Dr Martyka: zaszczepieni przenoszą wirusa tak samo, jak niezaszczepieni - zdjęcie
31.05.21, 08:54Fot. screenshot - YouTube (ELSTER TV)

Dr Martyka: zaszczepieni przenoszą wirusa tak samo, jak niezaszczepieni

264

Doktor Zbigniew Martyka, specjalista chorób zakaźnych, ordynator oddziału obserwacyjno-zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej skrytykował światową i rządową narrację dotyczącą pandemii koronawirusa. Jego zdaniem w narracji tej kryje się wiele sprzeczności, a badania naukowe niezgodne z oficjalnym stanowiskiem są nierzadko cenzurowane.

Zbigniew Martyka był również jednym z lekarzy wezwanych na rozmowę z Naczelną Izbą Lekarską (NIL).

- NIL nie postawiła mi żadnego zarzutu. Nie ma w tym niczego dziwnego, gdyż, w przeciwieństwie do ekspertów rządowych, moje wypowiedzi mają swoje źródło w medycynie opartej na faktach i badaniach, a nie na opiniach poszczególnych członków Rady Medycznej przy premierze - powiedział dr Martyka. - Proszę przeanalizować moje wypowiedzi z zeszłego roku – sprawdziło się w 100 proc. wszystko to, o czym mówiłem. I nie dlatego, że mam magiczną kulę do przepowiadania przyszłości, ale dlatego, że wypowiedzi opieram na solidnych fundamentach naukowych i swoim wieloletnim doświadczeniu jako specjalisty chorób zakaźnych - dodał.

Lekarz podważył także strategię walki z koronawirusem polegającą na wprowadzaniu daleko idących obostrzeń. - Tylko ponad 100 tysięcy ludzi, którzy nie dostali na czas pomocy ze względu na blokadę służby zdrowia, mogłoby jeszcze żyć - stwierdził.

Dr Martyka stwierdził również, że nie jest możliwe przeprowadzenie merytorycznej i rzetelnej debaty na temat pandemii koronawirusa i metod walki z nią.

- Nie wierzę w rzetelną debatę. Próbowaliśmy taką podjąć w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”. Przedstawiciele NIL nie przyjęli zaproszenia ani nie zgodzili się na wypowiedź, natomiast sam program został zawieszony za… brak przedstawienia argumentów strony przeciwnej - stwierdził.

Dodał, że media społecznościowe cenzurują nawet wyniki badań naukowych, które nie są zgodne z oficjalną linią.

- Proszę zwrócić uwagę, że żadne mainstreamowe media nie protestują, gdy są wprowadzane paszporty szczepionkowe. Zaszczepieni są zwolnieni z kwarantanny, nie wliczają się do limitów osób na wydarzeniach kulturalnych. Dlaczego nikt nie zapytał, co to ma na celu, poza segregacją sanitarną? Przecież zaszczepieni, dokładnie tak samo jak niezaszczepieni, mogą przenosić wirusa. To jest rzecz oczywista, znana w medycynie od lat - stwierdził, odnosząc się do strategii dotyczącej szczepień.

jkg/nczas

Komentarze (264):

bogdanus2021.06.30 9:13
Jak to rozumieć, to znaczy że po szczepiące antyciała już nie zabijają wirusa i zarażają innych.
Nadmiarowe zgony 20212021.06.2 13:42
https://n-22-5.dcs.redcdn.pl/file/o2/tvn/web-content/m/p1/i/abdbeb4d8dbe30df8430a8394b7218ef/c3abfa3c-561b-432e-8493-70fba758a9c8.png
NEOS com pl2021.06.2 12:24
Jestem stara k urwa zydowska co udaje , ze cos wie . A tak naprawde TO GOWNO wiem o USA! Nigdy tam NIE bylem juz NIE bede , ale co mi szkodzi pyerdolic i pyerdolc w kolko to samo . Jezyka angielskiego za ch uja NIE znam , po polsku to w ch uja gram z ta zydowska interpunkcja , ale NIE tylko . Bo to jest dowod dla mojego sowieckiego pracodawcy , ze "pracuje" . Zwykle koncze o godz. 20 bo mi sie konczy zmiana .
NEOS com pl2021.06.2 11:54
.... trybunal na mordercow czeka .... https://www.facebook.com/JonizatorMglyWodnej/videos/911652956062591/
katolik2021.06.2 11:41
A co będzie jak się zaszczepisz? -------- Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
matis892021.06.2 11:40
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
matis892021.06.2 12:05
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
(...)2021.06.2 11:39
Prof. Joacim Rocklöv z Umeå Universitet jest specjalistą od chorob zakaźnych, uznanym i nagrodzonym naukowcem. Otrzymał m.in. z Institute Pasteur oraz Prince Albert II z Monaco nagrodę na badania nad tzw. arbovirus, można powiedzieć, że wie co mówi. Potwierdził, że rząd szwedzki ukrywa prawdziwą ilość ofiar. Szczególnie w pierwszej fazie pandemii. ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ MAJĄ 65 tys.! - - - I jak się okazuje rząd nie tylko szwedzki nie przygotował się drugiej fali, podobnie jak reszta "rozwiniętej" Europy. W Włoszech w pierwszej fali zmarło po domach tysiące samotnych starych ludzi. W Hiszpanii rząd lekceważąc powagę sytuacji doprowadził do tragedii narodowej. Nie ma sensu wspominać Rosji i Brazylii - tam już NIKT NIE LICZY ofiar. Putin tylko półgębkiem wspomniał, że muszą "poprawić" budżet narodowy. Następny krok to kartki na chleb.
(...)2021.06.2 11:39
Masowa zbrodnia w Szwecji! //// ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ MAJĄ 65 tys.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 60 tys.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
(...)2021.06.2 11:38
Niech Szwecja będzie "przykładem". Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
alka2021.06.2 10:45
dziękujemy za chwilę prawdy....wiemy o tym od dawna ale miło że są jeszcze odważni lekarze,,,brawo
Zaszczepieni nie duszą się z rurką w gardle2021.06.2 9:19
Niezaszczepieni już tak.
katolik2021.06.2 10:03
Wszyscy w domu? O tych bzdurach porozmawiaj ze swoim zaszczepionym kotem
katolik2021.06.2 10:09
Ciesz się umrzesz bez rurki w gardle, szukasz pocieszenia, bo odkryłes na Frondzie, że po pseudoszczepiach 2 m nizej w czasie, nic ci nie poradzimy, zgłos się do niezależnego niedorzecznika praw obywatelskich i niedorzecznika praw pacjentów, jeśli nie będą na Teneryfie popijać szampana za holocaust
chamlet2021.06.2 5:55
Pandemia składa się z dwóch elementów: z wirusa i szczepionki. Takie są nowoczesne metody prowadzenia wojny biologicznej. Podobno jest nas za dużo na świecie, zużywamy tlen, trzeba się nas stąd pozbyć.
katolik2021.06.2 8:09
ludzkośc świata wyjdzie
Jan2021.06.1 23:51
Brawa dla dr Zbigniewa Martyki za odwagę w głoszeniu prawdy.
Anonim2021.06.1 19:12
Ale politrucy typu Karnowscy są innego zdania.
(...)2021.06.1 19:05
Skopiowana lista z Facebooka: 28.05.2021, ŻNIWO OSTATNICH DNI: ‼️⚫️ Znana i lubiana reporterka Radia BBC, Lisa Shaw, matka dwojga dzieci, zmarła dzisiaj w wieku 44 lat na zakrzep krwi w mózgu bezpośrednio po pierwszej dawce szczypawki AZ. ‼️⚫️ dzisiaj zmarł znany i lubiany austriacki reporter telewizyjny Edi Finger, 72. Narzekał ostatnio na bardzo silne bóle kręgosłupa, po czym nagle z jednej sekundy na drugą stracił przytomność. Przyczyna zgonu oczywiście oficjalnie nieznana, jednak tajemnica poliszynela. ‼️⚫️ Kilka dni temu zmarł nagle Paweł Szwed, 54 l., założyciel wydawnictwa Wielka Litera. Napisano, że przegrał walkę z kividem. Jego sasiad napisał na Twitterze, że wydawca trzy dni wcześniej pobrał szczypawkę. W jego wydawnictwie wszyscy o tym wiedzieli, gdyż wypytywał wszystkich, czy już się zaszczypawkowali, i zachęcał do tego usilnie. Po własnej szczypawce zachorował na kivida poszczypawkowego, po dwóch miesiącach wyszedł ze szpitala, by po tygodniu tam wrócić z zapaleniem płuc – i umrzeć. ‼️⚫️ W ubiegłym tygodniu zmarła żyjąca na Cyprze znana brytyjska modelka, Stephanie Dubois, 39 lat, bezpośrednio po otrzymaniu pierwszej porcji szczypawki AZ. Rodzina mówi o tym otwarcie, co jest rzadkością wśród prominentów. Śledztwo na Cyprze w toku. ‼️⚫️ 4 maja zmarł „po krótkiej chorobie” nagle, zupelnie nieoczekiwanie Jan Hahn, 47 lat – bardzo lubiany redaktor telewizji niemieckiej. Jego smierć wywołała wielki szok. W dyskusji pod informacją o jego odejściu zabroniono wspominać czy pytać o możliwość reakcji poszczypawkowej: określono to jako niesmaczne i nietaktowne. Redaktor pozostawił żonę i troje dzieci. Dwa tygodnie później jego bliska przyjaciółka, znana redaktorka ARD, Mareile Höppner powiedziała publicznie: „Jan nie miał raka. Zabiła go ta STRASZNA rzecz.” ‼️⚫️ 6 kwietnia zmarła posłanka PO Anna Wasilewska, 63 l. – ponoć wskutek powikłań po przebytej parę lat temu operacji. Posłanka żarliwie promowała szczypawki i krótko przed śmiercią sama przyjęła pierwszą dawkę, a bezpośrednio po tym akcie wszystkich do tego publicznie zachęcała…Krótko później umarła. W oficjalnym oświadczeniu na temat przyczyny śmierci nie wspomniano ani słowem o evtl. powiązaniu tych faktów. ‼️⚫️ 24 maja zmarła Kalina Mróz, 34- letnia dziennikarka „Gazety Wyborczej”. Osiem dni wcześniej przyjęła szczypawkę, o czym napisała na FB: „Wielu z Was się teraz szczypawkuje (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczypawkę”…Po ośmiu dniach nagle i niespodziewanie trafiła do szpitala, gdzie zmarła. Nie podano oficjalnej przyczyny zgonu, oraz przemilczano, czy miało to jakikolwiek związek ze szczypawką – a profile dziennikarki zostały zablokowane lub usunięte.
