM2s
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.07.14 13:29
W naszym kiosyku Róchu "u Stacha" mamy też inne filmiki oraz prasę radziecką.
Nesse2020.07.14 13:20
Tak, tak... Polska zaraz będzie północnokoreańska, tak to widzę.
Anonim2020.07.14 13:25
O jejku jejku, nie będzie tencowego, nie bedzie tencowego... Możecie zejść do podziemia. Radźcie se. Może Guju wam pomoże.
Nesse2020.07.14 14:23
Masz jakieś problemy z wymową, z pisaniem? Aż tak źle wpłynęła na Ciebie pisowska telewizja propagandowa? Nie musimy schodzić do podziemia, bo w sumie większość młodych ludzi nie ogląda telewizji i dzięki temu nie uległo propagandzie TVP :)
Anonim2020.07.14 13:14
Biorąc pod uwagę, że tęczowa międzynarodówka znowu zamierza zrobić myk i powtórzyć wybory to kampania się nie skończyła i dalej będą nas próbowali wykąpać w "soku z buraka". No cóż skoro tak bardzo tęczowe matołki chcecie powtórzyć wybory to ja mogę iść nawet dzisiaj jak trzeba. Dostaliście w d... przed chwilą to dostaniecie ponownie. Będziecie tak robić jak te brukselskie głąby co referenda powtarzają do skutku? No to się pobawimy... Do zwyczajowego porannego "dzień dobry" dorzucimy: "kiedy kolejna tura wyborów"? No, tencowe chlopaki, zacynamy: Runda II.
ladychapel2020.07.14 13:11
Polska nie nadaje się do żadnej wspólnoty - jest asocjacyjna. Po początkowym okresie ekscytacji, z biegiem czasu zaczyna narzucać innym swój, własny punkt widzenia
Anonim2020.07.14 13:16
Wiesz mam w głębokim niepoważaniu co na mój temat myślą różni entuzjaści Sodomy i Gomory. To jest mój kraj i kolegować się zamierzam z tymi co mi odpowiadają a nie z tymi co są "przywiezieni w teczkach". Wyjedź se w ramach sprzeciwu do Dojczlandów na przykład. Akurat, ojczyzna na Twoją miarę.
Jude, was machst du denn hier?2020.07.14 13:25
"Polska nie nadaje się do żadnej wspólnoty - jest asocjacyjna." - Nun, wenn du es nicht mögen,.. .Raus!
wlodzimierzkwiatkowski2020.07.14 13:34
i vice versa - won z EU wsioki
Warum arbeitest du nicht?2020.07.14 13:58
du wasserpolnischer schweinehund !
Przecież ten twój "Jezus" dziaduniu2020.07.14 13:42
również był obrzezany.
So,2020.07.14 13:54
what's your point?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 13:09
żoliborski smierdziel będzie zatem musiał też zniszczyć polskojęzyczne media znanego o.(szusta) rydzyka!
katolicka kretynizacja polski ✡️🇵🇱✡️2020.07.14 13:10
Ja parch Lech Keller-Krawczyk protestuję, że nie mogłem głosować z powodu mego tchorzóstwa. Srałem w pieluchy na samą myśl, że mógłbym się zarazić i do piachu.
Anonim2020.07.14 13:10
Stuknij się w łeb idioto! Media o.Tadeusza są Polskie!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 13:16
sam się pyerdolnij w swój pusty katolski łeb!!! toruńskiego hochsztaplera w każdej chwili ze stanowiska dyrektora może usunąć papież, jakiego kraju głową jest papież? watykańskiego! czyją propagandę prócz PiSowskiej sieją rydzykowe media? watykańską! więc jak sam widzisz są to watykańskie media nadające po polsku! czopku
Anonim2020.07.14 13:21
Czyj jest der "Onet", der "Fakt, der "Lisweek"... I nadają w trudnej mowie polskiej, czopku - do Ciebie jakże to określenie pasuje... Zawsze jednak możesz opuścić naszą piękną ojczyznę i wyjechać do Izraela lub Dojczlandów. Nie będziesz przeżywał stresów, cretino.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 13:23
spoko! klechy niech wypyerdalają do watykanu...
