Horror na warszawskim Gocławiu. Ojciec z synem walczyli na noże?  - zdjęcie
08.05.21, 12:30Fot. via: Twitter (Polskie Radio RDC)

Horror na warszawskim Gocławiu. Ojciec z synem walczyli na noże?

15

Są nowe ustalenia dot. wczorajszej strzelaniny w pralni na warszawskim Gocławiu. Według nieoficjalnych doniesień RMF FM policja znalazła w środku drugi nóż. Ma to świadczyć o tym, że przed przyjazdem służb doszło do walki dwóch mężczyzn, którzy wzajemnie ranili się nożami.

Wczoraj po południu polskie media obiegła informacja o strzelaninie w pralni przy ul. Bora Komorowskiego 4 na warszawskim Gocławiu. Dramatyczne sceny, które miały tam miejsce, przypominają film grozy. Policjantom wspieranym przez straż pożarną udało się wejść do środka. Tam znaleźli ciało mężczyzny, obok którego stał zakrwawiony napastnik z nożem. Funkcjonariusze zostali zaatakowani i musieli się wycofać. Ostatecznie użyto broni palnej. Postrzelony napastnik trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Napastnik według mieszkańców osiedla, z którymi rozmawiali reporterzy RMF FM, ma mieć około 30-40 lat. Ofiarą jest jego ojciec. Wcześniej między mężczyznami miało dojść do kłótni.

RMF FM ustaliło nieoficjalnie, że na miejscu zdarzenia znaleziono drugi nóż. Najbardziej prawdopodobny scenariusz mówi więc o walce ojca z synem, którzy wzajemnie ranili się nożami. Rzecznik warszawskiej policji potwierdził, że napastnik miał liczne rany cięte i kłute. Wciąż niewykluczone jest jednak, że okaleczył się sam, być może próbując popełnić samobójstwo.

kak/RMF24

Komentarze (15):

PB2021.05.8 20:33
To chyba są już Czasy Ostateczne. ludziom naprawdę odbija diabelska sodówka co raz słyszy się o tego typu incydentach. Bandziorstwo i rozwydrzenie szatańskie, diabeł opętuje ludzi ostatnio niesamowicie.
"Za moich czasów - nie do pomyślenia!"2021.05.8 23:33
https://naukaitechnologie.plportal.pl/?q=artykuly/czlowiek/kiedys-bylo-lepiej-naukowiec-z-harvardu-udowadnia-ze-jestesmy-zbyt-wielkimi
Było się zabezpieczać.2021.05.8 19:50
j.w.
Zarób u mnie2021.05.8 15:41
Chcesz, aby "doktor i to habilitowany" zrobił ci przyjemność? ........ Krok pierwszy: przyjdź do mnie. Krok drugi: majtki, gacie na podłogę. Krok trzeci: obciągam ci lachę. Krok czwarty: płacę ci za to. Nastolatkom i wyrośniętym chłopczykom płacę do 500PLN - ów. Umów się ze mną tu: [email protected]
Uwaga: pomyłka w mailu2021.05.11 11:58
Ja, Grzegorz T., przepraszam: tak mi sie po głowie pałęta mój wymyślony wróg (i moje alter ego) Lech Keller, ze pomyliłem maila. Powinno być oczywiście [email protected] I chętni powinni mieć mniej niż 12 lat.
Anonim2021.05.8 15:17
Polska szlachta kocha białą broń! Z czerepów dymi ręka świerzbi sięgnąć po szablę wystarczy drobnostka honor ubodzony i "stawaj waść!" "Ja ociec twój przecie" "stawaj jak i ja stawam". Milicja niepotrzebnie wtrąca się w rodzinne sprzeczki szlachciurów..
karols2021.05.8 18:00
Jaka tam szlachta ? Nóż to taka sama szabla, jak sztacheta lub siekiera :)
fcuk piss2021.05.8 14:35
jak bog z jezusem eee nie oni to jedno !? moze bardziej zrozumiale jak w zjednoczonej prawicy
APEL!2021.05.8 14:16
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
fcuk piss2021.05.8 14:43
przylaczam sie do apelu i gdyby nie my to nikt tej frondy by nie klikal a katolicy nie mieliby syndromu oblezonej twierdzy i napewno zle by sie z tym czuli zadajcie sobie pytanie dlaczego nie ma moderatora, frondzie jest to na reke my ich atakujemy a oni prawi i przekonani o swojej moralnej wyzszosci siadaj do sniadania przekonani ze swiat sklada sie tylko z frondowych hejterow
Zarabiaj w domu2021.05.8 14:15
Zarabiaj w Internecie! Wejdź na stronę: www.allianzm.1k.pl i dowiedz się jak w prosty sposób zarabiać w internecie. Pomoc specjalistów przez całą dobę. Kliknij i zobacz jakie to proste!
Anonim2021.05.8 13:21
TYLKO U NAS! ,,Kraj się rozpada’’. Polska przerażona. Obywatele chcą, aby porządek przywróciła armia.
marek2021.05.8 12:59
Ateiści, uczestnicy spędów macic, kodziarze i wyznawcy religii róbta co chceta. No i tzw katolicy z ochrzczenia. Warszawska patologia goni i patologię...
Anonim2021.05.8 13:33
Nie sądź, abyś sam nie był sądzony. Zapomniałeś kto to powiedział głąbie.
x2021.05.8 12:48
Biali, katolicy, Polacy, wyborcy PiS?