Greta Thunberg na pasku światowej rewolucji neomarksistowskiej - zdjęcie
05.12.19, 10:47

Greta Thunberg na pasku światowej rewolucji neomarksistowskiej

60

Szwedzka ekoaktywistka Greta Thunberg okazuj się być klasyczną neomarksistką. 16-latka znana na całym świecie z protestów szkolnych i aktywności międzynarodowej przekonuje, że za kryzys klimatyczny odpowiada "kolonializm, rasizm i patriarchalizm", które określa wspólnym mianem "systemu opresji".

"Kryzys klimatyczny... nie odnosi się jedynie do środowiska. To kryzys praw człowieka, sprawiedliwości, woli politycznej. Kolonialny, rasistowski i patriarchalny system opresji stworzył go i napędził" - mówiła Thunberg w oświadczeniu wydanym na szczyt COP25 w Madrycie.

Kto dokładnie pisał oświadczenie Thunberg, nie wiadomo; autor postawił jednak bardzo konkretny cel: "rozmontowania" tego "systemu opresji" za sprawą "klimatycznego ruchu oporu", który "zmieni wszystko".

"Kolektywne akcje działają; udowodniliśmy to. Ale by zmienić wszystko, potrzebujemy każdego. Każdy z nas musi przyłączyć się do klimatycznego ruchu oporu. Nie możemy jedynie mówić, że nam zależy. Musimy to pokazać" - stwierdziła Thunberg w oświadczeniu.

Szydło wyszło z worka. Przed II wojną światową narzędziem rewolucji byli robotnicy; po roku 1968 stali się nim homoseksualiści i inne rzekome "mniejszości" seksualne; teraz do szatańskiej machiny zniszczenia wciągnięta została ziemia i klimat. Metody i narzędzia są różne, ale cel zawsze ten sam: dekonstrukcja naturalnego i chrześcijańskiego ładu i zwycięstwo antychrysta.

bsw/pch24.pl

Komentarze (60):

ZERR02019.12.5 20:58
Żeby nie było żadnych wątpliwości, kto stoi za Gretą: https://www.youtube.com/watch?v=1kD1zubg3cA Kto ma uszy, niechaj słucha!
anonim2019.12.6 11:06
anonim2019.12.5 17:54
Dziecko jest opentane i ma wielkie problemy psychiatryczne.
hewel hawolim kuloj hewel !2019.12.5 20:24
co znaczy "opentane"?
ZERR02019.12.5 20:57
winno być: possessed
taro2019.12.5 14:43
czy geobels rowniez w tak mlodym wieku mial taki nienawistny wyraz twarzy przy swoich pierwszych przemowach klasowych?
Maria Blaszczyk2019.12.5 20:06
Ciekawa jestem, drogi Taro, czy Ty na każdym zdjęciu, jakie Ci w życiu zrobiono, masz wyraz twarzy świadczący o Twojej miłości do ludzi i świata? Czy może istnieją Twoje zdjecia ujawniające Twoją nienawiść do innych, co widzimy np. w powyższym komentarzu, porównującym na podstawie pojedynczego, tendencyjnie dobranego zdjęcia, dziewczynę próbującą zrobić coś dobrego dla świata do Goebbelsa? A, i jak już piszesz o Goebbelsie, to może sprawdź, jak to się pisze... Bo nie dość, że piszesz komentarz pełen nienawiści i pogardy, to jeszcze odsłaniający Twoją ignorancję i - co gorsza - lenistwo...
anonim2019.12.5 20:15
A ty Mery jak zawsze czujna i szczujna.
Bebik2019.12.5 14:16
O rety, jaka geniuszka. Sama to wymyśliła?
AS2019.12.5 12:49
Widocznym efektem działań aktywistów "ekologów" będzie niebawem nasza martwa puszcza białowieska.
Maria Blaszczyk2019.12.5 13:43
Ojej... A co się jej stanie niedługo?
Bebik2019.12.5 14:17
Korniki ją zeżrą.
