Homoseksualiści pozywają kardynała-elekta do sądu! - zdjęcie
03.02.14, 19:48Fot. iboff sxc hu

Homoseksualiści pozywają kardynała-elekta do sądu!

21

Arcybiskup, który 22 lutego zostanie oficjalnie kardynałem, został zaatakowany przez międzynarodowe media za wypowiedź, której udzielił dla hiszpańskiej gazety: „Homoseksualizm jest upośledzoną formą ekspresji seksualnej, ponieważ [seks] ma strukturę i cel, którym jest prokreacja”.

Tymczasem „homoseksualista, który nie może osiągnąć prokreacji, ma defekt. Nasze ciała mają wiele defektów. Ja mam nadciśnienie tętnicze, defekt, który staram się naprawić jak tylko mogę” – powiedział arcybiskup.

„Nazwanie homoseksualizmu defektem to nie jest obraza. To pomocne, bo w wielu przypadkach homoseksualizmu jest możliwa naprawa i stanie się normalnym, jeśli zastosować odpowiednie leczenie” – dodał kardynał-elekt.

Bardzo ostro zareagowała jedna z wiodących grup homoseksualnych Hiszpanii, Colegas. Początkowo wezwali arcybiskupa do spotkania, by „z pierwszej ręki poznać nasze troski i problemy oraz [dowiedzieć się], że takie stwierdzenia mogą być wyłącznie rezultatem ignoracji i dezinformacji”.

„Takie stwierdzenia powodują tylko ból i cierpienie wielu wiernych” – uznała grupa i zaleciła arcybiskupowi dużo tolerancji.

Na tym homoseksualiści jednak nie poprzestali. Colegas złożyła skargę na kardynała-elekta twierdząc, że złamał 510 artykuł hiszpańskiego kodeksu karnego. Ich zdaniem grozi mu grzywna lub kara nawet trzyletniego pozbawienia wolności. Powód? Nawoływanie „do nienawiści i przemocy”.

Przewodniczący Colegas Antonio Ferre powiedział, że przedstawiciele Kościoła nie mają prawa mówić o dewiacjach seksualnych, bo sami „ukrywali przypadki wykorzystywania dzieci i pedofilii”.

Hiszpańscy homoseksualiści próbują zamknąć usta katolikom wszystkimi sposobami. Ich zdaniem mówienie oczywistej prawdy to nawoływanie do „nienawiści”. Miejmy nadzieję, że hiszpański sąd zachowa zdrowy rozsądek i oddali tę skandaliczną skargę.

Pac/lsn

Komentarze (21):