(...) cd2021.06.1 19:10
"Co obserwuję w Niemczech: w ostatnich tygodniach umiera BARDZO WIELE młodych, znanych osób, ta lista mogłaby się jeszcze długo ciągnąć! Narracja jest jedna: zmarł nagle i niespodziewanie, np. stracił przytomność podczas wycieczki rowerowej, pozostawił rodzinę w bólu. Czasem jednak pisze się o jakiejś starej chorobie, powikłaniach po czymś które nagle wyszły na jaw.. Każda jednak osoba, która w komentarzu zapyta o evtl. szczypawkę, jest natychmiast pouczana, że jest to niesmaczne, brak szacunku dla zmarłego i jego rodziny, zostawcie umarłych w spokoju… Mało kto odważa się więc stawiać już to pytanie, choć komentarzy wyrażających zdziwienie taką wielką liczbą śmierci młodych ludzi jest mnóstwo. W tym poście przytoczyłam tylko kilka ofiar spośród tych znanych, medialnych… Ale ile anonimowych, poza najbliższymi i kręgiem przyjaciół nikomu nieznanych osób odchodzi dzień w dzień z tego samego powodu? Ludzi którzy z jakichś dla nas niezrozumiałych przyczyn nie poinformowali się o tym, co wprowadzają do swojego organizmu? Którzy tak ślepo zaufali propagandzie? ONI WSZYSCY ODESZLI, ABYŚMY MY ZOBACZYLI KONSEKWENCJE TEGO „ZŁOTEGO STRZAŁU” NA WŁASNE OCZY…"
katolik2021.06.2 5:43
Brawo, że zeschciałes zebrać i powinno to być na billbordach
katolik2021.06.2 8:30
pseudodziennilarze przepłaceni, wiec pisali kłamstwa i nakręcali pseudopandemie, teraz nie muszą już pisać prawdy, bo słowa kłamców nigdy nie będa nic warte, jak profesja lekarza, którzy kasę od SSPIS nakręcają pseudopandemię i pseudoszczepionki, podpisali wyrok
katolik2021.06.1 15:55
przeciwcialem to jest SSPIS dla Polaków i ludzie po pseudoszczepionkach sami dla siebie stana się przeciwcialem, za chwilę
Mędrzec2021.06.1 15:06
Pan doktor to można rzec mędrzec, tylko taki trochę głupowaty. Każde dziecko wie, że cząsteczki ( wirusy, bakterie, pyłki, brud )przenosi każdy kto ma z nimi tymi cząstkami fizyczny kontakt. Ale doktor powinien wiedzieć, że gdy wirus wtargnie do krwioobiegu jakiejś osoby, to organizm osoby zaszczepionej z powodu antyciał natychmiast zacznie zwalczać źródło zakażenia w przeciwieństwie do osoby niezaszczepionej. W ten sposób organizm osoba zaszczepionej, przenoszący wirusy zaraz po zakażeniu przystępuje do sprzątania wirusów.
Tfu2021.06.1 15:18
Się odezwał bezrobotny ekspert wirusolog z małego miasteczka, który nigdy niczego nie osiągnął, oprócz flaszki wina Bełt.
Tfu2021.06.1 15:24
Ale zeby nie było ze tylko psiocze na tego Wyznawcę Świętego Kowida: Krzysztof Krawczyk DWA RAZY wyszczepił się Pfizerem po czym z kowidem , w stanie cieżkim,wyladował na kilka tygodni w kowidziarni. Po tym czasie , ponoć najzupełniej zdrów i wesół, wypisał z rzeczonej kowidziarni na własną prośbę, po czym, ponoć już najzupełniej wolny od kowitu, dwa dni później zmarł. Taka to jest ochrona Wyszczepów przed kowitem.
Gienek2021.06.1 20:39
Śwagier, miałeś już nie chlać czeskiej wódy!
katolik2021.06.1 15:36
a ty głupi mędrcu nie zjarzyłeś, że moze ktoś chce po prostu umrzec na grypę i to jego sprawa, co zrobi ze swoim zdrowiem, kiedy mordercy z premedytacją chca go zabić. To już nie jest prawo, ale bezprawie, więc nie filozofuj
katolik2021.06.1 15:38
to nie sa żadne szczepionki ale RUNDAP w czystej postaci i jego celem jedynym jest ŚMIERĆ, więc wypad
Skrzypek na dachu-ratyzacja forum2021.06.1 13:49
Jestem stara k urwa zydowska co udaje , ze cos wie . A tak naprawde TO GOWNO wiem o USA! Nigdy tam NIE bylem juz NIE bede , ale co mi szkodzi pyerdolic i pyerdolc w kolko to samo . Jezyka angielskiego za ch uja NIE znam , po polsku to w ch uja gram z ta zydowska interpunkcja , ale NIE tylko . Bo to jest dowod dla mojego sowieckiego pracodawcy , ze "pracuje" . Zwykle koncze o godz. 20 bo mi sie konczy zmiana .
chazar2021.06.1 17:19
jak to chazar, żyje tylko z tego, co ukradnie. Nawet nicki musi podkradać, taka to parszywa natura mongolska.
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:48
Prosze o wybaczenie bo pyerdole jak polamany zyd z poyebanej synagogi . W kolko pyerdole i pyerdole te same glodne kawalki jabym sam siebie chcial przekonac . Jestem starym ch ujem co siedzi cala dobe w domu i hoduje w dupsku hemoroidy .
katolicka deratyzacja Polski2021.06.1 13:29
Wariatow i zbrodniarzy nalezy pozbawiac uprawnien do wykonywania waznych zawodow NA ZAWSZE.
zgoda2021.06.1 18:15
jeśli bankster, historyk, czy inna niemedyczna oferma próbuje zmuszać cały naród do eksperymentu na swoim ciele i umyśle.
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:22
Ludzie nie dajcie sie nabrac na klamstwa oszustow bezboznych falszywych manipulatorow na uslugach globalistow banksterow . Plandemia to sciema zadnej grypy nie ma . Maseczki to glupota . Szczepionka gorsza niz zaraza .
katolicka deratyzacja Polski2021.06.1 13:30
Faszystowska Konfederacja chce mordowac Zydow i katolickich Polakow.
ty2021.06.1 18:16
tłumoku z kacapskiego wszawego łoża, won.
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:14
Prosze o wybaczenie bo pyerdole jak polamany zyd z poyebanej synagogi . W kolko pyerdole i pyerdole te same glodne kawalki jabym sam siebie chcial przekonac . Jestem starym ch ujem co siedzi cala dobe w domu i hoduje w dupsku hemoroidy .
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:24
Asio oszuscie Asio , wymysl swoj wlasny nick .
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:13
Jestem stara k urwa zydowska co udaje , ze cos wie . A tak naprawde TO GOWNO wiem o USA! Nigdy tam NIE bylem juz NIE bede , ale co mi szkodzi pyerdolic i pyerdolc w kolko to samo . Jezyka angielskiego za ch uja NIE znam , po polsku to w ch uja gram z ta zydowska interpunkcja , ale NIE tylko . Bo to jest dowod dla mojego sowieckiego pracodawcy , ze "pracuje" . Zwykle koncze o godz. 20 bo mi sie konczy zmiana .
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:25
Asio oszuscie Asio , wymysl glupku sobie swoj wlasny nick .
Anonim2021.06.1 12:51
Lekarze którzy nie zgadzali się z totalnym reżimem szczepionkowym,szanowany i znany lekarz niemiecki,taką miał presję na siebie od innych lekarzy niemieckich opłacanych przez potężne firmy szczepionkowe,tak go zaszczuli\odebrali mu prawo wykonywania zawodu\w tym potężnym stresie popełnił samobójstwo.Już niedługo będzie panowanie antychrysta,kto nie będzie mu służył tego o głowę wyrówna.
katolicka deratyzacja Polski2021.06.1 13:33
Moralnosc zydowsko-protestancka sklania do zwalczania szczepionek i mordowania ludzi. Chasydzi talmudyczni w Izraelu,i Konfederacja Talmudyczna w Polsce mowia JEDNYM glosem Talmudu !!!
ty2021.06.1 18:13
przewrotny chazarski przygłupie, won.
Hrabia Potocki2021.06.1 12:31
Ciagle noszenie masek powoduje grzybice pluc, wirus jest 300 razy mniejszy niz ziarno pylu wegowego, sluza tylko do zastraszania ludzi, ich pomoc wg laboratoriumz WB to tylko 0.7 %, cale to profesoskie cialo doradcze powiazane z Big Farms powinno byc rozwiazane
Brudny żyd - hrabią!2021.06.1 13:12
I to Potockim?!
odezwał się2021.06.1 18:24
brudny żyd.
Żyd matis89 podobnie jak ten gudłaj2021.06.1 11:49
Skrzypek na dachu ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkow-gotówkowym. Nie wspominając o "prof. dr" Hertrich-Woleński - dla tej k urwy żydowskiej wszystko jest w trybie przypuszczającym. To jest poważne genetyczne poyebanie, typowe dla żydów urodzonych z KAZIRODZTWA!
man.of.Stagira2021.06.1 10:44
TAK SAMO...czyli ...JAK? (jak nietoperze?) // ... c i s z a ...
katolik2021.06.1 10:25
Prawda bedzie miała znaczenie przy dochodzeniu sprawiedliwosci
katolicka deratyzacja Polski2021.06.1 13:36
Kabotyni rosyjscy z Konfederacji nie maja sumienia,serca ,ani rozumu.
won2021.06.1 18:25
stepowy parchu mongolski.
katolik2021.06.1 10:24
Ludzie jeden drugiemu mówią, że po pseudoszczepionkach zaczęli chorować na różne choroby, których dotychczas nie mieli
katolicka deratyzacja Polski2021.06.1 13:37
Konfederacja klamie jak KOD-omici ,bo to jest Krypto-Komuna.
ahoj2021.06.1 18:27
chazarski talmudysto.
brawo2021.06.1 10:11
chociaż jeden ma odwagę powiedzieć choć odrobię PRAWDY
JohnyBravo2021.06.1 9:36
No to co z tego ze przenoszą? nczas.com/2021/06/01/maski-jak-opaski-z-gwiazda-dawida-segregacja-sanitarna-w-zakladach-pracy/
brawo Szumowski, brawo Lubnauer2021.06.1 8:49
na podkarpaciu zmarlo nadmiarowo tyle co w calej Szwecji (ok 6500) a tu przypadkiem znalazlem ile w 2020 bylo pacjentow w jednym ze szpitali w Sanoku hospitalizacji covidowych mieli 965, z czego 70 pacjentow bylo pod respiratorem https://powiatsanok.nazwa.pl/pliki/img/20210217/oddziały.png https://powiatsanok.nazwa.pl/pliki/img/20210217/poradnie2.png
Anonim2021.06.1 9:14
nie liczac poradni ktore opustoszaly, bylo 5545 mniej pacjentow niz zwykle, to jest az 39% , nie kazdy szpital przesztalcano do covida ale wszedzie sa podobne spadki pacjentow, do leczenia covida z wyjatkiem obslugi respiratorow nadaje sie kazdy lekarz, staly schemat heparyna tlen sterydy antybiotyki moze cos jeszcze, spadki na oddzoale wewnetrznym sa identyczne co przyrost covida...
kasikas2021.06.1 6:56
niestety Pan Niedzielski nie zdaje sobie w ogóle sprawy z faktu że siedzenie w pracy w masce to jest paranoja i choroba płuc gotowa
Ed2021.06.1 10:09
Pan Niedzielski, niestety, nie zdaje sobie z niczego sprawy co dotyczy zdrowia. Pan Niedzielski spłaszcza statystyki i przy okazji spłaszcza wiele innych problemów. Gdzie to gremium profesorskie doradcze przy ministerstwie?
katolik2021.06.1 10:31
niestety, ale SSPIS doskonale sobie zdaje sprawę ze swoich działań, są to działania w pełni świadome, tylko dla formalnosci poparte przez kłamliwych przekupionych nazistowskich morderców pseudofelczerów
katolicka deratyzacja Polski2021.06.1 13:34
Konfederacja Targowicka ma polska krew tysiecy na swoich racicach.
to2021.06.1 18:28
dotyczy twoich plemiennych chazarskich krwiopijców polakożerców.
kasikas2021.06.1 6:52
BRAWO! dziękuję za mądry artykuł, bardzo dziękuję,,,BRAWO BRAWO,,,dziękujemy !