Maria Blaszczyk2019.12.5 15:10
Korniki żrą tylko iglste. A i to nie wzystkie. I tylko chore i osłabione. Czyli takie, które i tak by szlag trafił w niezbyt długiej z punktu widzenia drzewa perspektywie. Ale nawet gdyby miały zginąć wszystkie - to wciąż jest to koło 1/4 wszystkich drzew - czyli 3/4 przetrwa, więc trudno mówić o martwej Puszczy, a do tego na tych zniszczonych przez korniki drzewach żeruje całkiem sporo innych gatunków - w efekcie bioróżnorodność się zwiększy, czyli per saldo Puszcza będzie bardziej żywa niż przedtem. Więc nie. Nic takiego jej ie grozi. Ona zresztą tam stoi już dłuższą chwilę, przeżyła wiele różnych szkodników - bo tak las ma pewną cechę - a mianowicie zdolność do samoregulacji.
AS2019.12.5 16:46
Bioróżnorodność ? a co się stanie z tymi roślinami i różnego rodzaju żyjątkami które żyją wyłącznie w środowisku iglastym. Niesamowita przewrotność. Bronić drzew a zaraz potem twierdzić że jak kornik zniszczy kilkaset razy więcej to nic to. Przecież to są setki hektarów martwych lasów. Można było temu zapobiec. Jeszcze będzie o tym głośno.
Maria Blaszczyk2019.12.5 20:02
Ale Puszcza to nie jest las iglasty. Jest to zasadniczo las liściasty. Z domieszką, małą. Poza tym - kornik nie atakuje wszystkich iglastych, tylko takie, które i tak by niedługo umarły. I nie, to nie są setki hektarów martwych lasów. Bo kornik nie żre drzew liściastych. I zdrowych iglastych. Więc lasowi nic nie będzie.
anonim2019.12.5 20:18
A te teorie o korniku to sama wymyślasz, czy słyszysz głosy?
Maria Blaszczyk2019.12.6 0:55
Nie. Sprawdzam w literaturze przedmiotu.
ZERR02019.12.5 14:19
Naturalne cmentarzysko zamiast lasu. Zauważę, że Sahara również powstała zasadniczo w sposób naturalny naturalne są powodzie i pożary, i w naturalny sposób później natura mozolnie odbudowuje to co zniszczone. Teraz przez dekady będziemy mogli oglądać zgliszcza i powoli rosnący las. Wg lewaków dobre jest wszystko co niszczy Jednym słowem bydło lewackie umożliwi rabunkową eksploatację rud metalicznych przez amerykańskie koncerny. Do tej pory było to utrudnione ze względu na konieczność wylesienia znacznych obszarów, ale jeśli przypadkiem kornik wylesi je "naturalnie" sprawa staje się oczywista. I to tłumaczy wszystkie podłe antyprzyrodnicze posunięcia PISu. Od nagonki na węgiel i tzw smog - aby stworzyć wielki rynek zbytu dla amerykańskiego gazu Po impotencję gdy szlag trafia obszary Natura 2000, aby koncerny mogły dobrać się do złóż tytanu i metali ziem rzadkich. Zupełnym przypadkiem obserwuję ostatnio gorączkowy ruch wojsk USA ale na lawetach mają nie czołgi tylko sprzęt geologiczny i górniczy.
Maria Blaszczyk2019.12.5 15:24
No i? To akurat wspiera tylko tezy Grety Thunberg, bo oczywiste jest, że zmiany klimatu spowodują zmiany prądów o przepotężnych konsekwencjach. Ale Puszczy nie ma szansy się nic stać, bo ten kornik jest dla niej korzystny i w ogóle nie atakuje typowych dla niej drzew. Swoją drogą nowścią dla mnie jest, że niezwalczenie kornika w puszczy wiąże się z eksploatacją jakichś rud metalicznych. Ale tak czy siak - to lewacy zwalczają rabunkową eksploatację środowiska. A wylesianie prawactwu idzie wręcz wybornie. Obecnie jest to ok. 8 mln hektarów lasów rocznie netto i ciągle przyspiesza. A główną przyczyną tego jest zwiększanie aerałów upraw po to, by ludzie mogli jeść po 80 kg mięsa rocznie. I rozmnażać się w sposób niekontrolowany. A nie eksploatacja rud metalicznych, bo nawet od nich wyżej w rankingu przyczyn deforestyzacji stoi wydobycie paliw kopalnych. Ale to nie lewactwo za tym stoi. Lewactwo jest za dalszym zmniejszaniem przyrostu naturalnego, ograniczenia spożycia mięsa i produktów odzwierzęcych oraz odejścia od paliw kopalnych...