Anonim2020.07.14 13:27
To może najpierw tęczowi do Izraela. Tam to bardzo popularne.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 13:47
znowu błysnąłeś jak jaja psa podczas syrania! do izraela to może wyjechać PADalec z żoną i córką w końcu to kraj z którego te żydówy się wywodzą a co do tęczowych to w izraelu za homoseksualizm i inne zboczenia trafia się do więzień także poczytaj coś na ten temat zanim napiszesz o popularności tego kraju wśród osób LGBT!
Anton Macierak2020.07.14 13:28
Z tym, że przymiotniki pisze się małą literą. Jakie? – polskie.
Pimpuś2020.07.14 13:15
Wszyscy Cię ignorują biedaku dlatego coś napiszę - czy powtarzasz codziennie do lustra: "Kim jesteś? Jesteś zwyciężcą!. Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!" - instrukcje masz na yt - bez tego to daleko nie zajedziesz.
problem jest z gazetą żydowską dla Polaków2020.07.14 13:06
powinna być wchłonięta przez Midrasz o łącznym nakładzie jak Midrasz
Tomasz2020.07.14 13:04
Szkoda, że to nie ty byłeś w samolocie. Wszyscy by na tym skorzystali.
jula2020.07.14 13:12
Wprost; barbarzyńca, cham i cywilizacyjny osioł.
Janina2020.07.14 13:02
Oznacza to, że ze spółek skarbu państwa zaczną być utrzymywane takie prywatne, polityczne pseudoprodukty jak "Do rzeczy", "Gazeta polska", "tv republika" i inne śmiecie. Zniszczyli już tvp i Polskie radio, teraz czas na pozostałych. To nie ważne, że nikt tego nie kupuje, ale propaganda partyjna musi mieć przecież narzędzia. Co tam wolny rynek, co tam wybór klientów, nieważny interes Polski - tylko PARTIA! Tfu!
jula2020.07.14 13:02
Jest rząd, jest prezydent, potrzebne dobre i skutecznie(konsekwentnie) wprowadzane rozwiązania. Czas na dalszą przebudowę Polski. Zgadzam się z Panem Panie Prezesie.
jle_ffm2020.07.14 13:01
Podajcie mi jakąś jedna konkretną manipulację której rzekomo dopuściły się 'niemieckie' media w czasie kampanii? Czy też będziecie jak papugi bezmyślnie powtarzać za prezesem...
jula2020.07.14 13:08
Faktów nie kojarzysz, gdzie byłeś, co czytałeś? Musimy porozmawiać Herr .... rzekł (napisał) niemiecki dziennikarzyna do polskiego Prezydenta.
jle_ffm2020.07.14 14:03
Fakt jak inne dzienniki podał inforrmacje na temat tego czego dopusczała sie ta osoba. Gdzie tu manipulacja?
Piotr2020.07.14 12:56
Zgadzam się z Prezesem. Mądry Gość.
Panie Prezesie,2020.07.14 12:53
i tu pan pier-doli głodne kawalki! Media w rękach Polaków gwarantują jedno: KOORESTVO! Czego najlepszym dowodem jest "Pravda Wyborcza".
Iks2020.07.14 12:52
Niemcy mieli okazję żeby siedzieć cicho w czasie wyborów - nie wykorzystali jej, to teraz ... gwiazdki. Jeszcze proponuję zrobić coś niemiecką mniejszością w sejmie.
kasikas2020.07.14 12:52
Tak zdecydowanie powinny!,,,bo dośc mam tych manipulacji niemieckich
Maria Błaszczyk2020.07.14 12:49
"Zaznaczył, że media w Polsce „powinny być polskie”." Aha. I dlatego po tym, jak wykończył "Express Wieczorny", sprzedał go szwajcarskiej spółce Marquard Media.
jest to zrozumiałe - do pracy legislacyjnej2020.07.14 12:47
ustawa podobna jak w Germany lub Francji
Nic podobnego!2020.07.14 12:56
Kłamiesz!
Maria Błaszczyk2020.07.14 19:00
Czyli - system dualny, media zregionalizowane, pluralistyczne. Z silną pozycją mediów publicznych ustawowo tak stworzonych, by dawały czas antenowy opozycji? To ja jestem za.