Oszust i manipulant2021.06.1 6:47
Przecież to bzdura, albo jak wolicie, manipulacja oparta na niedopowiedzeniu. Szkoda czasu na takich "lekarzy"
Pytajniczek2021.06.1 9:37
Prawda zabolała wyznawcę Świętego Kowida?
Wojtek2021.06.1 5:49
Effects on heart and brain Once in circulation, the spike protein can attach to specific ACE2 receptors that are on blood platelets and the cells that line blood vessels. “When that happens it can do one of two things: it can either cause platelets to clump, and that can lead to clotting. That’s exactly why we’ve been seeing clotting disorders associated with these vaccines. It can also lead to bleeding.” Bridle also said the spike protein in circulation would explain recently reported heart problems in youths who had received the shots. The results of this leaked Pfizer study tracing the biodistribution of the vaccine mRNA are not surprising, “but the implications are terrifying,” Stephanie Seneff, a senior research scientist at Massachusetts Institute of Technology, told LifeSiteNews. “It is now clear” that vaccine content is being delivered to the spleen and the glands, including the ovaries and the adrenal glands.
Wojtek2021.06.1 5:44
Vaccine researchers had assumed that novel mRNA COVID vaccines would behave like “traditional” vaccines and the vaccine spike protein — responsible for infection and its most severe symptoms — would remain mostly in the vaccination site at the shoulder muscle. Instead, the Japanese data showed that the infamous spike protein of the coronavirus gets into the blood where it circulates for several days post-vaccination and then accumulated in organs and tissues including the spleen, bone marrow, the liver, adrenal glands, and in “quite high concentrations” in the ovaries.
Karol2021.06.1 5:13
Brawo Panie Dr. takich nieugietych lekarzy powinno byc wiecej ,ktorzy obnarzyliby to wielkie klamstwo i brednie gloszone przez takich tzw specjalistow jak Niedzielski Horban Sutkowski , Simon i inni opacani przez Sorosa i Gejtsa
Skrzypek na dachu2021.06.1 1:22
Jestem stara k urwa zydowska co udaje , ze cos wie . A tak naprawde TO GOWNO wiem o USA! Nigdy tam NIE bylem juz NIE bede , ale co mi szkodzi pyerdolic i pyerdolc w kolko to samo . Jezyka angielskiego za ch uja NIE znam , po polsku to w ch uja gram z ta zydowska interpunkcja , ale NIE tylko . Bo to jest dowod dla mojego sowieckiego pracodawcy , ze "pracuje" . Zwykle koncze o godz. 20 bo mi sie konczy zmiana .
Skrzypek na dachu2021.06.1 13:29
Asio falszerzu Asio oszuscie wymysl sobie swoj wlasny nick .
Skrzypek na dachu2021.06.1 1:10
Prosze o wybaczenie bo pyerdole jak polamany zyd z poyebanej synagogi . W kolko pyerdole i pyerdole te same glodne kawalki jabym sam siebie chcial przekonac . Jestem starym ch ujem co siedzi cala dobe w domu i hoduje w dupsku hemoroidy .
Skrzypek na dachu2021.06.1 1:09
Prosze o wybaczenie bo pyerdole jak polamany zyd z poyebanej synagogi . W kolko pyerdole i pyerdole te same glodne kawalki jabym sam siebie chcial przekonac . Jestem starym ch ujem co siedzi cala dobe w domu i hoduje w dupsku hemoroidy .
Skrzypek na dachu2021.06.1 1:08
Prosze o wybaczenie bo pyerdole jak polamany zyd z poyebanej synagogi . W kolko pyerdole i pyerdole te same glodne kawalki jabym sam siebie chcial przekonac . Jestem starym ch ujem co siedzi cala dobe w domu i hoduje w dupsku hemoroidy .
matis892021.06.1 1:05
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
matis892021.06.1 12:06
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Skrzypek na dachu2021.05.31 23:53
Ludzie nie dajcie sie nabrac , szczepionka gorsza niz zaraza , bo to nie jest wcale szczepionka .
Skrzypek na dachu2021.05.31 23:51
PiS pozamykal lasy i rozporzadzeniem narzucil lockdown bezsensowny i glupie maseczki pod grozba mandatow . Pewnie nie wie wcale , ze najwieksze zagrozenie dla zdrowia to toksyczne spaliny silnikow diesela NOX ktory powoduje raka SARS i zapalenia pluc mesofilioma i aspergillerosum .
Skrzypek na dachu2021.05.31 23:39
Plandemia to medialna sciema tylko po to aby wystraszyc jaknajwiecej ludzi do poddania sie zastrzykow biotoksyny mRNA ktore w zaden sposob nie sa szczepionkaantygenowa na jakikolwiek wirusowe zapalenia pluc typu SARS czy grype ani katar , wrencz przeciwnie to zdrowym ludziom nieodwracalnie niszczy naturalne odpornosc czlowieka uszkadzajac system immunologiczny . Jednak Pan deBill Wroty nie ma zamiar nikogo zabic bo interes polega na tym ze kiedy ktos ciagle choruje , to takiemu mozna wszczepic nanotrucizne retrowirusowe nawet raz na miesiac bo to Big Pharma najlepiej sie oplaca kiedy uzaleznia az od dziecka i przymusowo kazdego . Rzad PiS i opozycja klamie niczym okraglostolowa zmowa bo szczepionka jest gorsza niz zaraza . Tylko to nas ratuje ze zaden pobozny czlowiek nie moze przyjac preparaty eksperymentalne co jest wywar z ludzkich embrionow abortowanych bo to niekoszerny kanibalizm w zastrzyku .
Pokręć2021.05.31 21:22
Ale tu nie chodzi o blokowanie przenoszenia wirusa, tylko o to, żeby zakażeni chorowali bezobjawowo albo co najwyżej lekko. I szczepionka to zasadniczo daje (statystycznie). Rządu nie obchodzi, czy do szpitala pod respirator trafi Iksiński, Kowalski czy Igrekowski, tylko żeby nie trafili wszyscy trzej na raz. Bo jak będzie chorował sobie w domu, to mozna go mieć tam gdzie zwykle się ma obywatela. Nam chodzi o to, żeby samemu nie zachorować, rządowi - żeby zachorowało mniej ludzi. Wirusa mogą mieć wszyscy i roznosić na potęgę, byle jak najmniej ludzi z jego powodu obciążało służbę zdrowia. To jest główny cel szczepionki. Zaszczepiony może i roznosi wirusa, ale z drugiej strony - nawet jak sam się nim zakazi, to będzie chorował co najwyżej lekko. I tyle. Więc jak zdrowy zaszczepiony pójdzie do restauracji i się tam zakazi, to raczej nie trafi z niej w objęcia służby zdrowia... Tak tez można na to patrzyć. To działa w 2 strony.
czekista2021.05.31 23:03
Masz racje " Pokrec ", Taki zaszczepiony ,nie tylko bedzie chorowal lekko ale i umrze lekko. Tak jak zona mijego kuzyna, wziela pierwsza szczepionke, nastepnie druga szczepionke i nastepnego dnia podrugiej szczepionce dostala udaru.
Pokręć2021.06.1 6:53
Mój ojciec, sąsiad, kilku kolegów... mógłbym wyliczać w nieskończoność, wzięli szczepionkę, po 2 dawki i nie dostali udaru. Ty: 1, ja: ~10. Nie znam nikogo, kto miałby po szczepionce jakiekolwiek objawy poza może jednodniowym gorszym samopoczuciem. Zarówno brali Pfizera, Modernę i Astra Zenecę.
JohnyBravo2021.06.1 9:47
Przeraża mnie durnota tych nawiedzonych Wyszczepów.Nie bolało, było zaczerwienienie. Za dwa lata może będziecie zdychać na udar mózgu czy na zakrzepicę.Nikt i nigdy nie przebadał długoterminowych skutków wyszczepienia. Może na zaczerwienieniu się skończy..a może zdechniecie na choroby autoimmunologiczne czy inne NOP-y. Posłuchajcie Wyszczepy.Wierzyć może w to i nie wierzycie, ale pewni to wy już nigdy nie będziecie.
Sandra2021.06.1 12:21
Ludzie dostaja udaru po szczepionkach, bo druga szczepionka po pierwszej jest w 30 dni zamiast w 12 tygodni.
JohnyBravo2021.06.1 9:40
Jasne.Zupełnie jak dwa razy wyszczepiony picerem Krzysztof Krawczyk, który na dwa dni przed śmiercią, zdychał tygodniami zamknięty w kowidziarni.
admin2021.05.31 20:55
Panie doktorze mówi pan bzdury. Mam to sprawdzone. Po przejściu cowida choc byłam przy chorym na cowida nie przeniosłam ani ja ani mój mąż, który tez przechodził chorobę. Niech pan nie plecie bo wstyd.
