Dr Paweł Grzesiowski: ,,Jutro’’ wcale nie musi być lepsze. Szybkiego powrotu do normalności nie będzie - zdjęcie
08.03.21, 10:12Fot. screenshot - YouTube (Gazeta.pl)

Dr Paweł Grzesiowski: ,,Jutro’’ wcale nie musi być lepsze. Szybkiego powrotu do normalności nie będzie

12

„Szybkiego powrotu do starej rzeczywistości nie będzie” – stwierdził w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” prezes Fundacji Instytutu Profilaktyki Zakażeń w Warszawie, dr Paweł Grzesiowski.

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” lekarz opowiedział, jak wyobraża sobie czas po pandemii koronawirusa. Przekonuje, że koniec pandemii nie oznacza lepszych czasów, bo w każdej chwili możemy mieć do czynienia z wirusem znacznie gorszym.

- „Jak słyszę, że jutro będzie lepiej, to jest mi źle, bo myślę, że ludzie naprawdę nie rozumieją tego, co się dzieje wokół nas. Jutro może powstać nowy wariant wirusa, który wszystko wywróci do góry nogami”

- mówi.

- „Wirus sam nie zniknie po kolejnych obostrzeniach. Trzeba zakasać rękawy i powiedzieć ludziom prawdę. Kraje Dalekiego Wschodu, które doświadczały wcześniejszych epidemii, już się z tym pogodziły”

- dodaje.

Zdaniem eksperta nie będzie już „normalności” sprzed pandemii. Nawet kiedy wrócimy do restauracji i szkół, to będziemy już w innej rzeczywistości.

kak/Gazeta Wyborcza

Komentarze (12):

Les2021.03.8 13:54
Idioto,wirusy,bakterie i rozne inne ciulstwa sa z nami od mln lat i beda nadal, nie graj durniu uczonego. Jedynymi wirusmi,ktore wykanczaja ludzi sa teraz pseudmedycy i ich trzeba wykonczyc, pozostac maja tylko ci,ktorzy lecza, a nie terroryzuja.
nie ślepy2021.03.8 12:09
To, że świat nie będzie już taki sam, to ja wiedziałem bez tego doktora po 2-óch miesiącach tej całej pandemii! Tylko naiwniacy myślą, że "zastrzyk" rozwiąże problem, jak czarodziejska różdżka....a to znaczy, że nie wyciągnęli żadnych wniosków!
Anonim2021.03.8 11:55
Doktorku ludzie od niepamiętnych czasów żyją w towarzystwie wirusów , bakterii i mają się dobrze a nawet ich przybywa. Różnica jest taka ,że teraz mamy lekarzy którzy wywołują i leczą strachem czego nigdy nie było. Odnośnie następnej mutacji wirusa to może być tylko słabsza tak mówi nauka.
CamilaLindgren2021.03.8 11:38
Google płaci 92 dolary za każdą godzinę, a mój ostatni czek wyniósł 8400 dolarów, pracując w sieci przez 10 godzin tygodniowo. Mój młodszy towarzysz z rodzeństwa osiągał w ostatnich miesiącach średnio 18 tysięcy i pracuje około 24 godzin tygodniowo. Nie mogę zaakceptować, jakie to było proste, kiedy próbowałem. To jest właśnie to, co robię !!!!!!!!!!------------------ Netprofit10.com
zakazana prawda nawet w Szwecji2021.03.8 11:24
Sztokholm notuje po raz kolejny niedosmiertelnosc. Bilans 20.06.20 - 915. bilans 20.02.2020 ponizej 800... Szwecja w covidzie ostatnio podobne odsetki do Polski i rowniez ostatnio dostrzegalna niedosmiertelnosc. Bilans na 17.02.2021 - 8010 nadmiarowych smierci........Ja wiem, gdyby nie PIS zmarlby miliard Polakow bo lockdown i kagance dzialaja
..2021.03.8 11:25
https://www.scb.se/hitta-statistik/statistik-efter-amne/befolkning/befolkningens-sammansattning/befolkningsstatistik/pong/tabell-och-diagram/preliminar-statistik-over-doda/
korekta dat2021.03.8 11:27
Bilans 20.06.20 - 915. bilans 20.02.2021 ponizej 800
Ciekawy2021.03.8 11:18
- „Jak słyszę, że jutro będzie lepiej, to jest mi źle, bo myślę, że ludzie naprawdę nie rozumieją tego, co się dzieje wokół nas. Jutro może powstać nowy wariant wirusa, który wszystko wywróci do góry nogami”. Przez tysiące lat ludzie żyli z patogenami mogących zabić i zabijających ludzi. Ten "wykształcony" doktor udaje że o tym nie wie. Chce powstrzymać coś czego powstrzymać się nie da. Zabezpieczyć ludzi żeby nie umierali i stali się nieśmiertelni. Albo pycha zwana mądrością nauki odebrała mu zdolność racjonalnego myślenia, albo realizuje plany "mądrzejszych" ujęte w planie Fundacji Rockefellera opublikowanego w 2010 roku w „Scenariusz na przyszłość …”, w którym opisano nadchodzącą globalną pandemię, która powinna skutkować wdrożeniem autorytarnej kontroli nad ludźmi, która następnie będzie się nasilać po pandemii. A na bieżąco z 2020 roku Fundacja Rockefellera opublikowała podręcznik o tym, jak stworzyć świat kontroli, wraz z przewodnikiem krok po kroku. Mówią, że życie nie może wrócić do normalności, dopóki świat nie zostanie „Zablokowany” dzięki tej odgórnej kontroli autorytarnych rządów. Zaliczyłbym chyba jednak Pana Grzesiowskiego do "słupów" wykonawców, którzy nie mają nic wspólnego pożytecznymi idiotami.
waldek2021.03.8 10:57
On taki doradca jak inni opłacani wiadomo przez kogo. Poniżej filmik https://www.youtube.com/watch?v=M1sK8o28Zyc
Hahaha2021.03.8 10:36
Ten to już się tęgo naszprycował
Po 11 ...2021.03.11 10:59
czym?
APEL2021.03.8 10:33
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.