Dominik Tarczyński o słowach Kidawy-Błońskiej: Absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn! - zdjęcie
07.12.19, 14:15Screenshot Youtube - Telewizja Republika / Platforma Obywatelska

Dominik Tarczyński o słowach Kidawy-Błońskiej: Absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn!

30

Dzisiejszy występ Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w trakcie debaty zorganizowanej w ramach prawyborów w Platformie Obywatelskiej niezwykle trudno byłoby uznać za sukces. Wicemarszałek Sejmu punktowana jest za przejęzyczenia i wpadki, wiele osób zwróciło również uwagę na fakt, że najwidoczniej za swój największy atut Kidawa-Błońska uważa… płeć.

Wielokrotne seksistowskie podkreślanie przez Panią Kidawę, że jest lepszym kandydatem ponieważ jest kobietą to absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn!”

- tak skomentował słowa wicemarszałek Sejmu poseł PiS Dominik Tarczyński.

Podobne komentarze pojawiały się we wpisach internautów:

Czekam jak Kidawa-Błońska zaśpiewa "Jestem kobietą" Edyty Górniak :)

W każdej w niemal odpowiedzi podkreśla, że jest kobietą. W #PrawyboryPrezydenckie głosują wszyscy kobiety i mężczyźni. Pani ma reprezentować wszystkich Polaków, nie tylko kobiety i piszę to jako kobieta”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (30):