lady chapel2019.12.5 12:41
Tu zdjecie Slonca Narodu: https://wiadomo.co/wp-content/uploads/2017/07/kaczynski.jpg
T.2019.12.5 12:10
Greta jest jeszcze gotowa strzelać w głowę każdemu kto jeździ dieslem :). Nie wiem czemu jak widzę jej zdjęcie od razu kojarzy mi sie ona w mundurze od Hugo BoSSa "Kolonializm, rasizm i patriarchalizm" - do tej listy trzeba jeszcze dodać, białych konserwatywnych mężczyzn - oni są zawsze winni wszystkiemu, mięsożerców, kulturystów bo jedzą jak za trzech, dzieci, rodziny z dziećmi bo produkują dużo CO2, homofobów, właścicieli samochodów spalinowych, nie wegan, itp itd.
Maria Blaszczyk2019.12.5 15:27
A choć jeden przykład, że komuś strzeliła? Albo chociaż jej wypowiedź, potwierdzająca to, że by tego chciała? Bo w przeciwnym razie jest to zwykłe łgarstwo, które świadczy tylko o wypowiadającym je. Podobnie jak Twoje skojarzenia. One nie mówią nic o Grecie - tylko o Tobie.
ZERR02019.12.5 20:49
Niestety już nie strzelają w tył głowy przygiętej nad kiblem. Takie metody są zdecydowanie nieefektywne, oraz ułatwiają stawianie zaciętego oporu. A przecież żaden z katów nie chce oberwać w pysk z nagana. Dziś ludzi skazanych na rozdeptanie jak karaluchy, masowo się truje chemicznie i biologicznie, np nastrzykując pod pozorem szczepień neurotoksynami oraz rakotwórczymi wirusami.
T.2019.12.5 15:34
A podaj choć jeden przykład że napisałem że strzeliła:) A mieć skojarzenia to rzecz ludzka :) I nie bulwersuj się Maryśka bo dostaniesz zawału - a wiesz że jak kobieta ma zawał to karetka jedzie dłużej. Odrobina poczucia humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła:)
Maria Blaszczyk2019.12.5 19:59
Napisałeś, że chciała. To czemu nie strzeliła zatem? Nikogo w dieslu nie widziała? Czy też sądzisz, że nie inteligentna dziewczyna nie potrafi znaleźć czegoś, z czego da się strzelić? Chociażby łuku czy procy? I trudno mieć poczucie humoru, gdy zamiast zając się problemem, który sprawia, że nasza cywilizacja stoi na progu katastrofy, banda seksistowskich obskurantów zajmuje się dziewczyną, której cała wina polega na tym, że postanowiła problem nagłośnić?
