Hołownia: Tusk nas wszystkich zapisuje do metafizycznej wojny - zdjęcie
06.07.21, 06:40Screenshot Youtube - maskacjusz tv

Hołownia: Tusk nas wszystkich zapisuje do metafizycznej wojny

11

Jak będzie o czym gadać, to na pewno Tusk zadzwoni do mnie albo ja zadzwonię do Tuska. Na razie wydaje się, że on musi poukładać Platformę” – powiedział Szymon Hołownia w odpowiedzi na pytanie o powrót Donalda Tuska i możliwość współpracy polityków.

W rozmowie na antenie Polsat News Hołownia stwierdził, że w tej chwili Tusk rzeczywistość tylko komentuje, a musi zacząć ją stwarzać:

Bo dla mnie nie jest realnym światem, przy całym moim niekłamanym szacunku do Donalda Tuska, to, że zapisuje teraz nas wszystkich do metafizycznej wojny”.

Stwierdził, że on sam tęskni za sprawnym państwem zamiast takiego, które toczy „święte wojny”. Dodał:

[…] mnie dżihady w polityce nie za bardzo kręcą”.

Hołownia ocenił, że obecnie z polityki robi się metafizykę, co jemu samemu nie odpowiada. Odnosił się najwidoczniej również do słów, jakie padły z ust szefa PO w sobotę. W trakcie posiedzenia Rady Krajowej mówił o „złu”, które rządzi w Polsce i konieczności wyjścia „na pole, żeby się bić z tym złym”.

dam/Polsat News, TVP.Info

Komentarze (11):

Filip2021.07.6 17:10
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
x2021.07.6 16:20
Do jakiej metafizycznej wojny chłopie, wy się nawet do pielenia ziemniaków nie nadajecie bo trzeba by było was pilnować.
PRAWDA2021.07.6 13:41
Ale jajajaj=====Tusk wybzykał Hołownie bez mydła == ale jajajaj
kefas2021.07.6 8:01
tak to jest wojna, wojna o Polskę bez pisowietów i ich (nie)rządu, o pozycję Polski wśród narodów Europy, o Polskę bez dewocji i klerykalizmu. To walka o Wolność i powrót do normalności. I tę walkę trzeba wygrać panie Hołownia. ***** *** !
pytanie2021.07.6 8:53
próbowałeś się leczyć ?
Orwell2021.07.6 10:56
Tak! To Wojna Hołowni o Sąd Ostateczny Świn nad Ludzmi! Ja ostrzegałem juz dawno temu, że kiedyś świnie bedą rządzić.
Jawne Zło.2021.07.6 8:00
muszę przyznać że to za rządów platformy śmieci do rypania wyszły pod szyldem "marsz szmat" bo za pis to mamy do tej pory łagodniejszą nazwę - strajk kobiet. Ale i tak zwolennicy pana Jezusa i on sam nie mogą zrozumieć że strachem i torturami nie da się zmusić do żadnego przebaczenia i miłości bo to powoduje tylko jeszcze większą nienawiść. Wojna będzie trwała wieczność.
man.of.Stagira2021.07.6 7:53
"W rozmowie na antenie Polsat News Hołownia stwierdził, że w tej chwili Tusk rzeczywistość tylko komentuje, a musi zacząć ją stwarzać" -koniec cytatu. // Tłumacząc na język potoczny: w tej chwili Tusk pisuje na forum fronda.pl jako troll POKO -zdaniem Hołowni powinien to zostawić i zostać Panem Bogiem (stwarzać!). // I to NIE jest zaproszenie wszystkich do metafizyki! Co to to NIE! ... x:D
Grizzly2021.07.6 6:57
Tusk musi odejść na Amen!
jak to na amen?!2021.07.6 7:12
raczej na drzewo banany prostować
z cyklu2021.07.6 6:55
przychodzi baba do lekarza z dzwonkiem na szyi , co pani dolega? pyta lekarz , a ona odpowiada jemu ... czekam aż tusk zadzwoni