Hołownia usuwa spot z brzozą. Czy taki był plan? Najpierw obrazić a później przeprosić? - zdjęcie
06.02.20, 12:47

Hołownia usuwa spot z brzozą. Czy taki był plan? Najpierw obrazić a później przeprosić?

19

Po opublikowaniu skandalicznego spotu, w którym jest bardzo wyraźna aluzja do tragedii smoleńskiej i drwina z ofiar katastrofy, na głowę Hołowni spadła cała lawina krytyki z różnych stron.

Najpierw próbował się tłumaczyć następująco:

- Nie przyszłoby mi do głowy, by sprawdzać gatunki drzew w moim spocie. Niektórym przyszło. To nie ja kpię z katastrofy smoleńskiej, która była dla mnie wielkim osobistym wstrząsem. To oni z niej kpią. Zawsze będę miał w sercu pamięć ofiar, wśród których było wielu moich znajomych

Po ogromnej fali krytyki spot Hołowni został usunięty z sieci, a sam Hołownia na swoim profilu na FB napisał między innymi:

- Kiedy zdecydowałem się wejść do polityki, postanowiłem sobie, że nic się u mnie nie zmieni: nigdy nie będę szedł na kompromisy z prawdą, a rzeczy proste będę mówił prosto, a nie zawijał w retoryczno - strategiczne wygibasy.

Dlatego dziś mówię po prostu: przepraszam.

Na koniec dodał:

- Kampania trwa dalej. Jutro chcę Wam przedstawić nową wizję prezydentury, mój pomysł na Polskę. Na to, co teraz przed nami.

Można by to chyba skwitować stwierdzeniem, że według Hołowni nic się nie stało, Polacy nic się nie stało. Szkoda słów po prostu!

mp/fb

Komentarze (19):