T.2019.12.5 23:02
Czym sobie zasłużyłem na takie komplementy? - seksistowski, obskurant. Dziękuje. Wulgaryzmy ze strony feminazistki to czysta poezja:) "Napisałeś, że chciała." - gdzie ?!? "To czemu nie strzeliła zatem" - nie wiem, może nie wie którą stroną lufy pocisk wylatuje? może jest głupia? A może dlatego że broń palna winna być w posiadaniu jedynie ludzi zdrowych i normalnych? (rozwieje Twoje wątpliwości - jako były wojskowy mam 3 sztuki) "Czy też sądzisz, że nie inteligentna dziewczyna nie potrafi znaleźć czegoś, z czego da się strzelić? Chociażby łuku czy procy?" pozwolisz że ten bełkot pozostawię bez komentarza... chociaż nie, nie pozostawię. Kolejny raz piszesz o nieinteligentnych kobietach. Przestań obrażać kobiety! Wiem że masz jakieś kompleksy na punkcie inteligencji i kobiecości ale przestań! To bardzo nieładnie! Kobiety są bardzo inteligentne. Tak :) nagłośnić problem który istnieje tylko w wyobrażeniach ekologów którzy sami go stworzyli:) INGENIOUS! Perpetum mobile! czyli na czym tu jeszcze można zarobić ? i jak zgnieść gospodarkę wschodniej Europy aby utrzymać obecny status quo. Bo za globalne ocieplenie (nawet jeżeli istnieje) w głównej mierze odpowiadają Chiny i USA. Chcesz pomóc Grecie? to wstrzymaj oddech na 30 minut zawsze to będzie mniej CO2 w atmosferze. Dokładnie Nasza cywilizacja stoi na progu katastrofy. Nastąpiło całkowite odwrócenie wartości. Tępimy to co normalne, a nienormalność jest gloryfikowana. Aż chce się użyć pewnego cytatu: "Bóg umarł - Nietzsche 1883. Nietzsche umarł - Bóg 1900". Ponadto postępujące zjawisko feminizacji męskiej populacji jest tragiczne. W angielskim języku istnieje termin dobitnie to opisujący - "pussyfication". Potraktuje to jako nieprzetłumaczalność żeby już unikać wulgaryzmów. W każdy piątek nie będę zatem chodzić do pracy tylko będę protestować i żądać działań aby odwrócić te niekorzystne zjawiska!
Maria Blaszczyk2019.12.6 0:51
"Greta jest jeszcze gotowa strzelać w głowę każdemu kto jeździ dieslem :)." Sprawdźmy znaczenia słowa "gotowość": w Słowniku języka polskiego PWN. 1. «stan pogotowia». 2. «stan należytego przygotowania do czegoś». 3. «zdecydowanie się na coś» ... No więc chyba nie sądzisz, że jest w stanie pogotowia, np. stojąc przy drodze i wypatrując ludzi w dieslach. Choć to również zakładałoby, że chce do nich strzelać. Więc albo zakładasz, że się uzbroiła w to coś do strzelania - czyli widać chce strzelać, albo podjęła decyzję o strzelaniu - czyli również chce strzelać. https://sjp.pwn.pl/sjp/gotowosc;2462549.html A pogląd, że w umyśle ekologów Sahel pustynnieje, ludzie tysiącami giną a Morzu Śródziemnym, wojna w Syrii pochłonęła już ponad pół miliona ofiar, tam, gdzie Bengalczycy uprawiali ryż, teraz hodują ryby słonowodne, ich dzieci poświęcają codziennie godziny na wycieczki do niezasolonych studni, Antarktyda traci już ponad 250 mld ton lodu rocznie i praktycznie każdego roku bije poprzedni rekord, Wenecja tonie co roku kilkakrotnie częściej niż jeszcze 20 lat temu, Holendrzy z jednej strony wzmacniają za 7 mld euro zapory, a z drugiej i tak muszą poświęcić jeden polder, Tuvalu i te tam inne atole toną, a Nowa Zelandia przyjmuje ich mieszkańców jako uchodźców, w Indiach w tym roku tygodniami temperatura utrzymywała się powyżej 50 stopni, przyczyniając się do śmierci parudziesięciu tysięcy ludzi, pożary lasów od Australii przez Europę po Kalifornię co roku pochłaniają więcej ofiar w ludziach i powodują szkód materialnych - jest chyba nie do obrony. Za globalne ocieplenie odpowiadają ludzie. I Greta próbuje na nich wpływać. W róznych miejscach na świecie. A nie chcesz chodzić do pracy - to nie chodź. Chcesz walczyć o ważne dla siebie idee? świetny pomysł, lepszy niż zarabianie pieniędzy na bezmyślną konsumpcję. Nie podzielam Twoich celów, ale uważam, że świat byłby lepszym miejscem, gdyby ludzie zajmowali się bardziej ideami, a mniej napychaniem sobie brzuchów.
