Jarosław Jakimowicz: Jak zostałem wrobiony w antysemityzm - zdjęcie
26.04.19, 08:25

Jarosław Jakimowicz: Jak zostałem wrobiony w antysemityzm

18

Aktor Jarosław Jakimowicz jest grillowany przez lewicowe media za... antysemityzm. "To jakiś absurd! Co się dzieje w moim kraju?" - pyta Jakimowicz na łamach facebooka po tym, jak wiele tytułów medialnych uznało go za "antysemitę".

Jakimowicz kilka dni temu zamieścił na swoim profilu grafikę z napisem: "Poland NOT Polin". Takie tytuły jak "Wprost" pisały w efekcie o... "antysemickim wpisie Jakimowicza". Tymczasem jak wyjaśnił sam aktor, chodzi tu "o ustawę 447".

Wkrótce Jakimowicz opublikował krótką notkę podsumowując zorganizowaną na niego nagonkę.

"To jakiś absurd! Co się dzieje w moim kraju? Czuję się patriotą i jestem przeciwnikiem amerykańskiej ustawy 447, która jest naciskiem, zmuszaniem Polski do rozliczania się za Holocaust. Mamy płacić za Niemców?! Dałem tego wyraz na FB. Nie napisałem słowa o Żydach i do Żydów. Przeżyłem skomasowany atak na swój profil i w ciągu godziny dostałem ok. 300 postów z groźbami i obelgami! Nie koerowałem postu do Żydów. Media, które są na usługach, podchwyciły temat i piszą o mnie antysemita?! Chore!!! Dlaczego nikt nie pisze co i kto kieruje Polakami, którzy są za podpisaniem tej ustawy? O tym, jakimi są patriotami?!"

bsw

Komentarze (18):