Anonim2021.05.31 22:19
Nie dość, że nie czyta ze zrozumieniem, to jeszcze klepie bzdury ale hiperdyslektycy tak mają.
katolik2021.05.31 20:51
Episkopacie poparłeś globalizację, Nowy Ład, Porządek, czyli zaplanowaną śmierć miliardów ludzi na świecie przez pseudoszczepionki !
katolik2021.05.31 20:48
bezprawie, którego planem jest zaplanowane morderstwo nie jest prawem, nie ma prawa obowiązywać i nie ma prawa być przestrzegane
katolik2021.05.31 20:46
Episkopacie świadomie wydałes nakaz wiernym i swoim ksieżom, aby sie szczepili zwiazkiem chemiczno- genetycznym, który będzie w czasie powodował choroby, raki, bezpłodność. Co masz do powiedzenia w sprawie wiernym i księżom. Lojalnosc Episkopatu wobec SSPIS w sprawie zaplanowanej śmierci Polaków przez SSPIS zostanie okupiona śmiercią Polaków w czasie i już oddaniem ich duszy szatanowi.
Anonim2021.05.31 20:29
Gdyby wszystkich pacjentow szwedzkich szpitali odciac od intensywnej terapii, ktora jest pretekstem do lockdownow zmarloby 7596 osob, czyli jak w Polsce 28000. https://www.icuregswe.org/data--resultat/covid-19-i-svensk-intensivvard/ .............. pomijam ze polowa na OIOMie zapewne i tak umarla ..................... straty wskutek walki z wirusem w zdrowiu i zyciu w Polsce sa niewyobrazalne.
Anonim2021.05.31 20:37
dzis w tv cos mowili ze Szwajcaria ktorą kretyni nie rzadza, miala dosc ostro otwarte szkoly, oimow mieli zajetych jak pamietam ok 50%, zmarlych gusowsko ok 8000, podobnie miala tez nieglupia Holandia z 12.5 tys na oiomach i 20 tys zmarlych............ w zadnym z tych krajow maski na dworze nie byly obowiazkowe tak jak w Polsce.......... szmaty na mordzie zamkniete lasy i przychodnie beda stalym znakiem rozpoznawczym strategii PISu
Sebix2021.06.1 7:04
Poproszę o źródło tych danych.
Tfu2021.06.1 9:50
Żródła danych leżą na polskich cmentarzach.130 tys nadprogramowych zgonów, czyli ofiar leczenia przez telefon, odcięcia od szpitali , przesuwania w nieskończoność operacji ratujących życie.
Skrzypek na dachu2021.05.31 20:03
Brawo Pan Dokror Martyka . Plandemia to nudna i klamliwa medialna sciema , zadnej grypy ani katarow nie ma . Maseczki to glupota . Lockdown to zbrodnia i bezsens . Testy PCR to falszywe w 100% a szczepoinka to gorsza niz zaraza bo to nie jest nawet szczepionka tylko zastrzyk eksperymentalnej biotoksyny mRNA .
Pokręć2021.05.31 21:27
Fałszywe w 100% to jednocześnie prawdziwe w 100%, nie uważasz? Bo jak wiemy, że wynik testu jest w 100% fałszywy, to wystarczy w papierach zmienić "+" na "-" i mamy 100% prawdy. Najgorszy jest test, który jest w 50% fałszywy. Jak usłyszałem, że antyszczepionkowcy to ludzie uważający, że Ziemia jest płaska, to sam się zapisałem na Pfizera.
Skrzypek na dachu2021.06.1 0:00
Testy PCR nie sa identyfikatory na jakiekolwiek wirusy bakterie czy grzyby , tylko potwierdzaja obecnosc bialka . Nawet olej rzepakowy po 40krotnej obrobce wykazuje pozytywny wynik .
Anonim2021.05.31 19:52
"Sytuacja na froncie pandemii osiągnęła punkt krytyczny. Do tej pory udało się wyszczepić toksycznymi zastrzykami do około połowy populacji poszczególnych państw. Zbliżające się wielkimi krokami uderzenie chorobowe z tym związane będzie na tyle znaczące, że oprawcy nie będą w stanie ukryć go przed społeczeństwem. Na tą okoliczność przygotowano już propagandową historyjkę o gigantycznej fali nowej mutacji koronawirusa, której udało się wymanewrować władze sanitarne, poprzez opór i złą wolę niezaszczepionej części społeczeństwa. Bełkot propagandowy będzie brzmiał mniej więcej tak: „Już, już udało nam się zniweczyć śmiertelnego covida! Gdyby społeczeństwo było jeszcze cierpliwsze, to dodatkowe pół roku drakońskiego reżimu sanitarnego i zaszczepienie pozostałej połowy obywateli, zlikwidowałoby pandemię na zawsze! A tak musimy zaczynać wszystko od zera, poprzez wzmożoną opiekę sanitarną przez najbliższe lata” W tym scenariuszu są jednak słabe punkty. Są bowiem na świecie kraje, które nie ugięły się pod przemocą globalnej oligarchii i jej siepaczy zainstalowanych na prominentnych pozycjach we wszystkich bez wyjątku państwach świata. Białoruś i Szwecja, oraz parę państw afrykańskich w ogóle zignorowało zalecenia WHO i innych ważnych organizacji, nie wprowadzając żadnych reżimów. W Japonii (https://anti-empire.com/japan-in-no-hurry-to-get-vaccinated-just-1-injected-so-far/) pomimo usiłowań władz i wprowadzenia szeregu „fal koronawirusa”, każdej groźniejszej od poprzedniej, trupy nie walają się na ulicach i ogólna śmiertelność jest niższa, niż wśród liderów „walki z pandemią”, a zaszczepiło się tam około 1% populacji! W tej sytuacji do świadomości części obywateli zniewolonych sanitarnym terrorem musi dotrzeć konkluzja, że „śmiercionośny wirus” jest tak groźny jak każda sezonowa grypa, co nie daje „władcom” żadnego uzasadnionego pretekstu do rujnowania życia obywateli już przez dwa lata. Fakt, że terror ten wdrożono w przygniatającej większości państw świata, wyklucza też usprawiedliwienie tego „pomyłką władz”. Jedynym logicznym wytłumaczeniem jest fakt rozpoczęcia przez oligarchów i ich lokalnych siepaczy totalnej wojny z Ludzkością, zmierzającej do eliminacji Rodzaju Ludzkiego z naszej Matki Ziemi, tak by pozostała Ona w wyłącznym władaniu szatańskiego miotu. Osiągnięcie takiej konkluzji przez znaczącą mniejszości społeczeństwa uniemożliwi zbrodniarzom wycofanie się z całej afery i jak we wszystkich poprzednich ich zbrodniach (a była ich cała plejada, niekoniecznie sanitarnych czy militarnych), umycie rąk i kontynuowanie działalności pod hasłem „business as usual”! Do tej bowiem pory ich frontalny totalny i globalny atak na Ludzkość nie powodował reakcji obronnej ofiar. Teraz przebudzona mniejszość odpowie „ogniem odwrotnym”. Tak więc pozostaje im nasilenie represji i walka do upadłego. Wiele jeszcze trupów usieje naszą ziemię zanim nastąpi ostatecznie zwycięstwo z Bożej Łaski Ludzkości."
katolik2021.05.31 19:57
Szatana może pokonać Tylko Matka Boża, ale ludzie są strachliwi, słabi i zwyczajnie głupi, a Episkopat Polski dołączył do szatana, wydał rozkaz szczepień. Masoni bez żadnych zahamowań realizuję Agenda 2030, depopulacja pseudoszczpionkowa i zniewolenie, odebranie własności
Styki2021.05.31 19:35
Jeszcze nie mam wyrobionego zdania na temat szczepionek ale trzeba uwazac. Juz dawno powinienem byc zaszczepiony , ale........ podobno, jak się wrzuci żabę do gorącej wody to wyskoczy, ale jak się wrzuci ją do garnka z zimną wodą i zacznie się ją podgrzewać bardzo powoli, to żaba nie wyskoczy. Nie zorientuje się, kiedy będzie już za późno i zwyczajnie się ugotuje.
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:34
Ludzie nie dajcie sie nabrac na zastrzyki biotrucizny mRNA bo zaden z tych pierwszych zaszczepionych w Anglii rok temu juz nie zyje .
karino2021.05.31 19:33
Znowu się Lesio czy inny debil pode mnie podszywa. No to nowy nick będzie. Za teksty pojawiające się pod nickiem "karino" nie biorę odpowiedzialności.
Styki2021.05.31 19:37
Mam to samo, napisalem dwa komenty a sa trzy.
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:40
Podszywacze sie osmieszaja wklejaja te same nudne klamstwa ale nigdy nie produkuje komentarze do tematu tylko obrzydliwe wysmary .
ten2021.05.31 19:41
ob-żyd-liwy chazarski polakożerca i satanista podszywa się pod większość nicków, sądząc w swojej bezdennej głupocie, że kogoś nabierze. Jego szczepionkowa euforia to niezwykle skuteczna antyreklama szczepionkowego szajsu. Niech więc wkleja te swoje durne wypociny jeszcze częściej.
matis892021.05.31 19:29
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
matis892021.05.31 21:46
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Żyd skrzypek na dachu2021.05.31 19:27
HURA INDIE!!! - - - - VIVA MEXICO!!! - - - - VIVA BRAZIL!!!! - - - - - NO LOCKDOWN!!! - - - ŻADNYCH MASECZEK!!! - - - - PONAD PÓŁTORA MILIONA ZGONÓW!!! - - - - TO TYLKO "KATAREK i KASZELEK"!!!! - - - Licznik bije!
karino2021.05.31 19:26
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
Anonim2021.06.1 0:06
Asio podszywaczu .
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:26
Maseczki to glupota bo powoduje niedotlenienie i bakterijne zapalenia pluc i grzybice aspergillosum .
Niech Szwecja będzie "przykładem".2021.05.31 19:25
Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
Plandemia to sciema zadnej grypy nie ma .2021.05.31 19:24
Skrzypek na dachu mowi wam ze szczepionka gorsza niz zaraza .
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:23
Lockdown to mialo byc dwa tygodnie a to juz dwa lata sie zaczyna .
Anonim2021.05.31 19:21
NareScie jeden uczciwy i prawdomówny lekarz,moje gratulacje.Pozostali lekarze dostają duże pieniądze od firm szczepionkowych,to jestnaprawdę chore bardzo chore.Judaszowe srebrniki nic dobrego nie przyniosły,jak rządzący mogą patrzeć zwykłym ludxiom w oczy i namawiać do szczepienia.Wypełniają wolę lucuferian które rządzą firmami szczepionkowymi i nabijają sobie kasę i się śmieja z głupich rządzących narodami i mi.Polski.
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:18
Testy PCR to falszywe w 100% . Maseczki to glupota . Plandemia to medialna sciema bo zadnej grypy nie ma .