T.2019.12.6 11:10
A może chciałaBY strzelać?:), a może pozostanie moja hipoteza jedynie w sferze domysłów i przypuszczeń? A skąd wiesz że nie chce? Czyżbyś posiadała tajemniczą umiejętność czytania myśli na odległość? Wyczucia sarkazmu widać w dalszym ciągu nie posiadasz:) "A pogląd, że w umyśle ekologów Sahel pustynnieje (...)pochłaniają więcej ofiar w ludziach i powodują szkód materialnych - jest chyba nie do obrony." O rety i jak Ty z tym żyjesz że ja i 90% ludzi mają to głęboko w d...e? Więc nie gadaj tylko leć i pomagaj holendrom, leć na Pacyfik i ratuj atole! Czczym gadaniem jeszcze nikt nic nie zrobił Szybko wyłącz internet, wyrzuć komputer zaprzestań używania telefonów i komunikacji miejskiej, oszczędzaj powietrze nie oddychaj!. Chodź w butach z łyka, a w ogródku sadź ekologiczny len, koniecznie. Jak masz jakieś zwierzęta domowe to je uduś niech nie produkują zbytecznego CO2. A wiesz że jedynym czynnikiem który ma realny wpływ na klimat globalnie jest słońce? Ekolodzy sami stworzyli problem nadmiernej emisji CO2. Wymusili na koncernach motoryzacyjnych zastosowanie dopalaczy katalitycznych - popularnych katalizatorów - zasadę działania sobie wygooglaj. Potem po 20 latach krzyczą walka z CO2! Dziewczyno mieszkam w pobliżu elektrociepłowni, na kominach mają tyle pozakładanych filtrów że nic nie czuje. Bardziej mnie dusi dym papierosowy sąsiada z góry. I teraz Gretka mi mówi że mają przestać mi grzać mieszkanie. Sama pewnie też siedzi w nieogrzewanym a wszędzie chodzi na piechotę w butach z łyka. Zresztą gospodarka USA, Chin i Indii emituje takie niewyobrażalne ilości zanieczyszczeń że pozostałe kraje czy nawet Europa stanowią zaledwie promil tego. Cudownie jest samemu tylko krzyczeć o ekologii zarzucając innym bierność. Nie podzielasz moich celów? a skąd Ty wiesz dziewczynko jakie ja mam cele? Skąd Ty możesz dziewczynko wiedzieć jakie miałem cele zakładając i nosząc przez 10 lat mundur i przez co przeszedłem na misjach realizując je? A potem widzę i słyszę w TV Jachirę wykrzykującą "bub hummus i włoszczyzna". Ciekawe czy gdybym zdjął koszule pokazał na swoim ciele, blizny, oparzenia które mi zostały po służbie miała by odwagę wykrzyczeć mi to w twarz. A jakie miałem cele zakładając firmę i zatrudniając przeszło 40 osób? A jakie mam teraz cele ucząc za darmo języka angielskiego dzieciaki z domu dziecka czy dzieci których rodzin nigdy nie byłoby stać na prywatne lekcje, bo polski system edukacji jest niewydolny i nie efektywny? Analizując Twoje wypowiedzi wiem jaki jest Twój cel - psychiatryk. Jesteś zwykłą hipokrytką ocierającą się o dyletantyzm i pospolitą deb... feministką, której zwyczajnie brak piątej klepki. Masz w domu zwykłą męską pi...., przez pryzmat której postrzegasz swoją równość z mężczyznami. A dlaczego nie chcesz być lepsza? To tylko pokazuje jak mało ambitna jesteś.