anonim2014.02.3 19:48
Myślicie że pozywając przed sady biskupów ograniczycie głoszenie prawd ewangelicznych. Jak będzie trzeba, pójdziemy w dyby za naszymi pasterzami.
anonim2014.02.3 19:54
Homoseksualizm jest zaburzeniem, dowody na to dają nam badania naukowe prowadzone na różnych uniwersytetach, przez biologów, genetyków. Podstawą obrony abp Fernanda Sebastiána mogą być udostępnione badania w książce. PŁEĆ MÓZGU, O PRAWDZIWEJ RÓŻNICY MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETĄ Książkę można potraktować jako bardzo dobry poradnik zrozumienia drugiej płci i czym to jest uwarunkowane. Książka porusza wiele wątków związanych z biologią, chorobami, różnicami relacjami, mężczyzny i kobiety. Dr Anne Moir proponuje na bazie biologi mózgu, poznanie i zrozumienie obojga płci a nie walkę, jak to chcą feministki. Gender kłamie, pleć jest biologiczna a nie kulturowa. W tej książce dowiedziałem się co to jest homoseksualizm pierwotny a homoseksualizm wtórny. Pierwszy wynika z braku hormonu męskiego w okresie prenatalnym, potrzebny do uformowania struktury neuronowej mózgu męskiego i jest nie do wyleczenia. Drugi wynika z braku hormonu męskiego w pewnej części mózgu. Ten brak hormonu może wynikać z zaburzeń hormonalnych wynikający z seksualizacji dzieci. Po uzupełnieniu tego hormonu można wyleczyć z homoseksualizmu. ŚWIATOWY EKSPERT Z ZAKRESU PSYCHOLOGII PŁCI Dr Anne Moir, naukowiec akademicki, doktor na Uniwersytetcie Oxfordzkim z zakresu badań genetycznych. Jest międzynarodowym autorytetem i ekspertem z zakresu Płci Mózgu. Autorką wielu publikacji neuropsychologii. Jest także producentem i reżyserem wielokrotnie nagradzanych filmów dokumentalnych dotyczących różnic płciowych tworzonych dla telewizji BBC Do książki Płeć mózgu, napisanej wspólnie z Davidem Jesselem, przez wiele lat gromadzili naukową dokumentację będącą argumentem w sporze o genetyczne bądź społeczne uwarunkowanie różnic psychiki kobiet i mężczyzn. Książka wydana w 1989 roku, Anne Moir z Davidem Jessel to międzynarodowy bestseller, pierwsza naukowa analiza różnic między umysłem męskim i żeńskim.
anonim2014.02.3 19:55
Grupa lobbyngowa CITIZEN walcząca z genderyzmem również w Polsce jest organizacją hiszpańską powiązaną z rządem lewackim. A Fronda i PCh ją promują nie sprawdziwszy kto zacz.
anonim2014.02.3 20:32
@fascination "Czy powołanie kapłańskie, którego efektem jest celibat, czyli brak prokreacji, to też defekt?" nie, to jest wybor zyciowy.
anonim2014.02.3 20:36
Genesis, obrazą to i owszem, ale nie przestępstwem!
anonim2014.02.3 20:50
GenesisX, walisz tu sofizmaty czyli mówiąc po ludzku bzdury. Czy uważasz, że każdy walniety oszołom, wariat chce się leczyć ? A mnie seks 2 facetów obrzydza. Co mam zrobić, tak mam i nie chcę tego leczyć ;-)
anonim2014.02.3 21:03
Skąd my to znamy. Historia iście jak z ery stalinowskiej . Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie - powiedzenie (maksyma) z okresu PRL, przypisywane prokuratorowi ery stalinowskiej w Polsce, Andriejowi Wyszyńskiemu.[1] Powiedzenie to zostało nazwane jednym "z najbardziej społecznie popularnych, przygnębiających i oddających powszechną bezbronność wobec niesprawiedliwego sądu powiedzonek charakteryzujących wymiar sprawiedliwości we wszystkich krajach rządzonych przez komunistów."
anonim2014.02.3 21:07
Dziwne, coś co jest oczywistą oczywistością ma być karane...Homoseksualizm jest chorobą, zaburzeniem itp. A Homosie chcą wmówić, że jest inaczej i tu jest problem. A że jest grupa społeczna, której nie da się ogłupić, to próbują sądami itp. Ale to i tak nic nie da, bo prawda jest oczywista.
anonim2014.02.3 21:12
Za takie bezpodstawne pozywanie do sądu też należy się kara.
anonim2014.02.3 21:54
Szczerze mówiąc, ciekawa jestem wyroku hiszpańskiego wymiaru sprawiedliwości.
anonim2014.02.3 22:02
Tak przyznam szczerze,przydało by się je...ć w tą sodomistyczno-genderowską zgraję i to z całej siły.Tak jak w Rosji.Może by się homosie i wszelkiej maści postępaki ocknęli i zauważyli gdzie ich miejsce w społeczeństwie.
anonim2014.02.3 22:29
powinien iść do więzienia potwierdzając słowa!
anonim2014.02.3 22:46
@ radzi mile, jesteś w 100% pewien, ze penetracja rectum intestinum jest zdrową preferencją seksualną/. Czy w ogóle masz świadomość tego, jakie jest to niebezpieczne dla zdrowia, oczywiście biednej kiszki stolcowej delikwenta, który kiszki nie szanuje . W ogóle nie rozumiem dlaczego jeszcze obrońcy praw narządów i organów nie PO-djęli działań na rzecz obrony seksualnie wykorzystywanej i bezprawnie penetrowanej kiszki zwanej stolcową.
anonim2014.02.3 23:17
GenesisX, tu zgoda. Ja mam tolerancję ( a może miłość bliźniego) do ludzi o odmiennych orientacjach ale zawsze jak ludzkość istnieje takie odmienności były. Nikt jednak nie wychodził z tym na ulicę, nie wciskał się z tym innym do życia. Przecież ja nie wychodzę na ulicę z moimi w tym względzie poglądami... Tolerancja to jedno a konieczność zmagania się z obscenicznymi akcjami to drugie. Tutaj gdzieś ( że tak się wyrażę) "obie strony" brną w ślepy zaułek. Nie muszę jako chrześcijanin zgadzać się na wszystko. Podobnie jest z gender. Poza słusznym domaganiem, czy propagowaniem równości, pojawia się w tej ideologii kwestia seksualizacji dzieci ( nie pisz , że tak nie jest bo widziałem dokumenty WHO w wersji polskiej) co już jest diaboliczne.
anonim2014.02.3 23:25
@ radzimile, powołujesz się na doktrynę KK, anie wiesz, że grzech jest chorobą duszy, wywołującą choroby psychiczne i zaburzenia osobowości, popędów, woli, temperamentu, które są przyczyną cierpień fizycznych.
anonim2014.02.3 23:35
@ radzimił, czy ty w ogóle zrozumiałeś o czym pisze @Cezar. To straszne ale twoje konfabulacje ujawniają urojenia paranoidalne. Twierdzisz, ze homoseksualizm nie jest chorobą, ale ty widać jesteś bardzo chory i to bardzo.
anonim2014.02.4 2:57
To już za mówienie prawdy chcą sądzić? „Homoseksualizm jest upośledzoną formą ekspresji seksualnej, ponieważ [seks] ma strukturę i cel, którym jest prokreacja” Przecież to czysta prawda. A ktoś, kto uważa, że jest inaczej, ma trudności ze zrozumieniem oczywistości..
anonim2014.02.4 6:08
POmylenie cylindra z rurą wydechową u normalnego chłopa nie ma prawa się zdarzyć!....
anonim2014.02.4 6:14
Ja jestem nekrofilem i twierdze, że nie jest to defekt i nie chcę tego leczyć ......................
anonim2014.02.4 6:50
Prawda w oczy kole.
anonim2014.02.4 9:32
@radzimil Żebyś nie wiem jak często powtarzał te kłamstwa, to i tak pozostaną kłamstwami. Każdy normalny człowiek wie, że homoseksualizm to zboczenie czyli choroba. Nie ma sensu żebyć jedynie śmieszy.