Covido-satanizm w natarciu2021.05.31 19:17
"Prof. Wang nazwał nowy sposób dostarczania „szczepionki” poprzez OPŁATEK „małym krokiem w tej długiej podróży” badawczo-rozwojowej, ale powiedział, że szczepionki oparte na DNA, RNA i białkach, takie jak szczepionki COVID-19, mogą kiedyś zostać dostarczane właśnie w ten sposób. Taki przełom ułatwiłby transport i dostawę szczepionek na całym świecie. „Pokazaliśmy, że faktycznie może on działać z dość prostą, ale elegancką platformą materiałową” – powiedział prof. Wang. Dla każdego katolika samo skojarzenie nowych potencjalnych form „szczepionek” w postaci opłatka-komunikantu przyjmowanego doustnie, jest lucyferyczną parodią Komunii świętej. Niestety, można spodziewać się, że wyznawcy nowej religii kowidowej wśród nominalnych katolików – czy to szeregowych wiernych, czy hierarchów kościelnych, dla których użycie komórek zamordowanych bezbronnych dzieci do produkcji „szczepionek przeciwko Covid-19” nie stanowiło żadnego problemu – przyjmą nową „elegancką platformę materiałową” z uznaniem i szeroko wcielą w życie. Może nawet w postaci hybrydowej „Komunii świętej”…"
man.of.Stagira2021.05.31 19:09
1) mogą przenosić, ale NIE hodować -wirus sam nie żyje- jak cała reszta niebezpiecznych gnomów niezaszczepionych hodowców Sars-cov-2 // 2) "Dr Martyka stwierdził również, że nie jest możliwe przeprowadzenie merytorycznej i rzetelnej debaty na temat pandemii koronawirusa i metod walki z nią." -kon. cyt. // Dlatego, herewith I rest my case by nie daj Bóg nie zaprzeczyć tej "tezie" ważnego polskiego DĘCIO- gwizda (whistle-blow -sygnalistów było wielu). :D :D :D
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:08
Wycieram dupska Polskim Panom, światek piątek i ZA CO?
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:20
Asio oszuscie wymysl sobie swoj wlasny nick .
Jacuś2021.05.31 19:07
Panie dr. Martyka doceniam odwagę i gratuluję własnego zdania w ocenie ogólnie podawanych informacji na temat pandemii, a co niewytłumaczalne - wielu specjalistów z tytułami w tej dziedzinie chyli czoła do rządowej i światowej wątpliwej oceny sytuacji.
Żyd Skrzypek na dachu podobnie jak2021.05.31 19:06
ten gudłaj matis89-katolik też ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowym. Nie wspominając o "prof. dr" Hertrich-Woleński - dla tej k urwy żydowskiej wszystko jest w trybie przypuszczającym. To jest jakieś genetyczne poyebanie żydostwo! - - - - REZULTAT KAZIRODZTWA!
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:05
Szczepionka gorsza niz zaraza .
Zasrane życie gudłaja!2021.05.31 19:05
Siedzi i hoduje w dupsku hemoroidy! Gapi się w ten tani gówniany chiński komputerek 24/7! CO ZA K URWA POYEBANE ŻYCIE! - - - I marzy o szerokim świecie!
Dziwisz się na swoje życie i narzekasz?2021.05.31 21:21
Przecież sam sobie takie życie wybrałeś! .Tak chciałeś! ..Jesteś samotny, bez żony, dzieci, bez rodziny. Wybrałeś homo...! Widzisz teraz jaki to zły wybór ... jakie to twoje "zasr...." życie!...A mogło być pięknie!
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:03
Maseczki to glupota .
(...)2021.05.31 19:02
" Doktor Lawrence Palevsky w swoich ostrzegawczych wystąpieniach sugeruje, że czas pojawienia się pełnych efektów przyjęcia szczepionki mRNA, z której wynikać będzie między innymi autoagresja układu immunologicznego, to 48 tygodni. Wśród zaburzeń, które mogą pojawić się po tym czasie, naukowiec wymienia zapalenie płuc i niewydolność oddechową, uszkodzenia trzustki, uszkodzenia nerwów motorycznych, pojawienie się cukrzycy u zdrowych i zaostrzenie jej objawów u już chorych na tę chorobę. Według Palevsky’ego przyjęcie obu dawek szczepionki na COVID-19, może po upływie roku wywołać uszkodzenia 27 z 55 tkanek w ludzkim ciele. Czy tak będzie? I czy stanie się to udziałem wszystkich? Trudno określić. Jednak od początku grupa naukowców, walczących z oficjalną narracją na temat pandemii, podkreśla, że szczepionki na COVID-19, to bomba z opóźnionym zapłonem i złudne jest myślenie, że skoro komuś teraz nic nie jest, to tak już zostanie. Stąd do wszystkich kpiących z osób wątpiących, śmiejcie się póki czas, bo wkrótce możecie już nie mieć powodu."
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:02
Zwykly katar grypa czy przeziebienie chyba nikt nie mial juz dwa lata . Plandemia to sciema zadnej zarazy nie ma .
Skrzypek na dachu2021.05.31 18:59
Plandemia to medialna sciema zadnej grypy nie ma .
Żyd Skrzypek na dachu podobnie jak2021.05.31 18:56
ten gudłaj matis89-katolik też ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowym. Nie wspominając o "prof. dr" Hertrich-Woleński - dla tej k urwy żydowskiej wszystko jest w trybie przypuszczającym. To jest jakieś genetyczne poyebanie żydostwo! - - - - REZULTAT KAZIRODZTWA!
Skrzypek na dachu2021.05.31 18:54
Szczepionka gorsza niz zaraza bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa ktora niszczy naturalne odpornosc immunologiczne czlowieka .
(...)2021.05.31 18:53
"Katastrofa propagandy pandemicznej! Tylko 39,82% Polaków chce się zaszczepić! Cóż… Ich strata, ale nasz zysk!"
Kim są matis89 & Skrzypek na dachu?2021.05.31 18:50
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Chca zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Styki2021.05.31 18:49
A co będzie jak się zaszczepisz? ---------- Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Styki2021.05.31 19:30
Usmialem sie nieco , ale slaby jestes w podrabianiu kogos.
matis892021.05.31 18:48
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Żyd man.of.Stagira podobnie jak2021.05.31 18:47
ten gudłaj matis89-katolik też ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowym. Nie wspominając o "prof. dr" Hertrich-Woleński - dla tej k urwy żydowskiej wszystko jest w trybie przypuszczającym. To jest jakieś genetyczne poyebanie żydostwo! - - - - REZULTAT KAZIRODZTWA!
Niech Szwecja będzie "przykładem".2021.05.31 18:46
Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
karino2021.05.31 18:46
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
Skrzypek na dachu2021.05.31 18:58
Wymysl sobie swoj wlasny nick oszuscie podszywaczu .
Żyd skrzypek na dachu2021.05.31 18:45
HURA INDIE!!! - - - - VIVA MEXICO!!! - - - - VIVA BRAZIL!!!! - - - - - NO LOCKDOWN!!! - - - ŻADNYCH MASECZEK!!! - - - - PONAD PÓŁTORA MILIONA ZGONÓW!!! - - - - TO TYLKO "KATAREK i KASZELEK"!!!! - - - Licznik bije!
Styki2021.05.31 18:23
Najlepsza szczepionka- codzienny Rozaniec.
edi2021.05.31 18:23
Brawo! dokladnie taka prawda!! Zaszczepieni tak samo przenosza zaraze chinska!!! Tak samo sie zarazaja!!!80% medykow przy morawieckim to lobbysci szczepionkowi, bioracy pieniadze od firm farmaceutycznych..zablokowali amantadyne!
katolik2021.05.31 18:39
tam jest zmowa prośmierci Narodu, dokonana na zlecenie SSPIS, ci platni mordercy już powinni być pociagnieci przez prokuratora za klamstwa medyczne
(...)2021.05.31 18:23
" Motto: „Straszliwie ucierpimy w tej wojnie, ale przetrwamy. Po wojnie będą rządzić w Polsce czerwoni, potem banda złodziei, łajdaków i szubrawców, a potem wydarzy się coś takiego co sprawi, że do władzy dojdą prawdziwi Polacy i patrioci, a Polska powróci do swej świetności.” Proroctwo słynnego jasnowidza Stefana Ossowieckiego już w 1939 r. na kilka dni przed wybuchem II W. Św. na pytanie dziennikarza o losy Polski. *** Poniższy wywiad omawiający dwukrotnie wyższą śmiertelność na Covid-19 osób zaszczepionych , niż osób niezaszczepionych, według danych Ministerstwa Zdrowia, jest mocno statystycznie „zaokrąglony” jak stwierdza ostrożnie lekarz Piotr Rossudowski, rzecznik Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Należy tu jednoznacznie stwierdzić, że statystyki zakażeń i zgonów na Covid są ordynarnie fałszowane. Zgłaszane powikłania poszczepienne i zgony do systemu europejskiej bazy Vigiaccess i amerykańskiej bazy VAERS według ustaleń międzynarodowych stanowią jedynie 1-10% faktycznych powikłań i zgonów. Dlatego informacja profesor Marii Majewskiej potwierdza najgorsze przewidywania, że 8 razy więcej ludzi umiera po szczepieniach na kowida niż z powodu samego kowida! A to dopiero początek „tańca śmierci”."
Skrzypek na dachu2021.05.31 18:18
Plandemia to medialna sciema zadnej grypy nie ma . Szczepionka gorsza niz zaraza bo to biotoksyna genetycznie modyfikowana mRNA nanotrucizna eksperymentalna .