Cool2019.12.5 12:04
Chore wykorzystywane dziecko! ... ... :((
ateista niepraaktykujący2019.12.5 11:50
Fascynujące i przerażające jest to, jak przy pomocy akcji ze zmanipulowanym chorym dzieckiem (czytającym z kartki rzeczy, których nie rozumie) można manipulować innymi ludźmi.
Romek2019.12.5 17:08
A czy jest ateista praktykujacy???
D2019.12.5 11:36
Polaki nie moga zdzierzyc, ze ta nastolatka ma wiecej IQ niz ich srednia. Skala pomiedzy Europa Wschodnia a Zachodnia jest juz tak gigantyczna, ze nie ma szansy na budowe mostu - Wschod jest po prostu zbyt prymitywny, i jedyne co go interesuje to zajecia szkolne i zarabianie pieniedzy na utrzymanie rodziny.
Ateista Dumny Racjonalny Heterosamiec Miesozerny2019.12.5 11:44
no czego to lewaki nie wymysla :D niedorozwinieta 15 latka z gigant IQ :D hahahaha... W Szwedzistanie tez w koncu ludzie was w d00pska kopna z prostej przyczyny => pieniazki na socjalne zycie sie koncza ;)))
ZERR02019.12.5 11:49
Dobrze że ty masz odpowiednie IQ. Fatalna struktura logiczna twojej wypowiedzi pokazuje, że "Skala pomiedzy TOBĄ a NAMI jest tak gigantyczna, że" głowa mała.
T.2019.12.5 14:38
Zachód po wojnie rozwinął się technologicznie, wielkie koncerny, autostrady ogólny dobrobyt. Postawili nowe elektrownie węglowe, potem atomowe. Zaśmiecali ziemie plastikiem, wprowadzili silniki diesla do aut osobowych. W tym czasie Polska tkwiła w komunistycznej rzeczywistości, i całe G miała. To zachód odpowiada za zanieczyszczenia planety, i teraz nijaka Greta mówi mi że ja nie mogę sobie kupić nowego samochodu z silnikiem benzynowym bo to pogorszy jej komfort życia... My nie możemy się rozwijać... Niech szanowna Greta jedzie z takimi mądrościami do Chin i USA. Europa przy nich to pryszcz.
kiss2019.12.5 14:42
To "wspaniałe " dziecko ma zespół Aspergera i trudności z samoakceptacją a dodatkowo wyprany mózg. Żal mi jej...
Arkadiusz2019.12.5 11:35
Zabawne ile tu nauczycieli, wsrod Polakow, ze tak sie troszcza o jej szkole. A jeszcze zabawniejsze, ze wystarczy byc nastolatka i mowic to, pod czym tak naprawde kazdy z nas by sie podpisal (dbajmy o planete itp), a wyznawcy Szatana pierdo*ca dostaja, lamentuja w komentarzach i pytaja o zajecia szkolne Grety :D
Michał Jan2019.12.5 13:52
Jeżeli mówi rzeczy tak oczywiste, to po co cały ten cyrk z niechodzeniem do szkoły i pływaniem nieekologicznym jachtem przez Atlantyk?
Maria Blaszczyk2019.12.5 15:28
A w jaki sposób ten jacht był nieekologiczny?
ZERR02019.12.5 18:47
a w taki sposób, że aby go obsłużyć latano samolotem tam a nazad bodaj 6 razy.
Maria Blaszczyk2019.12.6 0:54
Bo te samoloty lądowały na Atlantyku? Podtrzucając świeże bułeczki dla ludzi na tym jachcie? Ano nie. Samolotem poleciały dwie osoby załogi, ze szwecji do Nowego Jorku, by zmienić Gretę i jej ojca, którzy zostawali w Stanach dłużej. Polecieli zatem zamiast dwóch innych osób. Czy latanie samolotem jest ekologiczne? Oczywiście, że nie. Ale to, czy samolotem poleci Greta i jej ojciec czy dwuosobowa załoga jachtu - jest bez znaczenia.
Michał Jan2019.12.5 19:27
Z drewna nie był.
Maria Blaszczyk2019.12.6 0:23
Był kupiony używany - więc jaki to ma znaczenie?