ceramik2019.08.8 17:59
Dlaczego się wypiera? Co złego jest w byciu antysemitą? Za innymi narodami możemy nie przepadać, ale semitów, czytaj żydów musimy lubić. Otóż nie. Cały świat żydów nie cierpi, bo to dzuma.
Celestyn2019.04.27 20:12
Dziś Żydzi to zupełnie inni ludzie, nauczyli się korzystać z dobrodziejstwa demokracji, a wielka kasa ich braci w wierze pomaga im wpływać na politykę jednego z większych mocarstw. Nie można pozwolić by Polska stała się jakimś zakładnikiem "Narodu Wybranego" za mienie bezspadkowe, nie dajmy się zastraszyć i zniewolić.
Tomek 3.202019.04.26 14:52
Szacunek Panie Jarosławie. Jak lewactwo i żydostwo kogoś atakuje to oznacza, że jest to uczciwy i wartościowy człowiek.
Klapaucjusz2019.04.26 20:38
A zatem Hitler był uczciwym i wartościowym człowiekiem bo lewactwo i żydostwo go zaatakowało?
Jude2019.04.27 15:40
Hitler był……. lewakiem, żydostwo go finansowało(udokumentowane są dotacje Schiffów – jednej z żydowskich rodzin od pokoleń w finansjerze).
Marian2019.04.26 13:52
Jeśli pan dostał tylko 300 postów od trzystu szabes gojów i zapewne w tej grupie wiele osób o żydowskich korzeniach to to jest garstka. Dwa autobusy w godzinie szczytu na Marszałkowskiej. A media...ile jest tych mediów? Tok, Szok i Wyborcza, śmiechu warte, proszę się nie przejmować i robić co sumienie każe.
maja2019.04.26 11:53
Ludzie karani za Judaszki vide Pruchnik ,za piosenki vide raper Stopa a teraz atak za prawdę ,że Polska to nie polin i to atak jak z lewej strony tak i z prawej strony niby to walczących ze sobą obozów władzy i mediów vide PiS i PO ,tylko zwykli ludzie mają już tej HUCPY DOŚĆ !
Olej2019.04.26 11:31
To jest paranoja maniakalna ! W jaką nasze społeczeństwo chcą wpędzić specjaliści od lepienia i urabiania mas. Kiedyś za sowieta pokazalibyśmy wała ! Tak było kiedyś, gdy jeszcze większa część ludzi chodziła wyprostowana. Był jasno określony przeciwnik i wróg – wicie rozumicie. Teraz ten sam pozostający w mocy, przeciwnik zmienił sposoby oddziaływania i tumanienia. Kara za odstępstwa od linii partii jest mniej więcej taka sama, wywalają cię poza nawias społeczeństwa. Nikt nie chce być ofiarą, zwłaszcza gdy doświadczenie poprzedniej epoki ukazuje co stało się z ofiarami i bohaterami buntu przeciw komunie. Bunt ma wciąż wysoką cenę. Komuna za której żeby żyć się kradło, pozostawiła złudzenie wolności złodziejskiej, której stała się gwarantem i teraz. Oddziaływuje na młodych swoistym przyzwoleniem na wszelkie łajdactwo i bezkarność. Skalę tego łajdactwa odkrywają rozmiary afer, złodziejstwa i łapownictwa na państwowych posadach. Cały łańcuch układu czerwonej złodziejni się rwie i złodziejnia ima się wszystkich chwytów i sposobów aby swoje pozycje utrzymać. To z tego tytułu wszyscy co nie walą w PiS wywalani są z ,, elyty i światowego salonu ’’ Póki ów salon i ,,elyta’’ siedziała tam gdzie jest nie było zmartwienia. Jednak ,,elyta’’ zaczyna wchodzić nam na głowy, nam ludziom żyjącym swoim życiem i problemami. Co gorsza zaczyna nam wchodzić w głowy, wciskać się na chama w nasze domy i mieszkania. A to zaczyna być groźne dla naszej wolności. Im my później się otrząśniemy z bierności tym gorszą rzeczywistość zastaniemy. Ot taka niespodzianka w postaci kubła pomyj na łeb za nieprawomyślność, za odchylenia od linii głównego nurtu myśli. Żalący się Pan właśnie tego doświadcza. My się będziemy musieli policzyć i rozliczyć. To nas czeka prędzej niż później. Jeżeli chcemy pozostać sobą i móc mówić co uważamy za swoje przekonania, bez niczyjego knebla.
Marian2019.04.26 11:03
Z czego sie tlumaczysz? Oskarz ich o zydofilstwo i fertig
Sprytny ninja2019.04.26 9:08
Taki sam wydźwięk miałby wpis: Polska to nie ambasada Francji. Gdzie tutaj były akcent anty francuski? Rence opadajom.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 9:08
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11110zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 9:08
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
ceramik2019.08.8 18:01
Ach, jaka ty waleczna jesteś, dumny geju ateisto. A od Polaka to wara zboczku.
Urszula2019.04.26 9:00
Czy Polska musi przyjąć tę ustawę? Kto nas do tego zmusi.
kaszel2019.04.26 10:03
Oczywiście że nie musi! Nie ma żadnego ku temu powodu żeby przyjmowac ustawy tworzone w innych państwach, to kończy w ogóle temat. Niestety rząd pisowski wytresowany przez żydostwo i posłusznie skaczący na ich polecenie z gałęzi na gałąź (że pozwolę sobie ową znakomitą frazę pożyczyć od p. St. Michalkiewicza) przypuszczalnie do jej wykonania i okradzenia obywateli RP się szykuje.
man.of.Stagira2019.04.26 8:55
. . "jeżeli człowiek nie może być człowiekiem bez tego co nie-ludzkie, jest to zatem nie tylko warunek konieczny do zaistnienia człowieka, ale konstytuuje się jako jego istota. Oto jeden z powodów rozpaczliwej zależności rasistów (z GWna –przypis M.of.S) od ich nienawiści do tych, których człowieczeństwu nie mogą w ostatniej instancji zaprzeczyć." Judith Butler .
Elzbieta2019.05.19 16:48
Dzisiejszy człowiek przestał myśleć, wygląda na to, że zdrowy rozsądek gdzieś nam przepadł i kierujemy się głównie interesem, albo rozsiewaniem fałszywych informacji i „odkryć”.
terp2019.04.26 8:47
szabes-goje na służbie zastraszycieli świata.