Anonim2021.05.31 17:56
"„Wzbudzić większą panikę” – Pamiętacie Państwo zdjęcia licznych trumien we Włoszech? Okazało się, że to były archiwalne zdjęcia trumien imigrantów, którzy utonęli u wybrzeży Lampedusy. To nie były podobne, lecz IDENTYCZNE zdjęcia. Po co było kłamać? Ano, żeby wzbudzić większą panikę – dodaje lekarz. Jak podkreśla ordynator „podkręcano spiralę strachu” i stosowano „emocjonalne podejście”, zamiast medycznych argumentów „za” i „przeciw”. Przypomina także, iż w 2020 roku w Polsce z powodu COVID-19 oraz COVID-19 i chorób współistniejących zmarło nieco ponad 28 tysięcy osób. – I z tego powodu zamknięto kraj, sterroryzowano naród, zniszczono psychikę nie spotykanej do chwili obecnej ilości ludzi – podsumowuje dr Zbigniew Martyka.
katolik2021.05.31 18:16
żaden prokurator nie wystapił niestety z oskarżeniem , co jest totalnym bezprawiem i najgorsze, ze masoni wmówili ludziom, ze kłamstwa są prawdą, a ludzie dali i dają wiarę kłamstwu pseudopandemii i pseudoszczepionkom. Episkopat Polski w kłamstwie szatana dołozył się do śmierci Polaków
karino2021.05.31 17:44
@Skrzypek na dachu (2021.05.31 13:24, "Kazdy kto w Anglii umiera po szczepieniu nie jest zaliczany jako ofiara Plandemii."): Oczywiście, NOP-y są liczone, tylko gdy nie było innych "chorób towarzyszących i pewnie tak jak u nas do 2 tyg. po strzale. A potem gdzież by tam jakiś NOP... Tak oczywiście twierdzą - że to NOP-y - tylko zwyrodnialcy, którzy nic nie chcą "zrobić dla rodziny, dla sąsiada, dla Polski"...
karino2021.05.31 17:49
Ale zaraz będzie, że "szczepionki" NA PEWNO są zdrowe. Już wszystkie rady medyczne świata to autorytatywnie stwierdzą. ... ... "Pierwsze kroki do przymusu" ... ... https://www.bibula.com/?p=125626
Bianka2021.05.31 17:43
A ja na inny temat, słyszeliście już o czipach na dłoń? No, nieźle...to jest Apokalipsa...nikt z wierzących chyba w to nie wątpi...i na dodatek wynalazł do Polak...można sobie wszepić taki implant w Lublinie. Tak podają media. Boże, co za czasy...?? Czekam, kiedy Bóg zainterweniuje...straszne to będzie, ale chyba nieuchronne...a mnie w tym wszystkim coraz bardziej coś pcha ku Matce Bożej...Pozdrawiam wszystkich wierzących Frondowiczów!
matis892021.05.31 17:46
Przypominam, szatanistyczny PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
man.of.Stagira2021.05.31 17:41
1) mogą przenosić, ale NIE hodować -wirus sam nie żyje- jak cała reszta niebezpiecznych gnomów niezaszczepionych hodowców Sars-cov-2 // 2) "Dr Martyka stwierdził również, że nie jest możliwe przeprowadzenie merytorycznej i rzetelnej debaty na temat pandemii koronawirusa i metod walki z nią." -kon. cyt. // Dlatego, herewith I rest my case by nie daj Bóg nie zaprzeczyć tej "tezie" ważnego polskiego DĘCIO- gwizda (whistle-blow -sygnalistów było wielu). :D :D :D
Skrzypek na dachu2021.05.31 18:22
Szczepionka gorsza niz zaraza bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa .
(...)2021.05.31 17:12
"To jest celowa wojna światowa z ludzką krwią. Jak mówią dr Sherri Tenpenny i dr Luc Montagnier oraz inni, zastrzyki będą zabijać i nigdy nie przestaną zabijać. Dr Montagnier, być może najlepszy wirusolog na świecie, przewiduje, że oczekiwana długość życia wszystkich, którzy otrzymali zastrzyk zabójczy, wynosi tylko 2 lata. Pamiętajcie o prognozach Deagel.com… tylko 99 milionów Amerykanów będzie żyło do stycznia 2025 roku… to tylko za 3 i 3/4 roku. Pamiętaj też, że wszyscy czołowi politycy i gracze „nazywają” takich graczy, jak Brain Dead Biden, Ho Harris Emhoff i łuk oszustów Tony Fauci… dostali zastrzyk soli fizjologicznej… nie prawdziwy strzał. Fauci nie mógł sobie nawet przypomnieć, w które ramię wziął zastrzyk następnego dnia…"
katolik2021.05.31 17:32
Fauci jest naczelnym mordercą USA, ale się trzyma, bo jest na użytku masonow, Bidena, wszystkich kórzy zorganizowali śmiertelną pułapkę dla ludzkości. Ale ludzkośc świata doprowadzi do ich zniszczenia, koniec konców i drzewa będa na jesień mieć liscie
brytyjski ptyś2021.05.31 17:10
I co z tego, drze Martyka?
ptys2021.05.31 15:48
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
Anonim2021.05.31 16:25
moze opowiedz kto z politykow na te grype umarl. 1 faktycznie zmarl niespodziewanie, 1 cudem uratowali i to bylo na tyle.
Skrzypek na dachu .2021.05.31 18:26
Plandemia to medialna sciema bo zadnej grypy nie ma .
Anonim2021.05.31 16:33
Współczynnik zgonów z powodu grypy u hospitalizowanych w Szwecji w 2018 roku wynosil 0-39 lat 0,6% / 40-64 lat 3,1% / 65-74 lata 5,1% / 75-84 lata 8,0% / 85+ lat 14,1% ... szczescie ze to co ludzie nazywają grypą, najczesciej jest paragrypą i szczescie ze nikt tego nie chce duzo testowac
Żyd man.of.Stagira podobnie jak2021.05.31 15:47
ten gudłaj matis89-katolik też ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowym. Nie wspominając o "prof. dr" Hertrich-Woleński - dla tej k urwy żydowskiej wszystko jest w trybie przypuszczającym. To jest jakieś genetyczne poyebanie żydostwo! - - - - REZULTAT KAZIRODZTWA!
ptys2021.05.31 15:47
PiS zabił już 200 tyś Polaków , zadłużył kraj na 500 miliardów złotych . Teraz ci bandyci niszczą Polskę i budują Europejską Komunę a wszystko w patriotyczno gównianym sosie dla ciemniaków.
katolik2021.05.31 17:29
SSPIS rzadzą bezprawnie, bo zataili przed wyborcami prawdziwe intencje działań, które mieli dawno w planach, a stwarzali pozory uczciwych i zatroskanych o społeczeństwo. Zwykli przestępcy mafijni i płatni mordercy
?????2021.06.1 7:10
"PiS zabił już 200 tyś Polaków" dlaczego tylko 200 a może 500... 900 Gdzie to przeczytałeś?
Żyd skrzypek na dachu2021.05.31 15:45
HURA INDIE!!! - - - - VIVA MEXICO!!! - - - - VIVA BRAZIL!!!! - - - - - NO LOCKDOWN!!! - - - ŻADNYCH MASECZEK!!! - - - - PONAD PÓŁTORA MILIONA ZGONÓW!!! - - - - TO TYLKO "KATAREK i KASZELEK"!!!! - - - Licznik bije!
ptys2021.05.31 15:49
Znałem takich kacyków opornych mózgowo Dla nich święta była Trybuna Ludu dla ciebie Kurski tv
Niech Szwecja będzie "przykładem".2021.05.31 15:44
Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
ptyś2021.05.31 15:53
Ale tylko według Kurskitv a w rzeczywistości to mają mały procent zgonów w stosunku do zabitych przez PiS Polaków . Jak jesteś inteligentny to sobie sprawdzisz . a jak PiSowskim ciemniakiem to szkoda słów.
Żyd matis89 podobnie jak2021.05.31 15:43
ten gudłaj Skrzypek na dachu ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowo-gotowkowym. To jakieś żydowskie genetyczne poyebanie. REZULTAT KAZIRODZTWA!
matis892021.05.31 15:15
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
man.of.Stagira2021.05.31 15:08
1) mogą przenosić, ale NIE hodować -jak cała reszta niebezpiecznych gnomów // 2) Dr Martyka stwierdził również, że nie jest możliwe przeprowadzenie merytorycznej i rzetelnej debaty na temat pandemii koronawirusa i metod walki z nią. // Dlatego, herewith I rest my case by nie daj Bóg nie zaprzeczyć "tezom" ważnego polskiego DĘCIO- gwizda (whistle-blow -sygnalistów było wielu). :D :D :D
katolik2021.05.31 14:59
Polacy poddani śmierci w czasie przez zastosowanie pseudoszczepionejk, czyli zwiazków chemiczno- genetycznych. Nie ma szczepionki na katar i nigdy nie bedzie, nie ma odpornosci populacji na katar i nigdy nie bedzie!
Anonim2021.05.31 15:05
zdaniem MZ reinfekcje stanowia ponizej 1%, oczywiscie to nie przeszkadza straszyc ludzi ze beda tym 1%
katolik2021.05.31 15:12
Tak, ludzie są podatni na strach, a to właśnie z jego powodu wydali na siebie wyrok śmierci, pseudodoktorzy zgadzajac się a ludzie poddajac się mafii psychopatów z SSPIS i skorumpowanych pseudoznachoów. To kryminal na dzień dobry, ale prokurator, który zezwala na zakaz korzystania z leczenia doktora rodzinnego jest jak pies który nie dostał żreć i sam w tym momencie podlega odpowiedzialności prawnej
katolik2021.05.31 15:20
dodatkowo należy zapytać gdzie był i gdzie jest niezależny rzecznik praw obywateksjich i rzecznik praw pacjenta, ponosza odpowiedzialnosć za tpo, że nie przeciwstawili się zakazowi dostępu do doktora rodziinego. mądrzy jak nic się nie dzieje. Niepotrzebnie biorą kase, stanowisko takie zbędne
Anonim2021.05.31 15:27
Daje do myslenia ze nie wolno zalecac zadnych lekarstw. Nawet jak tu w komentarzach pojawia sie nazwy ziół to nieraz sa zrownywane z trucizną. Jak to bylo w Kilerze - "wiec co curwa wolno jak nic nie wolno"?
katolik2021.05.31 17:21
doktorzy, to pseudodoktorzy i zwykli sprzedawcy ludzi za kasę, okazali się zwykłymi nieukami i tchórzami jako ludzie i lekarze. wszystkich Polaków wpychają do krematorium na co na katar, bo nie sa leczeni ludzie u doktora rodzinnego, ale od razu wyrok covid i respirator
Żyd matis89 podobnie jak2021.05.31 14:49
ten gudłaj Skrzypek na dachu ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowo-gotowkowym. To jakieś żydowskie genetyczne poyebanie. REZULTAT KAZIRODZTWA!
Niech Szwecja będzie "przykładem".2021.05.31 14:48
Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
Żyd skrzypek na dachu2021.05.31 14:47
HURA INDIE!!! - - - - VIVA MEXICO!!! - - - - VIVA BRAZIL!!!! - - - - - NO LOCKDOWN!!! - - - ŻADNYCH MASECZEK!!! - - - - PONAD PÓŁTORA MILIONA ZGONÓW!!! - - - - TO TYLKO "KATAREK i KASZELEK"!!!! - - - Licznik bije!
tylko lockdown maski i cyklon B2021.05.31 14:42
Wyj3bane ze szpitali 2.5 mln pacjentow zeby mogli przehospitalizowac 220 tys covida i czego efektem jest 130 tys zmarlych https://api.dane.gov.pl/media/resources/20210524/Liczba_zgon%C3%B3w_w_Rejestrze_Stanu_Cywilnego_w_latach_2015-2021_-_dane_tygodniowe_og%C3%B3%C5%82em.xlsx https://pliki.rynekzdrowia.pl/i/15/68/56/156856_620.jpg http://pharmamarket.pl/wp-content/uploads/2020/11/liczba-i-wartość-hospitalizacji-sumarycznie-porównanie.png
Anonim2021.05.31 14:50
najlepsze jest jednak to ze Polska ma najwiecej lozek w Europie a oni zebrali od Owsiaka https://www.termedia.pl/mz/Duzo-lozek-szpitalnych-za-duzo,33181.html
Żyd skrzypek na dachu2021.05.31 14:36
HURA INDIE!!! - - - - VIVA MEXICO!!! - - - - VIVA BRAZIL!!!! - - - - - NO LOCKDOWN!!! - - - ŻADNYCH MASECZEK!!! - - - - PONAD PÓŁTORA MILIONA ZGONÓW!!! - - - - TO TYLKO "KATAREK i KASZELEK"!!!! - - - Licznik bije!