D2019.12.5 15:47
A po co ma plywac ekologicznym? Rownie dobrze mogla poleciec. Chodzi o przeslanie, ona nie mieszka w buszu tylko w cywilizowanym kraju, ale Polak tego nie ogarnie rozumiem
Michał Jan2019.12.5 18:41
Gdyby ten cały IPCC był choć w minimalnym stopniu wiarygodny, to żadna małolata nie byłaby potrzebna.
ubawiony lewacką ściemą2019.12.5 11:02
Typowy lewacki sposób organizowania rozróby. Dzieciaki były przeszczęśliwe, gdy w ramach "strajku klimatycznego" mogły pójść na wagary. Ciekawe, jak te same dzieciaki odniosłyby się do pomysłu nieużywania przez dzień komórek i tabletów w imię tejże samej "walki o klimat"...
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.5 11:09
zdziwiłbyś się
Ateista Dumny Racjonalny Heterosamiec Miesozerny2019.12.5 11:40
haha taaaa, circa 15 letnie gowniaki bez telefonikow i tablecikow juz to widze :D podrosna to im przejdzie i tyle w temacie tego waszego parcia w komuszyzm ;))) HOW DARE YOU!! :DDD
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.5 10:59
Mądra i dzielna dziewczyna
Andrzej2019.12.5 11:02
Jej mądrość jest bardzo dyskusyjna. Zwłaszcza okazała to w czasie konferencji w ONZ w N.Y.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.5 11:08
dla kogo dyskusyjna dla tego dyskusyjna
Andrzej2019.12.5 11:11
Jesteś na tym samym poziomie co ona. Dlatego współczuję tobie.
ZERR02019.12.5 12:24
Dlaczego współczujesz ludziom, dla których jesteś jak karaluch do przydeptania? Współczuj innym ludziom-karaluchom.
Emma2019.12.5 10:59
Szkoda dziecka, które stało się zmanipulowanym narzędziem w rękach bezwzględnych ludzi.
ZERR02019.12.5 12:22
Mi tam bardziej szkoda milionów dzieci, które muszą umrzeć jeśli ludzkość zrobi to, do czego podpuszcza nas Greta™.
taro2019.12.5 14:46
najgorsze jest to, ze jej tego nie wytlumaczysz, ze ma mozg zlasowany,nierowno pod kopula i jest wykorzystana przez ideologicznych swirow.
Andrzej2019.12.5 10:52
Czy ona chodzi do szkoły ? Jeżeli nie to należy zgłosić to do kuratorium i ośrodka wychowawczego. Co ona może mieć do powiedzenia ?Chyba nic, bo mało co jeszcze się nauczyła. Musiałaby poznać geografie, historię, biologię, i inne przedmioty żeby z nami dyskutować. A tak to jak papużka, powtarza to co jej nawiedzeni (lewacy) podpowiedzą.
anonim2019.12.5 13:14
https://wiadomo.co/wp-content/uploads/2017/07/kaczynski.jpg
Maria Blaszczyk2019.12.5 19:55
??? Greta Thunberg ma ukończone w styczniu 16 lat, co oznacza, że zgodnie ze szwedzkim prawem nie podlega obowiązkowi szkolnemu. Do tego w Szwecji nie ma kuratoriów oświaty... Na jakiej pdostawie chcesz to zatem zgłaszać do nieistniejącego urzędu? A może powiedzieć tyle, że świat zmierza ku katastrofie, bo banda chciwych bandytów przy wsparciu obskuranckiej prawicy postanowiła go zniszczyć. I nie dlatego, ze lewica jej to podpowiada, tylko dlatego, że tak twierdzi nauka.
ZERR02019.12.5 20:43
Lewakonauka XD Lewakonauka na pasku globalnych koncernów i banków, chcących zaprowadzić totalną kontrolę i socjalizm. Będziemy się bronić, jak trzeba to nie zawahamy się przed daniną krwi, byle tylko powstrzymać banksterskie zbrodnicze bydło.