„Dopiero w dniu wyborów zobaczyliśmy z Komorowskim tsunami” - zdjęcie
28.11.15, 11:50(fot. Twitter)

„Dopiero w dniu wyborów zobaczyliśmy z Komorowskim tsunami”

7

- To była najlepsza prezydentura III RP – powiedział o rządach Bronisława Komorowskiego jego doradca prof. Tomasz Nałęcz. – Starło nas tsunami – dodał.  

- Wydarzenia rozwijają się w takim kierunku, że Polacy jeszcze zatęsknią do tej prezydentury – powiedział Nałęcz Robertowi Mazurkowi na łamach „Plusa/Minusa”.

- Jeśli oceniać sposób sprawowania urzędu, to była to najlepsza prezydentura III RP, najgodniejsza, najlepiej rozumiejąca ducha konstytucji – dodał były doradca Bronisława Komorowskiego o swoim szefie. - Starło nas tsunami. Jeszcze na początku tego roku nigdy bym nie powiedział, że to się tak rozwinie. Nasza błoga nieświadomość przypominała cichą, tropikalną plażę przed nadejściem tsunami.

Jak wyjaśnił, dopiero spływające wyniki badań exit poll uświadomiły mu, że „tsunami” się zbliża.

A czy sam Bronisław Komorowski nie był winny swojej klęsce?

- Do zachowań prezydenta Komorowskiego nie mam większych zastrzeżeń, a co do kandydata Komorowskiego… Hm, nie wypada, bym tu je komentował – odparł enigmatycznie Tomasz Nałęcz. - To nie była prezydentura tłustych kotów, tylko ludzi, którzy rozumieli, jak wiele się w Polsce zmieniło. I to była prezydentura w dystansie do Platformy.

KJ/ „Plus/Minus” / Wpolityce.pl

Komentarze (7):

anonim2015.11.28 12:01
dobrze,ze oni odeszli, ten fjut dalej nie rozumie , ze to oni dopuscili do zapasci panstwa i stojac nad przepascia na zadanie makreli by zrobili nastepny krok.
anonim2015.11.28 12:12
Pan Nałęcz (niech mu już będzie, że nie jest tow.) chyba nie wierzy w działanie Ducha Świętego i dlatego gada o "tsunami". Może lepiej zatem było nie ryzykować, urządzając wybory w Święto Zesłania Ducha Świętego ?
anonim2015.11.28 12:21
To była najlepsza prezydentura w całej historii Rzeczpospolitej. Najlepsze w Europie i chyba nawet na swiecie. Tak sobie myślę że mogła być najlepsza w całej galaktyce.
anonim2015.11.28 16:09
POlacy już tęsknią ale Polacy się cieszą.
anonim2015.11.28 20:44
"Nasza błoga nieświadomość przypominała cichą, tropikalną plażę przed nadejściem tsunami" I ta błoga nieświadomość pozostała i nie chce cholera ich opuścić.
anonim2015.11.28 22:58
Nałęcz to kompletne dno!
anonim2015.11.29 0:32
Panie profesorze ... od wyborów minęło już klka miesiecy. Cały czas pić, ćpać i nie trzeźwieć... ja rozumiem, gorycz klęski, ale to naprawdę niezdrowe.