Foster2019.12.8 15:10
Ale w kożuchu z jenota nie paraduje. Śmieszny kombatant.
Agnieszka2019.12.7 19:00
Boże jak ja mam dość tych głupich bab w polskiej polityce. Nie wiem czy był drugi taki czas, w których tak bardzo ich chmara z takim tupetem i szybkością pogrążyła nadzieje na przyzwoite i poważne polskie państwo. A najgorzej to dać takie "lwice", co kolegów wygryzły ze znaczących miejsc w partii, polityce i czy pracy na jakieś kierownicze stanowisko i to jeszcze w dziadzinach wrażliwych społecznie. Nie ma nic gorszego niż kobieta nastawiona na udowodnienie, że jest bardziej męska, twarda i ostra od mężczyzn. Najbardziej bezwzględny facet nigdy nie pobije w bezwzględności takiej kobiety. Jak się nie zrobi porządku z tymi nadętymi babami w polskiej polityce, to koniec i po facetach-politykach i po Polsce. I nie mówię tylko o Kidawie i jej koleżankach z opozycji. Weźmy choćby taką Witek. Niby pełna kultury, ciepła, życzliwości a tymczasem.... Czy facet jako marszałek sejmu, na jej miejscu posunąłby się w bezwzględnej chęci upodlenia drugiego człowieka do tego, żeby nie przyjąć od Banasia rezygnacji w formie w jakiej je napisał, ale dyktował takie, które będzie dla niego uwłaczające? Na taką podłość mogła wpaść tylko kobieta wyzbyta w trakcie dążenia do władzy wszelkiej kobiecej wrażliwości a nawet człowieczeństwa.
Polaczek - eher scheiße jude2019.12.7 17:56
@Polaczek - eher scheiße jude Du können meinen Arsch für den Anfang küssen.
jack2019.12.7 17:45
Ja jestem płci gender. Ta lewacka seksistka swoją mową nienawiści narobiła mi na głowę.
kazimierz 12019.12.7 17:33
Nie oglądam tych debat . Nie wierzę w to co mówią ludzie z dzisiejszej opozycji. Po 1989 r przeżyłem dramat , przedsiębiorstwo dobrze prosperujące, przynoszące duży zysk zostało podzielone, rozkradzione i zlikwidowane. Zostałem bez środków do życia i nikogo to nie obchodziło, ze nie mam na chleb dla dzieci. Po 1989r dokonano takich zmian aby nic się dla rządzących nie zmieniło.Okradziono , sprzedano, zlikwidowano większość przedsiębiorstw i na skutek tego miliony Polaków wyjechało z Ojczyzny za chlebem
Lewak2019.12.7 16:22
Dominik - po jajach tym PO.je.bom !!!
JanP2019.12.7 16:16
Na Dudusia wystarczy.
Olej2019.12.7 15:57
To jest idiotka ! Wyłowiona przez ubecję ze środowiska radiokomitetu, telewizorni i tej całej zgnilizny ,,warsiaskiej''
Lennon2019.12.7 15:44
Kobito Kadawo – gdzie ?! Bez haryzmy, bez ikry, nierozpoznawalna i oślizła, bez języka obcego, czytająca zawzięcie z kartki lub promptera - no gdzie ?!! Kobito, ty sama stanowisz zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski ! Tak ci śpieszno do autoskompromitowania ?!!! Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by.
JS2019.12.7 15:43
Sondaże wskazują, że Platforma Obywatelska wytypowała kandydatów do prezydentury, którzy nie mają żadnych szans na sukces. Żaden z uczestników platformianych prawyborów nie ma szans na wygranie prawdziwych wyborów – wynika z sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS
Topek2019.12.7 15:42
Ja pie-rd-olę, Jacuś Jaśkowiak z Poznania musi obronić Polskę przed A. Dudą ! Powiedzcie, że taki przygłup jest prezydentem dużego miasta. To się nie mieści w głowie ! Wszystkie zboczki będą głosować na Jacusia, bo on jest za homo-małżeństwami i adopcją dzieci. Przecież Poznań jest nie lepszy od Warszawy ! Awaria oczyszczalni ścieków w Poznaniu trwa już 9 miesięcy, a tysiące ton osadów wywożonych jest codziennie poza miasto ! Do redaktorów normalnej prasy: Jakiś artykuł o Jacusiu ? Tylko nie mówcie mi, że ten PO-je-b jest czysty, bo wszyscy wiemy, że w tej formacji politycznej nie ma czystych, a wszyscy są umoczeni – głównie korupcją !
Otto2019.12.7 15:41
Halo pomyleńcy, wam się w pewnym okresie waszego „rozwoju” coś pomyliło – w wasze życie wkradł się jakić błąd ! Wiecie dlaczego nazywamy was gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a tą pomyłkę naprawić ! A wy tkwicie w tej waszej PO-głupiźnie bez końca. Wy nie jesteście normalni. Wy jesteście po prostu gorszym sortem !!!
Seth2019.12.7 15:40
Sami się określili i sami przyznali, że są „h a ń b ą” polskiego parlamentu iX kadencji i wyborców, którzy na nich głosowali. Jachira namalowała litery, do pomocy doskoczyła Krzywonos i trzech innych PO-je-bów i stanęli w rzędzie, aby nam jasno pokazać kim są !!! To lewa strona w ławach poselskich. To humus polskiej włoszczyzny określił się jako „H A Ń B A”. Wszystko jasne ! Brawo jachira – jak dotąd najlepsza posełka PO-je-bów ! A zatem jeszcze raz: Cała lewa strona sejmu to H A Ń B A !!!
robaczek2019.12.7 15:39
Ten PO-je-b Schetyna jest największym przegranym, za Rysiem Pietru, w 2020 roku. Polacy, tak kończą ci, którzy zamiast programu i jego promocji skoncentrowali się na antyPIS-ie, na kłamstwach, nienawiści i wyzwiskach typu "strząśniemy tą szyrańczę ze zdrowych drzew". Widzisz Grzesiu, wykrakałeś sobie, bo jednym z tych szarańczy jesteś ty - i teraz będziesz spadał ze zdrowego PIS-owskiego drzewa. Upadek będzie groźny dla ciebie, więc uważaj żebyś nie połamał gnatów ! Dziękujemy ci Grzesiu i wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Dziękujemy ci Grzesiu i wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
Zosia2019.12.7 15:38
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem ! Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w świecie PO wyróżnia.”
KKK2019.12.7 15:37
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha. Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. W dniu 25.11.2019 komentator portalu Fronda Björn Karlsson zamieścił rasistowski wpis ! My czytelnicy portalu prosimy o ukaranie tego rasisty, jego blokadę na portalu lub zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Przypominamy, że rasizm jest w Polsce przestępstwem karalnym !! Oto jego rasistowski wpis Björn Karlsson 25.11.19 11:11 Viki Gabor typowo polskie imię i nazwisko! i ta słowiańska uroda... Do tego tańczył chłopak w różowej kamizelce i czarny imigrant jeszcze. A nie, ten czarny to był syn matki tej z Częstochowy, to swój przecie a nie jakiś imigrant co to przenosi choroby i pasożyty. A Ciemny Lud kupił wszystko i pan Kurski jaki dumny ze swojego odkrycia ,prawdziwy sukces PiSu a najbardziej żoliborskiego prezesiny... https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-wiocha-nie-zadna-swiatowosc-multikulturowy-chlam-nie-zadna-polskosc,136609.html Do moderatora portalu Frondy: Popatrz sobie człowieku na wpisy, a szczególnie wpis niejakiego Björn Karlsson : Toż to czysty R A S I Z M !!!!!!!!! Czy ty chłopie, mówię do moderatora portalu Franda popierasz rasizm ?!! Jeszcze raz - czekam krótki czas, a potem zawiadamiam prokuraturę ! Tak nie może być dalej !!! W Polsce rasizm i antasemityzm jest traktowany jako przestępstwo i ścigany przez sądy i prokuraturę !!!
Ich warte!2019.12.7 15:22
@karlsson - "Polaczki nawet nie umieją mówić po niemiecku.." - Und was ist mit dir, sprechen du Deutsch? Nun, zeigen du es mir.
Albert2019.12.7 16:10
Nie próbuj pouczać innych, bo się tylko ośmieszasz. W tych dwóch krótkich zdaniach udowodniłeś wszystkim, że jedyny kontakt z językiem niemieckim miałeś oglądając za gówniaka Czterech pancernych i psa.
Polaczek2019.12.7 16:42
Halte dein,Maul, kleine Schwein....
Polaczek2019.12.7 16:45
Ty nawet nie umiesz odmieniać przez osoby złamasie; "sprechen du", "zeigen du"...hahaha, lufa z niemieckiego, pierwsza klasa liceum....
gotcha! 2019.12.7 14:32
Ale za fejka z Gretą i skórzanym fotelem to już nie przeprosicie? Macie dyspensę od ósmego przykazania?
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.7 14:28
Tchórzliwy jenocie! tymi bzdetami Banasia chcesz przykryć?
Ups2019.12.7 15:12
Björn Karlsson czerwona "gnido dworska "w kolorowych barwach tęczy!
Mercedes Bęc2019.12.7 16:47
Sralsson, ty to możesz swoją rudą brodą co najwyżej wypolerować obuwie panu Banasiowi...
Sutener Krakowski Marian B. 2019.12.7 14:26
Tarczyński, ty jesteś utrzymankiem Bizneswoman z Lublina, to nie jest dla ciebie dyskryminacja?!!!!!!
mój fan2019.12.7 14:34
Ej dziadu , zamknij ryj dziwko
/2019.12.7 15:09
Naucz się PiSać, trolu :-P
PRAWICA2019.12.7 14:25
Czemu w pisie trzymają takich ludzi?
rozbawiony2019.12.7 15:50
Bo innych nie mają
Jana2019.12.8 7:43
Błońska jest z PO !