Szymek2020.02.7 15:16
,, Uważam, że nie powinno się robić polityki na Smoleńsku. To błąd, który popełniliśmy, i za który przeprosiłem " ......te dwa krakowskie szczury i niejaka Jachira też tak rozumują ?.......
kogoczego2020.02.6 19:44
Pycha ukarana, strzał w kolano, masz synku szczęście że nie w potylicę. Tam było blisko Smoleńska.
diki2020.02.6 19:34
pomijając kwestie brzozy.... ten spot to był wyprodukowany przez idiotów dla idiotów... na temat reklamy np. proszku "IXI" to jest zawsze taki problem jak propagandzista idzie do polityki na której się zna jak "pies na gwiazdach" a nawet nie przeczytał książek Dmowskiego... może w BigBrawerze zrobił by karierę ale nie w polityce... wiadomo że była SB wystawia "piona" co by namieszał młodym smartfonoecom ...co mają mniej szarych komórek albo jeszcze mniej... ale ludzie weźcie coś na rozum i nie dajcie się manipulować
Frank2020.02.6 15:25
J.P 6.2.20 o 14:21 Piszesz: "A oglupialy naród milczy". Skoro ty nie milczysz to znaczy, że do narodu sam siebie nie zaliczasz. Do narodu z "tegokraju". Jakiego narodu jesteś częścią? Wiesz jakiego narodu częścią jest kandydatka na prezydenta Polski Małgorzata Kidawa-Błońska? Nie tak dawno powiedziała to co ty teraz mówiąc o prezydencie Dudzie: "nasz prezydent. To znaczy, nie mój prezydent tylko prezydent Polaków". Kim wy jesteście?
J.P2020.02.6 14:21
Macierewicz do dziś nie przeprosił, mało tego, dalej bierze pieniądze za swoje teologiczno-filozoficzne dyrdymały bez pokrycia w rzeczywistości. A oglupialy naród milczy.
Karol2020.02.6 18:39
Wiec milcz durniu !
JS2020.02.6 14:08
Skończą się wybory prezydenckie, skończy się polityczne życie p. Hołowni z marnym wynikiem. Nie będą w niego inwestować. Jak już napisałem, ja człowiekowi o takiej twarzy nie zaufałbym. Wilk w owczej skórze. Módlmy się o prawdziwą wiarę dla tego człowieka, bo pyszałek takiej nie ma. Pozdr.
sas2020.02.6 14:05
Teraz pamiętaj , że śmierdzisz gównem i Polacy to ci zapamiętają.
Andrzej 2020.02.6 13:50
Z ciebie taki kandydat na prezydenta jak ze mnie ufoludek.
TAK Z INNEJ BECZKI.....2020.02.6 13:43
ale o co chodzi???? Wg tezy Macierewicza wybuchy były 3 i samolot eksplodował w powietrzu nie dotykając brzozy....więc co to za histeria z tym papierowym samolocikiem i brzozą???
Frank2020.02.6 15:19
A to, że to według, waszej lewackiej, strony samolot strąciła brzoza, nieprawdaż? Hołowniany spot do tego był aluzją, czyż nie ? Wiem, że to wiesz. Tylko wstyd by ci było gdybyś stracił okazję do jątrzenia.
Dam2020.02.6 15:45
Głupia GW potrafiła zrobić kilkudziesięciu minutowy film o przebiegu katastrofy, w którym dokładnie pokazują, jak mogło przebiegać zderzenie z brzozą. Komisja Macierewicza po 10 latach zrobiła co konkretnie? Bo kasę biorą, a efektów nie widać.
Dell2020.02.6 19:35
Jest raport. Jest symulacja. Jest analiza zapisów na osi czasu. Poszukaj. Tefauenik ci nie powie, że to istnieje; "gazeta" też nie. Oni tylko robią z was idiotów każąc rechotać z np. "smoleńskich parówek". Weź podręcznik do wytrzymałości materiałów i zrozumiesz dlaczego parówka i kadłub samolotu to z punktu widzenia wytrzymałości materiałów to samo. TO SAMO - obiekt cienkościenny. Ale wy wolicie być ignorantami. A "oświecone autorytety" chcą żebyście tacy byli bo łatwiej wam wciskać ciemnotę.
GIZD2020.02.6 13:38
TAK MI COŚ PACHNIE ŻE TO WILK W OWCZEJ SKÓRZE.
Dariusz2020.02.6 13:19
Pomysł na Polskę.Chłopcze z banana ,ty nie masz pomysłu na życie,a chcesz mieć wpływ na los mojej Ojczyzny.
Marek2020.02.6 13:09
Jestem tuż pospowiedzi..więc będę wyważony. Panie Hołownia..jezeli lubi Pan by za Pana mówiono za Pana określano światopogląd,za Pana myślano .Za tą krótką chwilę zaistnienia. To Pan nie ma nic wspólnego z chrzesijaństwem. Zal gdy ta rozgrywka się skończy ..a Pan zostanie nie z jedną w reku w nocniku a cała Pana rodzina tam się znajdzie. Jeżeli nie pieniądze a Pan sam zauważył że zbawi POLSKE to proponuję taki trójkąt . LUBLINIEC,,TOSZEK,,,RYBNIK,, Wiem jednak że to pieniądze. Za 20 lat Pana dzieci . Powiedzą ...facet...bo nie użyją słowa tata...ty nas zgnoiłeś
Pfft2020.02.6 12:57
"Dlatego dziś mówię po prostu: przepraszam." "Można by to chyba skwitować stwierdzeniem, że według Hołowni nic się nie stało,(...)" Panie "mp", autorze artykułu - Pan po prostu nie potrafi czytać ze zrozumieniem, czy po prostu jest pan patologicznie niezdolny do napisania prawdy o kimkolwiek, kto nie popiera PiSu?
rower bez pedałów2020.02.6 12:57
Chołownia opciachownia
polak2020.02.6 15:50
on myśli ,że normalny człowiek Polak ma rozum kod--ziarza lub zwolennika tvn-u