Żyd matis89 podobnie jak2021.05.31 14:33
ten gudłaj Skrzypek na dachu ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowo-gotowkowym. To jakieś żydowskie genetyczne poyebanie. REZULTAT KAZIRODZTWA!
Niech Szwecja będzie "przykładem".2021.05.31 14:31
Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBRADZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
katolik2021.05.31 14:29
do 2030 r. zostanie zrealizowany masonski plan Agenda= śmierć przez pseudoszczepionki, zniewolenie, zamordyzm. SSPIS uczestniczy w spisku przeciwko Narodowi
katolik2021.05.31 14:29
HURA INDIE!!! - - - - VIVA MEXICO!!! - - - - VIVA BRAZIL!!!! - - - - - NO LOCKDOWN!!! - - - ŻADNYCH MASECZEK!!! - - - - PONAD PÓŁTORA MILIONA ZGONÓW!!! - - - - TO TYLKO "KATAREK i KASZELEK"!!!! - - - Licznik bije!
brawo Szumowski, brawo Lubnauer2021.05.31 14:32
Licznik Polski lepszy. Wyj3bane ze szpitali 2.5 mln pacjentow zeby mogli przehospitalizowac 220 tys covida i czego efektem jest 130 tys zmarlych
Żyd matis89 podobnie jak2021.05.31 14:34
ten gudłaj Skrzypek na dachu ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowo-gotowkowym. To jakieś żydowskie genetyczne poyebanie. REZULTAT KAZIRODZTWA!
Ho2021.05.31 19:19
Chcesz powiedzieć, że w szpitalach leżała 6.57% populacji Polski?
Anonim2021.05.31 20:54
lezalo wiecej, jak pomysle np o mojej rodzinie to nie mam zludzen ze mnostwo ludzi korzysta ze szpitala, niektorzy pewnie czesciej niz raz w roku i nie wykluczone ze zliczani sa od nowa. Covid nie wiem jak jest zliczany ale wskaznik reinfekcji ponizej 1%
katolik2021.05.31 14:23
SSPIS i zdrajcy Narodu posłowie osły dokonują największego mordu pseudoszczepionkowego, lockdownowego, gospodarczego Polaków
katolik2021.05.31 14:22
Na katar nie ma szczepienia, to czym mydlą oczu ludzkości całego świata nadaje się pod Światowy Trybunał z nagłym wykonaniem wyroku na mafii swiatowej masońsko- nazistowskiej. Zwiazki chem- genetyczne będą powodować raka, bezpłodnosć, choroby wszelkie. Najwięjsza zmowa mafijna w historii. Ludzkośc głupia, a pseudouczeczeni totalna głupia bezwiedza, do tego przepłacona grubą kasa na krwi ludzi, którym zabroniono iść do doktora.
Anonim2021.05.31 14:29
od twojego pseudobełkotu oczy bolą
Skrzypek na dachu2021.05.31 14:14
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! - - - - Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
Anonim2021.05.31 14:24
lockdown i szmata na ryju nie chroni ze trzeba szczepionek? dzieki zamknietej gospodarce i maskom nikt nie trafil do szpitala , umarli wylacznie ci co nie stosowali sie do DDM
Skrzypek na dachu2021.05.31 18:32
Asio oszuscie 15.14 , wymysl sobie swoj wlasny nick .
"Nowa normalność"2021.05.31 14:02
"Nowa normalność" w praktyce - Kanada: Nawet w pełni zaszczepieni nie mogą przyjść na mecz. Wraz z rosnącą liczbą zaszczepionych pojawił się pomysł, by pozwolić zaszczepionym osobiście kibicować rozgrywkom hokejowym. Władze odrzuciły projekt, stwierdzając, że nawet w pełni zaszczepieni nie mogą przebywać na trybunach podczas meczu. "W tej chwili żadnemu widzowi nie wolno uczestniczyć w meczach osobiście” – przekazano.
Gówno wiesz o Kanadzie!2021.05.31 14:12
Gówno wiesz o Kanadzie!
Anonim2021.05.31 15:13
Prymitywizm potomka Chazarów wyłazi z ciebie żydowski parchaty bucu.
Grizzly™️2021.05.31 14:01
W Izraelu dzisiaj tylko zastrzelono 4 potencjalnych 12-letnich jihad! Nowa broń jihad - szczepionki!
Grizzly™️2021.05.31 13:58
W Izraelu dzisiaj tylko 4 nowe przypadki coronavirusa - pewnie jeszcze nie wiedza, ze szczepionka nie działa.
Darek czyli cmok_wawelski2021.05.31 13:02
korespondencja z "USA": " ....mogą przenosić wirusa na obraniu i na rękach" ale nie na obrzezanym ch uju. Od tego jest obrzezanie.
Darek2021.05.31 12:47
jak widać bycie lekarzem nie gwarantuje posiadania mózgu. Oczywiście że zaszczepieni tak samo mogą przenosić wirusa na obraniu i na rękach, baa mogą nawet zachorować i wówczas też zarażać, jednak ryzyko że zachorują i zaczną zarażać jest o tyle mniejsze ile wynosi skuteczność szczepionek czyli do 98% mniejsza. Nie jest więc to to samo co w przypadku niezaszczepionych, więc facet opowiada wierutne bzdury.
Elżbieta W.2021.05.31 13:31
To nie jest żaden "facet", który by opowiadał bzdury, tylko doświadczony lekarz i specjalista chorób zakaźnych. A kto Panu wyliczył te 98 proc. skuteczności preparatu medycznego, nazwanego szczepionką i dopuszczonego warunkowo do stosowania? Tu się proszę dobrze zastanowić.
Wawiak2021.05.31 13:57
Napisał że do 98% i to prawda w przypadku Pfizera i określonej mutacji. Z pominięciem mutacji badania kliniczne i statystyki zakażeń faktycznie dają wynik nieco niższy bo 94% lub 95% co kompletnie niczego nie zmienia. Zawsze 94% ochrony czy nawet 20% ochrony to nie jest to samo co żadna ochrona, zatem facet który nie wiedzieć jakim cudem jest lekarzem opowiada brednie.
Anonim2021.05.31 14:08
a wiesz jak to jest liczone? ze iles tam zachorowalo na iles tam zaszczepionych. Tak samo skuteczne jest nic nie robienie, bo wiekszosc nieszczepionych nie choruje. Trzeba porownac odsetki o ile razy sie roznia
Wawiak2021.05.31 17:13
Rozumiem że ty wiesz lepiej i żadne dane, statystyki nie mają dla ciebie znaczenia bo masz swoje własne badania prowadzone pod materacem. Cóż pozostaje tylko współczuć. Jak skuteczne są szczepienia widać na przykładzie Izraela z bardzo wysokim odsetkiem zaszczepionych (większość populacji) dziś zgonów zero, zachorowania 4 w całym kraju vs Venezuela, gdzie brakuje szczepionek 1357 zachorowań i 14 zgonów, a to i tak przy prawie żadnym testowaniu bo na testy też tam nie ma. Nawet biorąc poprawkę na róznicę populacji to różnica 3 rzędów wielkości jest porażająca.
Anonim2021.05.31 14:03
No wlasnie, niewiele wiemy bo trwa eksperyment. Gdyby szczepionka byla skuteczna chociaz w 1/10 jak przechorowanie to juz bedzie dobrze. Przechorowanie ktore jest wysmiewane jako nieskuteczne jako forma dlugotrwalego odhaczenia.
Spierdalaj brudasie Putina!2021.05.31 14:13
Naucz się pisać po polsku i polskiego alfabetu!
Ale czy w słowie "moga przenosić" kryje się...2021.05.31 12:47
.. znaczenie, ze przenoszą zaszczepieni tę chorobę w tym samym stopniu? Bo chłopski rozum, nie tytuł profesora niestety, podpowiada mi, że jak jakiś organizm potrafi chorobę zwalczyć na wejściu, albo w mgnieniu oka to jednak przenosi on te chorobę przez znacznie krótszy czas niż osoba, w której ta choroba se rozwija. (co więcej, skoro zarażony zaraża innych dopiero po jakimś czasie, to zaszczepiony jednak nie będzie zarażał, poza przeniesieniem wirusa na butach)
taka to mamy debatę ...2021.05.31 12:48
gdy ktoś koniecznie, "w przeciwieństwie do ekspertów rządowych, moje wypowiedzi mają swoje źródło w medycynie opartej na faktach i badaniach (...)," a do końca chyba nie mówi prawdy.
jkg na usługach "Najwyższego Czasu" ?2021.05.31 12:45
https://www.fronda.pl/a/pionki-moskwy-ida-na-ostatni-boj,54282.html
ren2021.05.31 12:34
Dworczyk i Kraska covidiotyczni bliźnięta bracia, obaj trzymają najgłupszej propagandy orczyk mówimy Dworczyk myślimy Kraska myślimy Kraska mówimy Dworczyk
Żyd Skrzypek na dachu jak inny2021.05.31 11:57
gudłaj matis89-katolik ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowym. W niczym się nie różni od innego gudłaja "prof. dr" Hertrich-Woleński - dla tej k urwy żydowskiej wszystko jest w trybie przypuszczającym. - - - - Naukowo stwierdzone genetycznie poyebane żydostwo. REZULTAT KAZIRODZTWA!
Anonim2021.05.31 12:37
https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/schizofrenia-jak-leczyc-skuteczniej/
Skrzypek na dachu2021.05.31 11:48
Szczepionka gorsza niz zaraza bo to nie gest szczepionka tylko genetycznie modyfikowana biotoksyna mRNA ktora nie chroni przed niczym ale oslabia kazdemu naturalne odpornosc immunologiczne czlowieka , powodujac bol glowy ,goraczke i zapalenie systemu nerwowego nawet zdrowym ludziom . SAkutki uboczne moze byc smierc natychmiastowa ale przewaznie zastrzyk powoduje dlugotrwale zachorowania , na ktorym zarabia Big Pharma , proponujac kolejne dodatkowe zastrzyki cztery razy do roku albo nawet co miesiac .
matis892021.05.31 11:37
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
MaxFiend2021.05.31 11:37
W czym problem? Przecież to bez znaczenia. Zaszczepieni praktycznie nie chorują a jeżeli im się to przydarzy, chorują znacznie lżej i przypuszcza się (żadne oficjalne badania tego nie potwierdzają), że bardzo rzadko i w bardzo znikomym stopniu mogą zarażać innych. Dlatego takie osoby na wszelki wypadek nie są zwolnione z obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji. Często jest także wymagane wykonanie testów przez zaszczepione osoby przed lotem lub na granicy.
Skrzypek na dachu2021.05.31 11:51
Max Pelikan Feind .
MaxFiend2021.05.31 12:21
Zamiast fałszywie skrzypieć, możesz to udowodnić. Przedstaw dane zaprzeczające mojej wypowiedzi :-D
Skrzypek na dachu .2021.05.31 18:50
Prosze sprawdz sobie sam Max grind baze danych USA Adverse Effects of Innoclation Reports database . To nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa ktora oslabia albo niszczy naturalna odpornosc czlowieka aby uzalezniac zdrowych ludzi od nastepny dodatkowych zastrzykow .
Ix Ypsilon2021.05.31 11:36
Dr. Martyka nie jest laikiem w tym temacie i wie co mówi. Ci którzy nie wierzą w to co mówi, to pożyteczni id..ci, czyli poprawni politycznie. Czemu mam wierzyć zaczadzonym politykom, a specjalistę w temacie wyśmiewać?
Skrzypek na dachu2021.05.31 11:29
Sto tysiecy ofiar Rzadu PiS , ktory zamknal sluzbe zdrowia , odmowil pomocy medycznej i lekarstwa biednym chorym ludziom .
jurek2021.05.31 11:29
doktorek chce zaistnieć w mediach opowiadając pół prawdy
Tom2021.05.31 11:25
"Przecież zaszczepieni, dokładnie tak samo jak niezaszczepieni, mogą przenosić wirusa."Z Za to zaszczepieni nie chorują bądź choruję bardzo łagodnie w porównaniu z niezaszczepionymi. Stąd ryzyko, że trafią do szpitala jest w porównaniu z osobami niezaszczepionymi znikome.
Skrzypek na dachu2021.05.31 11:14
Plandemia to medialna sciema , zadnej grypy nie ma . Maseczki to glupota i szczepionka gorsza niz zaraza .
karino2021.05.31 11:07
U mnie najtańsza melina w okolicy. Pół litra czystej i pęto kiełbasy za 35 zł.
Anonim2021.05.31 10:55
Co niektore objawy covidu sa przeciwienstwem tego co zwalcza milorzab japonski. Silne dzialanie przeciwzakrzepowe, dotleniajace, poprawiajace funkcje mozgu. Czy ktos z czytelnikow uzywa tego ziola z zalecenia lekarskiego? Chronilo przed covidem?
MK2021.05.31 10:32
Ty też jesteś bogiem. Uświadom to sobie.
karino2021.05.31 10:33
Te, "boże" przesuń Rysy bo mi widok zasłaniają.
jula2021.05.31 10:30
Zamiast badać i leczyć chorych pozamykano ich w domach dla prowadzenia przez onych monitoringu stanu swojego organizmu, pomiaru temperatury, saturacji, nawodnienia, stanów zapalnych. W wypadku pogorszenia, sic!, dzwonić po karetkę, najlepiej uderzając kijem w parapet 3x i 1x w piorunochron. Serio myślałam, że PiS nie tylko merytoryczny ale i mądrzejszy. Nie trudno być mądrzejszym od PO KO , Lewicy czy Konfederacji nie mówiąc o PSL [ PZL]
MK2021.05.31 10:29
Jestem bogiem. Wyobraź to sobie.
karino2021.05.31 10:32
Raczej głupkiem, któremu się w główce poprzestawiało z nadmiaru wolnego czasu.
nie pierdol, stary2021.05.31 11:09
idź na wagary.
karino2021.05.31 10:24
Przecież wiadomo, że "szczepionki" nie są po to by chronić tylko po to by wywołać "presję mutacyjną". Proces podobny do nabywania antybiotykooporności u bakterii.
karino2021.05.31 10:31
Wystarczy przyjrzeć się temu co dzieje się w Anglii, na Seszelach i ostatnio w Wietnamie. Tam (Wietnam) zaczęli "szczepić" na początku marca. Dziś zaczynają mieć potężny problem, tzw. wariant wietnamski. A do czasu "szczepień", w ciągu całego roku zmarło tam tylko 35 osób.
Skrzypek na dachu2021.05.31 11:24
Kazdy kto w Anglii umiera po szczepieniu nie jest zaliczany jako ofiara Plandemii .
Ateiści, ateiści…2021.05.31 10:24
oraz kwiat kwitnącej wiśni.
Ed2021.05.31 10:18
To taka logika pokrętna. Dr nauk med. się nie zna na leczeniu, a politolog czy ekonometra wie lepiej. Ciekawe. Tym bardziej, że wielu specjalistów przedstawia dowody na błędne działania polityków. Politycy opierają swoje decyzje na opiniach "specjalistów" powiązanych z firmami farmaceutycznymi. Dziwne. Taki "specjalista" zaleca leczenie choroby, z ryzykiem groźnych powikłań nawet śmiertelnych, zdalnie. Czyli przez telefon. Poważna choroba, a leczenie poważne? "Specjalista" od chorób nie poważnych powinien zająć się chorobami niepoważnymi.
MK2021.05.31 10:13
Organizm bez szczepienia zaczyna zwalczać wirusa dopiero po 14 dniach od kontaktu.
Skrzypek na dachu2021.05.31 11:55
MK Ultra - operacja psyop eksperymentalna CIA . Sprawdz to sam .
IGOR2021.05.31 10:12
Wśród lekarzy też są foliarze.
MK2021.05.31 10:11
sprawa która każdy niby wie - szczepionka, symulując w jakimś stopniu naturalne przejście infekcji, mobilizuje układ odpornościowy do skuteczniejszej walki z kolejną infekcją. Człowiek szczepiony, "choruje" ale lżej, lub bez objawów. czyli wirus się rozwija, zainfekowany człowiek go sieje. To wiedza z podstawówki. W szpitalach żeby wejść na oddział trzeba zrobić test na COVID nawet jeśli sie jest zaszczepionym - jest informacja, że szczepienie nie zabezpiecza przed infekcją. w tym świetle wyłączenie ludzi zaszczepionych z limitów i ograniczeń tak jakby nie mogli być siewcami wirusa jest bez sensu.
To manipulant2021.05.31 9:49
Przenosić tak, ale nie produkować. Każdy np. na dłoni może przenieść wirusy, ale komórki zaszczepionych nie będą produkować nowych kopii wirusa.... Te na rękach zginą po kilku godzinach, a osoba bez szczenień produkuje wirusy tygodniami.
michałek2021.05.31 10:08
Co za bzdury.
Dziadyga2021.05.31 10:10
A przez te kilka godzin, to nie może zarażać? "Niezaszczepieni tygodniami produkują wirusy" - a ten news to gdzie wyczytałeś?
Elek2021.05.31 13:42
Takich bzdur nie sposób nawet czytać. Uwierzą we wszystko, co im telewizor powie, A tu nie ma szczepionki, tylko jest eksperymentalny wyrób medyczny, dopuszczony warunkowo, o niezakończonym procesie badań klinicznych, które maja się zakończyć w 2023 roku. A co, jak wykażą one szkodliwe działanie? Czy będziemy się ODSZCZEPIAĆ????
IGOR2021.05.31 10:09
Co ty wiesz o wirusach...wydaje ci się że jesteś bardziej oświecony od lekarza?
MK2021.05.31 10:16
Rzeczą naprawdę niepodlegająca dyskusji jest fakt że wirus się namnaża też u zaszczepionego (w uproszczeniu każdy zainfekowany (szczepiony czy nie) go "produkuje"). Szczepionka nie jest magiczną bariera zabijająca wirusa na powierzchni. :) wirus wchodzi, namnaża się w komórkach, tylko układ odpornościowy lepiej sobie radzi z jego eliminacją. stąd mniejsze objawy. Dlatego w szpitalu przed wejściem na oddział musisz przedstawić wynik ujemny testu na COVID nawet jeśli jesteś szczepiony.
Skrzypek na dachu2021.05.31 19:15
Testy PCR to falszywe w 100% .
Pol2021.05.31 9:37
Do kurvy nędzy, nie szczepię się, bom buc.
jula2021.05.31 10:57
Proponuję : do krzywej nędzy, brzmi mniej brutalnie.
Pol2021.05.31 9:30
Niektórych najwyrażniej prawda boli co widać słychać i czuć
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.31 9:29
Ależ oczywiście że mogą dalej roznosić przeziębienie ( dla dodania dramatyzmu zwane covidem ) a nawet powinni by ten cyrk mógł trwać dalej, to ze zapalenie płuc jest śmiertelne głównie wśród starszych mocno schorowanych ludzi nie ma znaczenia ważne że świat jest w nieustającym lockDAŁNIE i postępującym bankructwie baranich mas które uległy infopanice, nagle z dnia na dzień człowiek przestał być nieśmiertelny a zawały i udary w młodej populacji nie wydarzały się nigdy, homo sapiens wcale z drzewa nie zszedł on z niego spadł prosto na łeb.
lewacka kretynizacja ......2021.06.1 7:14
Ale bełkot..... ręce nie nadążają za głową :) :)
tej, katechon2021.05.31 9:28
A zaszczepiony przeciw gruźlicy tak samo prątkuje jak chory gruźlik…
trust2021.05.31 10:05
Prątek gruźlicy to bakteria, a tzw. covid to wirus. Widzisz zasadniczą różnicę tępa pało?
MK2021.05.31 11:00
widzę że emocje, i ludzie mylą pojęcia. nie chodzi o zakażanie innych wirusem szczepionkowym. tylko o możliwość zainfekowania się wirusem terenowym osoby zaszczepionei, i rozsiewania go przez jakiś czas. bezobjawowo. szczepionka to nie magiczna tarcza. wirus się namnaża. i mimo że jesteś zaszczepiony możesz sprzedać komuś wirusa którego złapałeś. mimo że sam jesteś względnie bezpieczny. Zabezpieczasz siebie, nie innych.
Anonim2021.05.31 9:23
dr Martyka przesadza. Zaszczepieni moga zarazac ale bardziej jak ozdrowiency bezocjawowi. Kwestia sporna jest pierwszy tydzien po szczepionkach naturalnych czy nie sa fabryka wirusa
Doktorku2021.05.31 9:11
Nie z nami te sztuczki. NIE TAK SAMO. ________________________________________________________________________________________________________ reCAPTACHA code: different
Anonim2021.05.31 9:09
Dziadzio ma demencję starczą. Do przytułka z nim!